Taška pre deti od známych značiek

Taška pre deti od známych značiek

rysy

Dopravca pre malé deti je subjekt, ktorý uľahčuje život rodičom v prvom živote dieťaťa. Taška - zariadenie, ktoré sa používa pri pohybe dieťaťa. Na to, aby bol v týchto chvíľach v pohode a bezpečí, sa používa špeciálne nosenie.

Medzi mnohými možnosťami sú špeciálne: pre novorodencov a najmä pre dvojčatá. Ďalej sa pozrieme bližšie.

Pre novorodencov

Nosiče pre novorodencov, ktoré sú pripojené k telu matky alebo otca, sú skvelé v prvých mesiacoch života dieťaťa. Od samého začiatku sa dieťa prispôsobuje okolitému svetu av takomto preprave sa bude cítiť bezpečne. Je to vhodné aj pre rodičov, pretože ruky zostávajú voľné.

Pre deti sú k dispozícii rukoväte. Sú vhodné pre novorodencov a skrývajú ich pred cudzincami.

Nezabudnite na špeciálne auto, ktoré zaručuje bezpečnosť vášho dieťaťa počas rôznych ciest. To je dôležité najmä pre rodičov, ktorí často jazdia.

Pre dvojčatá

Pre novorodencov sú k dispozícii aj špeciálne nosiče - šály, slučky. Umožňujú vám nosiť dve deti súčasne, majúc ich vpredu: vpravo a vľavo.

Je možné nosiť jeden na chrbte a druhý na bruchu. Táto možnosť sa vykonáva pomocou špeciálnej prepravnej tašky, pretože pre dvojčatá existujú špeciálne prepravné kufre. Ich výhodou je, že môžu byť rozdelené do samostatných vreciek. To umožňuje otcovi niesť jedno dieťa a matku iného.

druh

Existuje niekoľko typov dopravcov, ktoré umožňujú každému rodičovi vybrať si ten, ktorý mu najlepšie vyhovuje. Nižšie sa pozrieme na najobľúbenejšie modely.

Bag-kolíska

Tento typ nosiča sa objavil ako prvý doplnok k kočíku. Teraz sa tašková kolíska používa nielen v tejto kapacite, ale aj ako samostatný prepravný prostriedok, napríklad na prepravu dieťaťa v aute. Má ploché dno, vysoké nárazníky a bezpečnostné pásy. Dodáva sa tiež s ochranným puzdrom.

Nosič Kangaroo

Tento druh stráca svoju popularitu v našej dobe. Nosič-klokan má pevné chrbát, ale nie je podpora pre hlavu. To znamená, že nemôže byť použitý pre dieťa, ktoré stále nevie, ako držať hlavu. Dieťa nemôže byť pevne upevnené v takomto nosnom, pretože na bokoch nie je podopretie. Vďaka prekríženým popruhom sa pohodlne nosí mama-klokan.

Transformácia prenášania

Tento model je možné nosiť vpredu aj vzadu. Nosný transformátor má široké pohodlné popruhy, ktoré sú pohodlné pre rodičov, pretože zaťaženie na ramenách a chrbte je rovnomerne rozložené. Najčastejšie na ňom sú vrecká a regulátory popruhov. Vhodné pre deti, ktoré už vedia držať hlavu.

Šatka Sling

Sling sa v týchto dňoch stal veľmi bežným. Typ závesu - šatka-šál je dlhá strečink kus látky. Je fyziologický a umožňuje kontaktovanie tiel matky a dieťaťa, čo je užitočné na stimuláciu laktácie. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako dúfať, šnúrka-šatka, s ktorou môžete niesť dieťa vpredu, na zadnej alebo bočnej strane.

Ergo batoh

Vyzerá to ako batoh, ale so špeciálnym vreckom pre dieťa. Batoh je vhodný pre matku, pretože je tu široký pás. Napriek tomu, že existuje podpora hlavy, odporúča sa nosiť ergo-batoh len od 4 mesiacov, pretože má skôr mäkkú konštrukciu a v dôsledku toho nie je fyziologický.

Turistické nosiť

Takéto nosenie je vytvorené najmä pre dlhé túry a výlety. Je ideálny pre rodičov vedúcich mobilný životný štýl, ktorí uprednostňujú aktívny odpočinok pred pasívnym prístupom. Zvonka vyzerá ako batoh, ale je vyrobený zo špeciálnych materiálov, takže dieťa je v ňom dlhodobo bezpečné a pohodlné. Je však vhodný nielen pre bábätko, ale aj pre rodičov a nebráni pohybu počas rôznych ciest a túr.

Je možné prepravovať dieťa v prepravnej taške

Dieťa môžete prevážať vo vozidle len v špeciálnej kolíske alebo v kresle. Pretože sú to práve tieto nástroje, ktoré dieťaťu poskytnú maximálnu bezpečnosť a pohodlie pri jazde.

Preskúmanie slávnych výrobcov

Vzhľadom k tomu, dopravcovia sú obzvlášť populárne v našej dobe, existuje mnoho výrobcov sa špecializuje na ne. Nižšie sú najznámejšie.

Chicco

Chicco je populárna talianska detská odevná spoločnosť, ktorá vyrába detské nosiče pre deti, vhodné pre matku aj dieťa.

rysy

Všetky modely tejto značky je možné upraviť. Popruhy na nich sú široké a vďaka tomu pohodlné a spoľahlivé. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči opotrebeniu.

recenzia

Odozva na tento produkt Chicco je pozitívna. Kupujúci na vedomie predovšetkým pohodlie, najmä pri preprave dieťaťa, rovnako ako praktickosť a kvalitu.

Medzi niekoľkými mínusy poznamenať, že dieťa rýchlo rastie z neho. Preto, ak nosenie nie je potrebné pre časté používanie v určitom období života dieťaťa, potom sa neodporúča kupovať. Niektorí veria, že je príliš ťažké niesť. Ale väčšina recenzií je veľmi pozitívna a mamičky to odporúčajú.

Womar

Womar je poľská značka detského vysoko kvalitného oblečenia a rôznych bezpečných výrobkov pre deti, vrátane batohov-nosičov. Všetky výrobky značky majú vysokú kvalitu, pohodlie a jedinečný dizajn.

rysy

Batoh nesúci túto značku je určený pre rodičov a dieťa, ktoré milujú aktívnu zábavu. Má pohodlné popruhy pre mamu alebo otca. Pri ich používaní existujú rôzne spôsoby nosenia dieťaťa v závislosti od jeho veku a vývoja.

recenzia

Recenzia o spoločnosti Womar, ktorá nesie batoh, je úplne iná: od nadšených až po mimoriadne negatívne. Medzi pozitívnymi momentmi si všimnú sfarbenie, rozumnú cenu, pohodlie, za predpokladu, že sa prispôsobíme jeho použitiu. Negatívne aspekty prenášania zákazníka sa nazývajú tvrdé formy, ktoré môžu trieť nohy dieťaťa a skutočnosť, že dieťa v ňom môže byť veľmi horúce.

Geoby

Geoby je výrobcom bezpečných, moderných, štýlových a pohodlných výrobkov pre deti, ako sú kočíky, ohrádky a batohy na batohy a tašky. Výrobky spoločnosti sa predávajú vo viac ako 70 krajinách a sú najväčším svetovým dodávateľom.

rysy

S pomocou klokanského batohu značky Geoby sa dieťa môže nosiť v dvoch polohách: čeliť matke a čeliť vonkajšiemu svetu. Popruhy na zadnej strane batohu je možné nastaviť. Pokiaľ ide o prepravnú tašku, má na väčšine modelov pohodlné odnímateľné rukoväte a je tam sieť proti komárom, ktorá je uložená v špeciálnom vrecku.

recenzia

Niektorí spotrebitelia sú spokojní s batohom klokan, zatiaľ čo iní sú sklamaní a upozorňujú na rad nedostatkov. Ale najprv si všimneme výhody, ktoré hovoria zákazníci. Po prvé, je to silné zapínanie a široké popruhy, ktoré poskytujú pohodlie pre rodičov. Po druhé, môžete si nastaviť veľkosť. Po tretie, batoh má svoj tvar dobre.

Čo sa týka mínusov, potom, v prvom rade, spotrebitelia hovoria o mäkkom chrbte, čo je dôvod, prečo je tu silná záťaž na chrbte a tiež dochádza k tlaku na rozkrok dieťaťa.

Didymus

Didymos je nemecká značka závesov z kvalitnej organickej bavlny. Spoločnosť vyrába slučky viac ako 40 rokov.

rysy

Závitové vinutia, ktoré dnes existujú, vznikli v tejto spoločnosti. Didymos vydáva obmedzené línie slučiek.

recenzia

Všetky produkty tejto spoločnosti sú pozitívne. Zákazníci si všimnú nasledujúce výhody: prírodnú tkaninu, farby, pohodlie, všestrannosť. Ale niektorí hovoria o jednom mínus - o vysokej cene.

Nosič Ergo Baby

Ergo Baby Carrier je známa americká značka, ktorá vyrába vysoko kvalitné batohy. Hoci spoločnosť je americká, ale výroba je v Indii.

rysy

Produkty tejto spoločnosti poskytujú spoľahlivé ergo batohy pre deti do 20 kg. Sú vyrobené len z prírodných tkanín a materiálov.

recenzia

Tí, ktorí si kúpili prepravné tašky tejto značky, zaznamenali jeden mínus - vysokú cenu. Pozitívne však pripisovali kompaktnosť, ľahkosť, pohodlie, ortopedickú polohu dieťaťa v batohu a ergonómiu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky