Tónovací balzam Irida Ton

Tónovací balzam Irida Ton

Časté farbenie vlasov negatívne ovplyvňuje ich zdravie.a okrem toho, aj tie najdrahšie farby sa z kučer vyplavia pri každom praní. Je to pre najmenšie poškodenie vlasov, ako aj pre udržanie intenzívnej farby a vytvorenie odtieňového balzamu Irida ton.

Popis a funkcie

Tento produkt je výrobok v jednom balení, pretože v podstate je to balzam na farbenie so šampónovým efektom. Jeho použitie umožňuje zmeniť prirodzený odtieň prameňov bez toho, aby sa narušila ich štruktúra, a výsledok zafarbenia sa z vlasov po 14 dňoch úplne vymyje. toto balzam možno použiť na miernu zmenu farby vlasov a na intenzívne farbenie alebo zachovanie intenzity farieb, Všetko závisí od trvania vystavenia šamponom.

Vzhľadom k tomu, tento produkt na starostlivosť o vlasy je kombinácia, má niektoré funkcie, ktoré by ste mali vedieť, než začnete sfarbenie kadere.

  1. Pomocou tohto odtieňového balzamu je možné meniť prirodzenú farbu vlasov maximálne na tri tóny. pri výbere tmavšieho odtieňa a dvoch, ak máte v pláne zosvetliť vlákna.
  2. Dokonale natretá aj tie najsilnejšie sivé.
  3. Milovníci farebné kučery sa často stretávajú s výskytom žltosti na nich. Použitím ďalšieho odtieňa balzamu Irida Ton sa tomuto problému dá ľahko vyhnúť.
  4. Nástroj je ideálny pre maľovanie zarastených koreňovNajdôležitejšie je vybrať odtieň, ktorý najlepšie vyhovuje farbe, ktorá bola použitá predtým.
  5. Ak máte suchý typ vlasov, a okrem toho sú veľmi krehké, je lepšie prestať používať tento produkt.
  6. Ak sú vlasy úplne sivé, spolu s odborníkom je potrebné zvoliť odtieň takého tónovacieho balzamuaby sa zabránilo nepríjemným následkom.

Spočiatku sa značka zaoberala vydávaním balzamov výlučne červených odtieňov. V súčasnosti môže byť sortiment týchto výrobkov vážnou konkurenciou pre mnohé podobné značky.

Farebná paleta

Dievča s akoukoľvek farbou vlasov si bude môcť ľahko vybrať ten najvhodnejší odtieňový balzama to všetko preto, že kolekcia odtieňov Irida Ton je mimoriadne bohatá. V súčasnosti sa spoločnosť zaoberá vydávaním štyroch zbierok na báze liečivých rastlín. To znamená, že pomocou nástroja odtieň od tohto výrobcu, môžete nielen zmeniť tón vlasov, ale aj vyživujú vlasy s užitočnými látkami.

  • Kolekcia №1 s extraktom z levandule bola pomenovaná „provensálska levanduľa“, Zahŕňa také tóny akočučoriedka"A"varené víno". Milovníci fialových tónov ocenia výrobky z tejto kolekcie. Jasné a šťavnaté farby v kombinácii s jednoduchosťou a jednoduchosťou použitia robia tento nástroj nepostrádateľným pre získanie žiarivých, svetlých a krásnych vlasov. Levanduľový extrakt intenzívne vyživuje a zjemňuje vlasy.
  • Zbierka 2 pozostáva z tónov ako „Cherry“, „Noble Copper“, „Ruby“, „Cherry Caramel“ a „Mahhogany“.dostala meno "Indická henna". Tento odtieň balzam obsahuje prírodný extrakt henny, ktorý, ako viete, aktívne posilňuje vlasové folikuly, zastavuje vypadávanie vlasov a posilňuje kučery. Kučery červenej a červenej farby po použití tohto výrobku vyzerajú, akoby ste práve opustili salón. Samotné vlasy sú mäkké a lesklé.
  • Tretia kolekcia „Altai harmanček“ zahŕňa také farby ako: „Slnečná erupcia“, „Strieborná“ (popolavý odtieň), „Ružový diamant“ a „Biele zlato“., Táto skupina výrobkov je ideálna pre ženy, ktoré majú radi blond vlasy. Prírodný harmančekový extrakt vyživuje kučery, upokojuje pokožku hlavy a navyše rozjasňuje pramene.
  • A pre milovníkov hnedých vlasových odtieňov bola vytvorená kolekcia „parížskeho gaštanu“, ktorá zahŕňa pohánkový med, koláčovú kávu a zlaté gaštanové tóny., Extrakt z gaštanov v zložení týchto tónov aktívne obnovuje pramene, dáva im prirodzený lesk a hlboko vyživuje samotné vlasy.

Všetky 4 zbierky získali široké uznanie od bežných kupujúcich aj profesionálnych kaderníkov. Ale aby ste dosiahli požadovaný efekt, musíte najprv zvoliť správny tón.

Tipy na výber

Vlasy s veľkým počtom sivých vlasov, ktoré neboli predtým zafarbené, by mali byť tieňované len v tomto tóne, ktorý vyberie špecialistu. Napriek tomu, že ako experiment, môžete sa pokúsiť použiť akýkoľvek tón na kučery, je lepšie zvoliť najbližšiu farbu na váš prirodzený tón vlasov. Napríklad ideálne je blondínaAltajská sedmokráska", A brunetky sa môžu pokúsiť ako"Parížsky gaštan"A"Indická henna».

Aby sa predišlo problémom vo forme kyslých vlasov alebo ich nerovnomernému farbeniu, odporúča sa používať balzam Irida Ton tónovaný najmenej 14 dní po ich chemickej priepustnosti alebo zvlnení.

Je potrebné pripomenúť, že na kaderách, ktoré boli predtým natreté odolnými farbami, pri použití tohto nástroja sa môže odtieň líšiť od tie, ktoré sú uvedené na obale. Je to spôsobené zmenou štruktúry prameňov a prítomnosťou chemických farbív. Aby sme neboli sklamaní z dosiahnutého výsledku, je lepšie hľadať pomoc pri výbere správneho tónu od špecialistu.

A, samozrejme, nezabudnite na pravidlá pre použitie odtieň balzam. Musíte starostlivo dodržiavať pokyny, len týmto spôsobom môžete získať požadovaný odtieň kučier.

Ako používať

Aplikujte tento produkt na čisté a vlhké vlasy., Treba mať na pamäti, že jedno vrecúško výrobku postačuje na krátke pramene, pre dlhšie je lepšie použiť naraz dve alebo tri vrecúška s balzamom. Môžete si umývať vlasy ako bežný šampón a používať špeciálny šampón.Iris-MPo použití čistiaceho prostriedku dôkladne opláchnite zámky studenou vodou a mierne osušte uterákom.

Potom sú vlasy rozdelené na pramene na oddeľovanie, a na nich rovnomerne aplikovaný balzam od koreňa až po špičku rovnomerne. Doba vystavenia produktu vláknam je od 5 do 15 minút, ale to je pre miernu zmenu tónu. Pre výraznejšiu zmenu odtieňov sa odporúča ponechať balzam na prameňoch 30 alebo 40 minút. Na konci expozičnej doby sa zmes opláchne studenou vodou, až kým sa nevyčistí. Ďalej sa kučery sušia a ukladajú na seba obvyklým spôsobom.

Pri aplikácii balzamu na vlasy je najlepšie zakryť si krk uterákom a na rukách nosiť rukavice.

Pre pohodlie aplikácie balzamu z vrecka sa odporúča naliať do sklenenej misy. Osobitná pozornosť by sa mala venovať dobe vystavenia vlasov vlasom, v pokynoch pre každý tón to môže byť iné. Nedodržanie tohto bodu môže viesť k nerovnomernému zafarbeniu kučier alebo k získaniu iného odtieňa vlasov.

recenzia

spoločnosť Irida Po mnoho rokov zaoberajúce sa výrobou rôznych odtieňov a všetky z nich, a najmä balzamy, získať najpozitívnejšiu spätnú väzbu od kupujúcich. Ženy, ktoré si tento produkt už sami vyskúšali, vo väčšine prípadov zdôrazňujú jeho vysokú účinnosť, jednoduchosť a bezpečnosť pri používaní. Dôležitou výhodou je možnosť kvalitného a bezpečného lakovania šedých vlasov.

Nízka cena a široká paleta farieb, podľa zákazníkov, sú tiež nespornou výhodou tohto produktu. Ako nevýhody je možné zvoliť len to, že nie je vždy možné dosiahnuť požadovaný tón vlasov od prvého času. V tomto prípade by ste nemali byť naštvaní, ale stačí zopakovať postup farbenia. A ak stále pochybujete o výbere najvhodnejšieho tónu, je lepšie vyhľadať radu skúseného kaderníka.

Na tom, ako odtieňať vlasy farebným balzamom, sa dozviete z nasledujúceho videa.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky