Balzam na obnovu vlasov

Balzam na obnovu vlasov

Naše kučery každý deň sú vystavené rôznym druhom stresu. Nesprávna strava, tvrdá voda, časté sušenie a fúkanie, farbenie - všetky tieto faktory nejakým spôsobom poškodzujú vlasy a sú krehké a bez života. Aby ich znovu nadobudli svoju silu a lesk, je potrebné nájsť správny balzam na obnovu vlasov.

osud

Odporúča sa vybrať regeneračný balzam so šampónom, mali by byť z tej istej série - len vtedy si ich zložky navzájom pomáhajú v starostlivosti o vlasy.

Ak si vyzdvihnete finančné prostriedky z rôznych sérií, môžu vstúpiť do nesúladu a poškodiť len vaše vlasy. Je tiež nežiaduce získať takzvaný šampón 2 v 1 - jeho účinnosť je oveľa nižšia ako pri použití dvoch samostatných produktov.

Balzam na regeneráciu vlasov funguje podľa nasledujúceho princípu: každý vlas zakrýva, vytvára tenký film, ktorý utesňuje delené konce a vyhladzuje ho po celej dĺžke. Táto neviditeľná bariéra chráni kučery pred účinkami častého termočlánku, zabraňuje nadmernému vysušeniu, pomáha stať sa odolnejším voči agresívnym environmentálnym faktorom.

Aj balzamový kondicionér rieši nasledujúce úlohy:

 • Obnovuje acidobázickú rovnováhu;
 • Chráni pred UV žiarením;
 • Normalizuje produkciu sekrétov na pokožke hlavy;
 • Pri pravidelnom používaní balzamu sa vlasy prestanú elektrizovať;
 • Vyživuje vlasovú pokožku, nasýti ju užitočnými stopovými prvkami;
 • Obnovuje vlasovú štruktúru, posilňuje ich, zabraňuje strate a zlomeniu.

Zložky v kompozícii

Jedným z hlavných faktorov, kvôli ktorým kučery strácajú objem a lesk a stávajú sa mastnými na koreňoch, je narušená acidobázická rovnováha. Mazové žľazy nefungujú správne, uvoľňujú príliš veľa mazu.

Preto balzamy na regeneračné kondicionéry obsahujú užitočné kyseliny, ktoré jemne čistia vlasy od prebytočného tuku a iných nečistôt.

Zahŕňajú aj tieto výživové zložky:

 • Olivový olej;
 • Jojobový olej;
 • Výťažky z liečivých rastlín, ako je žihľava, harmanček, nechtík, atď .;
 • UV filtre;
 • Vitamíny A, E;
 • Keratín.

typy

 • liečebný, Vyživujú pokožku hlavy a vlasy, saturujú ich užitočnými stopovými prvkami, posilňujú vlasové korene, zabraňujú vypadávaniu vlasov;
 • Balzam kondicionér. Normalizovať acidobázickú rovnováhu, pomôcť obnoviť zdravý lesk a jemnosť vlasov;
 • Balzamy na kondicionéry. Obnovte vlasy po celej dĺžke, vyplňte prázdne miesta, chráňte pred vystavením ultrafialovému žiareniu;
 • Tónovacie balzamy. Dávajú tento odtieň vlasov v závislosti od počiatočnej farby a prítomnosti farbiaceho pigmentu v kompozícii.

Podmienky používania

 • Akýkoľvek balzam sa aplikuje na vlasy až po čistení šampónom;
 • Nemali by ste trieť balzam v koreňoch, inak, objem zmizne, a vlasy budú vyzerať mastné;
 • Postupujte podľa návodu na použitie. Nezvyšujte expozičný čas. Obvykle je balzam ponechaný na vlasoch najviac 5 minút;
 • Pri rozsiahlych poškodeniach, keď sú kučery príliš suché a rozbité, môžete nástroj držať 10 minút;
 • Opláchnite vlasy dôkladne, aby ste odstránili akékoľvek zvyšky. Vysušte ich lepšie bez použitia fénu.

Najlepšie profesionálne nástroje

Revivor Balsam. Nádherný výrobok určený na obnovenie štruktúry vlasov po chemickej expozícii (perm, farbenie, bielenie).Preniká hlboko do vlasov, vyživuje ho po celej dĺžke; Kučery získajú silu, brilanciu a prekvapivú mäkkosť. Nástroj tiež uľahčuje postup česania.

Kolagén, extrakty z aloe a žihľavy, kokosový olej, lanolín sú súčasťou.

Recenzia Revivor Recovery Balsam je v ďalšom videu.

Balzam Rinse Kerastase "Nutritive Fondant Nutri-Thermique". Tento skvelý nástroj je vhodný pre nadmerne vysušené vlasy. Výsledok jeho pôsobenia je viditeľný po prvej aplikácii - vzdušné kučery, lesklé a poslušné. Vhodné na každodenné použitie.

Balm dvojitá akcia Kapous. Dvojitý efekt balzamu spočíva v tom, že sa môže používať nielen ako klimatizácia, ale aj ako maska. Výrobok poskytuje bezkonkurenčné hydratáciu, chráni ich pred škodlivými faktormi životného prostredia, normalizuje tvorbu mazu a pomáha získať objem a lesk.

Kompozícia obsahuje keratín, vďaka čomu je vlasová šachta obnovená zvnútra.

Balzamový kondicionér Estel "Otium Miracle krémový balzam". Profesionálny prostriedok na liečbu poškodených vlasov. Pomáha úplne obnoviť štruktúru vlasového drieku, ktorý je ovplyvnený agresívnym vplyvom. Výsledok je viditeľný po prvej aplikácii: miznú končatiny, klesá krehkosť, objavuje sa zdravý lesk a pružnosť. V dôsledku prítomnosti lanolínu v srsti, ako keby boli vlasy obalené tenkým ochranným filmom, ktorý zabraňuje jeho ďalšiemu poškodeniu a zabezpečuje zhrubnutie vlasov. Jojobový olej vyživuje vlasy potrebnou vlhkosťou.

Balzam vhodný na každodenné použitie.

preskúmanie bEstel Alzame Rinse Estel "Otium Miracle krém balzam", pozri video nižšie.

Balzamový kondicionér rekonštruujúci Wella "Pro Series Deep Recovery". Tento nástroj nie je horší ako tie produkty, ktoré používajú majster kaderníci v kozmetických salónoch na ošetrenie poškodených vlasov. Obsahuje komplex aminokyselín, obnovuje a vyživuje kučery po celej dĺžke.

Chráni pred účinkami kladenia a tepelného spracovania.

Spevňujúci kondicionér na spevnenie, rozštiepené a veľmi poškodené vlasy Garnier Fructis "SOS-reštaurovanie", Pôsobenie tohto nástroja nastáva vo vnútri i mimo vlasov, a to vďaka aktívnym zložkám. Vo vnútri sa nachádza kerafil - proteín, podobný zloženiu vlasov. Úplne odstraňuje vnútorné poškodenie, vyplňuje mikrotrhliny, spevňuje vlasový driek.

Vonku sa olej Amly dostáva do boja o krásu. Jeho účinok je nasledovný: utesnenie rozrezaných koncov a obaľovanie vlasov po celej dĺžke, aby bola hladká a pružná.

V dôsledku toho sa kučery stávajú lesklými a zdravými. Výrobca sľubuje po 3. aplikácii viditeľný efekt!

Obnovujúci balzam na vitamín "Plusonda" Bielita-Vitex. Výrobok na intenzívnu obnovu vlasov poškodených farbením alebo bielením. Obsahuje komplex vitamínov, minerálov, proteínov a lipidov, ktoré prispievajú k zlepšeniu a posilneniu vašich kučier.

Zahrnuté sú aj extrakty koreňa lopúcha, slnečnicový olej, kalamový extrakt z kalamánu, ktoré poskytujú dodatočnú prirodzenú výživu.

Kondicionér obnovujúci KeraSys, Perfektná starostlivosť o rozdelené, krehké vlasy. Dodáva vlasom hydratáciu bez váženia, napĺňa ich vitalitou a energiou.

Prípravok obsahuje nasledujúce zložky: hydrolyzovaný proteín, pantenol, extrakty liečivých rastlín.

Balzamový kondicionér Pantene Pro-V „Intenzívna regenerácia“. Tento výrobok, rovnako ako ten predchádzajúci, je určený na zvlhčenie vlasov bez toho, aby ho vážil. Vniká hlboko do vlasov, odstraňuje poškodenie a zabraňuje rozbitiu. Kučery lesk zdravia, sú hladké a hodvábne.

recenzia

Všetky ženy sa uchyľujú k pomoci pri obnove balzamov, všímajú si zmeny v štruktúre vlasov, zlepšujú ich kvalitu a znižujú počet mikrodamage. Spravidla je väčšina recenzií dobrá. Je potrebné mať na pamäti, že pozitívny výsledok priamo závisí od správnosti voľby abstinenčného činidla, ako aj od použitia komplexnej terapie na liečbu a obnovu vlasov. Obsahuje šampón, kondicionér a balzamovú masku.

Ak použijete všetky tieto nástroje, podľa inštrukcií, potom po krátkom čase dosiahnete vynikajúci výsledok. Vaše kučery začnú svietiť, stávajú sa hodvábnymi a učenými, ich krehkosť a strata sa zníži, rast sa zrýchli a acidobázická rovnováha pokožky hlavy sa normalizuje. Starajte sa o svoje vlasy správne a budú vždy krásne a zdravé!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky