Tónovací balzam Bielita-Vitex

Tónovací balzam Bielita-Vitex

Vzhľad v modernom svete je charakteristickým znakom človeka. V súčasnosti je potrebné pozorne sledovať a venovať pozornosť nielen oblečeniu, ale aj účesu. To je dôvod, prečo mnoho žien experimentuje so svojimi vlasmi v každom smere. Rezanie, curling, farbenie, snažia sa dosiahnuť najlepší výsledok. Pri hľadaní vysokokvalitných kozmetických výrobkov sa obracajú na trh s kozmetickými výrobkami, kde je už dlho jednou z vedúcich línií obsadená bieloruská kozmetika. Je známa nielen svojou demokratickou cenou, ale aj vysokou kvalitou, efektivitou.

Vlastnosti bieloruskej kozmetiky

Bieloruská spoločnosť TM Belita Vitex sa špecializuje na širokú škálu kozmetiky. Medzi najobľúbenejšie patria vlasové prípravky. Medzi nimi nájdete aj šampóny, masky a balzamy na odtieň.

Všetky prvky výrobkov sú založené na overenej inovatívnej receptúre, ktorá sa skladá takmer výlučne z prírodných zložiek. Hlavným z nich je prírodné kozie mlieko. Zmes tiež obsahuje aloe, harmanček, lipový extrakt, včelí vosk. K týmto rastlinným zložkám často pridávame éterické oleje, ktoré vykonávajú nielen ochucovadlá, ale aj terapeutické funkcie. Okrem toho, kombinácia olejov a základných prvkov pomáha vyživovať pokožku hlavy a tiež posilňuje vlasovú štruktúru (v dôsledku hojenia mikrotrhlín).

Podobné vlastnosti sú typické pre väčšinu výrobkov spoločnosti vrátane tónovacích balzamov. V súlade s tým je možné farbiť vaše vlasy celkom jasne, bez poškodenia. Dá sa povedať, že hlavnými výhodami tohto výrobku sú bezpečnosť a zdravie zlepšujúci účinok na vlasy a pokožku hlavy.

Po použití balzamu sa vlasové platničky stávajú hladšími a dokonca aj kučery získajú zdravý lesk. Finančné prostriedky na kozie mlieko aktívne stimulujú rovnováhu vody v zložení chĺpkov, čo zabraňuje vysušeniu, roztrhnutiu a vzniku rozštiepených koncov. V dôsledku zvýšenej výživy kôry a drene vlasov dochádza k posilneniu, čo vedie k zvýšeniu objemu vlasov. To tiež prispieva k zvýšenej výžive koreňov, ktorej ďalšou funkciou je stimulovať rýchly rast vlasov.

Treba poznamenať, obaly, ktoré výrobca tiež venoval pozornosť. Hoci nemá taký veľký objem výrobku (100 mililitrov), stále to znamená skôr racionálne a ekonomické použitie balzamu, pretože má bohatý pigment, ktorý umožňuje odtieň držať až do ôsmeho oplachu. Samotná trubica, ako výrobca zaručuje, bude stačiť na držanie štyroch farbív so stredne dlhými vlasmi. Výrobok má jemnú nenápadnú vôňu, príjemnú gélovú konzistenciu, ktorá je jednoducho a rovnomerne rozložená vo vlasoch a nepreteká, naopak, mierne hrubá.

Výrobok sa ľahko vymyje a nezanechá žiadne škvrny na pokožke hlavy alebo na samotných vlasoch (napriek hustej štruktúre a expresivite pigmentu). Príjemným doplnkom je cenovo dostupná cena balzamu, ktorá v kombinácii s výrazným efektom a mnohými výhodami tohto produktu nenechá nikoho ľahostajného.

Existuje mnoho výhod, takže nie je prekvapujúce, že tento produkt získal popularitu medzi mnohými ženami žijúcimi v SNŠ.

typy

So širokou škálou produktov sa spoločnosť snaží rozvíjať každý z nich.Každá voľba má svoju vlastnú funkciu. Produkty niektorých sérií sú určené na obnovu chorých a poškodených vlasov, iné sú zamerané na odstránenie lupín, zatiaľ čo iné sú určené na jemné farbenie vlasov. Najnovšie produkty sú prezentované v tónovacej linke s názvom Farebný Lux, Tónové gély tejto skupiny vás zmenia a urobia prirodzený odtieň vlasov rafinovanejším. Produkt poskytne mäkký výstup z jednej farby do druhej. To môže opraviť prerastené korene.

Farebná paleta

Balsamova linka “Farba Lux obsahuje veľmi rozsiahlu paletu farieb. Tradične sú rozdelené do nasledujúcich skupín:

  • Prírodné farebné odtiene vlasov, v množstve 14 kusov. Tam sú možnosti pre blondínky, fair-vlasy dievčatá, hnedé vlasy-ženy a brunetky. Medzi týmito balzami pre každé dievča môžete ľahko nájsť vhodnú paletu. Odtieňmi sú klasické gaštany, karamel a škorica, ale je tu aj celý rad, usporiadaný v gradiente - od jemných marhúľ po gaštan.
  • Tri odtiene pre bielené vlasy, menovite: platina, na pokraji perly, šampanského a perleťovo-ružovej, lemujúcej jemnú fialovú farbu.
  • Tri farby pre korekciu šedých vlasov, Najobľúbenejší odtieň v tejto kolekcii je popolavý, pretože nie ostro prekrýva sivú, ale zobrazuje farbu prirodzeným a mäkkým (ale zároveň nasýteným) tónom.

V blízkej budúcnosti Belita sľubuje rozšírenie sortimentu zvýšením počtu farieb v rade. Spoločnosť sa riadi dopytom kupujúcich za svoje výrobky.

Návod na použitie

Nie každý vie, ako používať farebné balzamy. Aby ste dosiahli dokonalý výsledok, musíte si prečítať návod na obale. Ak budete používať tonikum, musíte si umyť vlasy a osušiť si vlasy, ale nie úplne - musíte zanechať nejakú vlhkosť., Ak je srsť mokrá, balzam bude odtekať vodou a výsledok zafarbenia bude smutný.

Potom naneste gél štetcom a opatrne ho rozložte, aby ste dosiahli hladký a vysokokvalitný náter. Akonáhle maľovať na všetky oblasti vlasov, noste plastový uzáver, ktorý je pripojený k súprave. Najvhodnejšie by bolo zabaliť hlavu uterákom. To umožní, aby sa farbiaci pigment nerozpadol, ale „vstúpil“ do štruktúry vlasov.

Je dôležité vedieť, že výrobca neodporúča zneužívať tónovacie balzamy. Optimálny čas je raz za tri týždne.

Čím menej často, tým lepšie, pretože zloženie nejako obsahuje chemické prvky (aj v malých množstvách), ktoré môžu viesť k alergickým reakciám.

Ako sa prihlásiť?

Správna aplikácia gélu - kľúč k efektívnemu zafarbeniu.

Najprv by ste si mali umývať vlasy šampónom a vlasy osušiť uterákom alebo sušičom vlasov. Nájdite si rukavice, ktoré by mali byť pripojené k súprave príslušenstva. Nebudú maľovať ruky.

Ako odporúča výrobca, je potrebné aplikovať balzam na mokré vlasy jednotnými, čistými pohybmi, čiastočne aj masážnymi. To bude maľovať nielen vrchnú vrstvu. Všetky vlasy sa prepašujú, takže kučery nebudú vyzerať smiešne a neupravené.

Je dôležité najprv rozotrieť gél na korene štetcom, oddelene sfarbením každého prameňa. Až potom môžete pristúpiť k masážnym pohybom. Hustá konzistencia sa nerozšíri po hlave, nezhorší a komplikuje postup. Prostriedok rozotrite po celej dĺžke hrebeňom.

So zvyškom gélu zopakujte kroky na farbenie koreňov a hladko sa pohybujte na špičkách vlasov. Jeden z posledných stupňov čaká na čas určený výrobcom. Vlasy by sa mali farbiť tak, ako by mali. Priemerná doba expozície pre všetky výrobky nie je dlhšia ako 30 minút, ale presnejšie nuansy sa dajú zistiť pri pohľade na obal konkrétneho výrobku.Často, pre intenzívnejšie a hlboké farby, dievčatá držia gél až 50 minút.

Je dôležité vedieť, že to výrobca neodporúča a je vhodný len pre tých, ktorí majú tmavé odtiene vlasov. Na toto obdobie noste plastovú tašku pripojenú k súprave. Keď čas plynie, budete musieť zmyť zloženie. Toto by malo byť vykonané s teplou vodou, bez použitia šampónu. Je dôležité, aby ste ho čo najviac umyli, aby sa odstránili zvyšky atramentu z pokožky hlavy. Hoci si Belita nenatierala hlavu, oblečenie ani uteráky, je lepšie varovať pred neočakávanými prekvapeniami tým, že venuje veľkú pozornosť postupu umývania tonika.

Môžete si všimnúť, že okamžite po použití bola na vlasoch jemná aróma. Stali sa mäkkými, poslušnými a získali lesk.

Starostlivosť o farbené vlasy

Medzi tónovacími procedúrami (a najmä farbením) vlasov je potrebné nielen ich oddýchnuť, ale aj postarať sa o ne všetkými možnými spôsobmi a aplikovať terapeutické činidlá - najlepšie rovnaký výrobca ako tonikum. Preto môžeme povedať, že komplexná starostlivosť pomôže podporiť prirodzený rast vlasov a ich posilnenie.

Ak hovoríme o výrobkoch spoločnosti Belita, stojí za zmienku, že táto kombinácia bude veľmi účinná, pretože väčšina kozmetiky tejto spoločnosti je založená na pôsobení kozieho mlieka. Nie je to len živina. Vďaka vplyvu zložiek sa vlasy stávajú pružnejšími a pružnejšími. Je to spôsobené obsahom látky, ako je koenzým Q10. Ak používate iné nástroje, ktoré spoločnosť vyrába a obsahuje vyššie uvedený prvok, vylúhovanie farby je oveľa pomalšie.

Je dôležité poznamenať, že takéto zdravotné produkty (masky, balzamy) by sa mali používať len na čisté a mierne vlhké vlasy.

Ako zmyť?

Umývanie tonizujúceho gélu je tiež dôležitou etapou a nie každý ho robí správne. Zmyte prípravok teplou, ale nie horúcou vodou - dovtedy, kým sa voda nevyčistí. V tomto prípade nemôžete použiť žiadne šampóny ani inými prostriedkami, takže farba nie je okamžite vyblednutá.

V prípade, že sa náhle objavia stopy farby na koži (obzvlášť dôležité pre tmavé odtiene), odporúča sa uchýliť sa k pomoci jedného z balzamov. Musí sa vtierať do tých oblastí kože, ktoré prešli neúmyselným farbením. Po uplynutí približne piatich minút produkt opláchnite v súlade s pokynmi.

Ak hovoríme o tom, ako dlho bude tonika trvať - ​​to je individuálne. Všetko závisí od štruktúry vlasov a ich typov, ale v priemere sa farba bude držať štyroch až ôsmich šampónovacích procedúr.

Zakaždým, keď farba pôjde hladko, preto je vhodnejšie použiť tmavé a nie najnovšie uteráky. Úplné odstránenie nápravy nastane do 30 dní po jeho použití.

recenzia

Najhodnotnejšie sú hodnotenia spoločnosti Belita Vitex TM. Kupujúci poznamenať, že tento tónovací gél je jedným z najlepších farbív, ak ich vyhodnotíme podľa kritéria bezpečnosti a neprítomnosti škodlivých látok, ktoré môžu spôsobiť alergie. Tónovací balzam Color Lux získal srdcia aj tých, ktorí uprednostňujú bylinné prípravky.

Dievčatá hovoria, že tonikum má nielen sfarbenie, ale aj terapeutický účinok. Chráni vlasy pred agresívnym vonkajším prostredím. Dámy tvrdia, že vlasy sú silnejšie. Po použití týchto produktov sa stal jasným a jasným tieňom. Početné fotografie v sociálnych sieťach to môžu potvrdiť, pretože sú to tzv. Fotografia „pred“ - „po“. Pri použití balzamu sa tento efekt prejaví, vďaka čomu dievčatá majú všetky predpoklady na vytvorenie luxusného obrazu.

Niektorí spotrebitelia tvrdia, že po použití farbiaceho gélu sa zastavila nielen vypadávanie vlasov, ale aj ich zvýšený rast.Dievčatá, ktoré používali Belitu Vitex na trvalom základe, dokázali pestovať kučery svojich snov! To bolo spôsobené nedostatkom amoniaku v produktoch spoločnosti. Vďaka tomu je aktívna stimulácia vzhľadu nových vlasových folikulov.

Medzi drobné chyby ľudia volajú sfarbenie pokožky hlavy. Aj keď je farba ľahko odstránená, stále dáva nejaké nepríjemnosti dievčatám, ktoré sa odvážia odtieniť si vlasy. Životnosť tohto výrobku je extrémne nízka - vzhľadom na obsah v zložení balzamu významné množstvo čistých a prírodných látok. To je však ľahko kompenzované najpozitívnejšou vecou - cenou, ktorá je k dispozícii absolútne pre každého užívateľa kozmetického masového trhu. To je jeden z najpôsobivejších dôvodov, prečo sa spoločnosti Belita Vitex podarilo rýchlo zaujať miesto na trhu a dostať svoje publikum.

Práve tieto vlastnosti pomohli výrobcom priniesť mnohé z ich výrobkov do kategórie najbezpečnejších (a všeobecne vedúcich) prípravkov na starostlivosť o vlasy. Na území bieloruskej kozmetiky CIS je veľký záujem - vďaka širokej škále výrobkov, prítomnosti niekoľkých kozmetických línií, prírodnému zloženiu. Optimálny pomer ceny a kvality pomohol spoločnosti zaujať jednu z vedúcich línií v rebríčku výrobcov kozmetiky. Jeho produkty sú veľmi populárne - pomáha dosahovať pozoruhodné výsledky.

O sfarbení volov balzamom COLOR LUX nájdete na nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky