Čo môžem nosiť s hnedými šortkami?

Čo môžem nosiť s hnedými šortkami?

Takáto praktická a pohodlná vec ako šortky je už dlho neoddeliteľnou súčasťou každého šatníka. Moderné šortky, pôvodne deklarované výlučne letným prvkom oblečenia, získavajú čoraz viac módnych topov a stávajú sa skutočne univerzálnym celoročným modelom. Vynikajúcou voľbou, vhodnou pre takmer každú situáciu, je výber hnedých šortiek.

Vlastnosti a výhody farby

Vlastnosti a výhody farby sú nepochybné. Je to tak bezpodmienečná praktickosť a nepriehľadnosť farieb, ako aj rôzne odtiene, vďaka čomu môžete voľne pohybovať od svetlých pozitívnych tónov až po tie tmavé, ktoré dokážu urobiť hodnotnú súťaž klasickej čiernej.

Módne trendy

Módne trendy, aby šortky úspešný prvok kostýmu v niekoľkých štýloch: klasika, šport alebo príležitostné. Samozrejme, že každý štýl je vhodný pre niektoré modely šortiek.

  • klasický kraťasy sú v polovici stehna alebo o niečo dlhšie. Sú spravidla vyrobené z pohodlných prírodných tkanín, ako je ľan, gabardín, tvíd alebo bavlna. Tento štýl bude dobrým základom pre obraz v kancelárskom štýle, pre každodenné nosenie, prechádzky alebo jednoduchý víkendový odev.
  • Rizikovejší a otvorenejší model je krátky Šortky. Tento štýl ukazuje takmer všetky nohy, niekedy otvárajú aj časť zadku. Zlaté pravidlo, ktoré by sa malo riadiť pri rozhodovaní o krátkych šortkách - čím kratšia je dĺžka šortiek, tým väčší objem sa musí pripočítať k hornej časti obleku, aby sa vyrovnala silueta.
  • džínsovina Šortky sú absolútnym favoritom v zozname univerzálnych a pohodlných vecí pre každé počasie a sezónu. Tento model vám umožňuje vykonávať rôzne experimenty s dĺžkou a textúrou, pridaním odier a trhlín, kamienkov a gombíkov, alebo jednoducho kombináciou denimovej tkaniny rôznej hustoty.
  • koža šortky vznikli ako prvok glam rockového štýlu a doteraz sú často nezasahované modernými módnymi ženami. Na dosiahnutie dokonalej kombinácie by mali byť kožené šortky zvolené ako stredne dlhé a voľné.
  • čipkový šortky vyzerajú veľmi provokatívne a nečakane. Textúra takýchto šortiek je však jednoducho stelesnením ženskosti, koketovania, milosti a pravého ženského tajomstva.

Univerzálna možnosť sa nazýva šortky vysokým pásom, Takýto strih vizuálne harmonizuje tvar, zdvíha sa a rozprestiera sa na správnych miestach, narezáva nohy a zdvíha bruško.

Ako si vybrať a kto pôjde?

Model šortiek je pomerne všestranný a umožňuje vybrať si štýl, ktorý môže ozdobiť akýkoľvek typ vzhľadu a tvaru. Stojí za to pripomenúť, že šortky na úkor svojich modelov sústrediť pozornosť predovšetkým na nohy. Ale aj keď nohy nie sú dokonalé, existuje aj niekoľko trikov, ktoré vyzerajú rovnako skvele.

Ak chcete rozjasniť plnosť bokov, neodporúča sa vybrať si krátke a tesné modely, ktoré zdôrazňujú problémovú oblasť. Pre maskovanie malé bruško dokonale zapadajú šortky s vysokým pásom. Na ďalšie zdôraznenie pásu pomôže široký pás v páse.

Dievčatá sú vysoké, aby nezastavili svoju voľbu na príliš krátkych modeloch a naopak. Vizuálne predĺžiť nohy a pomôcť elegantné topánky s podpätkami. Príliš tenké dievčatá sa neodporúčajú monochromatické modely strihu. Najlepším riešením v takejto situácii by boli jasné kontrastné výtlačky, bohatá dekorácia, vrecká alebo doplnky.Pre dievčatá s tvarom obráteného trojuholníka budú vyhovovať modely ako sukne a šortky v nadrozmernom štýle.

Čo nosiť?

Čo nosiť s hnedými šortkami nie je jednoduchá otázka, pretože na jednej strane hnedá nepatrí do farieb, ktoré sú bohaté na kombinácie a často stmavne a zmenší priľahlé tóny. Na druhej strane, rôzne tóny a odtiene hnedej niekedy vytvárajú diametrálne odlišné farebné gamuty. Existuje však niekoľko univerzálnych kombinácií.

Dobrá je kombinácia hnedej farby s achromatickými farbami, najmä s bielym. Obraz v monochromatickej škále vždy vyzerá dobre. Okrem toho sú varianty, v ktorých je tón prispôsobený vrchu, tiež dobré, rovnako ako kombinácie so susednými farbami - béžová, broskyňová, okrová. Zaujímavé môžu byť aj kombinácie s jasnými základnými farbami - červená, modrá, žltá a ich odtiene.

Aké topánky a doplnky zapadajú?

Môžete si vybrať takmer akýkoľvek model obuvi, od prísnych lodí až po ťažké lode na nástupišti. Hlavná vec - vyzdvihnúť topánky, aby zodpovedali buď hornej časti oblečenia alebo šortky. Ako možnosť je často rozumné používať čierne topánky. Príslušenstvo by malo zdôrazniť zvolený štýl a nie je v rozpore s farebnou škálou.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky