Šortky Nike pre mužov a ženy

Šortky Nike pre mužov a ženy

Športové šortky sú potrebné pre všetkých, ktorí vedú aktívny životný štýl. Šortky Nike pre mužov a ženy - perfektná voľba, zaručujúca dokonalú kvalitu a pohodlie počas tréningov.

Vlastnosti a výhody značky

Nike je jednou z najobľúbenejších značiek športového oblečenia a obuvi. Objavil sa v roku 1964. Roky vývoja, užitočné vynálezy, inovatívne technológie priniesli spoločnosť do lídrov na trhu so športovým vybavením. Značka nesie meno bohyne Nicky a má značku uznávanú ľuďmi na celom svete.

Kolekcie spoločnosti zahŕňajú oblečenie a obuv pre akúkoľvek ročnú dobu. Nike produkty sú zariadenia pre školenia a súťaže, a veci pre mesto vyzerá v semi-športový štýl.

Jedna z dôležitých oblastí - šortky na beh, basketbal, tenis, futbal a iné športy. Mnohé modely sú vhodné aj na prechádzky mestom, výlety do krajiny, výlety na pláž a iné účely.

Dokonalá kvalita výrobkov značky Nike je dlhodobo oceňovaná nielen športovými nadšencami, ale aj profesionálnymi športovcami.

Výhody produktov spoločnosti:

  • Kvalita. Pri výrobe odevov používa značka prevažne prírodné látky. Sú príjemné pre telo a umožňujú pokožke „dýchať“. Tiež výrobky na dlhú dobu si zachovávajú svoju farbu a tvar.
  • Pohodlie. Nike výrobky sú navrhnuté tak, aby spĺňali vlastnosti ľudskej anatómie. To zaručuje dokonalé prispôsobenie, pohodlie a voľnosť pohybu.
  • Design. Tvorcovia značiek vytvárajú kolekcie s najnovšími trendmi vo svete športových potrieb. Nike oblečenie a topánky sú nielen pohodlné, umožňuje vám vyzerať štýlovo v tréningu a na prechádzke s priateľmi.
  • Funkčnosť. Každý prvok kolekcie značky je premyslený do najmenšieho detailu. Užitočné detaily, schopnosť odvádzať prebytočnú vlhkosť z tela, účinok kompresného spodného prádla alebo dizajnu, simulujúci tvar - každý výrobok je navrhnutý tak, aby plnil svoje funkcie.

druh

kompresia

Kompresné šortky vyvíjajú na telo potrebný tlak na uľahčenie činnosti obehového systému. V dôsledku toho dostávajú plavidlá dodatočnú pomoc pri výkone svojich funkcií. Znižuje tiež pravdepodobnosť bolesti a nepohodlia počas ťažkého zaťaženia.

Kompresné oblečenie je skvelé pre jogging a ďalšie cvičenia. V tomto prípade chráni šortky pred zranením a mechanickým poškodením.

Šortky s kompresným účinkom môžu tiež pomôcť ľuďom, ktorých práca je spojená s dlhou pozíciou, ak sú náchylní na opuchy alebo kŕčové žily.

basketbal

Šortky, určené pre basketbal, odvádzajú vlhkosť z tela, umožňujúc jej „dýchať“ a poskytovať maximálne pohodlie na ihrisku. Sieťové vložky z mnohých modelov sú určené pre dodatočnú výmenu vzduchu.

Nike basketbalové kraťasy patria do kolekcie Jordan a vyznačujú sa obrazom basketbalového hráča na každom kuse.

Na plávanie

Dámske kúpacie šortky sú skvelou voľbou pre letnú sezónu a výlety do mora. Umožňujú nielen prechádzky po pláži, ale aj skryté chyby. Ak je to potrebné, môžu plávať.

Mužské modely na plávanie sú relevantné nielen na dovolenke pri mori, ale aj v bazéne. Materiál takýchto výrobkov je navrhnutý s ohľadom na častý kontakt s vodou a je schopný rýchlo schnúť.

Pre beh

Nike bežecké šortky sú prezentované ako s voľnými modelmi, tak aj s elastickými, pevnými možnosťami. Dĺžka modelov je odlišná. Pánske bežecké šortky majú zvyčajne koleno a hore. Ženy - kratšie.

Bežecké kraťasy sú vyrobené z ľahkej, vlhkosť absorbujúcej a rýchloschnúcej tkaniny. Väčšina modelov je vybavená sieťovými vložkami pre "zónové" vetranie.Niektoré bežecké šortky sú vyrobené z tkaniny s laserovou perforáciou na celom povrchu výrobku, ktorá poskytuje priedušnosť a pohodlie pri behu.

výcvik

Dámske a pánske tréningové šortky sú rozdelené do dvoch kategórií. Prvý z nich obsahuje tesné výrobky z elastickej tkaniny absorbujúcej vlhkosť. Mesh vložky zaručujú vynikajúcu priedušnosť. Ploché švy netierajú pokožku. Mnohé modely majú kompresný účinok.

Druhá skupina obsahuje šortky voľného strihu z „dýchacej“ látky, ktorá tiež odstraňuje prebytočnú vlhkosť z tela.

Pre fitness

Pre fitness, rovnako ako pre iné cvičenia, fit a tesné šortky a voľné modely. Každá možnosť vám umožní starostlivo sledovať prácu svalov a zapojiť sa s maximálnym komfortom. Výber štýlu závisí len od osobného vkusu.

Na tenis

Pánske aj dámske tenisové kraťasy majú voľný strih, neobmedzujúce pohyby. To vám umožní pohybovať sa čo najrýchlejšie, bez toho, aby ste sa rozptyľovali od hry. „Zonálne“ vetranie, ľahkosť a pružnosť látky, premyslený dizajn - to všetko vám umožní hrať s radosťou a dosiahnuť najlepšie výsledky na ihrisku.

brankár

Futbalové kraťasy sú vyrobené z materiálu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, s technológiou odvádzania vlhkosti a maximálnou priepustnosťou vzduchu. Špeciálny dizajn remeňa zaisťuje bezpečné uchytenie a pohodlie, čo vám umožní sústrediť sa na hru.

Sukne-nohavice

Sukne-šortky - koketná možnosť pre krásne dámy. Typicky sú tieto modely určené pre tenis alebo golf. "Priedušná" a vlhkosť odvádzajúca tkanina je zvyčajne elastická, čo zvyšuje rozsah pohybu. Štýl imitujúci krátku sukňu dodáva športovému vzhľadu nádych šarmu.

šport

Okrem behu, futbalu, basketbalu, plávania a tenisu existuje mnoho ďalších športov. Nike ponúka veľký výber šortiek v rôznych štýloch a farbách pre akýkoľvek účel. A nováčik a profesionál a len milovník outdoorových aktivít nájde v zbierkach značky vhodnú možnosť pre seba.

Materiály a technológie

Dri fit

Technológia Dri Fit - významný prielom v oblasti športového vybavenia. Vďaka nej, oblečenie neabsorbuje vlhkosť, ale rovnomerne ho rozloží po povrchu a vyvedie von. Tkanina nezmokne a poskytuje pohodlie aj pri intenzívnom tréningu. Okrem toho táto technológia zvyšuje pevnosť výrobkov a ich trvanlivosť.

Pre boj

Technológia Pro Combat alebo Nike pro pomáha predchádzať prehriatiu tela počas fyzickej aktivity. Špeciálne sieťové prvky poskytujú dodatočné vetranie a chladenie. Vďaka špeciálnej štruktúre tkaniny je zaručený maximálny komfort pri každej teplote.

Kompresia hypercool

Technológia Hypercool Compression má za cieľ maximalizovať chladenie tela v kombinácii so spoľahlivou podporou a prevenciou zranení.

Vložky z mikroskopickej siete sú umiestnené v miestach s najvyšším potením a poskytujú vynikajúcu výmenu vzduchu. Kompresia je nasmerovaná na najviac namáhané časti tela, čo pomáha rýchlejšie obnoviť svaly.

pletený tovar

Okrem špeciálnych tkanín na kompresiu a odvádzanie vlhkosti používa Nike aj tradičný úplet. Pletené kraťasy značky sú príjemné pre telo a dávajú pohodlie pri nosení. V takýchto výrobkoch sa zvyčajne používa princíp "zónového" vetrania.

farby

šedá

Neutrálna sivá je univerzálna. Okrem praktickosti je to dobré, pretože otvára veľa príležitostí pre farebné kombinácie s tričkami a športovými topmi.

čierna

Čierna je tiež kombinovaná s inými farbami. Športový celkový čierny vzhľad - nemenej veľkolepá možnosť. Čierne kraťasy sú obľúbené u mužov aj dievčat.

biela

Snehovo biele šortky vytvárajú „svieži“ a ľahký športový luk. Zvyčajne dievčatá dávajú prednosť bielym šortkám, ale mnoho mužských modelov v tejto farbe je tiež v dopyte.

ružový

Ružová je výlučne ženská farba.Šortky z niektorej z jemných odtieňov ružovej zdôrazňujú ženskosť a šarm svojho majiteľa.

Prehľad modelov pre ženy

Skvelou voľbou pre šport bude model Nike Full Flex. Vstavané kompresné šortky fixujú a chránia pred prepätím. Technológia Dri-FIT odstraňuje vlhkosť a ergonomické švy poskytujú úplnú slobodu pohybu.

Pre cvičenie tenisového modelu NikeCourt Baseline free fit. Pružnosť tkaniny a bočné štrbiny vám umožňujú voľne sa pohybovať počas hry. Technológia Dri-FIT umožňuje telu „dýchať“ a odstraňuje prebytočnú vlhkosť.

Pre tých, ktorí dávajú prednosť pevne nasadeným tréningovým šortkám, je model Nike Pro HyperCool vyrobený z elastickej látky, ktorá odstraňuje vlhkosť. Sieťové vložky na bokoch poskytujú optimálnu výmenu vzduchu a ploché švy zaručujú maximálny komfort.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky