Bieloruský balzam na vlasy

Bieloruský balzam na vlasy

Každá dievčina sníva o sviežom, zdravom kučere, ale tieto sny sú často nerealizovateľné. Farby, žehličky a sušiče vlasov v tandeme s prírodnými fenoménmi nepriaznivo ovplyvňujú ich stav. Kozmetické salóny sú neustále kladenie na svoje drahé služby na nás, a výrobcovia kozmetiky všetky nové a nové výrobky určené na zlepšenie stavu vlasov. Nové však nie je vždy veľmi dobré: pri nákupe nových položiek sa na nich často stávame závislí. V ére celkového pokusu o zlepšenie vzhľadu sú stále ochranné známky, ktoré sa držia konzervatívnych názorov. Osobitným miestom medzi nimi sú bieloruskí výrobcovia kozmetiky.

rysy

Po príchode do obchodu s kozmetikou sa môžete stratiť pri výbere prípravkov na starostlivosť o vlasy. Vo všetkých týchto hojnosti vyniká kozmetika z Bieloruska. Hlavným rysom tohto produktu možno nazvať dobrá hodnota za peniaze. Kvôli mnohým ekonomickým faktorom podliehajú výrobky bieloruských ochranných známok minimálnym clám. Reklama je veľmi ťažké vidieť v televízii - hrá tiež dôležitú úlohu pri formovaní jej hodnoty. Takto dostávame pomerne lacný produkt, ale jeho kvalita ho trpí? Je to bezpečné povedať nie! Bielorusko žije prevažne podľa sovietskych noriem. Štandardy kvality GOST v tejto krajine sa veľmi zriedka menia, takže kozmetiku možno považovať za pôvodne zo ZSSR.

Krajina sa však nezastaví a rozvíja sa krutým tempom. Pokročilý vývoj v oblasti krásy nie je pre výrobcov cudzí: to vedie k vzniku výrobkov s kolagénom a ďalšími inováciami.

Riadok finančných prostriedkov

nádych

Na modernom trhu kozmetiky existuje relatívne málo značiek, ktoré vyrábajú odtieň. Tento spôsob farbenia sa stáva menej a menej relevantným, pretože zložité techniky sú teraz populárne, ktoré sú takmer nemožné opakovať na vlastnú päsť.

Avšak pre milovníkov monochromatického farbenia perfektný odtieň, sfarbenie balzamu z ochrannej známky Color Lux.

S týmto nástrojom môžete bezpečne a bez poškodenia experimentovať na svojej ceste. Farebná paleta obsahuje 3 odtiene pre bielené vlasy, 3 odtiene pre sivé a 14 odtieňov pre prírodné vlasy. Okrem kozmetického účinku má tento nástroj liečivé účinky. Vysoký obsah bambuckého masla a olivy pomôže pridať lesk na kučery, navyše nespôsobí podráždenie alebo nepohodlie, pretože neobsahuje amoniak a peroxid vodíka. Takže, za pomerne malé množstvo peňazí, tento nástroj pomôže získať bohaté a mimoriadne farby, rovnako ako hladké hodvábne vlasy.

redukčné

Dôležitou otázkou pre mnoho dievčat je voľba dobrej regeneračnej kozmetiky, pretože moderné dievča dáva vlasy na mnoho rizík: sušič vlasov, sušič vlasov, fixačné prostriedky, farbivá a mnoho ďalšieho. A každé dievča sníva o elegantných, lesklých, nadýchaných vlasoch. Zdravé, krásne vlasy nepotrebujú styling - majú dosť svojej vlastnej hustoty, aby vyzerali skvele.

Bieloruské fondy z ochranných známok Bielita a BelKosmex, ako aj jedinečný Revivor s ich vysoko účinnými technológiami, pomáhajú v boji za zdravie vlasov. Veľmi obľúbené sú aj nezmazateľné balzamy a vlasové vody.

štruktúra

Aby bolo možné opísať zloženie každého balzamu na vlasy z Bieloruska, budete potrebovať obrovské množstvo času, takže uvažujeme len o unikátnych komponentoch, ktoré nie je možné nájsť v iných značiek.

  1. Vaječný žĺtok. Od dávnych čias, žĺtok kuracie vajcia je známy pre svoje prospešné vlastnosti. Tento produkt obsahuje vitamíny A, B, E, fosfor, draslík a horčík, navyše je bohatý na lycety a aminokyseliny. Všetky tieto komponenty vynikajúco pomáhajú bojovať proti lupinám, obnovujú lesk a pružnosť vlasov, vytvárajú prirodzenú bariéru, ktorá znižuje účinky ultrafialových lúčov.
  2. kefír, Tento fermentovaný mliečny výrobok obsahuje obrovské množstvo vápnika, ako aj proteín a vitamín B, C, E. Tieto zložky výrazne zlepšujú štruktúru vlasov, zlepšujú jeho vzhľad a stav. Nie sú to však najdôležitejšie zložky tohto výrobku. Oveľa cennejšie baktérie kyseliny mliečnej a prírodné kvasinky, ktoré sú v nej obsiahnuté. Hlboko vyživujú vlasovú pokožku a vlasové folikuly. Kefírový balzam je spása pre choré vlasy.
  3. cibuľa, Balzam na vlasy z cibule je na prvý pohľad zlý nápad. V skutočnosti je však veľmi cennou zložkou kozmetiky. Vo svojom zložení existuje niekoľko druhov vitamínov a prírodných cukrov, ktoré dokonale vyživujú vlasy. Najcennejšími zložkami cibule sú však esenciálne oleje a fytoncidy, ktoré pomáhajú bojovať proti mnohým kožným ochoreniam a slúžia ako vynikajúca prevencia. Okrem toho obsahuje niekoľko druhov kyselín: folické, jablčné a citrónové, ktoré pomôžu vlasom zostať čisté a lesklé dlhšie.
  4. lopúch, Táto rastlina je prírodný vlasový kondicionér, ktorý pomáha v boji proti deleným koncom. Taníny a vitamíny obsiahnuté v balzamoch lopúch dokonale vyživujú pokožku hlavy, mastné kyseliny pomáhajú obmedzovať metabolické procesy vo vlasoch a inulín premieňa matné kučery na tie šumivé.

Okrem týchto unikátnych komponentov môžete nájsť aj častejšie: med a kašmír, ako aj výrobky z keratínu alebo obsahujúce olivový extrakt.

recenzia

Bielita "Kozie mlieko"

Najčastejšie na pultoch obchodov s kozmetikou nájdete výrobky značky BiElita. Finančné prostriedky tejto značky sa spravidla predávajú v pomerne veľkých kontajneroch, ale ich náklady sú pomerne nízke. Medzi sortimentom tejto značky možno identifikovať najlepší bieloruský balzam dodávaný na územie Ruska - balzam "Kozie mlieko". Tento kozmetický produkt je veľký dopyt medzi spotrebiteľmi, a internet je doslova plný pozitívnych recenzií o tom.

Medzi hlavné výhody tohto produktu, dievčatá upozorňujú na nasledujúce: veľký objem plechoviek, jednoduchosť použitia, príjemnú vôňu, lesklé a dobre česané mäkké vlasy. Okrem toho, náklady na tento nástroj je malý, takže je veľmi ekonomický.

BelKosmex

BelKosmex značky spevňujúci balzam s olejom tea tree a aloe barbadensis je silný prostriedok, ktorý dokáže vyliečiť takmer akýkoľvek problém s vlasmi. Zahŕňa:

  1. Extrakt z aloe Barbadensis, ktoré zastavujú vypadávanie vlasov;
  2. Tea tree oil, ktorý má upokojujúci a liečivý účinok na pokožku hlavy;
  3. Provitamín B5, lepšie známy ako D-panthenol, pomáha obnoviť integritu vlasov, dodáva lesk a hodvábnosť.

Podľa spotrebiteľských posudkov, tento nástroj pomáha v boji proti lupinám a prierezu vlasov, má vynikajúcu vôňu čaju, ktorý nejakú dobu zostáva na vlasoch a má mierny tonizujúci účinok. Okrem toho, mnohí hovoria, že s použitím tohto nástroja, vlasy začali rásť rýchlejšie a získali jednoduchosť.

Pozrite sa na balzamy na vlasy z Bielita, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky