Balsam Pantene Pro-V

Balsam Pantene Pro-V

Pantene Pro-V Balsam je prostriedok na vyživovanie a oplachovanie tenkých vlasov bez toho, aby ste ho vážili. Po takejto starostlivosti, vlasy sú pomerne ľahko hrebeň, získať viditeľnú hrúbku a stať sa silnými. Okrem toho vytvárajú odolnosť voči poškodeniu, ktorá je možná pri účesoch na vlasy so železom alebo inými kaderníkmi.

Vzhľadom k tomu, že štruktúra nového výrobku značky Pantene Pro-V je taká ľahká a vzdušná, je schopná preniknúť do vlasovej štruktúry tak hlboko, ako je to len možné, zvlhčovať zvnútra, ale nie je tak ťažšie. Ak sa dievčenské kučery boli matné a oslabené pred odchodom s týmto nástrojom, potom po použití výrobku sa stanú zdravé a objemné.

Nová pena klimatizácie, ktorú vytvorili vývojári spoločnosti Pantene, sa stala revolučným nástrojom na starostlivosť o tenké a voľné vlákna. Tento produkt s ľahkým penovým efektom dokáže zapôsobiť na tie ženy, ktoré majú tento typ vlasov a sú sklamaní inými kondicionérmi, ktoré sú deklarované ako nevyhnutné pre takúto starostlivosť o vlasy.

Pantene sa stále podarilo vyvinúť vynikajúci produktový vzorec a tisíce žien majú teraz príležitosť nielen starať sa o svoje účesy, ale aj vybrať si z niekoľkých možností. S pomocou jednej z týchto kozmetických prípravkov je zaručené, že budú schopní vyriešiť problém starostlivosti o svoje vlasy.

Ľahkosť textúry nového balzamu umožňuje prekonať všetky obvyklé kondicionéry pre účinnosť, a to sa stáva zrejmým pre užívateľov od prvého použitia nového činidla.

Funkcie starostlivosti

Existuje mylný názor, že použitie balzamu-opláchnutie ženami, ktoré majú tenké vlasy vedie k strate objemu ich vlasov. Preto sa im vyhýbajú, alebo to robia veľmi zriedka. A mnohí navždy opustili všetky starostlivé kompozície a používali len šampóny.

A bolo by dobré si myslieť, že ak správne použijete kondicionér, môžete nielen dosiahnuť ľahké česanie, ale aj poskytnúť im potrebné živiny, ako aj poskytnúť im dodatočnú ochranu.

Podľa štruktúry majú tenké vlasy v porovnaní s normálnymi prameňmi výrazné rozdiely, a preto je potrebné sa o tento účes starať úplne iným spôsobom. Hrúbka jemného vlasového vlákna je asi dvadsať mikrónov a toto číslo je až o 20% nižšie ako u normálnych vlasov.

Ak hovoríme o keratíne - o proteíne, na ktorom závisí sila a elasticita kučier, potom jeho obsah v tenkých vlasoch je len polovica množstva, ktoré je v normálnych a hrubých vlasoch. To je všetko - dôvody, prečo tenké vlasy nemajú šancu na zdravie. Koniec koncov, budú sa neustále zlomiť, budú sa tvoriť rozdelené konce a vypadnú viac, než je povolené pre zdravé vlasy.

Berúc do úvahy všetky tieto ťažkosti, vývojári spoločnosti s celosvetovou reputáciou, ktorá už 70 rokov vytvára výrobky pre zdravie a krásu kučier, rozšírili svoj sortiment o jeden revolučnejší nástroj. Má vzorec, ktorý môže dať zdravý vzhľad a príťažlivosť pre oslabené kučery.

Podľa popredného výskumníka spoločnosti, farmaceuta Jenny Thomasovej, vytvorenie nového vzorca presvedčí používateľov, že s pomocou peny môžu zabudnúť, že ich kučery boli raz tenké a poškodené. Teraz budú ich vlasy zdravé a atraktívne.

Ľahká vzdušná textúra, ktorá má novú umývateľnú penu, podobá sa oblaku na dlani, a aplikuje sa na kučery, nebude to pre nich extra váha a pomôže pri vytváraní akéhokoľvek účesu alebo štýlu. Nový produkt vyvinutý odborníkmi z Pantene sa tak stáva ideálnym riešením pre riešenie problémov tenkých prameňov.

Tajomstvo úspechu

Pre špecialistov Pantene Podarilo sa mu získať nejakú látku schopnú zvýšiť svoj objem pod vplyvom vzdušných hmôt a stať sa ľahkou penovou zmesou. Funkcia bublín obsiahnutých v pene je zameraná na dodanie potrebných živín do maximálnej hĺbky vo vlasoch.

Keď sa pena zmyje, kučery budú vyzerať sviežo a svetlé. Olejové zvyšky po použití nového balzamu Pantene Pro-V nie sú dostupné, čo sa nedá povedať o iných výrobkoch na starostlivosť o vlasy.

Distribúcia vzduchovej peny cez pramene je jednoduchšia a jednotnejšia ako bežné oplachovacie prostriedky. Poradie jeho použitia zostáva nezmenené - hlava by mala byť dobre opláchnutá šampónom (mal by mať účinok na kučery aspoň jednu minútu a až potom môže byť opláchnutý).

Spoločnosť sa starala o rôzne nové produkty a ponúka ženám produkt v štyroch variantoch. Každá z pien pomôže poskytnúť potrebnú výživu pre problematický účes, čím zanechá štruktúru ľahkú a vzdušnú. Ale rozdiel medzi týmito revolučnými prostriedkami určite existuje:

  • Mäkké opláchnutie dodá poškodeným kučerám mäkkosť, hodvábnosť a príťažlivosť. Pantene "Intenzívna obnova".
  • Zrážka, ktorá má objemový deficit, sa stane neodolateľnou, zdravou a našuchorenou. Pantene "Dodatočný objem".
  • Dodá poškodeným tenkým prameňom pružnosť., hustota a zdravie tretej kompozície, ktorú vyvinula slávna spoločnosť. Jeho meno je Pantene "Silný a silný."
  • Ak je váš účes veľmi rýchly, potom je najvhodnejší štvrtý vzorec nového zloženia peny na odstránenie tohto problému, tento nástroj sa nazýva Pantene "Aqua Light".

V produktovej rade Pantene Pro-V sa kozmetika prezentuje v širokom rozsahu. Každý z nich je schopný dávať ženám zdravý vzhľad, silu a príťažlivosť.

Technológia spoločnosti, založená na údajoch z pravidelného výskumu, nikdy nezastaví jej zlepšenie. Výskumný ústav Pantene Pro-Vs podobnými otázkami bola založená v roku 2012 v Ženeve.

Táto inštitúcia vám umožňuje realizovať výsledky, ktoré boli dosiahnuté vďaka spolupráci slávnej značky a popredných svetových expertov, ktorí sa venovali starostlivosti o vlasy.

Vedúci nezávislí odborníci a vedúci výskumníci P & G Snažia sa urobiť všetko, čo je v ich silách, aby zabezpečili, že výrobky vyrobené spoločnosťou skutočne spĺňajú všetky uvedené parametre a efektívne riešia problémy s vlasmi.

Skontrolujte recenziu

Mnohí používatelia sa zameriavajú na expresný efekt Pantene Pro-V Balsam. Tiež sa mi páči nezvyčajná pena textúra výrobku a skutočnosť, že takmer všetky vlastnosti deklarované výrobcom naozaj fungujú.

Niektoré ženy sú dokonca pripravené zvážiť formu peny ako hlavnú črtu tejto novely, pripomínajúc podobný liek od toho istého výrobcu, ktorý sa im tiež páčil. Toto je predtým vydaný "Sebastian Professional". Teraz táto pena-kondicionér už nie je na predaj. Z preskúmaní tiež vyplýva, že penové formulácie spoločnosti sú obzvlášť vhodné na použitie.

O vhodnosti dávkovača je napísaných veľa teplých slov, aj keď je pena vydávaná o niečo viac, ako je potrebné. Mrak sa stáva hustým, hustým a jeho textúra je podobná pena na holenie alebo pena na úpravu účesu.

Užívatelia nemohli pomôcť, ale všimnite si ľahkosť, s akou výrobok spadá na kučery, získavajú transparentnosť a zdá sa, že tieto prvky prechádzajú cez neho. Pena nepotrebuje veľa času na to, aby mala svoj liečivý účinok, takže ju môžete odstrániť bez toho, aby ste ju na minútu nechali na prameňoch. Vymyť zloženie je veľmi jednoduché a mnohí sa tešia, že kučery nezostávajú klzké, ako je to v prípade konvenčných klimatizačných zariadení tejto značky. Vzhľadom na to, že zloženie pozostáva najmä z chemických prvkov, neexistujú žiadne sťažnosti, pretože je jasné, že ich prítomnosť zabezpečuje účinok očakávaný od výrobku:

  • kučery zostávajú svetlé a vzdušné;
  • účes dostane lesk;
  • aby sa srsť rozčesala a dala sa na ňu, nevyžaduje sa žiadne zvláštne úsilie;
  • príjemná a nenápadná vôňa.

Náklady na výrobok je o niečo viac ako 200 rubľov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky