Módne pánske tašky cez rameno z pravej kože

Módne pánske tašky cez rameno z pravej kože

rysy

Hlavným trendom v pánskej móde sa tento rok stali pánske kožené tašky. Nepochybne priťahujú mužov nielen svojím vzhľadom, ale aj veľkým komfortom, pretože teraz nemôžete váhať nosiť elegantné modely tašiek cez rameno a nevyzerať ako čierna ovca.

Nemôžete už strčiť svoj telefón a peňaženku, teraz to všetko a oveľa viac, ako sú notebooky, tablety, dokumenty zložky, sa vojde do navrhovaných modelov pánske tašky. Vďaka dlhotrvajúcim rukám moderného človeka sú voľné, kožené tašky cez rameno nielenže vyzerajú štýlovo, ale sú tiež mimoriadne funkčné a veľmi vhodné pre moderné rýchle tempo života.

výhody

Vzhľadom k tomu, pánske tašky cez rameno sa stali trend, prirodzene, budú klásť dôraz na dobrý vkus a pokročilé, pokiaľ ide o módu od svojho majiteľa. Väčšina modelov vyhovuje obchodným a oficiálnym štýlom a tento faktor nepochybne ocenia mnohí muži. Niektoré modely tašiek obsahujú len tie najnutnejšie veci, zatiaľ čo iné sú pomerne priestranné a priestranné. Je nemožné si všimnúť praktickosť prenášania tašky cez rameno, pretože je to naozaj pohodlné, uvoľňuje ruky a nedovoľuje vám zabudnúť a nechať tašku kdekoľvek.

Typy pokožky

V súčasnej dobe, módne domy používajú rôzne materiálové možnosti pre vytvorenie tašky. Typy kože na tašky sa rozlišujú podľa spôsobu rezu a spôsobu ošetrenia kože.

prírodné

Pravá koža je vždy zisková a vyzerá stav, rovnako ako extrémne trvanlivá. Modely z pravej kože budete nosiť viac ako jeden rok. Nevýhodou vreciek z pravej kože sú pomerne vysoké ceny, ako aj špeciálna starostlivosť, pretože niektoré nečistoty z vrecka z pravej kože môžete odstrániť len pri čistení.

Na výrobu vriec sa používajú tieto druhy kože: \ t

- teľacia koža. Veľmi hladký a príjemný na dotyk. Teľacia teľa je uprednostňovaná najluxusnejšími značkami pri výrobe tašiek.

- jahňacej kože. Má krémovú farbu, jemný príjemný materiál. Jahňacia koža je drahá, pretože jej výrobky potrebujú osobitnú starostlivosť.

- surová koža. Veľmi jemná a mäkká, zriedka nájdená. V procese spracovania nie je prístupný opaľovaniu.

- Nappa - teľacia koža. Má obzvlášť jemnú a hladkú textúru. Spracovanie je chrómované.

- lakovaná koža. Vyznačuje sa hladkosťou a brilanciou. Jednou z jeho výhod sú silné vodoodpudivé vlastnosti získané spracovaním špeciálnym činidlom.

- zrnitá koža. Ako už názov napovedá, táto koža má zrnitý povrch, ktorý je považovaný za jeho špeciálnu výhodu.

- nubuk. Nubuk je odroda hladkej teľacej kože. Materiál má zamatovú textúru a je veľmi jemný a zraniteľný.

- Suede. Tento materiál je podobný nubuku, ale je hodnotený omnoho vyšší ako ten. Na jeho získanie sa používa vnútorný povrch hovädzieho dobytka.

- vachetta. Vachetta sa používa na dokončovacie vaky. Je to neupravená koža, mínus je rýchla kontaminácia a skutočnosť, že materiál stmavne zo slnečných lúčov. Známa značka Louis Vuitton miluje používanie vachety pri výrobe svojich tašiek.

Umelá koža

Tašky z umelej kože sú lacnejšie, zatiaľ čo vďaka modernej modernej technológii nie každý bude schopný rozlíšiť umelú kožu od pravých. Podstatná mínus sáčkov z imitácie kože je ich krehkosť. Tieto tašky sú citlivé na teplotné extrémy a môžu prasknúť z mrazu alebo vyhorieť na slnku.

faux kože

Eko-koža má zloženie šetrné k životnému prostrediu, je vyrobené na báze bavlny a iných prírodných alebo syntetických materiálov. Ekoskina má veľmi silnú podobnosť s prírodnou, ale napriek tomu, že ide o náhradu kože, je oveľa odolnejšia, odolná voči rôznym teplotám, nie je tak rýchlo vymazaná a nosí sa ako taška z koženky.

model

posol

Messenger - model pre mládež. Poslovia sú veľmi praktickí a všestranní, majú veľkú kapacitu, pohodlné umiestnenie zámkov a vysoko kvalitné pásy, ktoré nevyvíjajú tlak na ramená. Poslovia sú univerzálni, pretože sa ľahko hodia nielen do každodenného života, ale aj do biznis štýlu.

Pochtalonka

Táto taška je pozoruhodná svojím pohodlím, priestrannosťou (môže sa hodiť napríklad na laptop), praktickosťou a je vhodná nielen na nosenie v každodennom živote, ale aj na oficiálny štýl. Predtým, s podobnými vakmi šiel poštármi, a odtiaľ prišiel názov tohto modelu. Tvar vrecka môže byť pravouhlý aj štvorcový. Taška má pohodlný široký popruh, niektoré modely sú tiež zdobené niektorými ozdobnými a bočnými vreckami.

Tabletový vak

Tableta je zvyčajne obdĺžnikového tvaru, podobného poštovému vrecku, ale má menšiu veľkosť. Len vzhľad vrecka podobného vrecku. Vrecko má tri časti vo vnútri a malé vonkajšie vrecko na boku. Pás je prispôsobený potrebnej dĺžke. Taška na tablety je vhodná pre každodenný život a pre podnikanie a je oceňovaná tým, že má potrebné oddelenie pre mnoho dokumentov.

Puzdro na prenášanie

Menej priestranný model, ktorý je tiež variantom poštového vrecka. To sa zmestí len tie najnutnejšie, ako sú kľúče, peňaženky, telefón, pas. Zdobené malými vreckami a zipsami.

Tote bag

Tote bag prekladá z angličtiny ako "big bag". Model je obdĺžnikového tvaru s pevnými rukoväťami, často doplnenými rôznymi doplnkovými prvkami. V taške tote sa zmestí veľa vecí, to je veľmi priestranná taška.

Malá taška na fotoaparát

Určený pre každodenné nosenie, má malé rozmery a dlhý pás. Taška je vyrobená vo forme štvorca, bočných vreciek a ozdobných popruhov a zipsov. Tento model nie je vhodný pre biznis štýl.

Ako si vybrať

V prvom rade, samozrejme, pri výbere mužskej tašky cez rameno by ste sa mali rozhodnúť, aký materiál by mal byť vyrobený, jeho tvar a kapacitu vrecka, ktoré potrebujete osobne a jeho veľkosť.

Ak si vyberiete tašku vyrobenú z pravej kože, potom by ste sa mali rozhodne rozhodnúť o kvalite kože. K tomu je potrebné venovať pozornosť výrobe kože a jej farbe. Nevyberajte tenkú opálenú pleť, pretože má tendenciu k rýchlej deformácii, a tak rýchlo stráca svoju prezentáciu. Dobre oblečená koža si dlhodobo zachová svoj tvar Aj pri výbere vrecka venujte pozornosť pásu. Odporúča sa zvoliť pás s nastavovaním dĺžky. Aj pre vaše pohodlie by pás nemal byť príliš úzky a nemal by kĺzať z ramena. Niektoré modely so zamykacím ventilom môžu byť uvoľnené bez odstránenia z ramena.

Do obleku

Pánske tašky cez rameno sú trendom tohto roku, a predovšetkým budú vyhovovať modernému mestskému mužovi, ktorý vedie aktívny životný štýl a oceňuje pohodlie a štýl. Vek v tomto prípade nezáleží, rôzne modely týchto tašiek budú vyhovovať tak mladým ľuďom, ako aj študentom a mužom stredného veku. Mnohé modely takýchto tašiek perfektne zapadajú do biznis štýlu, niektoré sú vhodnejšie pre outdoorových nadšencov, ktorí majú radi šport.

Čo nosiť

Môžete kombinovať tašku cez rameno s mnohými štýlmi a obrázkami, to všetko závisí od konkrétneho modelu. Niektoré modely budú vyzerať skvele s oblekom, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre ležérny alebo športový štýl.

Najnovšie najnovšie kolekcie

Bottega Veneta a Louis Vuitton Prezentované možnosti pre túto sezónu rôznych tašiek s tabletami a poštármi v čiernobielych farbách.

Ale biela farba je skôr výnimkou, v tejto sezóne vládnu klasické čierne a hnedé farby. Tvar tašiek, najčastejšie - štvorca so zaoblenými rohmi. Dekoračné prvky sú vrecká, potrubia, spony, zipsy. Príklady týchto modelov môžete vidieť v Louis Vuitton, Ermenegildo Zegna, Coach, Berlutti.

Tote tašky od louis vuitton vykonáva v Louis Vuitton podpisu tlačí, zatiaľ čo Dries Van Noten z tote-tašky v čiernej a bielej.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky