Balzam na jemné vlasy

Balzam na jemné vlasy

S zdravé a luxusné kadere je sen takmer každé dievča. Avšak ekológia, zlé návyky, nevhodná strava, ultrafialové lúče v lete a mrazivý vzduch v zime, sfarbenie, zvýraznenie a dokonca aj štýl - to všetko má negatívny vplyv na štruktúru vlasov. Ak chcete, aby kučery vyzerali krásne, atraktívne a zdravé, musíte venovať veľkú pozornosť otázke správnej starostlivosti. Zvlášť opatrný prístup vyžaduje tenké vlasy, pretože sa často elektrizujú, rozbijú a zmiažu.

Na udržanie čistoty vlasov stačí zvoliť správny šampón, ale aby bol poslušný, hodvábny, bujný a zdravý - budete potrebovať nielen šampón, ale aj balzam.

Vlastnosti a výhody

Tenké vlasy potrebujú starostlivejšiu starostlivosť, pretože sú náchylné na krehkosť, suchosť, roztrhnutie na končatinách a získanie tuku v blízkosti koreňov. Preto dievčatá s takýmto „bohatstvom“ potrebujú vedieť o všetkých zložitostiach starostlivosti o svoje špeciálne vlasy. Zvyčajne odborníci odporúčajú použitie šampónov pre slabé alebo krehké vlasy, rovnako ako výrobky pre obnovu a výživu kučery, to znamená, balzamy.

Hlavnou úlohou každého šampónu je čistiť, ale funkciou balzamov je vyživovať kučery, hydratovať, dodávať im objem, hodvábnosť, zdravý vzhľad atď. Napríklad šampón na dodanie objemu neprinesie žiadny prospech, naopak, štiepením, ktoré sa neskôr môže prejaviť v krehkosti a strate, vytvára účinok vizuálneho bohatstva. Balzamy „kondenzujú“ jednotlivé vlasy, prenikajú pod keratínové šupiny a zapĺňajú existujúce dutiny, čím vytvárajú určitý druh ochranného puzdra.

Podľa odporúčaní stylistov, náležitá starostlivosť o tenké vlasy zahŕňa aspoň dva produkty:

  1. šampón (je potrebné zvoliť tie s označením „na pridanie objemu“ alebo „pre tenké a krehké vlasy“);
  2. balzam (môže byť prostriedkom na vyživovanie vlasov po celej dĺžke, zdvíhanie koreňov buď pre tenké a štiepané vlasy).

Na tenké vlasy sú tri typy balzamov:

  • klimatizáciou - vyživuje pokožku hlavy, znižuje krehkosť a tým aj straty, stimuluje rast kučier, hydratuje suché špičky;
  • kondicionér - neutralizuje alkalické prostredie vytvorené po použití šampónu a tiež uľahčuje česanie;
  • tonikum - nielen starostlivosť o štruktúru, ale aj mierne tóny kučery.

výber

Krása si vyžaduje veľkú pozornosť, úsilie, voľný čas a samozrejme rôzne pomôcky. Človek má len ísť do obchodu, takže oči utekajú od neuveriteľne širokej škály navrhovaných kozmetických prípravkov na starostlivosť o vlasy. Obaja sú na prírodnom základe, ale majú primeranú hodnotu as rôznymi ďalšími zložkami (silikóny, parabény atď.). Bohužiaľ, s cieľom nájsť "vaše" znamená, budete musieť vyskúšať na sebe desiatky výrobkov z rôznych značiek. A aj keď nejaký nástroj prekonal všetky očakávania najlepšieho priateľa, ešte nie je skutočnosťou, že sa stane dokonalým pomocníkom pre starostlivosť o vaše tenké vlasy. Koniec koncov, štruktúra vlasov každého človeka je jedinečná a jedinečná.

Ako sa správne starať o tenké vlasy, pozrite sa na video:

Existuje však niekoľko značiek, ktoré sú dnes vo vysokom spotrebiteľskom dopyte. Medzi najobľúbenejšie sa nazývajú aj rozpočtové možnosti a veľmi elitné značky: Dr. Konopkas, Loreal, Shamtu, Sunsilk, Collistar, "Babička Agafi Recepty", Estel Professional, Schwarzkopf Professional, Wella a ďalší.

9 fotografie

Pravidlá výberu

Pre výber prípravkov na starostlivosť o vlasy neexistuje jediné pravidlo. Tu bude najefektívnejšia metóda pokusu a omylu, pretože iba vaše vlasy „sa rozhodnú“, ktorý z liekov mu najlepšie vyhovuje. Pri kúpe produktu starostlivosti musíte vedieť, že nákup balzamu je založený na type vlasov. Z času na čas je potrebné zmeniť výrobcu, pretože používanie rovnakého balzamu môže byť návykové a účinnosť nebude tak výrazná.

Prehľad balzamu na vlasy Babička Agafya Pozrite si toto video:

Ako používať

Podobne ako všetky ostatné kozmetické prípravky by sa podľa návodu na použitie mal používať dobrý balzam na jemné vlasy. Starostlivým dodržiavaním odporúčaní a správnym starostlivosťou o vaše vlasy môžete dosiahnuť požadovaný výsledok a mať krásne luxusné kadere.

A pravidlá používania naznačujú, že nie je možné aplikovať produkt na korene a pokožku hlavy, pretože v dôsledku toho sa môže vyskytnúť nadmerná mastnota - úplná strata krásneho vzhľadu. Po aplikácii lieku je potrebné ho rozložiť po celej dĺžke kučier a nechať na dobu určenú výrobcom. Nemali by ste preháňať balzam, pretože pramene budú ťažšie, strácajú objem a prirodzený lesk.

recenzia

Po preštudovaní mnohých pripomienok môžeme konštatovať, že správne zvolený liek je veľmi efektívnym a nepostrádateľným nástrojom na starostlivosť o vlasy v realite moderného života. Používatelia hovoria, že tento nástroj je kokteil skutočnej energie, ktorý naozaj bojuje s problémom krehkosti tenkých vlasov, vyživuje ich, napĺňa energiou a silou, dodáva lesk a robí kučery príjemné na dotyk, ideálne na zvýšenie objemu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky