Balzam na vlasy z keratínu

Balzam na vlasy z keratínu

Pred nejakým časom sa keratínové rovnanie vlasov stalo veľmi populárnym. Sľúbil, že vytiahne aj tie kučeravé vlasy bez veľkého poškodenia. Najatraktívnejšie v tejto metóde je, že kučery zostanú rovné niekoľko mesiacov, a s náležitou starostlivosťou, účinok procedúry môže trvať až jeden rok.

Ale aj napriek všetkým uisteniam majstrov, ktorí tvrdia, že proces je pre štruktúru absolútne neškodný, pramene sú stále poškodené. Preto sa na trhu objavili špeciálne nástroje s keratínom. Šampóny, masky a balzamy sa stali povinnými pre použitie počas každého šampónu po zákroku.

Ďalším cieľom keratínu je zlepšenie štruktúry a zvýšenie rastu vlasov. Keratín má priaznivý vplyv na štruktúru prameňov a prispieva k ich regenerácii a regenerácii.

Čo to je a ako aplikovať

Keratín je proteín, ktorý sa pôvodne nachádza v štruktúre vlasov a má ochranné a regeneračné vlastnosti. Ale kvôli vystaveniu vonkajším vplyvom, prírodný proteín už nemôže samostatne riešiť škody. S cieľom pomôcť vetvám vyzerať lepšie, mnohí výrobcovia kozmetiky začali vyrábať výrobky obsahujúce ďalší keratín.

Pomáhajú obnoviť štruktúru kučier, dávajú im lesk, silu a tiež umožňujú rýchlejšie rásť. Suché vlasy po použití týchto výrobkov sú menej krehké a matné, získavajú správne množstvo vlhkosti a poškodené miesta sú postupne vyplnené keratínom a obnovené.

Balzamy na vlasy s keratínom a bojujú s rozštiepenými koncami, postupne ich liečia. Samozrejme, toto nie je všetko, čo sa deje v jednej aplikácii, a je žiaduce urobiť celý rad postupov, aby sa vlasom dodalo zdravie a krása.

Ako si vybrať

Pred zakúpením balzamu obsahujúceho keratín by ste mali určite venovať pozornosť jeho zloženiu. Po prvé Je potrebné určiť, ktorý typ proteínu je obsiahnutý v kozmetike: hydrolyzované alebo čisté. Prvý preniká do vlasovej štruktúry oveľa hlbšie a trvá dlhšie, dokonca aj po umytí hlavy, zatiaľ čo druhý vytvára ochranný obal výlučne mimo vlasov a zmizne okamžite po prvom sprchovaní.

Ďalším dôležitým detailom je miesto, kde táto zložka preberá kompozíciu. Ak je na začiatku alebo aspoň v strede zoznamu, môžete si ho bezpečne kúpiť, pretože to znamená, že je tam dosť na to, aby sa zabezpečil priaznivý rast vlasov a zdravie.

Venujte pozornosť obsahu formaldehydu, musí byť neprítomný alebo obsiahnutý v množstve nie väčšom ako 0,02%.

Balzamové kúzlo Profesionálne "Keratínová terapia"

Značka "Charm Professional" podporila trend výroby kozmetiky s obsahom bielkovín užitočných pre vlasy. Tento nástroj bojuje s mnohými problémami, ktorým čelia naše vlasy. Medzi nimi: suchosť, krehkosť, rozštiepené konce, strata lesku a mnoho ďalších, poškodzujúci vzhľad našich prameňov. Pri pravidelnom používaní s inými prostriedkami tejto linky, výrobca sľubuje, že vaše vlasy budú vyzerať po procedúre salónu. Vrátia sa do lesku, krásy, zdravia a sily. Vaše kučery sa stanú hodvábnymi, svetlými a budú vybavené správnym množstvom vlhkosti.

Vďaka prirodzenému zloženiu balzamu liečia vlasy zvnútra a preniká hlboko do štruktúry. Nástroj sa odporúča aj pre majiteľov citlivej pokožky, pretože neobsahuje alergény, parabény, umelé farbivá a iné látky.Produkt však tiež obsahuje jódový olej a hydrolyzovaný keratín.

Recenzie tohto nástroja sú úplne pozitívne. Dievčatá sú spokojné s dobrým zložením a viditeľným efektom výrobku.

Mnohí ľudia si tiež všimnú pohodlie fľaše s dávkovačom, vďaka čomu vychádza správne množstvo balzamu.

"Argan Keratin" od Eveline

Tento výrobok je inzerovaný ako multifunkčný 8 v 1 a je vhodný pre akýkoľvek typ vlasov. Dokonca aj poškodené a farbené vlasy znovu získajú brilanciu, zdravie a krásu. Výplach "Argan keratin" má špeciálny vzorec a zloženie, vrátane kozieho mlieka a prírodného arganového oleja. Výrobca garantuje viditeľný účinok a obnovenie vlasovej štruktúry po prvej aplikácii.

Výrobok nielen obnovuje, ale aj hydratuje, posilňuje, vyhladzuje a regeneruje kučery. Dáva im pružnosť, hodvábnosť, ľahkosť, mäkkosť a ochranu pred vonkajšími faktormi. Tiež po aplikácii tohto produktu bude vaše odstreďovanie oveľa ľahšie.

Zákazníci zanechávajú pre tento produkt nadšené recenzie. Vlasy po jej aplikácii sa stávajú krajšie a zdravšie.

Nástroj dokonale zvlhčuje vlasy a dodáva mu neuveriteľnú mäkkosť a pružnosť.

Kompliment "Ceratin +"

Toto opláchnutie urobené v Rusku dlho milovali mnohé dievčatá. Recenzie o tom sú výnimočne dobré. Je určený pre problémové vlasy a pomáha im rýchlo sa zotaviť a znovu nadobudnúť lesk, hodvábnosť a silu. Balzam obsahuje biotín a D-pantenol, ktoré dodávajú vlasom potrebnú výživu a chránia ju pred tvrdou vodou. Jednou z dôležitých zložiek je vitamínový komplex, ktorý chráni problémové oblasti hlavy a vlasov a arginín a keratín obnovujú poškodenie štruktúry a bojujú proti štiepeniu.

Výrobok posilňuje a posilňuje vlasy, lieči ich a vytvára ochranný film.

Syoss "Keratin"

Značka produkuje svoje prostriedky v profesionálnych objemoch 500 ml. Balzam má veľmi príjemnú vôňu a hrubú textúru. Prírodné zložky a hydrolyzovaný keratín podporujú hojenie, zlepšovanie vlasov, ako aj návrat k nim s mäkkosťou a leskom.

Nástroj zanecháva neviditeľný ochranný film, ktorý chráni kučery pred vonkajšími faktormi.

Bohužiaľ, tento produkt nie je spokojný so všetkými dievčatami, ktoré si ho kúpili v nádeji, že to bude rovnako dobré ako ostatné výrobky značky. Zdá sa, že tento účinok nie je úplne dosiahnutý a vôbec nie. Mnohí však boli stále spokojní, a to nielen účinkom, ale aj objemom fľaše s objemom 500 ml, ktorá bola dosť dlhú dobu.

Spätná väzba na inú značku keratínového balzamu je na videu nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky