Balzam na vlasy

Balzam na vlasy

Málokto o tom vie, ale vlasy po šamponovaní trpia. S cieľom neutralizovať účinok poškodenia, minimalizovať ničivé účinky šampónu a tvrdej vody, použite balzam na vlasy kondicionér.

vlastnosti

Vlasový kondicionér má smerový účinok: stará sa, chráni a odstraňuje nepriaznivé účinky farbenia, curlingu a horúceho vzduchu.

Je žiaduce, aby vlasový kondicionér obsahoval prírodné oleje, bylinné extrakty a ovocné kyseliny. Každá z týchto zložiek je zodpovedná za jej funkcie:

 • prírodné oleje vyživujú a chránia prameň pred negatívnym vplyvom slnka, tepla a chladu. Veľké množstvo vitamínov - ako tokoferol a retinol - prispieva k posilneniu a náprave poškodenia;
 • bylinné extrakty a prírodné soli pomôcť obnoviť rovnováhu vody a soli pokožky hlavy a aktivovať regeneráciu buniek;
 • ovocné kyseliny hladké chlpy, mäkšie vlasy.

Princíp činnosti

Balzamik na vlasy môže pôsobiť na vlasovú štruktúru rôznymi spôsobmi. Hlavné body, ktorým zodpovedá:

 • zlepšuje česanie kučier;
 • chráni pred extrémnymi teplotami každé vlasy - po kondicionéri nie je použitie narovnávacích klieští alebo fénu tak deštruktívne;
 • zabraňuje vypadnutiu prameňov;
 • znižuje suchosť posilňuje a robí kučery hrubšie;
 • obnovuje rovnováhu pokožkyv dôsledku toho sa eliminuje nadbytočný obsah tuku;
 • robí vlasy poslušnejšímimäkké a lesklé.

Použite kondicionér by mal byť okamžite po umytí hlavy - takže účinok nástroja sa prejaví na maximum.

Rozdiel od oplachu

Vlastnosti kondicionéra balzamov sú určené na ochranu, ľahké česanie a vyživovanie vlasov, ale tento produkt má viac kozmetického účinku ako hojenie.

Kondicionér pokrýva vlasy špeciálnym tenkým filmom, ktorý zabraňuje poškodeniu a nezrovnalostiam. Tá istá vrstva zahusťuje kučery, dodáva im lesk a žiarivosť. Mäkkosť a hodvábnosť sú spojené s tou istou vlastnosťou. Balzamy-kondicionéry sa neodporúčajú aplikovať na korene, inak sa rýchlo znečistia, objem zmizne.

Balzamový kondicionér pôsobí trochu inak. Jeho hlavnou činnosťou je starostlivosť o vlasy a reštaurovanie. Spravidla má liek liečivú zlúčeninu, ktorá pôsobí na vnútorné vrstvy kučier. Je tiež potrebné aplikovať po umytí hlavy, ale je nutné udržiavať na srsti dlhšie - od 10 do 15 minút.

typy

Pri nákupe si musíte vybrať ošetrujúceho agenta podľa typu vlasov, ako aj stupňa poškodenia. Pre zjednodušenie výberu označte miesto určenia priamo na obale.

Napríklad, existuje celá séria pre zle poškodené vlasy, a tam sú špeciálne kompozície pre blondínky. druh:

 • kondicionér kondicionéra. Aplikuje sa ihneď po šampóne. Jeho hlavným účelom je uľahčiť česanie a zabrániť zamotaniu kučier. Na vlasoch sa uchováva asi minútu alebo sa okamžite opláchne. Shag sa po použití oplachovacieho prostriedku stane hladkým a lesklým;
 • obnovenie kondicionéra balzamu. Tieto kozmetické prípravky sa často vyznačujú expresným pôsobením. Po aplikácii sa nevymyje a účinok sa dosiahne nielen kozmetickým, ale aj liečivým.Tieto prostriedky sa používajú na okamžitú výživu veľmi suchých a silne poškodených vlasov (spravidla sú to narovnané alebo chemicky zvlnené pramene);
 • spevnenie. Navrhnuté na riešenie každého jednotlivého problému. Napríklad existujú zlúčeniny, ktoré spájkujú konce alebo sa starajú o kučery potom, čo sú natreté (tiež zachovávajú farbu).

Ako si vybrať

Na trhu je veľké množstvo produktov - dokonca aj 2 v 1 šampón, ktorý eliminuje nákup doplnkovej kozmetiky. Samozrejme, že nemôžu úplne nahradiť klimatizáciu, ale môžu byť odporúčané na výlet alebo výlet. Ale v podstate, zloženie šampónu a vlasový kondicionér sú proti sebe.

Ak chcete urobiť správnu voľbu, mali by ste použiť niekoľko tipov:

 • Výrobky na starostlivosť o vlasy a čistiace prostriedky by mali byť v jednej líniiod jedného výrobcu;
 • mali by sa uprednostniť prírodné formulácie;
 • v prípade potreby vyriešiť konkrétny problém lepšie používať profesionálne značky;
 • pre farbené pramene musíte kúpiť zlúčeninu, ktorá zachováva pigment;
 • pri pravidelnom používaní kondicionéra balzamu by mal byť výber zamerať sa na prostriedky typu vlasov;
 • aby sa vlasy nepoužívali na kozmetiku, odporúča sa striedať dva alebo tri fondy alebo ich meniť každé tri mesiace.

Pravidlá uplatňovania

Pri kúpe balzamu kondicionér, musíte pochopiť, že v závislosti na zložení a jeho typu použitia sa môžu líšiť. Expresné kompozície sa napríklad nemôžu vyplaviť, aplikujú sa na mokré vlasy po celej dĺžke, čím sa vyhnú koreňom. Ale ošetrujúce kondicionéry sa musia aplikovať na mokré vlasy a vydržať určitý čas. A tu je malý návod na použitie:

 • používať akýkoľvek kondicionér len na čistenie vlasov (mokré alebo mokré). Inak je možný „špinavý“ účinok;
 • Kozmetika jednej značky má najlepší účinok. V takých kompozíciách sa zložky vyberajú čo najhladšie a navzájom sa neprekrývajú;
 • aplikovať pleťové vody, emulzie, balzamy musia byť rovnomerne - je kľúčom k úspešnému používaniu. A pre maximálne pohodlie, mali by ste vytlačiť kadere trochu z prebytočnej vody, a až potom distribuovať nástroj nad nimi s ľahkými kruhovými pohybmi. Pripomienka: je lepšie neaplikovať kompozíciu na korene;
 • kučery z klimatizačnej jednotky čistite iba teplou vodou, až kým sa úplne nevymyjú. Vzhľadom k tomu, že sú bez prania po umytí, nemali by ste trieť s uterákom príliš dôkladne a nemilosrdne, stačí sa dostať trochu mokré. Je tiež lepšie zabudnúť na tvrdé hrebene, ale len v okamihoch sušenia a stylingu;
 • aplikovať malé množstvo látky (chytí objem, ktorý sa hodí do polovice dlane). Pred použitím sa môže zriediť vodou.

Preskúmanie profesionálnych nástrojov

Všetky dievčatá poznajú veľmi pocity zmätku, hneď ako sa dostanete do kozmetického obchodu: nie je jasné, čo si vybrať, čo venovať pozornosť a aké prostriedky sú najlepšie. Hlavné balzamy-kondicionéry, ktoré sú populárne a spĺňajú uvedené požiadavky, zvažujeme nižšie.

Weleda s ovseným extraktom

Špeciálny produkt od firmy Weleda (špecializuje sa na výrobu iba lekárskej kozmetiky), ktorá je vhodná na dodatočnú starostlivosť. Kompozícia obsahuje zloženie olejov a prírodných extraktov, čo prispieva k hladkosti a ľahkému česaniu kučier. Balzam sa odporúča pre veľmi suché a poškodené pramene.

Bielita-Bitex c cashmere a biotín

Bieloruská značka, ktorá je obľúbená vďaka veľkému množstvu finančných prostriedkov, ekonomickej cene a dobrému efektu. Aj pri zohľadnení skutočnosti, že kompozícia obsahuje silikónový olej, kondicionér je schopný zlepšiť hornú vrstvu vlasov a chrániť ich pred nepriaznivými účinkami. Účinnými látkami sú kašmír, biotín a koenzým. Náradie je vyrobené vo veľkom objeme a spotrebuje sa veľmi ekonomicky.

Workshop Olesya Mustaeva. Prostriedky s brokolicovým olejom

Balzam sa vyznačuje prírodnými zložkami a celým komplexom vitamínov v kompozícii. Obsahuje tiež brokoličkový olej, ktorý dokonale obnovuje a vyživuje vlasy po celej dĺžke, zabraňuje statickému efektu a vyhladzuje šupiny.

Nástroj pomáha zvlhčovať pokožku hlavy a pramene a jeho výhodou je boj proti lupinám a nadmernej suchosti.

"Lopuch" proti vypadávaniu vlasov

Ďalšia klimatizácia od Bielita-Bitex. Pomáha posilniť vlasy a výživu ich žiaroviek. Prostriedok využíva olej lopúcha a bylinné extrakty, vďaka čomu je vôňa ľahká a nenápadná a konzistencia je mäkká a krémová. Po niekoľkých použitiach sa vlasy stanú lesklejšie, menej vypadnú.

Zelená mama "Biolaminácia"

Spoločnosť Green Mama vyrába vysoko kvalitné kozmetické výrobky. Na vyriešenie problému delených koncov je možné použiť kondicionér s účinkom laminácie vlasov. Výrobok obsahuje výťažky z fíkusu, morských rias a oleja z hroznových jadier.

Aby sa dosiahlo zhrubnutie chĺpkov po celej dĺžke, mala by sa používať denne.

Linda kozmetika

Značka vyrába rozpočtové prostriedky na starostlivosť o vlasy. Jedným z nich je kondicionér s hodvábnym extraktom a komplexom keratínu. Výhody kozmetického výrobku sú jeho náklady, veľký objem, pohodlný dávkovač a zvlhčujúce vlasy. Mínus je po použití trochu štipľavý a mastný, preto sa neodporúča dávať ho na korene.

NeXXt

Reprezentuje profesionálne vlasové kondicionéry. Značka má rad produktov, ktoré posilňujú a zlepšujú vlasovú štruktúru - "Kúpeľný balzam-kondicionér Hydro a výživa"Vo svojom zložení, konopný olej, morské extrakty a vitamíny. S pravidelným používaním balzam hlboko zvlhčuje zámky a vlasovú pokožku a dodáva vlasom lesk a silu."

Schwarzkopf

Profesionálny nástroj je obzvlášť obľúbený u dievčat.Bonacure Color Freeze Conditioner "od Schwarzkopf. Je navrhnutý špeciálne pre farebné pramene, pomáha utesniť pigment vo vlasovej štruktúre. Ako súčasť súčasného opaľovacieho prípravku, tekutého hodvábneho extraktu a vitamínov.

Soell

spoločnosť Soell a vytvára efektívne prostriedky. Najlepší regeneračný kondicionér prezentovaný v rade “Opravte liečbu"Dodáva vlasom rovnomernosť a lesk. Líši sa v nezvyčajnej vôni - sviežej a mierne trávnatej."

recenzia

Podľa recenzií Weleda s extraktom z ovsa pomáha vyhladiť kučery a dať im neuveriteľný lesk. Medzi výhody patrí absencia silikónov a parabénov v kompozícii, nemecká kvalita a účinok zdravých a hodvábnych vlasov.

Dievčatá ako účinok klimatizácie BIELITA-BiteksJe potrebné poznamenať, že kefovanie sa výrazne uľahčí. Ale je tu malá nuancia aplikácie - musí sa aplikovať dosť, vyhýbať sa koreňom. V opačnom prípade sa vlasy rýchlo stávajú mastnými.

Vyberte si balzam-kondicionér pre vlasy pomáha toto video.

Hlavnou výhodou balzamu lopúcha sú jeho výživové vlastnosti.

Zelená Mama "Biolaminácia“- je to doslova čarovný kondicionér pre hlavu vlasov, ktorá naozaj narovnáva, zlepšuje štruktúru, je lacná a ekonomicky spotrebovaná.

balzam "Hydro a výživa "od Nexxt získal dobré hodnotenie zákazníkov kvôli zloženiu, atraktívnym nákladom a veľkému objemu.

Koľko odpovedí, “Bonacure Color Freeze Conditioner"funguje veľmi dobre - dáva neuveriteľnú žiaru, zjemňuje a narovnáva. Hlavná vec - chráni farbu, niekoľkonásobne predlžuje jej životnosť."

Dievčatá tiež odporúčajú kúpiť Soell "Oprava terapie" "Oprava"Ale ak to nezmení príliš tekutú konzistenciu."

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky