Estel vlasy balzam

Estel vlasy balzam

Okrem pravidelného šamponovania, česania a návštevy kaderníka potrebujú ženské vlasy špeciálne spevňujúce a výživné produkty. Patrí medzi ne balzam na vlasy Estel, ktorý poskytuje spoľahlivú starostlivosť.

rysy

Spoločnosť Estel Professional sa asi 10 rokov zaoberá výrobou rôznych kozmetických prípravkov a získala popularitu medzi mnohými ženami v rôznych krajinách. Výrobky na starostlivosť o vlasy sa vyrábajú pomocou moderných technológií, podliehajú vážnemu certifikačnému postupu a majú tieto výhody:

 • široká škála balzamov pre všetky typy vlasov;
 • používanie prírodných zložiek bez nepriaznivých účinkov;
 • vitamínové a regeneračné komplexy;
 • Nepretržitá aktualizácia línií balzamov.

Každá žena si môže vybrať produkt Estel, ktorý naozaj potrebuje: na dlhé alebo krehké vlasy, sérum na rozdelené konce, hydratáciu, vyrovnávanie alebo výživné a mnoho ďalších účelov. Ďalej bude každý pohľad podrobnejšie diskutovaný.

typy

Tam sú univerzálne produkty Estel pre všetky typy vlasov. Patrí medzi ne napríklad hydratačný balzam "Otium Aqua", ktorý dodáva vlasom lesk a pomáha vytvoriť dobrý štýl, zjednodušuje česanie. Obsahuje aminokyseliny a prírodný jojobový olej. Tento prostriedok je možné aplikovať denne a fľaša s objemom 200 ml bude stačiť na dlhodobé použitie.

Medzi univerzálne gély patrí balzam "Curex Classic" na báze broskyňového oleja, bohatý na vitamíny.

Estelské farbivá sú reprezentované rôznymi odrodami. Žltý gél "Prima Blonde" Má príjemnú arómu a fľaša s objemom 250 ml trvá dlho. Efektívne zvláda elimináciu odtieňov žltej a červenej farby, čím dáva vlasom striebornú studenú farbu.

Pearl Balsam "Estel Vita Blonde" schopný dodať bohatú farbu, strieborný vzhľad Vzorec kvality vytvára nádherný obraz pre blondínky a prostriedky pre blond vlasy “Estel Deluxe " má viac ako 140 odtieňov.

Laminované gély na lesk od tejto spoločnosti sú reprezentované líniou "De Luxe Keratin". Súprava obsahuje 5 skúmaviek so silnou textúrou, ktoré sa pridávajú do farby. Nástroj môže byť použitý na lesk v koreňovej zóne a celej dĺžke vlasov.

Estel Therapy gél na vyrovnanie štruktúry vlasov je vhodný, ak sa chcete zbaviť kučeravých kučeravých zámkov. Nástroj sa nanáša 2-3 minúty a poskytuje viditeľný výsledok, môže sa použiť po prelakovaní. Estel Therapy vyrovnávací balzam robí vlasy jemnejšie a hodvábnejšie.

Značka line

Značka je reprezentovaná niekoľkými riadkami, z ktorých každá efektívne zvláda určité úlohy:

 • znamená "Estel Curex" určené na obnovenie krehkých alebo poškodených vlasov;
 • riadok "Otium" obsahuje rôzne balzamy pre všetky typy vlasov: dlhé a krátke, ľahké a tmavé, rovné a kučeravé, ako aj všestranné výrobky;
 • balzamy "Estel Wavex" pomáhať tým ženám, ktoré chcú robiť kučery v perme;
 • Produkty Estel Deluxe používajú sa na farbenie a výber farieb je jednoducho obrovský;
 • balzamy "zmysel" určené aj na farbenie, ale opatrnejšie bez poškodenia kučier po opakovanom použití.

Existujú aj iné sady balzamov, napríklad prostriedky na vyrovnávanie a lesk a na upevňovanie lekárskych prostriedkov na poškodenie štruktúry vlasov.

Ako si vybrať

Ak si chcete kúpiť skutočne originálny balzam od výrobcu Estel, musíte použiť len osvedčené kozmetické obchody alebo spoľahlivé online zdroje. Známky tohto balzamu sú nasledovné:

 • akýkoľvek variant obsahuje extrakty z prírodných rastlín, semien alebo ovocia, aktívne komplexy, aminokyseliny a vitamíny;
 • vôňa z balzamu príjemná, ale nie výrazná;
 • konzistencia je hrubá a homogénna;
 • farba je neutrálna;
 • výrobok nespôsobuje alergie alebo podráždenie kože;
 • Balzám rýchlo nevyschne.

Ak tieto podmienky nie sú splnené, potom je s najväčšou pravdepodobnosťou falošný. Pred nákupom by ste mali starostlivo preskúmať zloženie a tvrdený účinok. A samozrejme, kúpiť si produkt pre váš typ vlasov. Ak máte pochybnosti, potom by ste si mali kúpiť univerzálny balzam z línie „Otium“.

štruktúra

Všetky balzamy na vlasy Estel obsahujú vitamíny pre výživu od koreňa až po špičku: B, C, E, R. Aminokyseliny a ceramidy zabezpečujú tvorbu keratínu, ktorý tvorí vlasové bunky. Prírodné zložky - výťažky a oleje broskyne, jojoby, morské minerály posilňujú kučery a dodávajú im vitalitu.

Ak sa chcete zbaviť žltnutia, špecialisti Estel vyvinuli špeciálny vzorec "Platinum Pearl".

Komplexný "Butterfly" sa používa na poskytnutie ľahkosti a hodvábnosti. Farbivá z radu Estel Deluxe obsahujú špeciálne pigmenty.

Spôsob použitia

 • Laminovacie balzámy dodávajú lesk aplikovaný štetcom s rozložením po celej dĺžke. Pred zákrokom je potrebné dôkladne umyť vlasy šampónom a v žiadnom prípade ich nesušte sušičom na vlasy, ale len utierať uterákom. Vlasy by mali byť mierne vlhké. Po nanesení prípravku na lesk sa vlasy vložia do plastového viečka a nechajú sa stáť 20 minút. Potom sa musia dôkladne vyčistiť.
 • Estel výrobky na farbenie pred použitím sa zmiešajú s kyslíkom v pomeroch uvedených na obale. Potom sa zmes aplikuje hladkými pohybmi po celej dĺžke od koreňov až po špičky a drží sa 35-40 minút. Po zákroku sa vlasy dôkladne premyjú a vysušia pomocou uteráka alebo sušiča vlasov.
 • Estel vyživujúce a obnovujúce balzamy sa aplikujú na čisté, suché vlasy a starnú 15 minút. Po použití sa produkt opláchne teplou vodou. Priemerná frekvencia procedúry je raz za 3 dni.

recenzia

Ženy väčšinou hovoria pozitívne o vlasových výrobkoch od tohto výrobcu. Sú cenené pre svoje veľké množstvo druhov a schopnosť nájsť presne to, čo je potrebné. Taktiež si všimnú svoju dostupnú cenu a skutočne účinok, ktorý je uvedený na obale.

Vlasová kozmetika Recenzia Estel Pre suché a poškodené vlasy si pozrite video nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky