Balzamy na vlasy Kapous

Balzamy na vlasy Kapous

Silné a zdravé vlasy vždy priťahujú pozornosť. Nezvratné zmeny v tele súvisiace s vekom, nekvalitná voda, lieky, zlé podmienky prostredia, stresové situácie, zlé návyky, nezdravé jedlo - to všetko negatívne ovplyvňuje nielen vzhľad kučier, ale aj ich vnútorné zdravie. Pre úplnú starostlivosť a vitalitu je potrebné mať k dispozícii celý rad kozmetických prípravkov, nie posledné miesto, kde sa balzamy nachádzajú. Spotrebiteľský trh dnes ponúka najširší sortiment týchto kozmetických prípravkov. V tomto článku budeme hovoriť o balzamoch na vlasy od spoločnosti Kapous.

O značke

Kapous Professional je ruská značka s desaťročnou históriou, ktorá je zastúpená v širokej škále kozmetických prípravkov na starostlivosť o vlasy. Všetky kozmetické výrobky sú vyrábané v popredných európskych továrňach, spĺňajú najnovšie trendy v oblasti kozmetológie a majú kvalitu potvrdenú dermatologickou kontrolou. Nízka cena vám umožní používať produkty Kapous Professional v kozmetických salónoch a doma.

Produkty tejto značky sú veľmi obľúbené nielen na domácom spotrebiteľskom trhu, ale aj medzi užívateľmi v Európe a SNŠ. Balzamy na vlasy, ktoré majú množstvo pozitívnych ohlasov od vďačných užívateľov, majú špeciálny dopyt.

Princíp činnosti

Vo vode a šampóne obsahuje alkálie, vďaka ktorým sa vlasy po umytí stanú nepoddajné a elektrifikované. Pred mnohými rokmi zástupcovia krásnej polovice po umytí mydlom a vodou opláchli vlasy slabým roztokom octu a sódy. Tento roztok neutralizoval zásady a vlasy sa zbavili zbytočnej statickej elektriny.

V súčasnosti túto funkciu vykonávajú balzamy, ktoré, podobne ako octový roztok, neutralizujú alkálie obsiahnuté v šampónoch.

Okrem toho moderné balzamové kondicionéry vykonávajú výživnú, hydratačnú a ochrannú funkciu. A rôzne prírodné zložky v ich zložení môžu stimulovať rast, posilniť vlasovú štruktúru od špičiek po korene, pridať lesk, podporovať ľahšie česanie a riešiť problémy, ktoré sú charakteristické pre konkrétny typ vlasov. Preto pri výbere najvhodnejších prostriedkov musíte objektívne posúdiť stav vlasovej línie.

Spôsob použitia

Balzamový kondicionér sa aplikuje na mokré, vopred umyté šampónové vlasy po dobu 3-4 minút, po ktorých sa musia najprv umyť teplou a potom studenou vodou, aby sa uzavreli vonkajšie šupiny a pridal sa lesk.

Spôsob aplikácie balzamu závisí od typu vlasov:

  • pre typ tuku: Odporúča sa aplikovať produkt len ​​na koncoch a opatrne sa vyhnúť kontaktu s pokožkou hlavy, pretože môže vážiť vlasy a prispievať k rýchlej kontaminácii;
  • v prítomnosti suchého typu Je potrebné aplikovať balzam po celej dĺžke. V tomto prípade sa môže náradie po 5-10 minútach vymyť;
  • normálne vlasy niekoľko minút zakryte prostriedkami a potom umyte studenou vodou.

druh

"Mlieko a med"

Balzam "Milk and Honey" od spoločnosti Kapous Professional obsahuje všetku silu prírody. Ovocné kyseliny pomáhajú vyživovať a obnovovať oslabenú vlasovú štruktúru, chránia pred vonkajšími škodlivými prírodnými faktormi, hydratujú a zaplňujú energiou.

Po aplikácii sa vlasy transformujú a stanú sa silnejšími a zdravšími.

"Ylang Ylang"

Tento balzam na kondicionér obsahuje prírodné zložky: esenciálny olej z kvetov stromu Ylang-ylang a arginín sú známe svojimi liečivými vlastnosťami. Nástroj sa odporúča pre poškodené a nadmerne suché vlasy a má regeneračné a rast podporujúce vlastnosti, ako aj prirodzenú bariéru proti účinkom agresívnych faktorov.

"Banán a melón"

Nie je to tak dávno, čo sa na spotrebiteľskom trhu objavil banánový a melónový balzam z línie Aromatic Symphony, ktorý je vhodný na časté používanie., Prírodné zložky melónu a banánov poskytujú antistatický účinok, ktorý zabraňuje rýchlej kontaminácii.

Ovocné aminokyseliny posilňujú vlasovú štruktúru, zvlhčujú od korienkov po špičku a vytvárajú prirodzenú bariéru proti vonkajším faktorom.

"Hladký a kučeravý"

Balzamy zo série Smooth a Curly sú prezentované dvoma typmi.

Balzamový kondicionér určený na kučeravé vlasy. Tento nástroj nielenže vyživuje a stará sa o kučeravé kučery, ale aj robí ich mäkšími, pružnejšími a štruktúrovanými, čo uľahčuje štýl.

Balzam pozostáva z prírodných zložiek:

  • ovocné kyseliny zvlhčujú, stav, vyrovnajú štruktúru, vytvárajú antistatický účinok;
  • Hodvábne proteíny vyživujú vlasy esenciálnymi aminokyselinami, ktoré pomáhajú obnoviť a vyživiť od koreňa až po špičku.

V dôsledku toho vlasy vyžarujú vitalitu, udržujú objem a tvar vlasov.

Hladký a kučeravý rovný vlasový balzam sa odporúča pre nepoddajné kučery. Jeho prírodné zloženie preniká do najhlbších vrstiev, ktoré zabraňujú absorpcii zbytočnej vlhkosti a vytvárajú prirodzenú ochrannú bariéru:

  • bielkoviny bavlny tvoria optimálnu rovnováhu vody;
  • rastlinné aminokyseliny dodávajú vlasom jemnú a učenlivú;
  • bavlnený olej posilňuje, vyživuje a zjemňuje vlasovú štruktúru, čo výrazne uľahčuje česanie a neumožňuje zamotávanie;
  • Kakaové maslo, ktoré obsahuje rôzne vitamíny a mikroelementy, vyživuje, hydratuje a obnovuje vlasy po celej dĺžke.

Výsledkom je prirodzený objem, vitálna energia a brilantná farba.

"Mandľové mlieko"

Tento nástroj radu „Studio“ radu „Aromatic Symphony“ pre všetky typy obsahuje mandľové mlieko, ktoré vytvára antistatický účinok a plní nutričnú funkciu. Rastlinné oleje posilňujú a starajú sa o štruktúru, takže vlasy sú husté, krásne a vyžarujú zdravú žiaru, mladosť a energiu.

"Mentol a kafr"

Balzamový kondicionér obsahujúci extrakt mentolu, aminokyseliny a esenciálny olej z gáforu tonizuje a podporuje prirodzenú ochranu. Prírodné zložky zastavujú nadmernú krehkosť a stratu, normalizujú metabolické procesy, „prebudia“ vlasové folikuly.

Mentol dezinfekčné vlastnosti ochladzujú a znižujú zápal. Kafrový olej posilňuje, vyživuje, stimuluje krvný obeh a podporuje hodvábnosť a vyžaruje zdravú energiu.

Pre farbené vlasy

Balzam je najvhodnejší pre farebné vlasy, dáva energiu, objem, oživenie farieb, zabraňuje zlomeniu. Inovatívny stabilizátor farieb predlžuje životnosť farbených farieb. Prírodné oleje majú tonizujúce a vyživujúce vlastnosti.

Olivový extrakt reguluje rovnováhu vody a tuku a medzibunkový metabolizmus, chráni pred škodlivými účinkami prírodných faktorov, zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby.

"Magic Keratin"

Balzam na báze keratínu je optimálny pre unavené, suché a poškodené vlasy v dôsledku častého vystavenia rôznym chemickým kozmetickým výrobkom., Keratínový proteín má výživnú, hojivú a regeneračnú funkciu. Bambucké maslo poskytuje všetky potrebné vitamíny a podporuje prirodzenú syntézu keratínu. Aminokyseliny vyživujú pokožku hlavy a eliminujú toxíny.

Spätná väzba na balzam a iné produkty Kapous, Pozrite si ďalšie video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky