Balzam na vlasy

Balzam na vlasy

Každá dievčina vie, že jej vlasy budú krásne, ak sa o nich budú riadne starať. Na tento účel nestačí používať jeden šampón. Teraz má trh obrovské množstvo výrobkov na starostlivosť o vlasy: masky, balzamy, oleje atď. Dnes budeme hovoriť o balzamu na holubice.

rysy

Za posledných 60 rokov Dove pomáha ženám každého veku vyzerať krásne a dobre udržiavané. Ich výrobky sú zamerané na riešenie špecifických problémov s pokožkou a vlasmi. Čo sa týka balzamov, tu Dove predstavuje rad produktov, ktoré dokážu vyriešiť najzložitejšie otázky v najkratšom čase: zmäkčiť suché kučery, dať objem, obnoviť štruktúru. Spoločnosť Dove dnes predstavuje pre spotrebiteľov tieto druhy balzamov:

 • Balzam na kondicionér - pomáha zabezpečiť ľahké česanie, obnovu a výživu vlasov.
 • Balzamová maska - prostriedky na intenzívnejšiu obnovu kučier zvnútra.
 • Šampón a kondicionér balzamu 2 v 1 - Nástroj, ktorý nevyžaduje dodatočné použitie balzamov. Po aplikácii sa vlasy stávajú hodvábnymi, ľahko česanými.

Druhy a charakteristiky

Ďalej sa bližšie pozrieme na každý z balzamov Dove, spomenieme si ich hlavné funkcie a aké problémy riešia. A začíname s najpopulárnejšími prostriedkami - balzam-plákaním. Spoločnosť Dove ponúka tieto typy: \ t

 • "Výživná starostlivosť" - výrobok je určený na suché a poškodené kučery. Kompozícia obsahuje oleje (kokosový olej, mandle a minerály), ktoré poskytujú suché kučery s jemnosťou, hladkosťou a intenzívnou výživou zvnútra.
 • "Objem a obnovenie" - prostriedky pre oslabené a tenké vlasy, ktoré ich intenzívne kŕmia a vytvárajú ďalší objem. Po každodennom používaní sa kučery stávajú hustšími a zdravšími.
 • "Proti deleným koncom" - pomáha vyrovnať sa s najčastejším problémom dlhých vlasov. Špeciálny vzorec pomáha rýchlo rozlúštiť kučery, stávajú sa mäkšími a viac učenými.
 • "Lesk farby" - Nástroj špeciálne pre farbené vlasy. Pomáha udržiavať bohatý tón, robí vlasy lesklejšie a hodvábnejšie, vyživuje a uľahčuje česanie.
 • "Kontrola nad vypadávaním vlasov" - produkt pre slabé vlasy, ktorý posilňuje korene a znižuje vypadávanie vlasov. Prostriedky majú nielen okamžitý, ale aj dlhý účinok. Okrem toho sa kučery stávajú poslušnejšími.
 • "Intenzívna obnova" - Balzam je zameraný na maximálnu výživu a obnovu aj tých najviac poškodených vlasov. Pri jeho pravidelnom používaní dochádza ku kumulatívnemu účinku. Kučery vyzerajú zdravšie, dobre upravené, ľahko sa rozčesávajú.
 • "Stredné 2 v 1" - výrobok kombinuje šampón s balzamom. Vhodné pre normálne vlasy. Po použití sa kučery stávajú hodvábnejšie, silné a zdravé. Pri dlhodobom používaní poskytuje kumulatívny účinok.

Teraz sa pozrieme bližšie na masky, ktoré Dove produkuje. Ak chcete vyriešiť akékoľvek problémy s vlasmi, smerujte na každého z nich.

 • "Kontrola nad vypadávaním vlasov" - maska ​​vyživuje kučery čo najviac a zabraňuje vypadnutiu. Špeciálny vzorec pôsobí okamžite, štruktúra chĺpkov je obnovená zvnútra na bunkovej úrovni.
 • "Výživná starostlivosť" - maska ​​vyživuje čo najviac, obnovuje štruktúru kučier v jednej minúte.Unikátny vzorec pomáha udržiavať živiny v každej srsti, vďaka čomu je hladký, lesklý a učenlivý.
 • "Intenzívna obnova" - okamžite obnovené poškodené miesta každého vlasu. Špeciálny vzorec pomáha obnoviť štruktúru kučier zvnútra.

Ihneď po šampónovaní môžete použiť ktorúkoľvek z týchto masiek. Sú oveľa lepšie vyživujú a obnovujú kučery ako bežné balzamy.

recenzia

Vedúci medzi balzami na holubice je intenzívna obnova. To platí pre balzam a masky. V oboch prípadoch sú zákazníci s týmito fondmi potešení, pretože aj tie najsuchšie kučery, pripomínajúce slamu, sa okamžite transformujú. Dievčatá si všimnú, že ich vlasy sú okamžite mäkké, hladké, hydratované, majú intenzívny lesk a hodvábnosť. Okrem toho má tento nástroj príjemnú arómu.

Tento nástroj má však určité nevýhody: neprirodzené zloženie a prítomnosť silikónov. Niektorí zákazníci hovoria vážené kučery. Tieto negatívne momenty však nedokážu eliminovať účinok, ktorý sa dosiahne pri používaní tohto média.

„Nourishing Care“ má tiež veľa pozitívnej spätnej väzby. Podľa zákazníkov nástroj zvláda svoje funkcie. Poškodené kučery vyzerajú krásne a obnovené aj po prvej aplikácii. Zo svojich mínusov sa uvádza, že výrobok značne váži vlasy a nezvlhčuje rozštiepené konce (ale na vyriešenie tohto problému existuje osobitný prostriedok a výrobca nevyhlásil zníženie počtu rozdelených koncov v "Nutričnej starostlivosti").

Toto video poskytuje prehľad o balzamoch na vlasy Dove:

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky