Chudnutie šortky

Chudnutie šortky

Chudnutie šortky - inovatívny produkt, ktorý je dopyt medzi ľuďmi s nadváhou, rovnako ako ženy, ktoré chcú upraviť tvar. Korektívne šortky - nielen oblečenie, ktoré skrýva chyby - úspešne s nimi bojuje.

Vlastnosti a princíp činnosti

Podľa výrobcov šortiek na chudnutie majú na ľudskom tele určitý pozitívny, stimulujúci účinok.

 • Akcia "Para". Spodná bielizeň je usporiadaná tak, aby nedovoľovala kyslík do pokožky. Z tohto dôvodu sa telo intenzívne potí, zvyšuje krvný obeh.
 • Chudnutie šortky sú schopní vykresliť masážny efektak majú špeciálne vložky.
 • Kompresný efekt, Šortky podporujú svalstvo v tóne, preto sa omnoho pomalšie, zaťaženie kĺbov a svalov sa znižuje.
 • Šortky majú ohrievací účinok. V zložení mnohých modelov je impregnácia pepřovou tinktúrou, ďalšie látky, ktoré stimulujú prietok krvi.

Funkcia šortky na chudnutie je, že pri pravidelnom používaní môžete vyhladiť "pomarančovú kôru", zbaviť sa nežiaducich "uší" na stehnách. Pred použitím šortiek na chudnutie je potrebné poradiť sa s lekárom.

Výhody a nevýhody

Ako viete, dobrá reklama je motorom pokroku. S jeho pomocou je ľahké pridávať k inzerovanému produktu ďalšie výhody. Chudnutie šortky majú tiež pozoruhodný psychologický efekt. Keď sa človek zúčastňuje na fyzických cvičeniach alebo športe v šortkách, môže stratiť nie dvesto gramov, ale celý kilogram na tréning. Je však potrebné pripomenúť, že šortky nerozbijú tuk a odstránia prebytočnú tekutinu z tela, ktorá sa čoskoro vráti, ak nespojíte nosenie šortiek s diétou.

Výhodou produktu je, že stále odstraňuje niektoré tukové bunky vodou. Pravidelné používanie počas tréningových šortiek na chudnutie stimuluje korekčné formy. Šortky majú dobré anti-celulitídne vlastnosti, otepľovanie, potenie, anti-edémový efekt. Šortky na chudnutie je oveľa bezpečnejšie ako tabletky a iné prostriedky na chudnutie.

Šortky proti celulitíde nie sú neškodné. Majú kontraindikácie pre nosenie, rovnako ako ponožky. Šortky na chudnutie nemôžete používať dlhšie ako 45 minút. S ich pomocou môžete získať prehriatie panvových orgánov, čo nepriaznivo ovplyvňuje zdravie ženy. Väčšina chudnutie šortky sú vyrobené z gumy, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie, zápal, kožné ochorenia. Nosenie šortiek je dôležité kombinovať s fyzickou aktivitou a správnou výživou.

Indikácie a kontraindikácie

Rovnako ako každý terapeutický produkt, chudnutie šortky majú kontraindikácie. Nemôžete použiť šortky pre ľudí s poškodením krvného obehu, kŕčové žily, ochorenia kože. Neodporúča sa používať šortky po celú dobu: dotiahnu pokožku, narušia prietok krvi, farba pokožky sa môže meniť od nedostatku kyslíka. Je zakázané nosiť krátke nohavice ľuďom s nádormi, trombózou, aterosklerózou, dermatitídou, ochoreniami obličiek, ženami s gynekologickými ochoreniami, ako aj tehotnými ženami.

Ako sa nosí

Mnohí ľudia si kúpia šortky na chudnutie kvôli silnému presvedčeniu, že pracujú, aj keď ležíte na gauči a nerobíte nič. V pasívnom stave je však ťažké dosiahnuť pozitívny účinok.Mali by sa používať na aktívny tréning a fyzickú aktivitu. Požadovaný výsledok je teda dosiahnutý oveľa rýchlejšie. Cvičenie v šortkách na chudnutie, telo stráca prebytočnú tekutinu, ktorá sa podieľa na tvorbe podkožného tuku.

Krátke šortky sa dajú ľahko kombinovať s akýmkoľvek oblečením, ktoré môžete nosiť počas pracovného dňa. Pri nosení šortiek nezabudnite, že telo rýchlo stráca tekutinu, takže musíte piť veľa nesýtenej minerálnej vody. Odborníci radia nosiť kraťasy vo veľkosti a nie viac ako tri hodiny, uistite sa, že nosiť bavlnené spodné prádlo. Po tréningu by ste sa mali osprchovať a prevzdušniť svoje šortky.

Čo hovoria lekári

Niektorí lekári tvrdia, že použitie šortiek na chudnutie je zdraviu škodlivé. Narušujú prietok krvi, vystavujú štruktúru kože rôznym zmenám, blokujú prístup kyslíka. Princíp šortiek sa môže zdať neškodný, ale odborníci tvrdia, že šesťhodinový kúpeľ má negatívny vplyv na tón pleti. Šortky môžu vyvíjať silný tlak na genitálie, čo je neprijateľné. Nemôžete nosiť kraťasy s chudé nohavice, džínsy - to vedie k zápalu a nepríjemné následky v budúcnosti.

druh

Veľký výber šortiek na chudnutie pre mužov a ženy od rôznych výrobcov, vám umožní nájsť najvhodnejšiu možnosť. Všetko záleží na cene, zložení tkaniny, veľkosti, odtieni a povesti značky.

 • Neoprén. Najbežnejší materiál, z ktorého sa vyrábajú šortky na chudnutie - neoprén. Jedná sa o tenkú tkaninu s hrúbkou 3 až 5 mm, ktorá neumožňuje prechod vody a kyslíka. Neoprén - syntetický materiál alebo penová guma. Pre oblečenie neoprén urobiť elastické. Materiál má výborný tvar, je odolný voči chemikáliám, olejom, šetrný k pokožke, šetrný k životnému prostrediu, trvanlivý, odoláva teplotným zmenám a mechanickému poškodeniu, netvorí huby a baktérie sa nezvyšujú, ale udržujú teplo. Neoprénové šortky s vysokým pásom vytvárajú „saunový efekt“, ktorý vám umožní stratiť centimetre v tejto oblasti.
 • Proti celulitíde. Chudnutie šortky sú anticelulitída, účinne bojovať proti "pomarančovej kôry", ak spojíte nosenie výrobku s fyzickou aktivitou a vyváženou stravou. "Skleníkový efekt", ktorý šortky vytvárajú, umožňuje vyrovnanie tuberkulín odparením prebytočnej tekutiny a tuku. Nemali by ste očakávať okamžitú a pasívnu akciu z anticelulitídových šortiek. Odborníci radia nosiť tieto šortky na jogging, v telocvičniach, na tréning, na použitie len na určený účel.
 • Šortky miostimulyatory. Profesionálne šortky, pomocou ktorých je ľahké sa zbaviť ďalších centimetrov v bokoch, zadku. Technika myostimulácie je slabý vplyv pulzného prúdu na svaly. Používa sa v kozmetike, športu, fyzioterapii. Kým na sebe, šortky vlak svalové skupiny, majú komplexný vplyv na ne. Miostimulyation zahrieva kožu, spôsobuje potenie, takže rozpad tukového tkaniva. Šortky sú objemné, určené pre tréning, nie denné ponožky!
 • Sports. Tieto šortky na chudnutie vyzerajú ako bežné športy. Hodia sa k postave pevne a sú k dispozícii aj v nohaviciach. Účinok straty hmotnosti sa dosahuje aktívnym potením. Športové šortky sú vyrobené z elastického materiálu odpudzujúceho vodu.
 • S korením. Kefy na chudnutie sú skvelé pre fitness. Sú nasýtené pepřovou tinktúrou, rýchlo ohrievajú pokožku nielen počas pohybu, ale aj pasívneho odpočinku. Pepper pomáha zlepšovať metabolizmus, obsahuje vitamíny, zlepšuje prekrvenie, znižuje tukovú hmotu, zvyšuje účinnosť, stimuluje svaly, dodáva pleti tón.
 • S účinkom sauny. Šortky na chudnutie s "efektom sauny" vám umožňujú aktívne potenie počas pohybu a cvičenia.Vzhľadom k tomu, že šortky nedovoľujú vzduch a neabsorbujú vlhkosť, pokožka sa rýchlo zohreje, stimuluje rozklad tuku, ktorý sa odstraňuje spolu s prebytočnou tekutinou. H sa odporúča ísť v šortkách celý deň.
 • Kaučuk. Šortky z pogumovanej tkaniny sa odporúča nosiť na radu lekára. Výrobok pevne prilieha k telu, pomáha pri potení počas tréningu. Je ťažké sa pohybovať v gumových šortkách, preto je najlepšie používať tieto oblečenie na určený účel: na behanie, bežecký pás, cyklistiku. Vytvárajú mierne nepohodlie, ale prinášajú výsledky. Môže spôsobiť alergie.

Ako si vybrať

Chudnutie šortky dnes produkujú veľa výrobcov. Líšia sa cenou, materiálovým zložením, kvalitou, farbou, veľkosťou a modelmi. Pri výbere termoprádla dávajte pozor na maximálny účinok proti celulitíde, ktorý majú. Pri výbere sa riaďte nasledujúcimi parametrami:

 • Rozmerová mriežka. Pri nákupe šortky na chudnutie, sa riadi podľa vašej veľkosti. Ak sa chcete zbaviť nedostatkov postavy v najkratšom možnom čase, mali by ste si vybrať šortky menšie.
 • Material. Zoštíhľovacie šortky sú vyrobené z pogumovanej tkaniny, nylonu alebo lycry. Zloženie materiálu má tiež elastan, bavlnu a polyamid. Šortky vyrobené z prírodných tkanín majú menej kontraindikácií, zachovávajú si tvar, príjemné pre telo. Výrobok musí byť pevný.
 • Výška. Dbajte na výšku šortiek. Vyberte si vysoko pásové výrobky, ak plánujete nosiť kraťasy s šaty. Nízke pristátie vhodné pre nohavice, džínsy, sukne.
 • Švy. Čím menej viditeľné švy na šortkách, tým lepšie.
 • Cena. Vyberte si opravné prádlo na základe ceny. Kvalitné výrobky nemôžu byť lacné.

Prehľad výrobcov a modelov

Chudnutie šortky sú k dispozícii od rôznych výrobcov, takže sa líšia od seba navzájom.

 • "Artemiks". Toto je jeden z najobľúbenejších modelov s vysokými pásmi. Na boku má zips. Šortky sú pohodlné, perfektne zapadajú do postavy, absorbujú podkožný tuk na bruchu. Skladá sa z 95% neoprénu, 5% nylonu. Objem je regulovaný suchým zipsom na bruchu.
 • "Volcano". Pohodlné kraťasy na chudnutie, ktoré majú vlnité vložky a termosadky na boku. Šortky poskytujú masážny efekt, vďaka čomu sa zvyšuje úbytok hmotnosti.
 • "Hot Shapers". Zahraničný výrobca vyrába šortky z neotexu - tkaniny, ktorá sa skladá z nylonu, neoprénu a polyesteru. Šortky sú atraktívne, dajú sa nosiť ako samostatné oblečenie, ako aj na tréning a prechádzky.
 • «SUNEX». Tieto šortky sú dvojstranné. Hlavným materiálom výrobku je latex a neoprén. Vysoký pás podporuje žalúdok, modeluje krásnu siluetu.
 • «HOTEX». Šortky najviac pripomínajú korekčné spodné prádlo. Môžu sa nosiť v každodennom živote. Pozostávajú z nylonu a spandexu, majú ohrievací účinok.

recenzia

Najlepšie je hovoriť o šortkách na hodnotenie úbytku hmotnosti ľudí, ktorí pocítili vplyv na seba. Produkt celulitídy je veľmi populárny medzi ženami. Muži tiež kupujú chudnutie šortky, ale menej často. Väčšina recenzií termálneho prádla je pozitívna. Užívatelia si všimnú, že šortky naozaj fungujú: zbavujú sa celulitídy dva týždne, pomáhajú aj pri minimálnej fyzickej námahe, sú lacné v lekárni, odstraňujú "uši" na bokoch, vyhladzujú pokožku.

Niektoré ženy si všimli účinok termokortu po dvoch dňoch. Zdôrazňujú, že účinok mastí, krémov, masážnych olejov je minimálny, na rozdiel od šortiek alebo nohavíc na chudnutie. Mnohí užívatelia neocenili termálne prádlo. Súdiac podľa hodnotení, väčšina zo všetkých výhod výrobcu Artemix, a menej zásluh, kupujúci udelené Hot Sheypers. Nevýhodou väčšiny chudnutie šortky sú zlá kvalita jednotlivých výrobkov, falzifikáty, nízka životnosť, nepravidelné veľkosti mriežky.Takmer vo všetkých prípadoch môže byť výsledok pozorovaný, ak dodržiavate diétu a cvičenie v šortkách.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky