Pánske Bermudy

Pánske Bermudy

Moderný človek málokedy nasleduje módu, a dokonca menej často sa ho snažia nasledovať. Nie je divné, že slovo "Bermudy" je spojené so zástupcami mužského pohlavia len s ostrovmi a ich tajomným trojuholníkom. Ale skutoční fashionistas vedieť, že Bermudy nie sú ostrovy vôbec, ale šortky tesne nad kolenom.

Tento model bol vynájdený už v 19. storočí, pôvodne používaný ako pracovné odevy, ale časom sa rozšíril po celom svete a jeho každodenný obraz sa stal jeho doplnkom. Dnes sú Bermudy prítomné v zbierkach mnohých dizajnérov az dobrého dôvodu.

Vlastnosti a výhody

Klasický model Bermudy musí spĺňať veľmi prísne požiadavky - dĺžka 10 cm nad kolenom, povinná prítomnosť vreciek, manžety, čo vám umožní nastaviť dĺžku výrobku a stručne rovný strih. Tento typ oblečenia má veľa spoločného s tradičnými boxerkami. Ale moderné dizajnéri často umožňujú odchýliť sa od klasického rámca, takže štýlové šortky sa niekedy objavujú spotrebiteľom v upravenej forme. Môžu byť vyrobené z potlače, doplnené gombíkmi, šnúrkami, vreckami - podvodmi a ďalšími detailmi.

Hlavnou výhodou Bermud je, že boli vždy šité z prírodných materiálov. Predtým to bola len bavlna, ale teraz to môže byť denim, ľan alebo hodváb. Ľahkosť materiálu poskytuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, čo je mimoriadne dôležité pre letné obdobie. Áno, a schopnosť nastaviť produkt na požadovanú dĺžku vám umožňuje nielen experimentovať s obrazom, ale aj prispôsobiť model určitým poveternostným podmienkam. Funkcie strih vám umožní necítiť nepríjemné pocity v procese nosenia šortiek, a to je ich zrejmá výhoda.

druh

To je ťažké uveriť, ale aj s týmto typom šortiek. ako bermudy. Existuje mnoho poddruhov. Modelová rozmanitosť je spôsobená predovšetkým skutočnosťou, že dizajnéri dopĺňajú kópie šortiek s množstvom prvkov „Nemudud“, preto už nemôžu niesť svoj pôvodný názov. Aké modely Bermudy sú teraz najobľúbenejšie a aké sú hlavné črty každého z nich.

šortky

Toto je názov štýlu Bermudy, ktorý sa líši od klasického modelu len na dĺžku a je výrazne skrátený. Taký model oblečenia môže dosiahnuť dĺžku stredného stehna alebo môže byť podstatne kratší, ale na ňom musia byť prítomné zostávajúce prvky tradičného modelu.

nohavice

To je to, čo sa nazýva Bermuda Transformers vo svojej zmontovanej verzii. Zips, prišitý k nohavičkám v kruhu, umožňuje otáčať nohavice do elegantných šortiek s pohybom zápästia. Veľmi pohodlný model, ale hlavná vec je, že blesk sa nezasekáva v najnepriaznivejšom momente, ako v slávnom filme.

nohavice

Nohavice klasického strihu sa dajú vďaka originálnemu dizajnu a dizajnovému riešeniu ľahko zmeniť na šortky. Zaujímavé je, že blesky na takéto modely nohavíc môžu byť šité na dvoch miestach - na úrovni nôh a tesne nad kolenami. To vám umožňuje nastaviť dĺžku produktu a robí ho takmer univerzálnym.

náklad

A tak nazývajú model klasických Bermudy, keď sú doplnené vreckami. Tieto šortky sa veľmi často používajú v každodennej móde, pretože sú tak praktické a pohodlné. Je zaujímavé, že náplasťové vrecká v takýchto modeloch môžu byť kombinované so šitými vreckami, a čím viac takýchto prvkov bude prítomných na šortkách, tým praktickejšie budú.

slipy

Sú to havajské šortky, sú to plavky.Určené výlučne na kúpanie a plážové oblečenie. Vybavená špeciálnou sieťovinou, ktorá zabezpečuje dodatočné vetranie. Veľmi pohodlné a praktické. Vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, ktorý dokonale absorbuje vlhkosť.

Módne trendy

Pri vytváraní dizajnérov bermudy venujte veľkú pozornosť odtieňom. Preto sú v modelovej rade bielizne klasické aj svetlejšie modely. V špeciálnom trende je teraz model tyrkysová, modrá a tmavo modrá. Muži často dávajú prednosť pastelovým šortkám.

Ako si vybrať

Pri výbere vhodného modelu Bermudy pre seba je potrebné poznamenať, že by mali byť šité nielen z priedušnej, ale aj dostatočne odolnej tkaniny. Nemali by ste si vybrať model, ktorý je príliš tesný siluetu.

Bermudy by mali sedieť pevne v páse a bokoch, ale bližšie k kolenám by mali byť voľné. Je žiaduce, aby model Bermuda doplnený pásom, ak chýba nastaviteľná čipka.

Čo nosiť

Ale kombinovať Bermudy napriek ich plážové príslušenstvo je možné nielen s ľahkými a ležérne modely oblečenia, ale aj s klasickými. Tieto kraťasy vyzerajú dobre v kombinácii s krátkymi bundami a tričkami, mikiny a vojenskými bundami.

Topánky by mali byť vybrané na základe špecifík obrazu.

Nesmieme zabudnúť ani na príslušenstvo. Štýlové slnečné okuliare a batoh, aktovka alebo borseket budú úspešným dokončením akéhokoľvek obrázku.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky