Kapózny tieňový balzam

Kapózny tieňový balzam

Krásne vlasy sú hlavnou ozdobou každej dievčatá. Preto sa s nimi každý snaží experimentovať opatrne. Na farbenie vlasov sa odporúča používať tie najjemnejšie výrobky, ktoré nepoškodzujú ich štruktúru. Príkladom takéhoto nástroja je odtieň balzamu Kapous.

osud

Existuje veľké množstvo rôznych odtieňov balzamov. Niektoré z nich umožňujú zmeniť farbu vlasov, zatiaľ čo iní len zdôrazňujú krásu prirodzeného tónu.

Ak sa balzam aplikuje na prirodzené, nenatreté vlasy, potom sa váš prirodzený odtieň stane sýtejším a krásnejším. Výrobok má kumulatívny účinok, takže čím dlhšie ho použijete, tým zaujímavejší a hlbší odtieň získate.

Produkt značky Kapous s dlhodobým používaním umožňuje obnoviť štruktúru chlpov a zvýšiť hustotu vlasov. Tiež výrobca balzamov uvádza, že po použití tohto produktu sú pramene menej elektrifikované a ľahšie sa zmestia aj bez použitia ďalších produktov. Ďalším plusom je prítomnosť zložiek v kompozícii, ktoré chránia vlasy pred pôsobením ultrafialových lúčov. Ak v lete použijete balzam na odtieň, vaše vlasy sa nezmiznú ani nebudú matné a krásna farba vydrží mnohokrát dlhšie.

Na rozdiel od strachu mnohých dievčat, takýto výrobok na zmenu farby vlasov nepoškodzuje zámky a nepoškodzuje pokožku hlavy. Neobsahuje amoniak ani peroxid vodíka. Je známe, že spôsobujú veľké škody. Balzam neprenikne hlboko do vlasovej štruktúry, preto je jeho pôsobenie veľmi šetrné. Môže sa teda používať pravidelne, zachováva si krásny a bohatý odtieň vlasov.

Farebná paleta

Dievčatá sú príjemne potešené rôznorodosťou farebnej palety. Pomocou tohto nástroja môžete dosiahnuť rôzne odtiene. Ale pamätajte, že konečný výsledok veľmi závisí od toho, akú farbu ste pôvodne mali.

piesok

Je to najľahší odtieň, ktorý je ideálny pre blondínky. Tento nástroj dokonale pomáha farbám odfarbených kučier, čo ich robí živými a dobre upravenými. To je často kúpil dievčatá, ktoré neúspešne rozjasnila svoje vlasy a chcú, aby bolo prirodzenejšie.

hnedý

Toto je ďalší odtieň v palete farieb. Je to o niekoľko tónov tmavšie a je vhodný pre dievčatá, ktoré majú prirodzene hnedé alebo tmavo blond vlasy. Takýto odtieňový balzam je vhodný aj na vyjadrenie farebných zámkov bohatej tmavej farby. Po použití vyzerajú prirodzenejšie a krásnejšie.

meď

Dievčatá s červenou farbou vlasov vždy vystupujú v dave a priťahujú pozornosť. Bohatá farba vlasov, zvýraznená medeným odtieňom balzamu, vyzerá pôsobivo, ale zároveň čo najprirodzenejšie.

Granátové jablko červené

Vlasy veľkolepého červeného odtieňa vyzerajú nasýtené. Ak máte radi tmavo červené kučery, ktoré vyzerajú jasne a lesk na slnku, potom sa vám bude páčiť tento odtieň balzam. S jeho vlasmi bude iskru s novými farbami a získať viac nasýtené subton.

Tmavý baklažán

Tento odtieň možno aplikovať na prirodzene tmavé alebo fialové alebo čierne vlasy. Silné tmavé pramene s fialovým odtieňom vyzerajú nezvyčajne a účinne a dávajú obraz ženy nejakú záhadnosť. Taký balzam preto rozhodne stojí za to venovať pozornosť.

nachový

Toto je ľahšia verzia predchádzajúceho odtieňa. Odporúča sa použiť aj na tmavé vlasy. Najzaujímavejší efekt sa dosiahne vtedy, ak si ich vlasy vyfarbíte farbou mahagónu alebo len tmavohnedých kučier.

Vlastnosti použitia

Tónovacie balzamy, vrátane výrobkov od firmy Kapous, by sa mali používať správnym spôsobom, aby sa dosiahol čo najvýraznejší výsledok. Po prvé, budete musieť vybrať vhodný odtieň balzam. Vyberte si z prezentovanej palety farieb presne ten produkt, ktorý vám vyhovuje. Je tiež dôležité a správne aplikované na kučery. Toto sa musí vykonať pomocou špeciálnych ochranných rukavíc.

Ak farbíte vlasy bez rukavíc, odstránenie pigmentu z pokožky potrvá dlho.

Ako vybrať správny odtieňový nástroj v ďalšom videu.

  1. Balzam rozpustite vo vhodnej nádobe. a jemne rozdeľte výslednú zmes na povrch čistých, práve umytých vlasov. Nástroj by mal pokrývať kadere po celej dĺžke. Uistite sa, že neexistujú žiadne nenatreté oblasti, pretože po vysušení budú ošklivé vystupovať proti všeobecnému pozadiu.
  2. Aby produkt mohol fungovať, mal by byť ponechaný niekoľko minút na hlave. Čas závisí úplne na tom, akú farbu chcete dostať na koniec. Čím tmavší je požadovaný tón, tým dlhšie musíte výrobok udržiavať na vlasoch. Ale tento čas by nemal prekročiť pol hodiny, inak výrobok jednoducho poškodí vaše vlasy.
  3. Po ukončení farbenia zmes jemne opláchnite. Toto by sa malo vykonať teplou vodou. Kučery by sa mali umývať dlhú dobu, až do okamihu, keď sa voda stane úplne bezfarebnou. Iba v tomto prípade si môžete byť istí, že výrobok je dobre vymytý z vlasov a zostane úplne čistý.
  4. Po umytí odtieňa Vlasy nepotrebujú žiadnu dodatočnú starostlivosť - nemusíte používať žiadne masky alebo balzamy, alebo iné výrobky na hydratáciu alebo výživu. Kvalitný výrobok značky Kapous bude sám vykonávať funkciu ochrany.

Po tónovaní sa vlasy môžu sušiť sušičom vlasov alebo nechať uschnúť sami. Nezohráva veľkú úlohu a určite nemá vplyv na konečnú farbu.

recenzia

Účinnosť odtieňových produktov tejto španielskej značky potvrdzujú nielen slová výrobcov, ale aj hodnotenia zákazníkov. Dievčatá používajú tieto výrobky v dvoch prípadoch. V prvom prípade balzam na odtieň vyberajú tí, ktorí chcú niečo zmeniť sami, ale nechcú na to používať silné farbivá. Ak potrebujete získať mäkký efekt zafarbenia, potom sa tento produkt dokonale hodí.

V sérii "Životná farba" výrobky s ovocnými kyselinami čo najbezpečnejšie. Sú vhodné na tónovanie aj veľmi krehkých a riedených vlasov. Nástroj zafarbí vaše pramene, ale nepoškodí ich vôbec. Po použití takéhoto produktu by sa však nemala očakávať jasná a nasýtená farba. Samozrejme, že vaše vlasy budú vyzerať lepšie, ale nie úplne zmeniť farbu. Na tento účel nie sú výrobky pigmentované. Ale pretože balzam je navrhnutý práve tak, aby kučery požadovaný odtieň, a nie pre radikálnu zmenu farby, to nemožno nazvať nevýhodou.

Mimochodom, ak chcete získať intenzívnejší tón, môžete použiť niekoľko produktov z rovnakej série súčasne. Ak si vlasy umyjete jemným šampónom a potom na kučery aplikujete balzam, výsledok bude viditeľnejší. Pri výbere farieb však stojí za to byť opatrný. Je možné kombinovať podobné odtiene, aby vlasy vyzerali prirodzenejšie, alebo kombinovať rôzne tóny, aby sa dosiahol nezvyčajný výsledok, ktorý sa nedá dosiahnuť jednoduchým natretím vlasov.

Ďalší prípad, v ktorom sa používa odtieň balzam alebo šampón - nie je dosť krásna alebo neprirodzená farba farebných vlasov. Ak sa vám nepáči, ako sa vaše kučery pozrieť po farbení, alebo sa ukázalo, že sú neprirodzene biele, potom môžete napraviť situáciu pomocou správneho výberu ďalších odtieňov.V palete výrobkov z tejto španielskej značky existuje mnoho farieb, ktoré urobia z vašich prameňov prirodzenejšie a kvalitnejšie.

Prakticky každý, kto používa tento výrobok pravidelne, tiež potvrdzuje, že vlasy skutočne „ožívajú“ v čase, stávajú sa mäkšími a ľahšie sa rozčesávajú. Takže nie je možné poprieť pozitívny účinok balzamu na samotnú vlasovú štruktúru.

Tónovací balzam Kapous - To je dobrý nástroj pre tých, ktorí chcú, aby vlasy tón živšie, ale zároveň prírodné. Nie je vhodný na boj proti šedivým vlasom alebo na maľovanie vlasov. Ale bude sa vyrovnať s takou úlohou, ako je zlepšenie ich stavu a dávať hlavu prirodzenosti vlasov. Vyberte si z navrhovanej palety "váš" odtieň, a byť schopný vidieť v praxi.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky