Maska na vlasy Wella

Maska na vlasy Wella

Vlasy nie sú len súčasťou nášho tela, ale aj našou vizitkou. Keď nie sú príliš sympatickí, názor na nás nie je veľmi dobrý. Jeden z produktov na starostlivosť o kučery - Wella vlasová maska. Dnes budeme hovoriť o prínosoch tohto konkrétneho výrobcu a, samozrejme, zvážime jeho hodnotenie.

Riešenie problémov s pokožkou hlavy

Ak máte akékoľvek problémy s pokožkou hlavy, potom z toho môže ľahko viesť k problémom s kaderami. Linka masiek Balance vám to pomôže ukončiť.

Prvý z nich je pre citlivú pokožku hlavy. Dobre upokojuje podráždenie a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Obnovuje ochranné funkcie pokožky a aktívne ju hydratuje, čím sa zabezpečí, že sa nevyskytne suchosť. Okrem toho posilňuje tenké pramene a zvyšuje ich rast, čo im bráni vypadnutiu.

Nie je ťažké použiť - maska ​​sa aplikuje na vlasy umyté šampónom po dobu 10 minút a potom sa umyje bežnou teplou vodou. Opakovanie takýchto postupov nie je viac ako trikrát týždenne.

Druhá maska ​​je tiež vytvorená pre citlivú pokožku hlavy, ale jej hlavný rozdiel v okamžitom účinku, ktorý sa dosahuje prítomnosťou veľkého množstva prírodných extraktov v kompozícii. Napríklad šampanský extrakt šetrí vysušeniu, odstraňuje svrbenie a pálenie. Dobré pre tenké a tvrdé kučery.

Pre farbené vlasy

Wella "Professional" má vo svojom sklade dve špeciálne masky pre intenzívny lesk farebných prameňov "Brilliance". Prvá je pre normálne a tenké vlasy. Tento nástroj je vytvorený v krémovej konzistencii pre jednoduchú aplikáciu, dokonale hydratuje. Vďaka diamantovému peľu a vitamínu E v kompozícii sa redukuje škodlivý účinok na kučery a zabráni sa ich starnutiu a farba sa zachová. Tiež obnovuje objem a posilňuje.

Druhá maska ​​je navrhnutá špeciálne pre tvrdé vlasy, pretože keď sú pramene neustále vystavené farbivu, stávajú sa tvrdšie. Náprava Wella ich zjemňuje a zachováva si jasnú a bohatú farbu. Kompozícia obsahuje výživný komplex marhuľového oleja a vitamínu E, ktorý hlboko vyživuje a obnovuje kučery. Vhodné aj pre bielené pramene.

Aktívna obnova

Séria „Pro Series Repair“ a „Enrich“ obsahuje profesionálnu kozmetiku na obnovu kučier alebo ich udržanie v dobrom stave.

Napríklad samoohrievacia maska ​​na vlasy robí vlasy mäkké a lesklé. Pozostáva z potravinových doplnkov, ktoré nielen intenzívne obnovujú vlasy, ale nedovoľujú im ani starnúť. Metóda aplikácie je tu trochu iná ako v ostatných: na umyté a sušené s uterákom kučery musíte použiť veľa, distribuovať po celej dĺžke, čakať pol minúty a opláchnite teplou vodou.

Krémová maska ​​pre tvrdé vlasy nielen ich zmäkčuje, ale aj vďaka hodvábnemu extraktu v kompozícii obnovuje, robí z nich hladké a lesklé. Hlboko vyživuje a vyživuje. Mal by byť ponechaný na kučeraví iba päť minút a potom sa opláchnuť.

Výživný krémový prostriedok pre tenké a normálne vlasy dáva im vynikajúcu hydratáciu a výživu. Skladá sa z mnohých prírodných zložiek, ktoré pracujú po celej dĺžke vlasov, čo z nich robí krásne a lesklé, ako aj ich ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi. Táto maska ​​by sa mala uchovávať na prameňoch maximálne päť minút.

Regeneračná maska Má dobrú starostlivosť o vaše vlasy a je schopný dať zdravý vzhľad po druhom alebo treťom použití. Okrem toho chráni kučery pred budúcim poškodením a pôsobí na vlasy - od veľmi suchých až po mastné.Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, po nanesení výrobku na hlavu, ho zabaľte uterákom alebo vreckovkou.

Nedostatok objemu môže ilegálne ovplyvniť vzhľad vašich vlasov. Wella pripravila masku len pre takéto prípady. Posilňuje kučery zvnútra a vyživuje ich. Počas používania dochádza k ohrevu, ktorý tiež zvyšuje objem. Táto maska ​​by mala byť uchovávaná na vlasoch nie dlhšie ako pár minút.

Obnoviť masku - Je to druh prevencie, ale aj opravy poškodených prameňov a vyživuje ich keratínom, ktorý je nevyhnutný pre zdravie a krásu kučier. Výťažok stromov pomáha udržiavať vodu vo vnútri a obnovovať vlasy na bunkovej úrovni.

Maska poskytujúca hladkosť, trvá len päť minút, aby ste živili vaše kučery všetkými užitočnými prvkami. Pre tých, ktorí pravidelne používajú tento nástroj, vlasy začnú svietiť, sú hladké a ľahko sa rozčesávajú.

recenzia

  • Výživná krémová maska ​​pre bežné a tenké kučery nespôsobuje veľmi pozitívnu spätnú väzbu. Hovoria, že to nestojí za peniaze a nekoná tak efektívne, ako by sme chceli. Mnohí používatelia uprednostňujú jej lacnejšie náprotivky.
  • Prostriedky na farbené vlákna tiež nie je zahrnutý v kategórii domácich zvierat pre mnoho kupujúcich. Mnohí sa sťažujú, že to nevychádza pravidelne, pretože suší kučery, a v zásade nekoná tak, ako by mal.
  • Samoohrievacia maska spôsobuje viac pozitívnych recenzií, mnohí boli s ňou spokojní, ale nie všetci. Niektorí hovoria, že to nestojí za peniaze, pretože vlasy po ňom, aj keď sa stáva o niečo lepší, ale neexistuje žiadny uvedený účinok.

Spätná väzba na produkty pre vlasy Wella:

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky