Pánske džínsové kraťasy

Pánske džínsové kraťasy

Muži oceňujú praktickosť a pohodlie v oblečení a až potom venujú pozornosť estetickej stránke problému. Zároveň všetky vlastnosti dobrého, pohodlného a krásneho oblečenia dokonale kombinujú pánske džínsy.

Vlastnosti a výhody

Šortky už dávno presahujú plážovú módu, pretože správne považované za predmet každodenného šatníka;

 • Denim je jednou z najobľúbenejších tkanín na svete;
 • Džínové kraťasy sa vyznačujú praktickosťou, univerzálnosťou, vynikajúcou úrovňou pohodlia a pohodlia, ako aj dlhou životnosťou;
 • Vynikajúca pevnosť. Šortky a mnoho ďalších materiálov nie sú schopné odolať polovici zaťaženia, s ktorým sa modely džínsov vyrovnávajú s prekvapujúcou ľahkosťou;
 • Džínsové kraťasy sú prezentované v impozantnom rozsahu, ktorý vám umožní vybrať si najlepšiu možnosť pre muža akejkoľvek výšky, váhy, veku atď.
 • Denimové šortky nikdy kašľajú a po dlhú dobu si zachovávajú svoj pôvodný vzhľad;
 • Džínsové šortky môžu byť vhodné na dovolenku, rybolov, počas cesty, v krajine, na poľovačke a niekedy dokonca aj v práci;
 • Jednoduchá voľba. Ťažkosti s výberom džínsových šortiek nevzniknú od jedného muža, pretože sa ľahko vyberajú pre všetky typy tvarov. Áno, niektoré funkcie budú musieť byť brané do úvahy, ale všetko je veľmi jednoduché.

Celkovo existuje niekoľko základných štýlov pánskych džínsových šortiek.

S otvorenými boky

Týka sa skôr módy mládeže. Ideálne pre mužov, ktorí sa chcú zamerať na svoje športové postavy.

klasický

Ak ste konzervatívci a nepáči sa vám experimenty, potom je tento štýl špeciálne pre vás. Minimálna dĺžka klasických šortiek začína od stredu stehna. Skvelé riešenie pre každodenný život. Tieto šortky sú vhodné pre takmer každú situáciu. Jedinou výnimkou môžu byť obchodné stretnutia.

nohavice

Ich dina je dĺžka kolena alebo mierne nižšia. V závislosti na vlastnostiach vašich nôh sa vám prispôsobia zúžené alebo viac voľné nohavice. Populárne riešenie medzi dospelými mužmi.

Bermudy

Krátke modely, nie sú určené pre všetkých mužov. Bermudy by mali venovať pozornosť mužom so športovou postavou a svalnatými nohami. To bude robiť správne akcenty a zdôrazniť postavu.

Módne štýly a modely

roztrhnutý

Súčasný moderný trend, v ktorom sa milióny žien zbláznili a teraz sa k nim pridávajú muži. Je ťažké presne povedať, čo pritiahlo dizajnérov k vytvoreniu roztrhaných džínsov, ale experiment bol plne odôvodnený;

S manžetami a dverami

Viac mládežníckeho trendu, ktorý sa aktívne využíva u adolescentov a mladých ľudí. Vyzerá to zaujímavo a originálne;

široký

Zaujímavá variácia džínsových šortiek, s ktorými sa môžete zbaviť takej chyby ako príliš tenké nohy. Človek bude vyzerať odvážnejšie a objemnejšie, pretože umožní niekoľkým vyvážiť obraz s tenkými nohami a silným telom;

S odieraním

Nie je potrebné kupovať roztrhané šortky, aby boli v trende. Módne a relevantné riešenie - účinok odierania. Sú vhodné pre každodenný vzhľad a umožňujú vám sústrediť sa na seba.

dĺžka

Krátke a veľmi krátke

Populárne riešenie pre mužov na letnú sezónu. Tieto šortky vám ukážu krásne, nafúknuté nohy, umožnia vám získať jednotné opálenie a priťahujú pozornosť okolitých žien.Ale nosenie je najlepšie, ak ramená a boky majú približne rovnakú šírku;

Pod kolenom

Súčasný model pre vysokých alebo tučných mužov. Len sa snažte nepoužívať široké vrecká a opasky, inak sa stane ešte väčšie číslo;

dlho

Požadovaná u väčšiny starších mužov. Ani mladí ľudia aktívne nepoužívajú dlhé džínsové šortky vo svojom šatníku.

farby

Farba hrá dôležitú úlohu pri výbere džínsových šortiek. Výber farieb závisí od vašich osobných preferencií, špecifickej situácie a účelu oblečenia.

V tomto prípade muži požadujú najmä tieto džínsové nohavice:

 • čierna;
 • blue;
 • biela;
 • šedá;
 • hnedá;
 • zelená;
 • Red.

Zameranie len na populárne farby nestojí za to. Vyberte si, čo sa vám páči, a zodpovedá obrázku, ktorý vytvárate.

Ako si vybrať

Výrobný materiál

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri výbere džínsových šortiek je látka. Džíny sú dosť ťažké. Vzhľadom k tomu, šortky sú jar-leto kus oblečenia, dávajú prednosť modely, ktoré nie sú príliš hrubé tkaniny. V opačnom prípade môže dôjsť k určitému nepohodliu pri nosení.

Denim Šortky Príslušenstvo

Príslušenstvo môže ľahko rozlíšiť mnoho výrobkov nízkej kvality. Dobré džínsy, či už krátke nohavice alebo nohavice, musia byť vybavené iba kovovým kovaním. Prítomnosť plastov znamená, že výrobok má pochybnú kvalitu a pôvod.

Farba používaná pri výrobe denimových výrobkov

Mnohí sa domnievajú, že prítomnosť farbenej vody po umytí džínsy je znakom nízkej kvality. V skutočnosti, voda, ktorá sa má maľovať, je normálna na umývanie džínsových šortiek. Ale ak po nosení džínsov ste si všimli, že ste namaľovali nohy, naozaj hovorí o zlej kvalite náterov a procese výroby šortiek.

Croy

Letné džínsové nohavice sa niekedy vyznačujú takmer nepostrehnuteľným strihom, pretože ide o ľahkú džínsovú tkaninu. Ale ak je strih úplne neviditeľný, potom máte len nízkohodnotný výrobok.

etikety

Štítky na šortkách musia byť opatrne zošité a vyrobené pomocou čitateľných a čitateľných fontov. Štítok je malý kúsok látky, na ktorom sa môžete naučiť takmer všetko o oblečení - látke, modeli, vlastnostiach starostlivosti, umývaní atď. Snažte sa pozorne dodržiavať pokyny na štítku. Toto sú odporúčania výrobcu, ktorých cieľom je maximálne zachovanie vonkajších a kvalitatívnych charakteristík džínsových šortiek pri ich používaní a praní.

veľkosť

Je rovnako jednoduché vybrať si šortky veľkých veľkostí alebo si vybrať model pre tenkého muža, pretože má najširší sortiment výrobkov. Ak ste majiteľom veľkej postavy a objemných bokov, nemali by ste si vybrať veľmi voľné alebo príliš krátke modely. To môže situáciu len zhoršiť, takže vaša postava je vizuálne ešte väčšia, než v skutočnosti je. Dĺžka kolena alebo o niečo nižšia je najlepším riešením pre mužov s plnými boky. Ak sú boky svalnaté, mala by sa táto výhoda vašej postavy zdôrazniť pri výbere kratších a tesnejších šortiek.

Čo nosiť

Čo na sebe?

Ako vrch pod džínsové kraťasy sa hodia košele, košele, polokošele a tričká. Ak vaša voľba padla na košeľu, potom by ste mali dať prednosť modelu s krátkymi rukávmi. Aj keď dnes je veľmi módnym riešením kombinácia džínsových šortiek s blejzre a bundy.

Čo nosiť na nohách?

Ako topánky môžete použiť mokasíny, tenisky, tenisky, žabky, žabky a ďalšie. Ale pamätajte na jednu dôležitú vec. Šortky by nemali byť kombinované s ponožkami. Ak nemôžete robiť bez ponožiek, vyberte čo najkratšie, len pokrývajú plochu topánky. Ponožky vykukujúce niekoľko centimetrov topánok sú pamiatkou minulosti.

príslušenstvo

Pokiaľ ide o doplnky, nie je potrebné vymýšľať nič - baseballové čiapky, klobúky a hodinky. Ak sa vám páči šperky, reťaz okolo krku alebo náramok na ruke môže byť docela vhodné pri vytváraní tohto alebo toho obrazu. Nezabudnite na bandány, opasky a slnečné okuliare. Nemalo by byť príliš veľa príslušenstva, aby nedošlo k preťaženiu obrazu zbytočnými detailmi.

Džínové kraťasy sú skvelé oblečenie pre mužov, ktoré môžu byť relevantné v širokej škále situácií. Čo je najzaujímavejšie, džínsové šortky, s príslušným oblečením, sú celkom vhodné ako oblečenie pre prácu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky