Vlasová maska ​​s pivom

Vlasová maska ​​s pivom

Ukazuje sa, že cenovo dostupný výrobok ako pivo môže byť veľmi prospešný pre zdravé vlasy., Ich krása je dôležitá pre každé dievča, pretože je to vlasy, ktoré ho môžu skrášliť a urobiť z neho viac ženský. Dozvieme sa o kráse vlasov z detských rozprávok, spievajú aj v piesňach, básňach a legendách. V praxi však len veľmi málo žien a dievčat verí, že môžu poskytovať náležitú starostlivosť o svoje vlasy, mylne veria, že to môžu urobiť len majstri v drahých kaderníckych salónoch.

V každom prípade to však nie je možné, vlasy sa môžu liečiť rôznymi spôsobmi: aby ich farba bola jasnejšia, zrýchlila rast kučier, dodala im ešte viac krásy a okázalosť - a to vám nezaberie veľa času ani veľa peňazí. Najmä taký nádherný prostriedok je zvyčajný a obľúbený nápoj - pivo.

Použitie nápoja na kučery

Ako prax ukazuje, tento výrobok môže ovplyvniť vlasy naj magickejším spôsobom. A recept na masky na vlasy s pivom sa ľahko pripravuje doma.a za pár minút to môže urobiť ktokoľvek. Jediná námietka - je dôležité pamätať na potrebné proporcie a dodržiavať niektoré odporúčania. V tomto prípade sa vaše kadere dostane naozaj potrebnú starostlivosť a bude vyzerať skvele.

Pivo sa skladá z:

 • slad;
 • pivné droždie;
 • horčík;
 • fosforu;
 • meď;
 • železo;
 • vitamíny skupiny B a vitamín PP.

To všetko sú prvky, ktoré spôsobujú, že kučery zmäknú a ich poškodená štruktúra bude obnovená, prirodzený lesk sa objaví na vlasoch, lupiny zmiznú navždy, rast vlasov sa zrýchli a koža hlavy bude dobre upravená. Tu sú dôvody, prečo je liečba problémov s zložením kučier, založených na pive - tak populárna.

Správna aplikácia

Pre dievča, ktoré sa rozhodlo vylepšiť svoje vlasy s pivom a urobiť jej vlasy neodolateľnými závisti všetkých jej priateľov, budú užitočné niektoré odporúčania, ako si vyrobiť masku na vlasy s pivom doma. Domáca maska, pre ktorú existuje množstvo receptov, je to, čo vám skutočne pomôže splniť váš sen a urobiť váš účes dokonalým. Je potrebné brať do úvahy len jednu dôležitú nuanciu - Na rôzne farby vlasov a pivo by mali byť vybrané v rôznych odtieňoch.

Napríklad, ak ste blondínka, potom by ste nikdy nemali robiť masky tmavého piva - to môže dosiahnuť len nepríjemný špinavý odtieň vašich kučier, a to je úplne neprijateľné, pretože potom to bude takmer nemožné sa ho zbaviť.

Najväčšie percento užitočných prvkov nájdených v nefiltrovanom pive, ako aj tmavé. Pred použitím akéhokoľvek piva by sa mal predhriať, aby živiny mohli rýchlo a úplne preniknúť do pokožky a vlasovej štruktúry, čím by mali na ne priaznivý vplyv.

Ak ste zmätení konkrétnou vôňou piva, potom sa môžete ľahko zbaviť pridaním jedného z éterických olejov do masky (nie viac ako päť kvapiek). Môžu to byť výťažky z eukalyptu, grapefruitu, citrónu, pomaranča a iné.

Zástupcovia najlepšej polovice ľudstva už dlho vedia, že ak pravidelne opláchnete vlasy s pivom, nevypadnú tak aktívne, skôr rastú a tiež sa stávajú silnejšími v zárodku. Takéto opláchnutie je vhodnou alternatívou k drahým dovážaným klimatizačným zariadeniam, ale odporúča sa vybrať si produkt od známej spoločnosti, pre ktorú nie je pochýb.

Nádherné opláchnutie pochádza zo žihľavového odvaru, zmiešaného s pivom v pomere 1: 1. Maska sa aplikuje na mokré, umyté šampónom. Zloženie sa odporúča držať na vlasy po dobu 3-5 minút, a potom umyť vodou bez pridania ďalších ďalších finančných prostriedkov. Urobte tento postup každý druhý deň a budete prekvapení dosiahnutým účinkom.

Zosvetliť

Mnohé dievčatá by chceli, aby ich svetlo hnedé vlasy trochu svetlejšie, ale aby sa nepoškodila ich štruktúra chemikáliami. Urobíte to pomocou masky na báze piva - jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Pivo sa jednoducho aplikuje na suché kučery a starne sa na nich asi pol hodiny. Opláchnite masku tečúcou vodou. Účinok bude rýchly a úžasný.

Kučery nie sú len rozjasnené, ale aj silnejšie a vypadávanie vlasov sa takmer zastaví. Účinok bude ešte výraznejší, ak do základnej zmesi pridáte citrónovú šťavu (štyri polievkové lyžice na každé sklo výrobku).

Na liečenie

Domáce pivné masky sú najlepšou kozmetikou, ktorá dokáže odstrániť problémy s poškodenou štruktúrou vlasov, jej krehkosťou a nezdravým vzhľadom. K dnešnému dňu bolo vynájdených a testovaných viac ako tisíc receptov na takéto masky.

V tomto prípade bude pivná maska ​​účinná s pridaním:

 • med;
 • vajec;
 • jogurt;
 • chlieb;
 • éterický olej.

Žiadne poškodenie týchto zložiek pre vaše vlasy nespôsobujú a môžete oceniť výhody po šiestej alebo siedmej prekrývajúcej kompozícii. Tento nástroj je pripravený veľmi rýchlo, všetky produkty sú k dispozícii - sú vždy po ruke, nevyžadujú sa tu žiadne špeciálne znalosti a zručnosti.

Urýchliť rast

V tomto prípade bude zloženie pripraveného produktu trochu odlišné: pridajte pár smreku do piva a brezy (sto gramov). Rastlinné ingrediencie sa musia rozdrviť čo najviac a umiestniť do vhodnej nádoby, kde sa naleje horúce pivo, a celá kompozícia sa natiahne aspoň dve hodiny.

Po uplynutí tejto doby by sa výsledná zmes mala vypustiť cez zloženú trojnásobnú alebo štvornásobnú textíliu. Kompozícia sa aplikuje na vlasy, najmä v koreňovej oblasti. Po piatich minútach by sa kučery mali umyť šampónom. Použite šampón známy výrobcovia a nepoužívajte príliš horúcu vodu - to bude trvať niekoľko mesiacov a uvidíte, ako rýchlejšie vaše vlasy začali rásť.

Posilniť

Zložky budú potrebovať nasledovné:

 • lopúch (koreň) - 1 polievková lyžica. lyžice;
 • calamus (koreň) - 1 polievková lyžica. lyžice;
 • 200 ml piva.

Rozdrvte korene, potom ich nalejte do termosky. Pridajte to isté teplé pivo. Okolo dvoch hodín by sa mala kompozícia podať infúziou. Potom sa zmes filtruje a aplikuje sa v teplej forme na kučery. Takáto maska ​​sa nevymyje šesť hodín alebo dokonca deväť, takže jej použitie pred spaním je ideálnou voľbou.

Na dosiahnutie požadovaného efektu sa odporúča opakovať postup dvakrát týždenne a po siedmom alebo ôsmom použití tohto zázračného produktu sa určite uistite, že výrobok je vyrobený vlastnými rukami.

Honey Based

Pivo samo o sebe pre zámky - skutočný balzama ak sa k nemu pridá med, účinok sa stáva ešte zrejmejším. Prirodzená krása kučier a ich prirodzená lesk sú už zrejmé z druhej aplikácie. V tejto kompozícii sa odporúča používať tmavé pivo a zloženie by sa malo držať na kučerákoch asi pol hodiny a je lepšie zabaliť si plastový sáčok na hlavu - takže účinok bude ešte silnejší.

Recept je čo najjednoduchší a pozostáva zo sto gramov piva a 1 polievkovej lyžice. lyžice medu Kompozícia je zmiešaná (je vhodnejšie to urobiť v mixéri) a aplikovať na kučery. Tam je podobný recept, ale s ďalším prídavkom - surový žĺtok.

Tento recept môže využiť každého, kto má tento alebo ten problém s vlasmi. Táto maska ​​- Táto vlasová liečba a nutričný vitamín komplexa ako výsledok - kučery rýchlo rastú a svietia zdravím a krásou. Okrem toho, maska ​​pripravená podľa tohto receptu pomôže tým, ktorí sú unavení z kučeravých staníc a chcú sa na chvíľu kráčať s narovnanými kučeravkami.

Takže budete potrebovať vhodnú nádobu, žĺtok a samozrejme vyhrievané pivo. Beat všetko s mixérom, aby sa odstránili všetky hrudky, a dať na kučery. Nasaďte si plastové vrecúško a jednu hodinu držte na hlave. Opláchnite zmes lepšie teplou vodou.

Tmavé a nefiltrované

Nasledujúce zloženie môže prakticky znovu oživiť neživé vlasy. A recept na jeho prípravu je stále jednoduchý a pozostáva z rumu (4 polievkové lyžice), tmavého piva a surového kuracieho žĺtka.

Všetko je šľahané mixérom a 20-25 minút je poslané ako maska ​​kaderám. Po aplikácii sa odporúča vlasy tiež rozčesať tak, aby sa produkt rovnomerne rozprestrel po vlasoch. Voda na spláchnutie by mala byť teplá.

S kefírom

Toto zloženie pomôže kučerám rásť rýchlejšie a zvlhčí ich., Príprava liečivej zmesi nie je ničím. Zmieša sa v polovici pohára každej zložky, nanesie sa na vlasy, potiahne sa polyetylénom alebo špeciálnym viečkom a pol hodiny strávi na liečivej mágii. Tu je hlavná vec kvalita kefíru a piva.

S chlebom

Bude trvať asi dvesto gramov chleba a jeden liter horúceho piva. Kapacita s týmito zložkami by mala byť zabalená do niečoho teplého (deka, napríklad) a zabudnúť na ne tri hodiny. Výsledná infúzia sa potom šľahá a rozloží po vlasoch. Nech je proces hojenia kratší ako štyridsať minút.

Je lepšie túto masku umyť teplou vodou s malým množstvom octu. Nebuďte leniví opakovať tento postup dvakrát týždenne, a budete odmenení za vaše úsilie s elegantným, lesklé vlasy.

So želatínou

Takáto kompozícia je schopná prilepiť vystrihnuté konce a každý vlas je obalený tenkým filmom, s ktorým negatívne vplyvy zvonku nie sú hrozné pre kučery, zatiaľ čo vizuálne vyzerá účes hrubší.

Ako pripraviť takéto zloženie: potrebné 1 polievková lyžica. lyžicu želatínového prášku a trikrát viac zohriatej hlavnej zložky - pivo. Po dobu dvadsiatich minút sa zmes naplní a potom sa doplní vitamínmi A a E, ktoré, ak nie doma, sú určite dostupné v najbližšej lekárni.

Pripravenú zmes naneste rovnomerne na kučery, zabaľte do polyetylénu, vlasy zohrejte sušičom vlasov a zahrejte klobúkom alebo froté osuškou. Asi pol hodiny čakáme na čarovný efekt, po ktorom si zmyjeme masku a len teplou vodou - v tomto prípade nie je potrebný žiadny šampón ani iný podobný nástroj.

S pridaním morskej soli a banánov

Morská soľ v tomto zložení je:

 • Odlupovanie kože- odstránenie odumretých buniek z nej, čo znamená lepšie zásobovanie koreňového systému vlasov kyslíkom;
 • stimulujúci účinok na žiarovku, čo znamená zrýchlený rast kučier;
 • normalizačných procesov vo fungovaní mazovej žľazy;
 • prevencia plešatosť.

Banán má nasledujúci účel:

 • toto zmäkčenie, zvýšenie elastických vlastností - ako pre kučery, tak aj pre integument;
 • hydratácia;
 • lesk;
 • vitamíny, karotén a prírodné oleje v banáne - to je pre kučery efektívne ošetrenie ich rozdelených koncov.

Tu je veľmi dôležité pamätať na to banány pre toto zloženie by sa mali kupovať iba úplne zrelé, takže boli rozomleté ​​v mixéri, nedali žiadne hrudky, ale zmenili sa na úplne homogénnu hmotu - pastu. To je nevyhnutné, aby vo vlasoch po umytí hlavy, tieto hrudky nezostávajú, a to bude problematické sa ich zbaviť.

Ako variť:

 • banán - na mixéri, si zemiakovú kašu;
 • plus morská soľ (1 lyžica lyžice) a potom zapnite mixér;
 • pridajte pivo a nakoniec všetko premiešajte.

To, čo máme, sme si na vlasy a opatrne trieť zloženie do kože. Nasaďte si kúpaciu čiapku, zahrejte ju uterákom a počkajte na pol hodiny. Po tejto dobe opláchnite šampónom. Urobíte to niekoľkokrát týždenne a výsledok vás určite poteší - vaše vlasy stvrdnú a rýchlejšie rastú.

O tom, ako efektívne všetky tieto recepty, užívateľské recenzie hovoria samy za seba, a to opäť dokazuje, že inteligentné vlasy a zdravé vlasy sú možné bez toho, aby ste chodili do špecializovaných salónov - to vám zaberie oveľa dlhšie a nápadne osvetlí vašu peňaženku. Stačí si kúpiť pivo a vybrať si jeden z domácich receptov, ktoré pomôžu, aby vaše vlasy krásne.

V ďalšom videu - recept na báze masky na pivo na obnovu vlasovej štruktúry.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky