Prehľad talianskych výrobcov tašiek

Prehľad talianskych výrobcov tašiek

Kabelky moderných talianskych dizajnérov sú kombináciou časom overenej kvality a čerstvých nápadov. Dizajnéri, ktorí vytvárajú svoje doplnky v Taliansku, neprestávajú udivovať ženy zaujímavými vecami, ktoré dokážu doslova zmeniť vzhľad a urobiť ho viac štýlovým a individualizovaným.

Módne trendy talianskych značiek

Napriek tomu, že všetky produkty od rôznych dizajnérov sa od seba líšia, existujú určité módne trendy, na ktoré sa zbierky prispôsobujú.

štýly

vinobranie

Jedným z najmodernejších trendov v móde je už čoskoro ročník. Imitácia dizajnérov, ktorí pracovali v 60-tych a 70-tych rokoch minulého storočia, dáva príležitosť cítiť ducha času, keď sa narodili najznámejšie módne domy.

Väčšina historických tašiek, ktoré vytvorili talianski dizajnéri, sú replikami slávneho príslušenstva od značiek ako Chanel, Hermes alebo Dior. Tašky, ktoré tvorcovia týchto značiek vytvorili pre celebrity, sú teraz vo svete módy veľmi oceňované. Náboženské modely nie sú duplikované úplne, ale sú konvertované na moderné módne trendy.

Z tých čias prišlo aj menej klasických poštových vrecúšok. Štýl, v ktorom sú vytvorené, sa nazýva "hippie-chic". Tieto repliky v štýle sedemdesiatych rokov sú vhodné na vytváranie každodenných obrázkov.

Módne talianske dizajnérky prinášajú v luxusných vreckách aj luxus. Dosahujú to pomocou veľkolepých vyzerajúcich drahých materiálov. Napríklad semiš alebo pravá koža.

Príslušenstvo v štýle vintage môže byť jasným doplnkom akéhokoľvek obrazu. Vzhľadom k tomu, svetlé farby a oko-lov dekoratívne prvky sami priťahujú veľkú pozornosť na seba, je lepšie nosiť takú kabelku s vecami pokojnejšie farby.

klasický

Nechoďte z módy a klasických tašiek. Extrémne jednoduchý štýl a minimum detailov - to je to, čo odlišuje tašky pre skutočné dámy. Talianski dizajnéri venujú veľkú pozornosť výberu správneho materiálu a textúry, ktorá maximalizuje eleganciu značkového príslušenstva.

Mäkká matná koža bohatých odtieňov je teraz v móde. Klasické obdĺžnikové tašky s krátkymi alebo strednými držadlami - to je to, čo by sa malo nachádzať v základnej šatníku dievčaťa. Je možné niesť také tašky ako na ramene, tak na ohybe lakťa.

typy

Vrecko na tašky

Jednoduchá, ale zároveň originálna taška s taškami častejšie bliká v zbierkach mnohých slávnych dizajnérov, Štýl takého vaku na diaľku pripomína batoh bez ramien. Príslušenstvo je veľmi praktické a kompaktné. Pri vytváraní takýchto trendových tašiek sa používa mäkká koža alebo hrubé textílie. Štýlové aplikácie a kožené šnúrky môžu dopĺňať produkt tohto štýlu.

Tašky na vozíky

Tí, ktorí radi cestujú s maximálnym komfortom, by mali venovať pozornosť návrhárskym trolejbusom. Pohodlný formát batožiny na kolieskach výrazne uľahčuje proces presunu z jedného miesta na druhé. A kvalitné materiály, ktoré používajú poprední dizajnéri, zaručia, že taška vám bude slúžiť viac ako jednu cestu.

tašky sáčky

Novinkou posledných sezón sa stali dizajnérske tašky. Originálny model tašky prvýkrát predstavili svetu dizajnéri Balenciaga. Externe, tieto tašky sú takmer úplne kopírovať bežné papierové tašky, ktoré sú pripojené v butikoch na všetky nákupy. Namiesto papiera však pri výrobe takýchto vakov návrhári používajú drahšie materiály.

Výrazné vysoké náklady a svetlý dizajn výrazne kontrastujú s jednoduchosťou štýlu. Tašky-tašky z plazov plazov v jasných farbách dodajú vášmu vzhľadu extravaganciu. Aby sa luk mohol vyjsť zaujímavejšie, domáci dizajnéri Balenciaga odporúčajú nosiť sadu tašiek, ktoré kombinujú dve doplnky v rôznych odtieňoch a veľkostiach.

pazúry

Známejší formát tašky sú malé kožené spojky. Takéto doplnky sú určite prítomné v takmer každej kolekcii talianskych dizajnérov. Tam sú večerné spojky, rovnako ako tie každodenné.

Každodenné kabelky sú takmer úplne bez dekoru. Sú jednoduché a pohodlné, často doplnené popruhom alebo tenkým reťazcom.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať "denným" spojkám z Celine. Geometrický vzor v nich pozostáva z farebných kosoštvorcov, ktoré spolu vytvárajú svetlý výtlačok. Pri výrobe takýchto kabeliek používajú dizajnéri mäkkú pokožku v kontrastných farbách. Spojky štandardných veľkostí z tejto kolekcie dopĺňajú pohodlné široké rukoväte.

obálky

Talianski dizajnéri nevenovali pozornosť a ploché tašky, obálky, ktoré sa vždy používajú v obchodnom štýle. Sú ideálne pre zaneprázdnené dievčatá, ktoré potrebujú nosiť so sebou len všetko, čo potrebujú. Takéto tašky v najnovších kolekciách majú pohodlné rukoväte, ktoré sa zmestia na zápästie.

Napriek tomu, že spojky sú často súčasťou podnikateľského imidžu, nemusia byť pevné. Teraz v trende obálky, ktoré kombinujú dve alebo tri farby. Najčastejšie sú založené na neutrálnom odtieni, napríklad čiernom, béžovom alebo hnedom. Doplňte jeho vložiť svetlé farby.

batohy

Nerobte zbierku talianskych značiek a bez značkových batohov. Najčastejšie sa jedná o výrobky z mäkkej kože, ale ako materiál na šitie možno použiť denim, textil alebo semiš. Originálny dekor tiež poteší: okrem kovania a kožených spôn sa aktívne používajú aj lemovky a rôzne aplikácie.

Kým významní návrhári nejdú ďaleko od klasických myšlienok o tom, čo by mal byť perfektný batoh, začínajúci tvorcovia odvážne experimentujú so štýlmi a materiálmi. Ak máte radi takéto experimenty, pozrite sa na batohy, vyrobené vo forme mačiek, sov, kamier a iných vecí alebo zvierat. Toto príslušenstvo dodá vašej snímke individualitu.

materiály

semiš

Trendom sú teraz malé semišové tašky zdobené strapcami. Módna taška z tmavého semišu, zdobená farebným lemom zapadajúcim do obrazu mladej dievčatá. Ďalšia svetlá možnosť - dizajnérska taška z semišu, zdobená krátkym lemom.

Pravá koža

Najobľúbenejším materiálom pre tvorbu dizajnérskych tašiek, ako predtým, je koža. V tejto sezóne si mnohí dizajnéri vybrali matnú kožu pre svoje kolekcie, ktorá vyzerá draho a štýlovo.

Jednou z najznámejších talianskych značiek zaoberajúcich sa výrobou kožených tašiek je Marino Orlandi. Tašky tejto značky sú priestranné a praktické a použité materiály sú vysoko kvalitné a spoľahlivé. Čo však robí príslušenstvo Marino Orlandi vyniká zo všetkých ostatných značkových tašiek, sú originálne výtlačky. Dizajnéri používajú reliéf a perforáciu, pokrývajúc povrch svojich tašiek zložitými vzormi, ktoré imitujú čipku.

Stručne, ale nie menej elegantné vzhľad tašky z Cromia. Ich tašky sú vysoko kvalitné diela módneho umenia. Spoločnosť bola založená pred viac ako päťdesiatimi rokmi a nikdy nesklamala fanúšikov svojou kvalitou výrobkov.

Pozornosť si zaslúžia aj tašky z plastickej kože. Kabelky vyrobené z krokodílej kože, hadov alebo monitorov jašterice vyzerajú trochu exotické, ale budú vhodné aj v klasickom biznis image. Originálnosť a príslušenstvo dodáva bohatú farbu.Dizajnéri často používajú jasné farby, ktoré menia vzhľad pokožky nad rámec rozpoznania. Dôležité sú však aj kožené tašky z najprirodzenejších odtieňov.

kožušina

S nástupom chladného počasia mnoho módnych žien venuje pozornosť kožušinovým výrobkom. Takéto veci robia obraz pohodlnejším a ich majitelia sú chránení pred mrazivým počasím.

Kožušinové tašky sú pekným doplnkom zimných odevov. Dizajnéri predstavujú veľké množstvo kožušinových doplnkov, od veľkých načechraných tašiek až po kompaktné spojky s malými koženými vložkami. Takéto tašky sa nachádzajú najmä v zbierkach od Valentina. Výrobok môže byť, ako úplne pokrytý kožušinou, alebo len doplnený.

Malá kabelka pokrytá krátkymi líškami bude pôsobivá. Táto možnosť vás poteší každý deň. A pre večerné východy si môžete vyzdvihnúť malú spojku, zdobenú ľahkým ovonickým a tenkým retiazkou, ktorá sa skladá z malých článkov.

A tí, ktorí nemôžu alebo nechcú kúpiť produkt z prírodnej kožušiny, môžu oceniť umelé kožušiny. Niekedy sa dizajnéri odkláňajú od témy „zvieraťa“, maľujú kožušinu v jasných farbách. Preto kabelku zdobenú modrou, smaragdovou alebo koralovou kožušinou nikoho prekvapí. Určite to poteší znalcov originálnych vecí.

farba

Táto sezóna je v trendových a monochromatických klasických a bohatých odtieňoch. Napríklad talianske tašky od Arcadia a Tosca Blu sa vyznačujú bohatou paletou farieb. Červené, žlté a modré kožené tašky sú schopné poskytnúť akýkoľvek jas obrazu. Zároveň však mnohé značky predstavujú nové variácie na tému starých klasík pre nás. Pozrime sa na niektoré z najobľúbenejších farieb, ktoré sa objavili v najnovších kolekciách talianskych dizajnérov.

biela

Klasické biele tašky vyrobené z mäkkej kože vždy obsadili jedno z popredných miest v mnohých zbierkach. Biela taška je výhra pre všetky dievčatá. Takýto doplnok pomôže mladej kráse zdôrazniť mladosť a sviežosť a zrelšie stratiť pár rokov.

čierna

Čierna v najnovších kolekciách talianskych dizajnérov ustúpila do odtieňov šedej. V trendových vreciach z grafitu, svetlosivej a popolavej farby. Avšak aj s takou súťažou, klasické čierne tašky sú takmer nemožné vzlietnuť.

Obzvlášť populárne sú tmavé tašky v jesenných a zimných zbierkach. Stávka sa uskutočňuje predovšetkým na základe pohodlia, pretože tmavé farby sú menej značkové.

hnedý

Na par s šedou, hnedá môže tiež súťažiť s čiernou. Táto sezóna je relevantná a tmavý čokoládový tón, a svetlo, takmer béžová.

modrý

Táto sezóna má trend jasných a bohatých odtieňov modrej. Osobitná pozornosť je venovaná hlbokým tónom, ako sú ultramarín a kobalt. Ak chcete vytvoriť čerstvé mládež luky používať tašky mäty farby, ktorá je na vrchole popularity na jar av lete.

S výtlačkami

V trende teraz nezvyčajné doplnky so vzorom vo forme umeleckého diela. Niekedy je kabelka doplnená aj originálnym zlatým rámom. V najnovších zbierkach bolo možné vidieť spojky, obdĺžnikový tvar so vzorom na prednej strane, orámované umelými kameňmi. Tiež v móde a etnických motívoch. Zvlášť luxusné sú malé tašky s rytinami Mayov, Inkov a indiánskych kresieb alebo mytologických motívov.

Okrem takýchto umeleckých diel nájdete jednoduchšie tašky s potlačou. Aplikácie rôznych veľkostí a farieb dokonale dopĺňajú akúkoľvek tašku. Najjednoduchšia možnosť - kontrastné geometrické výtlačky, ale môžete si vybrať niečo viac originálne.

veľkosť

Malí

Malé tašky vyzerajú ako ženský, ako je to možné. Okrem klasických obdĺžnikových vriec alebo modelov so zaoblenými hranami môžete nájsť viac nezvyčajných štýlov.

Talianski dizajnéri vytvárajú kabelky vo forme krabíc, truhlíc a iného originálneho príslušenstva.Takéto konštrukčné riešenia možno nájsť najmä v zbierke Louis Vuitton. Elegantné spojky, doplnené kovovými reťazami, sa najlepšie hodia do večerného štýlu.

objemový

Pre každodenné nosenie lepšie zapadajú do masívnych priestranných vriec. Obsahujú všetko, čo potrebujete. Snažte sa vyzdvihnúť príslušenstvo, ktoré zapadá do vášho obrazu, ale neodvádza pozornosť od neho.

Ako si vybrať

Pri výbere vrecka dávajte pozor nielen na to, aké doplnky sú teraz v trende, ale aj na svoj vlastný štýl. Príslušenstvo by malo zdôrazniť vašu výzvu. V móde teraz nenápadné štýlové tašky bez loga, pochodovali.

Koľko je originál

Originálne tašky od talianskych dizajnérov môžu stáť stovky dolárov až desiatky tisíc. Lacnejšie verzie sú pravdepodobne falošné. Preto by ste nemali kupovať repliky známych značiek, ktoré, hoci sú lacnejšie, netrvajú tak dlho.

Zaujímavé novinky z najnovších kolekcií

Kolekcia Florencia

Najnovšie správy z kolekcie Florence spájajú originálne štýly a bohaté farby. Príslušenstvo minulej sezóny sú určené pre svetlé mladé dievčatá.

Vezze

Tašky od značky Vezze v tejto sezóne sú povzbudzujúce praktickosť. Elegantné a kompaktné modely crossbody sú schopné dopĺňať akékoľvek príležitostné luky, čo je zaujímavejšie. Tašky z mäkkej kože dopĺňajú zaujímavé doplnky a značky značky.

Pravá koža

Ďalšia talianska značka, o novinkách, ktoré by ste mali venovať pozornosť - pravá koža. Dostupné a priestranné tašky klasických kvetov sa stanú nepostrádateľným atribútom pre elegantnú mestskú dámu.

Vysoko kvalitný značkový vak je skvelý spôsob, ako urobiť váš vzhľad drahším. Dokonca aj každodenný luk bude vyzerať originálnejší a elegantnejší, ak ho doplníte doplnkom od talianskeho tvorcu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky