Balzamová maska ​​na vlasy

Balzamová maska ​​na vlasy

Každé dievča, ktoré sníva o krásnych a zdravých vlasoch, môže dosiahnuť požadovaný účinok s náležitou starostlivosťou o vlasy. Na to sa niekto ukáže, že používa sušič vlasov a prirodzene suší prameň. Niekto dostane masku, ktorá obsahuje živiny, ktoré vyživujú vlasy po celej dĺžke. Niekto preferuje balzam ako hlavný prostriedok na starostlivosť o vlasy.

Firmy, ktoré vyrábajú kozmetiku na kučery, vyvinuli univerzálny produkt - balzamovú masku na vlasy, ktorá v sebe spája pozitívny vplyv používania balzamu a masky.

Čo to je?

Ak vás trápi otázka, čo je lepšie vybrať - balzam alebo maska ​​ako hlavný prostriedok starostlivosti o kučery, potom by ste sa mali rozhodnúť pre komplexný nástroj - masku na balzam.

Aký je rozdiel medzi týmito kozmetickými výrobkami od iných:

 1. Majú rýchly účinok, vyhladzujú chĺpky po celej dĺžke, vďaka čomu sú na dotyk mäkké a hodvábne. Strandy sú ľahšie hrebeň a štýl vzhľadom k tomu, že sú menej zmätení. Tento účinok sa dosiahne, ak použijete tento nástroj ako balzam a aplikujete ho na vlasy 5 - 10 minút.
 2. Hlboká výživa a regenerácia sa môže dosiahnuť, ak sa tento výrobok drží na vlasoch dlhšiu dobu, napríklad 15 - 20 minút. V tomto prípade už taká kozmetika pôsobí ako maska ​​a má výraznejší vplyv na prameň, ktorý je nasýtený užitočnými vitamínmi a mikroelementmi.

Maska na báze balzamu je vynikajúcim nástrojom, ktorý pomôže pri každodennej starostlivosti o kučery.

druh

Existuje niekoľko typov masiek na balzamy, v závislosti od účinku, ktorý majú na vlasy:

 • Pre rast - používa sa na stimuláciu rastu vlasov, je ideálny pre majiteľov tekutých a vzácnych prameňov. Vďaka stimulácii krvného obehu sa rast kučier výrazne zrýchľuje.
 • Revitalizácia je ideálna pre dievčatá, ktoré majú krehké a slabé vlasy. Tento nástroj ich vyživuje po celej dĺžke, obnovuje ich silu a zdravie.

Tento kozmetický výrobok môže byť použitý pre všetky typy vlasov, rovnako ako pre konkrétny typ, napríklad mastný na koreňoch a suché na špičkách.

Vďaka svojej ľahkej textúre a štruktúre roztavenia sa maska ​​balzamu dokonale vstrebáva po celej dĺžke prameňov a nasýti ich užitočnými látkami, vďaka čomu sú mäkké, elastické a elastické, ako aj prirodzený lesk a žiarivosť.

štruktúra

Balzamová maska ​​je veľmi obľúbená medzi férovými pohlaviami kvôli prítomnosti živín, vitamínov a stopových prvkov, ktoré sú súčasťou takéhoto lieku.

Balzamová maska, ktorá stimuluje rast vlasov, obsahuje zložky, ktoré spôsobujú dočasné podráždenie pokožky hlavy, ako je červená paprika, horčica alebo med.

Vďaka stimulácii prietoku krvi do vlasových folikulov sa prebudia spiace cibuľovité chĺpky a nastáva skôr pomalá aktivácia, preto sa prejavuje takýto hmatateľný a čo je najdôležitejšie, rýchly výsledok použitia výrobku, ktorý obsahuje červenú papriku.

Med, na druhej strane, nielen stimuluje rast vlasov, ale tiež vyhladzuje šupiny každého vlasu, čo ich robí jemnými a hodvábnymi na dotyk.

Balzamová maska, ktorá obsahuje nielen med, ale aj škoricu, pomôže zosvetliť kučery o jeden alebo dva tóny a dodá prírodným zámkom nový odtieň. Škorica stimuluje krvný obeh, rozširuje póry a med vyživuje pokožku hlavy a každý vlas vitamínmi a prospešnými látkami. Výsledkom je:

 • lesklý lesk a lesk;
 • rýchle rastové reťazce;
 • obnovená štruktúra každého vlasu.

Želatína, ktorá je proteínom produkovaným zo zložiek živočíšneho pôvodu, je podobná ľudskému kolagénu. Má priaznivý vplyv na vlasy všeobecne:

 1. Pramene dlhšie držať mladý vzhľad, v menšom rozsahu, ukazuje sivú.
 2. Vlasy prestanú vypadávať vo veľkých množstvách.
 3. Stav zmien prameňov pre lepší, prirodzený lesk a žiarivosť sa objavujú, vlasy sa zväčšujú v objeme.
 4. Želatína sa často používa na vytvrdenie rozrezaných koncov.

Má regeneračný účinok na elasticitu pokožky hlavy, prispieva k menšiemu vypadávaniu vlasov a lepšiemu rastu vlasov. Tento efekt sa dosahuje vďaka prirodzeným vlastnostiam tejto zložky - aby sa vlákna zväčšili, čím sa vizuálne zvyšuje počet takýchto chĺpkov.

Panthenol pomáha obnovovať vlasy po celej dĺžke a zlepšuje ich štruktúrua tiež odstraňuje podráždenie z citlivej pokožky hlavy.

Na slabé a krehké prstene sa odporúča použiť placentárnu masku na vlasy. Keďže tento nástroj zväčšuje objem vlasov, zlepšuje proces rastu vlasov, stimuluje krvný obeh a posilňuje vlasové folikuly. Dokonale chráni pramene pred stratou vlhkosti, suchosťou a krehkosťou.

Obľúbené značky

Existuje pomerne veľa spoločností, ktoré vyrábajú univerzálny produkt starostlivosti o pleť - maska ​​na balzam. Pozrime sa na rebríček najlepších značiek, ktoré získali najpozitívnejšiu spätnú väzbu od dievčat, ktoré testovali účinnosť týchto fondov vo svojich zámkoch.

Najobľúbenejšie značky:

 • Librederm;
 • Dove;
 • kompliment;
 • "Balet".

Pozrime sa bližšie na každú značku samostatne.

Librederm

Známa ochranná známka Librederm ponúka masku Panthenol balsam. Tento produkt sa používa na aktívnu starostlivosť a starostlivosť o pramene rôznych typov. Táto kozmetika je ideálna pre tenké, oslabené kučery, pre vlasy, ktoré sa vyznačujú obsahom tuku v koreňoch a majú suché konce.

Hlavné výhody "Panthenolu" od značky Librederm:

 1. Má regeneračný účinok na vlasy po celej dĺžke.
 2. Tento liek môže zvýšiť množstvo prameňov, ak sa používa pravidelne.
 3. Neobsahuje parabény a silikóny, naopak obsahuje veľké množstvo pantenolu.
 4. Nemá vplyv na váženie.
 5. Takáto maska ​​na balzamy normalizuje rovnováhu citlivej pokožky hlavy.
 6. Tento kozmetický výrobok je umiestnený vo vhodnej fľaši, takže je veľmi racionálny a ekonomický aplikovaný na korene vlasov.

Vďaka pomerne veľkému balíku je tento produkt pre vás už dlhý čas dosť.

holubica

Maska na báze balzamu na kučery "Intenzívna obnova" od značky Dove Má okamžitý výživný účinok, obnovenie poškodenej štruktúry vlasov za takmer jednu minútu.

Hlavné výhody "intenzívnej výživy" od značky Dove:

 1. Rýchly a efektívny výsledok.
 2. Vykonáva sa hlboká výživa a obnova poškodenej oblasti zámkov.
 3. Má priaznivý vplyv na vlasy, takže sa stáva hladkým, hodvábnym a dokonale česaným a tiež sa nezmení.
 4. Vďaka špeciálnej technológii "Keratin Repair" sa štruktúra chlpov obnovuje zvnútra.
 5. Tento nástroj dodáva vlasom zdravý vzhľad, ktorý má kumulatívny účinok s neustálym používaním.
 6. Tento kozmetický výrobok sa môže používať každý deň.

Maska Dove Balm Mask má účinok v dvoch smeroch naraz:

 • dosiahnutie okamžitého účinku - pretože využíva jedinečnú receptúru, ktorá funguje rýchlo a obnovuje povrch poškodených vlasov;
 • dlhodobé pôsobenie - existuje hlboká výživa, v súvislosti s ktorou sa štruktúra každej srsti obnovuje zvnútra na úrovni bunky.

Hlavným rysom tohto nástroja je, že poskytuje výživu a obnovu vlasov ako masky, a pracuje rýchlo, rovnako ako najčastejšie balzam.

kompliment

Zloženie výrobku "Extrémne využitie" od ruského výrobcu Compliment zahŕňa keratín a arginín. Tento nástroj poskytuje účinnú opravu a posilňuje pramene, ktoré boli oslabené alebo poškodené. Dokonale vyhladzuje a vyhladzuje štruktúru kučier, lieči zlomené konce. Vlasy sú menej krehké a matné, vracajú sa do sýtej farby. Po použití tohto make-upu môžete ľahko vložiť vlasy do krásneho účesu.

Arginín má liečivý a liečivý účinok na vlasovú štruktúru na bunkovej úrovni, stimuluje rast prameňov a predlžuje ich „život“. Vďaka lepeniu škvŕn jednotlivých vlasov sa vlasy stávajú hladkými a elastickými, ako aj hodvábmi na dotyk. Táto zložka vám umožní ochrániť vlasy pred zákrokom maľby, narovnania alebo priepustnosti, zvýrazniť trvanlivú farbu a urobiť ju lesklou.

Kvôli kondicionačnému efektu sa vlákna ľahšie hrebeňujú, pretože sú menej zamotané a kučery sa neelektrizujú.

Hmatateľné výsledky použitia "Extreme Recovery" od značky Compliment:

 • regeneráciu a silu na bunkovej úrovni;
 • ochrana proti rozbitiu a roztrhnutiu;
 • vlákna vyzerajú silnejšie;
 • prirodzený lesk a zdravie;
 • vlasy sa ľahšie rozčesávajú a ležia.

"Balet"

Tento nástroj vyrába slávna ruská kozmetická továreň "Freedom". Skladá sa zo série extraktov, ktoré priaznivo pôsobia na štruktúru vlasov, vyživujú a posilňujú kučery po celej dĺžke. Po použití tohto kozmetického výrobku sa pramene nerozdelia a zdravý lesk sa k nim vráti.

Tento liek má priaznivý vplyv na pokožku hlavy, odstraňuje podráždenie.

Ako používať

Pred použitím masky z balzamu sa musia kučery dôkladne umyť šampónom, aby sa odstránili rôzne produkty na úpravu, ako je lak, pena alebo gél na vlasy.

Tento liek sa má aplikovať na mokré vlasy, pričom sa musí venovať osobitná pozornosť pokožke hlavy a koreňom. Ak máte dosť dlhé pramene, balzamová maska ​​by mala byť starostlivo rozdelená po celej dĺžke. Na tieto účely je lepšie použiť hrebeň s hrebeňom so vzácnymi zubami.

Po 3-5 minútach sa má maska ​​balzamu dôkladne opláchnuť teplou tečúcou vodou. Na tento nástroj má intenzívnejší účinok na štruktúru vlasov, odporúča sa držať po dobu 10-15 minút.

Tento kozmetický výrobok je vhodný na každodenné použitie.

recenzia

Dievčatá, ktoré používajú balzam na vlasy, vysoko ocenili účinnosť tohto nástroja.

Mladým dámam sa páčil kondičný efekt, ktorý uľahčuje rozčesávanie aj veľmi nezbedných prameňov. Považujú takýto terapeutický produkt za najlepší spôsob, ako sa starať o kučery.

Ako aplikovať produkty na starostlivosť o vlasy vo videu nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky