Dámske biele tričko 2019

Dámske biele tričko 2019

Biela košeľa vám vždy umožňuje vytvárať štýlové obrazy, a to aj pri tých najnáročnejších výkonoch prvkov skrine. Dámska biela košeľa v kolekciách z roku 2016 susedí s kvetinovými vzormi a šifónovými volánikmi, zdôrazňuje jas farby a pomáha vytvárať neuveriteľné obrazy vo viktoriánskom štýle.

Na riešenie širokej škály úloh umožňuje rôzne štýly a metódy dekorácie.

módy

Dámska košeľa, ktorá pochádza z mužského šatníka, si po mnohých rokoch zachovala klasické formy v niektorých modeloch a v iných sa zmenila na nepoznanie. Moderné šaty košele, úspešne zdôrazňujú ženskosť, majú len náznaky ich pôvodu. Ale najuniverzálnejšie zostáva klasická biela košeľa.

klasický

Biela košeľa, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou podnikateľského štýlu, zabezpečila právo zostať v šatníku úspešných žien. Krok za krokom dizajnéri odhaľujú široké možnosti aplikácie v rôznych štýloch.

S diskrétnym vzhľadom je biela košeľa kombinovaná s takmer všetkými typmi oblečenia. Vytvára nádherný kontrast s jasnými módnymi vecami, pričom zdôrazňuje ich dôstojnosť. Vďaka týmto funkciám to nevyjde z dohľadu slávneho Couturiera.

Hlavným fanúšikom bielej košele medzi tvorcami módneho sveta bol Gianfranco Ferre. Zdá sa, že v každej zo svojich zbierok ho znovu vytvára. Biela košeľa bola rozpoznaná ako jedna z najviac sexy šatníkových skríň prvotriednych hviezd a kameramanov.

bez rukávov

Biele tričko bez rukávov má rovný alebo prispôsobený strih a môže sa líšiť podľa typu goliera. Obojok môže byť otočný alebo stojací golier. Existujú aj modely bez goliera.

Postoj k košeli bez rukávov nie je jednotný. Dôvodom je nesúlad modelu. Klasický golier vyžaduje na jednej strane seriózny postoj. Na druhej strane, absencia rukávu posudzuje ľahkovážnosť. Zástancovia si všimnú praktickosť tohto modelu. História módy definuje odmietnutie rukávov v oblečení, ako túžbu po prirodzenosti.

Bez goliera

Tričko bez goliera sa môže líšiť v rôznych detailoch. Rukávy môžu byť dlhé aj krátke rôzne tvary. Nedostatok goliera je často kompenzovaný náplasťami na hrudi alebo jabotom. Košeľa však môže mať jednoduchý, výstižný vzhľad. Taký model sa úspešne zmestí do minimalizmu, módne v tejto sezóne.

Dlhý rukáv

Košele s dlhými rukávmi sa dajú rozdeliť na klasické a ležérne košele. Hoci klasické, ako je dobre známe, sa úspešne používajú všade.

Klasický vzhľad je oxford. Toto tričko je mužský strih, odkazuje na obchodný štýl oblečenia.

Ďalší pohľad je tričko s vyhrnutými rukávmi. Má klasický vzhľad. Líši sa v prítomnosti slučky s tlačidlami na rukávoch.

Tričko s dlhým rukávom a hrudník s volánkom je príležitostná možnosť. Namiesto volánku môže byť obojok. Takéto modely dávajú podiel romantizmu v obraze.

Tunika košele

Štýl košele môže byť rovný, podobný pretiahnutej pánskej košeli, alebo ťahaný v páse. Výhodou tohto modelu je schopnosť skryť niektoré chyby. Možno kombinovať s nohavicami a džínsy.

Model si zvykol na ležérny štýl oblečenia vďaka svojmu pohodliu a estetike, určujúc smer vývoja košele.

pláž

Priesvitné alebo s výšivkou, voľný strih a vždy romantické, toto tričko je jednou z obľúbených v šatníku ženy. Na pláži - je to sebestačný prvok šatníkovej skrine, ktorý sa chová skôr ako mini šaty.

Veľké veľkosti

Tričká veľkých veľkostí sa tiež vyznačujú rôznymi štýlmi pre každý vkus. Vzhľadom na zvláštnosti tohto čísla by ste mali stále počúvať odporúčania:

 1. Dievčatá so širokými boky by mali dávať prednosť modelu, ktorý nie je rovný.
 2. Odmietnutie rukávu ¾, môžete skryť plnosť rúk.
 3. Bruško bude menej viditeľné v košeli A-silueta.
 4. Asymetrický strih výstrihu pomôže vizuálne zúžiť široké ramená.
 5. Je potrebné vyhnúť sa tesným modelom úpletu.

Telo košele

Hlavné pozitívne vlastnosti košele, telo - pohodlie a nepoškvrnený vzhľad. To môže byť na gombíky, gombíky alebo suchý zips, dno vo forme nohavičiek, šnúrky alebo šortky.

poprekladané

Vstavaný model košeľu zvýrazňuje ženskosť siluety a dá sa použiť ako športové tričko pre každodenný život.

S límcom stojana

Tričká so stojacím golierom je možné rozdeliť do niekoľkých typov podľa typu goliera: \ t

 • mandarínsky golier,
 • golier,
 • golier kadet
 • lievik lievika,
 • Alžbetínsky golier.

Pre tehotné ženy

Zvlnený strih košele má dlhšiu prednú hranu. Štýly môžu byť rôzne: s alebo bez rukávov, zdobené volánikmi alebo lukom, pletené alebo vlnené. Táto pohodlná košeľa sa najlepšie hodí pre čakaciu dobu, a to tak fyziologicky, ako aj esteticky.

široký

Široké košele môžu mať dva typy:

 • trapéz,
 • A-línia.

Pohodlný model širokého strihu môže pridať extra objem. Ale je tu modernejší výkon. Predná časť výrobku je krátka, pás je viditeľný v páse. Zadný - predĺžený. Košeľa dostane ľahkosť a poteší pôvodný výkon.

Baskovia

Baskické tričko - jedným z trendov nie je prvá sezóna. Vyzerá to najlepšie z ľahkých, priesvitných alebo čipkových materiálov. Baška vám umožní zvýrazniť pás a vytvoriť krásnu siluetu.

Význam akéhokoľvek odevu diktuje nielen strih, ale aj farbu, vzor. Už známe štýly, ktorým sa podarilo vstúpiť do každodenného života, sa zmenili vďaka čerstvým nápadom na výzdobu.

výzdoba

V závislosti od spôsobu dekorácie je možné model rozdeliť na:

S potlačou

Viacfarebná klietka a kvetinové výtlačky sa stali hitom sezóny. Marc Jacobs prelína tieto dve ozdoby v jednom vzore. Na rozdiel od minulých ročných období sa kvety stávajú abstraktnejšími, sprostredkúvajú hru farieb v kombinácii s priesvitnými tkaninami.

Módna línia zahŕňa aj tlač zvierat pre deti, havajské a iluzórne, geografické a vo forme maľby.

S čipkou

Najtrendantnejším trendom je čipka. Vložky a čipky Guipure sa stávajú súčasťou ležérneho vzhľadu.

S kamienkami

Minimalizmus v nových obrázkoch diktuje trpezlivosť a chuť. Milovníkom kamienkov odporúčame dávať pozor na prírodné látky s jemným leskom alebo šperky s kameňmi.

S vložkami

Vložky z priesvitných tkanín - jedna z hlavných vlastností nových modelov košele v kolekciách. Obvyklé vzory sú nezvyčajné v kombinácii prísnych golierov a jednoduchého strihu s šifónovými, čipkovými a pletenými vložkami.

Na obrázku môžu byť rôzne košele s kontrastnými vložkami:

čierna

Biela košeľa s čiernymi akcentmi môže byť súčasťou čiernobieleho vzhľadu. Toto bolo preukázané v zbierkach Domu kresťanskej Dior.

modrý

Modré vložky môžu byť pod golierom alebo vo forme prúžku s gombíkmi. Na doplnenie vložky pomôžu sandále. Je lepšie zvoliť sukňu v tomto obrázku neutrálnej šedej farby.

So vzormi

Jedným z najjasnejších kresieb v zbierkach boli iluzórne vzory kontrastných farieb. Na obrázku sa spravidla používajú dve farby.

S výšivkou

Súčasným trendom zostáva vyšívanie v etnickom štýle., Môže to byť akýkoľvek ľudový motív: slovanský, švédsky alebo indický.

Polka bodky

Geometrické výtlačky nestrácajú význam. Vrátane hrachu. Veľký, malý, rozmazaný a jasný, nachádza sa v zbierkach v rôznych farbách.

Najdôležitejšie sú tieto:

čierna

Od jednoduchých tričiek s dlhými rukávmi a klasickým golierom až po trendy s hlbokým výstrihom do V. Sú kombinované s čiernymi a bielymi sukňami akejkoľvek dĺžky.

modrý

Tričká s modrým hráškom sú často doplnené golierom alebo gombíkmi.

S bieloruskou ozdobou

Mesiac po Parížskom týždni vysokej módy v Minsku sa konal prvý festival venovaný bieloruskému etnickému štýlu. Bieloruská ozdoba pridala tradičný zoznam etnických ornamentov.

S tlačidlami

Tlačidlá na bielej košeli môžu slúžiť ako vynikajúci zdobiaci prvok. Od čiernej po farbu sú schopní zmeniť vzhľad najjednoduchšej bielej košele a vytvoriť zaujímavejšiu možnosť.

S čiernou.

Biela košeľa s čiernymi gombíkmi dodáva obrazom strohosť. Na zjemnenie pomôže napríklad sukňa alebo nohavice z kože alebo neobvyklý strih.

S červenou.

Červená sa najčastejšie používa ako jasný akcent na obrázku. Tričko s červenými gombíkmi sa s touto úlohou dokonale vyrovná, ak je doplnené o červený pás alebo iné príslušenstvo.

tkaniny

Jednou z hlavných zložiek štýlového imidžu je kvalita výrobkov. Iba prírodné tkaniny môžu poskytnúť slušný vzhľad pre každú položku. Na výrobu košele sa často používa ľan, bavlna a gáza.

ľan

Materiál šetrný k životnému prostrediu, ktorý má množstvo užitočných vlastností: \ t

 • hygroskopický
 • Reguluje prenos tepla
 • Odráža slnečné lúče
 • Neutralizuje pachy
 • Odolné, odolné.

bavlna

Bavlnená tkanina je najbežnejším prírodným materiálom. Vlastnosti bavlny:

 1. hypoalergénne
 2. dýchanie
 3. Absorbuje vlhkosť
 4. Nie elektrifikované
 5. teplý

Od marlevki

Ide o prírodnú tkaninu z ľanového a bavlneného vlákna. Má rovnaké vlastnosti ako bavlna. Mäkká a priesvitná, gáza nevyžaduje špeciálnu starostlivosť a je vhodná pre možnosti letného oblečenia.

Čo nosiť

Biela košeľa je jedným z najuniverzálnejších prvkov šatníkovej skrine.

príslušenstvo

Stačí zmeniť príslušenstvo, aby ste získali nový obrázok. Ako príslušenstvo pre bielu košeľu môžete použiť:

 1. Náhrdelník Náramok
 2. Motýlik alebo kravata
 3. Cape Collar
 4. Farebný pás
 5. Korálky a nášivky

Tužka sukne

To je jedna z najbežnejších kombinácií pre kanceláriu každý deň. Pre každodenný život ponúkajú dizajnéri možnosť odkloniť sa od tupých obrázkov, vybrať si svetlú farbu, neobvyklý strih a príslušenstvo.

S čiernou.

Aby ste si všimli romantiky, je lepšie použiť širokú sukňu. Ideálnou voľbou by bola sukňa s čipkou alebo priehľadnými vložkami.

S červenou

V červenej farbe môže byť sukňa akéhokoľvek strihu. Akcentom v tejto sezóne je červená farba.

S motýľom

Samica motýľ je miniatúrny doplnok so širokým výberom farieb a vzorov. Na rozdiel od mužského, ženský motýľ je univerzálny pre rôzne štýly. Čierna, polka-bodkovaná alebo kockovaná - tieto motýle majú prísne podtóny.

Ďalšia farba:

modrý

Jednoduchá zhoda s modrými nohavicami. Tento obrázok sa podobá študentovi.

žltý

Spolu s béžovými nohavicami, žltým pásom alebo kabelkou, žltý motýľ jemne diverzifikuje šatníkovú skriňu.

červená

Môžete nosiť košele a džínsy, ktoré dopĺňajú ďalšie príslušenstvo v červenej farbe.

smoking

Ako získať obraz s smokingu závisí na niekoľkých faktoroch. Hlavná je farba smokingu. Ak si vyberiete pastel-farebné smoking, potom je k dispozícii široký výber možností použitia s bielym košeľu. Čierny smoking viac rozmarný.

čierna

Kombinácia bielej košele s smokingom je reprezentatívna, skôr mužská. Nezabudnite pridať poznámky ženskosti - jasne červená rúž alebo účes s vlnami. Biele smoking tričko by malo byť snehovo biele. Motýľ sa ľahko zmestí do obrazu

S šortkami

Biela košeľa bude vyhovovať absolútne každému šortkám: džínsovina, pastelové farby, čiernobiele. Zostáva len pridať popruh, aby sa obraz dokončil. Košeľa vyzerá rovnako dobre v zastrčenej forme a je viazaná v uzle.

S čiernymi legínkami

Čierne legíny dokonale štíhla postava. Ak chcete vytvoriť správny obrázok, položili na predĺženú košeľu.

S podväzkami

Šnúry v našej dobe možno nájsť v ženskom šatníku častejšie ako u mužov. V kombinácii s bielou košeľou vytvoria elegantný set, ak pridáte klasické nohavice.

S nohavicami

Široké rovné alebo zúžené, nohavice nemajú šípy a striktné podtóny. V neutrálnych tmavých farbách je táto skriňa veľmi nudná. Preto stojí za to vybrať nohavice pastelové alebo svetlé farby.

biela

Biele nohavice a biele tričko vyzerajú monotónne. Bunda a doplnky pomôžu oživiť súpravu.

S plášťom

Bunda - elegantný prvok základnej skrine. V neutrálnej farbe dokáže doplniť všetky vybrané farby v obraze.

biela

Štýlová a funkčná biela bunda vhodná pre obchodné stretnutia i prechádzky. Bielu košeľu a sako je možné kombinovať s nohavicami a sukňami a so šortkami originálneho strihu.

S kostýmom

Tričko s oblekom môže byť nielen obchodnou voľbou, ale aj večernou. Oblek z tónov je denná možnosť, ktorá nevyžaduje veľa úsilia v transformácii.

S neutrálnymi farbami sú veci iné.

čierna

Čierny oblek s bielou košeľou môžete premeniť na večernú verziu, ak nosíte len šatku, šatku, náramok alebo náhrdelník a rozopínate manžety.

biela

Kontrastný luk na krku a topánky rovnakej farby môže biely oblek rozriediť na bielu košeľu. Kabelka pod farbou topánky by nemala zdvihnúť, je považovaná za zlú formu. Je lepšie zvoliť si obuv nyud a kabelku svetlej farby. Naopak, výber svetlých topánok, kabelky - stlmená farba.

Pod sveter

Tandemové košele a svetre sú dôležité v pánskom aj dámskom šatníku. Na bielu košeľu zdvihnite sveter tmavej farby. Pre kanceláriu možnosť pridať ceruzku sukne alebo klasické nohavice. V súlade s tým, pre každodenné - iné: od rovných sukní až po podlahu až po džínsy.

Výber topánok

Samozrejme, že pre klasické a večerné oblečenie možnosti fit čerpadiel na ihlové podpätky. Je chybou predpokladať, že päta by nemala byť nižšia ako priemer. Oblek s nízkym ihlovým ihlou môže vhodne dopĺňať oblek. Večerný outfit doplní napoly uzavretý model sandálov.

Pre každodenné nosenie existuje veľa možností pre pohodlné štýlové topánky. Najmódnejšie v tejto sezóne sú sandále a gladiátorské sandále.

Na rozdiel od topánok na plochej platforme, módni návrhári vyvinuli sandále na vysokej platforme s malým podpätkom.

Zaujímavá možnosť - sandále v športovom štýle s jasnou podrážkou. Hoci nie sú určené na šport. Snickers sú tiež veľmi populárne.

Športový štýl je ťažké si predstaviť bez klasiky: tenisky a tenisky. Teraz sú módne nosiť v iných štýloch.

tenisky

Vysoké a nízke, s potlačami a monofónnymi, tenisky sa stali klasikou každodenného života. Tenisky je možné nosiť s košeľu a džínsy. Krehké dievčatá sa zmestia do úzkych džínsov vo vysokých teniskách. Môžu byť tiež kombinované s priateľmi džínsy. Namiesto džínsov môžete nosiť nohavice alebo capri nohavice, šortky alebo džínsové sukne, legíny alebo minisukňu.

tenisky

Tenisky sa tiež stali všestrannou voľbou. Môžete zobrazovať obrázky, s ktorými ich môžete používať dlhý čas. Spolu s bielym tričkom sa nedajú nosiť len s klasickým oblekom alebo nohavicami so šípkami. V opačnom prípade môžete bezpečne experimentovať.

Ako sa nosí

Existuje niekoľko klasických možností nosiť košeľu. Napríklad sa môže zmeniť na elegantný vrch, zviazaný v páse. Avšak tie hlavné sú v schovanej forme a hromadu.

nohavice

Spôsob, ako nosiť košeľu bez toho, aby ste si ho zasunuli do niekoľkých:

 1. Klasická verzia oblečenia s vyhrnutými rukávmi
 2. Čiastočne doplnené
 3. Vhodné pre ľahké košele
 4. viazané
 5. S pásom
 6. Nad šaty s opaskom
 7. Problém s rozšíreným sveter
 8. Zametanie pod sveter

späť

Nový trend sa stal spôsob, ako nosiť košeľu dozadu, takže horná časť chrbta holé.

Mužský model v ženskom šatníku

Bez ohľadu na rozmanitosť košele v dámskom šatníku, ale namiesto klasickej dámskej košele, stylisti často navrhujú použitie pánskej košele. Varianty obrazov v pánskej košeli sú identické s variantmi s dámskou košeľou.

Nosia košeľu pod bielu košeľu?

V pánskom aj dámskom šatníku vyzerá tričko, ktoré sa objavuje pod košeľou, neesteticky. So všetkou túžbou môžete nosiť tričko, ale zároveň si vybrať tričko z hrubej tkaniny.

Ako ozdobiť

Biela košeľa je ideálnym základom pre módne šperky. Túto sezónu uprednostňujú masívne náhrdelníky a náramky, ťažké a dlhé náušnice, veľké prstene. Oblečenie by sa zároveň nemalo rozptyľovať jasnými vzormi a zložitým dekorom.

Skutočný spôsob, ako vyzerať módne je dať na náhrdelník s veľkými kameňmi pod golierom košele, odopnutie horných tlačidiel.

Módne luky 2016

Na základe módnych trendov si môžete vybrať zoznam vecí, ktoré môžu vytvárať relevantné obrázky s bielym tričkom:

 • Široké a orezané úzke nohavice s horčicou, béžovými odtieňmi;
 • Dlhé bundy mužského strihu;
 • Vlnené bundy;
 • Nadýchané sukne pod kolenom;
 • Farba semišovej šaty;
 • Krátke sukne s malými vrstvami;
 • Perforované kožené sukne a šortky;
 • Dlhé šortky s manžetami;
 • Široké orezané džínsy s aplikáciou;
 • Nohavice nohavicová sukňa;
 • Sukne s dvojitým lemom.
Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky