Čo môžem nosiť s džínsovou košeľou?

Čo môžem nosiť s džínsovou košeľou?

Džínsová košeľa - rovnako nepostrádateľná súčasť dámskeho šatníka, ako aj malé čierne šaty a klasická bunda pre mužov. Môžete vytvoriť súbor s ním nekonečný počet krát. Ak máte názor, že môžete a mali by ste ho nosiť iba s džínsami a tričkom, veľmi sa mýlite.

Široké používanie denimu ako oblečenia bolo známe už od dní kovbojov, nosili kožený klobúk a jazdili na koni. V 17. storočí sa objavuje džíns, ktorý tak veľmi milujeme. V tom čase sa používal na šitie nie príležitostného oblečenia, ale len pracovných odevov. Tkanina bola spojená s tvrdou prácou a penny práce.

Rozlišujú sa tieto druhy džínsov:

  1. sucho
  2. lem
  3. natiahnuť
  4. poly
  5. Ramie Cotton Denim

Líšia sa textúrou, farbou a variáciami materiálov, ktoré sa pridávajú (lycra, elastan, viskóza, polyester). Najobľúbenejšie je džínsovina a jean. Meno je veril k pochádzali z "serge de Nimes" (z francúzštiny. Názov mesta Nimes), druhý z nesprávne vysloveného mena jedného z talianskych miest "Janov", to bolo tam, že produkoval low-cost, ale vysoko kvalitné tkaniny ,

V roku 1969 bola na stránkach časopisu „American Fabrics“ uverejnená správa o histórii vzhľadu a technológii výroby tejto tkaniny. To bol východiskový bod pre vznik džínsového oblečenia.

Každý vie, že zakladateľom denimu je Levi Strauss. V roku 1853 otvoril Levi Straus & Co, ktorý bol posmrtne zdedený jeho synovcami. Začali masívne vyrábať oblečenie z džínsov. Popularita dodala skutočnosť, že okrem nohavíc, od denim začal šiť košele a kombinézy.

V roku 1947 sa objavila iná americká značka, ktorá produkovala džínsové oblečenie. Názov „Wrangler“ je tiež známy všetkým modom. Zároveň sa objaví japonská značka „Tsunemi“, ktorej zakladateľom bol pán Tsunemi. Zapojil sa do vývozu džínsov zo Spojených štátov.

Bolo to v osemdesiatych rokoch, kedy sa na módnej prehliadke objavila džínsová košeľa a odvtedy musí byť nejaká mod.

Ak hovoríme o trendoch tej doby, kombinácia „džínsy + džínsy“ bola zlá forma. Avšak v zbierke talianskeho módneho domu Dolce & Gabbana 09, 10 rokov, sa objavujú modely, oblečené od hlavy až k päte v džínsoviny. Ako každý vie vo svete módy, po takejto hlasnej show, začala džínsy "epidémia". Džínsová košeľa opäť potvrdila svoju všestrannosť. Dnes, táto kombinácia, skôr zdôrazňuje ostatným vaše vedomosti o móde, na rozdiel od času, kedy táto kombinácia by spôsobila len smiech od ostatných.

5 tipov, ako správne kombinovať džínsové košele s inými vecami.

1. Ak ste muž, nezabudnite, že džínsová košeľa bude ideálne kombinovaná s nohavicami. Ak je žena s objemnou lietajúcou sukňou. Kompletné tieto obrázky je pás, hnedý.

2. Džínsová košeľa sa dokonale hodí k granátovým farbám, ktoré sú relevantné pre minulé sezóny. Kompletný vzhľad pletených doplnkov.

3. Módne ležérny vzhľad, stojí za to robiť z džínsové tričko (v tomto prípade tmavé tóny) a sveter z veľkých pletenie. Topánky by mali vybrať trochu drsné.

4. Pre ženy, možnosť "vziať to od priateľa." Inými slovami, ak to dĺžka košele umožňuje, môžete ju nosiť ako šaty alebo tuniku. Doplníme ľubovoľným tenkým pásom, ktorý zodpovedá textúre a farbe obrazu.

5. Trendy kombinácia, pútavé, samozrejme, "denim + denim." Vrchol so spodkom by sa nemal kombinovať. Vzhľadom na nesprávnu kombináciu, podľa princípu tieňa, bol falošný názor, že džínsy nie sú kombinované.

Obrovským smiešnym príkladom bol vzhľad v roku 2001 na červenom koberci popových hviezd Justina Timberlakeho a Britney Spears. Ak si nepamätáte, nájdite fotografiu na internete, analyzujte, pamätajte a nikdy to neurobte. Ak sa náhle ukázalo, že veci sú jeden odtieň, rozrieďte ich kontrastným popruhom, jednofarebným tričkom (sivá, čierna, biela) alebo taškou.

Ak vytvárate, pamätajte na pravidlo, ktoré vyplýva z predchádzajúceho „nosiť džínsy rôznych veľkostí“.

Kombinácia vrecúška a chudé džínsy vyzerá krásne. Alebo naopak, ak máte model vybavenej siluety, urobte výber v prospech objemnej sukne pod kolenom.

Žiadne doplnky s denimovou textúrou alebo imitáciami. Vo všetkom musí byť šťastné médium! Najmä pri výbere príslušenstva. Odporúča sa vyhnúť sa „denimovým odtieňom“: modrej, modrej, tyrkysovej.

V chladnom počasí sa nemusíte báť pridať džínsov na váš sako obrázok. Starostlivo premýšľajte o príslušenstve. Dbajte na správne zvolenú obuv.

Optimálne snímky pre ženy

Tričko + mini šaty

Táto možnosť je ideálna pre mladé dievčatá. Farby na šaty môžu byť akékoľvek, či už tmavé alebo pastelové. Rez môže byť tiež akýkoľvek, ale najvýhodnejší vzhľad sú voľné šaty, nad ktorými je tričko oblečené. Ak chcete dokončiť obrázok, pridáme módne masívne šperky, všetkých tvarov a farieb, a spojka na reťazi cez rameno. Topánky môžu byť pestré, čap, päta, klin, tenisky, baletné byty.

Tričko + šaty na podlahu

Vynikajúci svetlý pohľad na večernú prechádzku. Možné sú rôzne farby a textúry. Rezané tričko, mali by ste si vybrať jeden voľný. V tomto prípade to bude krajšie, ak si kravatu tričko na páse. Farba tričko môže byť svetlé odtiene, módne a vhodné pre vás. Ako príslušenstvo si vyberte slaměný klobúk s veľkými alebo malými poliami. Z topánok budú otvorené sandále a baletné byty skvele vyzerať. Taška vybrať beztvaré, veľké rozmery.

Košele + šortky

V tomto obrázku bude tričko sako alebo sveter. Pod košeľou máme jednofarebné tričko, bude dobré, ak si vyberiete šortky v kontrastnej farbe alebo svetlé a nezvyčajné farby. To bude vyzerať dobre a top, a to ako krátke a predĺžené. Pod tmavými džínsy, vyberte si príslušenstvo "pod zlatom", ak sú svetlé džínsy, bude výhodnejšie umiestniť ho s ornamentami "pod striebrom". Ako šperky si môžete vybrať vintage šperky a opasok v odtieňoch hnedej. Topánky si vyberajú hrubé, kovbojské alebo letné topánky s plochou podrážkou.

Tričko + sukňa pod kolenom

V tomto obrázku bude podčiarknutý pás vyzerať ako zvýraznenie. Vyberte si objemnú sukňu, 60 rokov. Sukne vo veľkom hrášku, červená, modrá, biela bude ideálne vyzerať. Tento obrázok bude klásť dôraz na krehké členky. Topánky musia byť podpätok, inak celá myšlienka luku bude vizuálne stratená. Pás by mal zdôrazňovať široký pás. Kladieme dôraz na pery, klasická červená rúž bude vyzerať nádherne. Obraz dopĺňame spojkou.

Košele + sukňa s čipkou

V tomto prípade vytvorte "vzduchový obraz", bez agresie. Sukňa si vyberte pokojné, pastelové odtiene. Úspešne bude vyzerať biela, béžová, broskyňová farba. Vyplníme košeľu, či už vnútri alebo znova, zviazané v páse. Vyobrazujeme topánky s vysokými podpätkami a spojkou. Strieborné šperky so svetlými kameňmi budú vyzerať nádherne.

Tričko + sukňa

Tento obrázok bude vyzerať skvele pri práci, vďaka klasickej sukni - ceruzke. V prípade chladného počasia si na košeľu oblečte kožušinovú vestu. Nezabudnite rozriediť obraz pásom. Taška si vyberá buď na remienku, cez rameno, spojku, alebo bežnú klasickú formu.

Tričko + sukňa Maxi

Tento obrázok je podobný kombinácii košele + šaty na podlahu. Rozdiel týchto obrázkov bude v podčiarknutom páse a výbere vaku.

Košele + legíny

Túto možnosť možno nazvať klasickou kombináciou, pretože legíny sa hodia do tela, oveľa lepšie ako chudé džínsy. Tričko necháme rozopnuté, pod dnom sme nasadili čierno-biely vrch alebo tielko. Topánky môžu byť tak rozmanité ako baletné byty, bodce, kovbojské topánky, alebo len kožené topánky nad alebo pod kolenom tmavých, hlbokých farieb. Vyberáme masívne náramky a náhrdelníky ako doplnky, môžete zdôrazniť krehký krk s šatkou. Taška môže byť nahradená batohom, pričom popruh je len na jednom ramene.

Stojí za zmienku, že v mužskom šatníku bude tá istá univerzálna vec ako v ženských šatách. Napriek tomu sa mnohí muži buď obávajú, alebo jednoducho nevedia, ako a čo ich správne nosiť. Nižšie sú preto opísané viaceré možnosti kombinácie pánskych džínsových košieľ.

Optimálny obraz pre mužov.

Ak chcete, aby luk vyzeral moderne a zároveň univerzálne, mali by ste venovať pozornosť skutočnosti, že veci treba zvoliť na rozdiel od tónu. Lepšie svetlo. V prípade, že džínsy tóny sú takmer rovnaké, takže všetko nespája dohromady, stojí za to riedenie s doplnkami iných farieb.

Ak je košele a spodnej časti rovnakej farby, dať na vrchole sveter alebo svetre s šťavnaté a jasné tón. Teda, manžety a spodná časť košele zostúpia dole, aby sa dali pozor. Ale v tomto prípade by tričko nemalo byť príliš dlhé, inak to bude vyzerať, ako keby ste ukradli vec niekomu inému a v zhone ho položte na seba.

Džínové košeľu je možné nosiť nielen džínsy, ale aj nohavice. Obuv sa vyberá pre každú možnosť zvlášť. Všetko bude závisieť od toho, či je kravata, opasok a iné momenty.

Tiež košele môžu byť nosené s sveter.

Je vhodné, že môže byť rozopnuté a zapnuté, hlavná vec je, že vám to vyhovuje. V prípade sveter, ktorý nie je správne zvolený, budú pod ním viditeľné záhyby, pretože denimový materiál je hustý.

Klasická verzia je džínsová košeľa + kožená bunda. Pre chladný čas, to je všetko. Môžete pridať k obrázku štýlové okuliare, napríklad letci.

Zaujímavou kombináciou bude džínsová košeľa s tvídovou bundou. Pre dno vyberte džínsy alebo ležérne nohavice.

Najmä módne v tejto sezóne, to je veril, kombinácia košele + bombardér. To môže byť rôznych farieb a textúr. Všetko záleží na vašich preferenciách.

Nielen v ženskej verzii, ale aj v pánskej kombinovanej košeli + tričko vyzerá výhodne. Nie ste si istí, ktorý z nich si vybrať? Noste biely a nemôže pokaziť. V tomto prípade stojí za to valcovanie rukávov nad lakťom.

Džínsová košeľa bude pôsobiť v kombinácii s jasnými kraťasy tesne nad kolenom. Doplňte vzhľad neutrálnym pásom a mokasínami.

Hlavná vec, ktorú človek potrebuje mať na pamäti, sú štyri farby, s ktorými sú džínsy dokonale kombinované: všetky odtiene hnedej, béžovej, hlbokej, zelenej a bordovej.

Džínsová košeľa je nenahraditeľnou súčasťou šatníka a džínsové predmety sa už dlhú dobu stali klasikou. Nepopierajte si potešenie z experimentovania s týmto základným a potrebným šatníkom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky