Módne košele pre chlapcov

Módne košele pre chlapcov

Každá matka chce svoje dieťa obliekať len v tej najlepšej, kvalitnej a krásnej farbe. Samozrejme, je dôležité brať do úvahy želania samotného chlapca, riadiť sa dôvodom nosiť toto alebo také oblečenie. Najuniverzálnejším prvkom chlapcovho šatníka je košeľa, pretože je vhodná pre ulicu, pre školu a rôzne podujatia.

Obľúbené modely

klasický

Klasický model je ideálny pre školské uniformy, najmä ak ho doplníte kravatu. Tieto košele dokonale zapadajú do chlapcov akéhokoľvek veku, veľkosti, výšky. Nebude zadržiavať pohyb, ktorý je v takomto aktívnom veku veľmi dôležitý.

Polokošeľa

Už môžete povedať klasiku, ktorá kombinuje vlastnosti bežnej košele a trička. Vyznačuje sa prítomnosťou goliera a niekoľkých gombíkov, ktoré hrajú dekoratívnejšiu úlohu. Polo pohodlné, praktické, čo miluje mnoho matiek a ich detí.

Na tlačidlách

Najdôležitejšou vlastnosťou košele na gombíkoch je pohodlie ich zapínania. Aj keď je chlapec veľmi malý a nedokáže si poradiť s gombíkmi sám, rozopne gombíky a veľmi ľahko ich zapne.

Slim Fit

Takéto modely sú vhodné pre chlapcov so športovou štíhlou postavou. Je lepšie, aby tieto tričká nenosili plnohodnotným mužom, pretože zdôraznia chyby postavy, sústredia sa na žalúdok alebo na boky. Pri výbere vhodnej košele sa musíte riadiť správnou veľkosťou tak, aby nebola príliš úzka.

Snag košele

Možnosť na jeseň alebo na jar, pri chôdzi v jednej košeli je príliš skoro a v kombinácii košele a jumpera bude príliš horúci. Podstatou falošného háčika je, že golier je prišitý k jumperu, čo imituje prítomnosť košele pod ním.

Telo košele

Ideálne pre malých chlapcov. Zvláštnosťou tohto strihu je, že horná časť vyzerá ako plnohodnotná klasická košeľa, nohavice sú všité na spodku. Praktické a pohodlné, nemusíte neustále upravovať hrany, nosiť opasok.

Španielsky štýl

Tričká vyrobené v španielskom štýle sa vyznačujú zvláštnym strihom, prítomnosťou dekoratívnych svetlých prvkov a použitím súčasne obmedzenej a nezvyčajnej palety farieb. Takéto modely sú vhodné na špeciálne príležitosti, tematické večery, lopty.

S motýľom

Mnohí ľudia podceňujú atraktivitu košele s motýlikom, preferring kravatu. Toto je otázka vkusu pre každého rodiča osobne, ale stále by ste mali túto možnosť vyskúšať.

S volánkom

Tričko s volánkom je vynikajúcou voľbou pre návštevu dovolenky, nejakú zaujímavú slávnostnú akciu. Flitre, zdobenie manžety a brány, vyzerajú skvele na malý pekný.

Pod manžetami

Sú to košele so špeciálnymi rukávmi, ktoré sa pri nasadení zameriavajú na manžetové gombíky. Pretože rez je často klasický, alebo viac originálny. V súlade so štýlom košele a ďalších odevov by mali byť vybrané manžetové gombíky.

Pre zvláštne príležitosti

Dokonca aj v živote malých chlapcov existujú zvláštne príležitosti, na ktoré musia vyzerať primerane.

Pri promócii

Absolvovanie základnej školy, materská škola, hudobná škola je nevyhnutne sprevádzaná slávnostnými vyznamenaniami, rozlúčkou s učiteľmi, koncertmi. V takom prípade je lepšie mať klasickú bielu košeľu. Je vždy praktická, relevantná a univerzálna.Ale ak promócie tematické, potom je potrebné zvoliť model v súlade s vlastnosťami akcie.

pláž

Tu sú vítané len tričká, ktoré nebránia pohybu, chránia pred slnkom. Vyberte si modely z prírodných materiálov. Farby sú ponúkané v širokom sortimente, takže sa správate podľa vlastného uváženia.

Pre spoločenský tanec

Tu sú rovnako vhodné pre model s jabot, španielske košele, motýle, kravaty a dokonca aj zádrhel. Zatlačte na tému lopty.

Dĺžka rukávu

Pri výbere košele pre chlapca, premýšľajte o probléme dĺžky rukávu. Prichádzajú v niekoľkých typoch.

 1. Dlhý rukáv Vhodné na jeseň, zimu, nosia sa samostatne aj pod bundou, sveter, sveter.
 2. Krátke rukávy. Jarno-letný model, ktorý sa najčastejšie nosí pod nohavicami, nohavicami alebo dokonca šortkami.
 3. Tri štvrtiny. Univerzálna možnosť, ktorá je niekde medzi krátkymi a dlhými rukávmi.
 4. Nastaviteľná. Praktický model košele, v ktorom si môžete starostlivo vybrať požadovanú veľkosť rukávov. Na to sú k dispozícii špeciálne tlačidlá.

Moderné farby a výtlačky

 • Bielu. Klasické vo všetkých jeho prejavoch. Biele košele sú perfektne kombinované s takmer všetkými typmi nohavíc, ale stále vhodnejšie pre biznis štýl;
 • Čierna. Analóg bielej košele, ktorá je náročnejšia na zvyšok šatníka. Vyhnite sa vytváraniu smútku, používajte svetlé, svetlé nohavice;
 • Modro. Všestranná verzia košele, ktorá sa rovnako dobre hodí pre klasické nohavice a rifle, nohavice;
 • Mint. Originálna farba, ktorá určite vyhovuje vkusu rodičov. Snažte sa správne skombinovať zelenú košeľu s topánkami a nohavicami, aby ste takú zaujímavú farebnú schému nepokazili;
 • Red. Jasná, odvážna farba, ktorá je vhodná pre špeciálne príležitosti, narodeniny, keď chcete byť jasná a nápadná. Čierne alebo biele nohavice sú ideálne pre červenú košeľu;
 • Orgován. Výrazná farba, ktorá vyzerá dobre proti tmavému dnu a čiernym topánkam;
 • Ružová. Odvážne rozhodnutie, ktorého voľba sa ešte stále oplatí konzultovať s chlapcom. Aj keď to bude úprimné, v páre s klasickými nohavicami a topánkami, ružové tričko vyzerá skvele. Na vytvorenie športovejšieho štýlu použite džínsy a tenisky;
 • Žlto. Svetlo dosť košele, ktoré môžu byť kyslé žlté a svetložlté. Príliš honosné modely nie sú vhodné pre školu, ale pre každodenný život alebo neformálne podujatia budú skvelým spôsobom, ako si vybrať vaše dieťa;
 • Plaid. Vzory v klietke sú vhodné pre každodenný život, vyzerajú skvele na pozadí džínsoviny, vytvárajúc určitý obraz Texasu kovboja;
 • V hrášku. Klasický dizajn, ktorý nestráca svoj význam.

materiály

pletený tovar

Praktická, pohodlná látka. Pletené košele sa nebudú moc prehrabávať, čo značne zjednoduší starostlivosť o oblečenie vášho dieťaťa. Nie je však mimoriadne náročná na kvalitu prania;

flanel

Je to mäkký, príjemný materiál na dotyk, ktorý sa vyznačuje hygienickou, netoxickou, hypoalergénnou a atraktívnou cenou. Pretože na tričko je skvelé riešenie.

ľan

K dispozícii, prírodný, ľahký materiál, ktorý umožňuje telu dýchať. Je to perfektná látka pri výbere košele pre jarnú a letnú sezónu.

bavlna

Čisté bavlnené tričko nebude trvať dlho, preto sa odporúča vybrať si modely so zmesou syntetických látok. Takže výrobok bude menej vypraný, bude praktickejší a vydrží dlhšie.

Džínové tkaniny

Denim je všestranný, pomerne hustý a pohodlný. Tieto košele sa hodia už na jar a na jeseň. Nemajú sa opotrebovávať, perfektne držať tvar, aj keď potrebujú jemnejšiu starostlivosť.

Krásne a módne obrázky

Červená kockovaná košeľa s dlhými rukávmi perfektne ladí s džínsy. Tento obraz bude relevantný pre bežné prechádzky a pre školu, na rôznych formálnych a neformálnych podujatiach.

Modely v malom hrášku s jasne zvýraznenými goliermi a zónami tlačidiel sú dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. V nich váš chlapec nezostane nepostrehnuteľný a správne zvolená farba zvýrazní farbu očí alebo vlasov. Pod týmito tričkami sa dobre hodia džínsy alebo nohavice bez šípok.

Biele košele sa nikdy nezmenia. Ak chcete vytvoriť odvážnejší obrázok, použite myšlienku kombinácie košeľu a kravaty. V tomto prípade môže byť tričko zdobené všetkými druhmi výtlačkov, originálne nápisy, ktoré eliminujú účinok formality.

Denimové košele sú opäť módne. Neváhajte si obliecť svojho chlapca v džínsovej košeli, a vybrať si nohavice dole niekoľko tónov ľahšie alebo tmavšie.

Plne zladené nohavice a košeľa sa môže zmeniť na prekvapivo krásny súbor. K tomu stačí zdôrazniť oblečenie s jasným príslušenstvom. Môže to byť pás, motýlik alebo kravata.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky