Taška na kolieskach so sklopnou rukoväťou: taška na vozík, taška na kufre, hokej, skladacie, Dakine

Taška na kolieskach so sklopnou rukoväťou: taška na vozík, taška na kufre, hokej, skladacie, Dakine

Chystáte sa na výlet, vždy sa snažíme vziať so sebou všetko, čo potrebujete. Na tento účel musíte urobiť výber v prospech správnej batožiny. Vhodnou možnosťou je taška na kolieskach so sklopnou rukoväťou. Je veľmi praktická a mobilná. Aj keď vaša batožina váži veľa, je ľahké nosiť so sebou. Zároveň existuje veľké množstvo rôznych typov batožiny na kolesách, prezentovaných v rôznych farbách a tvaroch.

druh

Trolejbus

Taška na vozík je príslušenstvo, ktoré sa hodí nielen pri cestovaní, ale aj pri vykonávaní bežných úloh. Môžete si ho vziať so sebou, ísť na kampaň na trh, aby sa uľahčil proces nakupovania. Nákupné tašky sú určené pre veľkú váhu, takže sú praktické v každodennom živote. Model na kolieskach a so spoľahlivou rukoväťou vyhovujú starším ľuďom, ktorí majú ťažkosti s prepravou ťažkej batožiny na vlastnú päsť. Modernejšie a nezvyčajné modely nájdete v značke Reisenthel.

Kufrík Bag

Taška je vyrobená z odolného materiálu. Priestranné puzdro so sklopným vekom je tiež dobré, pretože všetky veci, ktoré do neho vkladáte, sa nedeformujú, ako sa to často stáva pri textilných výrobkoch. Nevýhodou tohto typu vaku je, že kufor s pevným rámom zaberá veľa miesta, pretože ho nemožno zložiť a umiestniť do skrine. Preto, po cestovaní budete musieť hľadať miesto pre tašku kufra doma.

skladacie

Skladací vak je však úplne bez takejto nevýhody. Pri zložení výrobku nezaberá veľa miesta a vyzerá ako vertikálna aktovka kompaktných rozmerov. Výsuvná kovová rukoväť sa v prípade potreby skrýva v špeciálnom priestore, odkiaľ sa dá v prípade potreby vytiahnuť. Skladacia taška je vhodná na dlhé cesty a cestovanie.

Pre cestovanie

Cestovná taška je veľmi dôležitým prvkom každej cesty. Kabelka na batožinu by mala byť priestranná, aby ste do nej mohli vložiť všetky potrebné veci, ale nie príliš objemné, aby sa zmestili na hornú poličku vo vlaku alebo v batožinovom priestore.

Spodná časť cestovnej tašky by mala byť tvrdá a kolesá sa v nej zdajú byť „pochované“. Dno sa teda nepoškriabe a kolesá sa pri nakladaní poškodia a poškodia. Vzhľadom k tomu, niekedy budete musieť jednoducho roll bag, vybrať model s veľkými kolesami. Čím väčší je priemer kolies, tým ľahšie bude valcovanie vaku.

S teleskopickou rukoväťou

Teleskopická rukoväť je tiež dôležitou súčasťou tašky alebo kufra na kolieskach. Najlepšie je vyzdvihnúť tašky s kovovými držadlami. Zároveň dávajte pozor na skutočnosť, že kov bol vysoko kvalitný a odolný. Výhodou bude možnosť upevniť rukoväť v dvoch polohách: uzavretá a predĺžená. Niektorí výrobcovia ponúkajú možnosť opraviť rukoväť v mieste vášho výberu po celej jej dĺžke, ale je lepšie odmietnuť takúto možnosť, pretože rukoväť s takýmto mechanizmom pravdepodobne nebude trvať dlho.

Okrem teleskopickej rukoväte by mala mať taška aj obvyklé textilné alebo plastové rukoväte. To bude dodatočná záruka, že ak sa vrece zlomí, môžete tašku stále používať. Je tiež dobré, ak je taška vybavená ramenným popruhom. To uľahčí proces prepravy vrecka.

Pre príručnú batožinu (+ "malé")

Cestovná batožina musí spĺňať požiadavky leteckej spoločnosti, ktorá zahŕňa povolenú hmotnosť a veľkosť batožiny prepravovanej s nimi do kabíny.Zároveň je ťažké, aby si každá letecká spoločnosť stanovila vlastné pravidlá a pred výberom batožiny je potrebné ich objasniť. Vo väčšine prípadov sú rozmery vrecka 115 centimetrov a hmotnosť 5-10 libier.

Pilotný vak

Mužská verzia príručnej batožiny je štýlová pilotná taška. Univerzálny vozík na kolieskach, kompletný s priestorom na laptop. Tašky tohto štýlu majú dobre organizované priehradky, ktoré umožňujú umiestniť veci na svoje miesta. Samostatné štrbiny zvnútra sú pokryté mäkkou handričkou, čo znamená, že môžete bezpečne prenášať krehké veci v taške bez obáv, že sa zlomia.

K dispozícii je aj špeciálny organizátor organizátorov s pevnými hranami, kde môžete ukladať dokumenty. A pre perá, kľúče a vizitky je priestor na zips s dvomi malými priehľadnými vreckami.

Priestor pre notebook je vhodný pre spotrebiče rôznych veľkostí, od 11 do 16 palcov. Čalúnené vrecko chráni váš notebook pred poškodením a poškriabaním a jeho silné suchý zips bezpečne drží. Dopĺňa polstrované vrecko na pilotný vak pre tablet alebo čítačku. Vnútri je tiež pokrytá plsťou, ale toto vrecko je prístupnejšie ako laptop.

Aby bola vaša cesta pohodlnejšia, je taška doplnená o vrecko na noviny a časopisy a ďalšie na fľašu s vodou. S takýmto usporiadaním vreciek bude vždy k dispozícii všetko potrebné. Zároveň sú čo najmenej nenápadné a prakticky sa spájajú s hlavným dizajnom tašky.

Vo všeobecnosti je pilotný vak veľmi mobilný. Výrobcovia odstránili všetko zbytočné, čo z neho urobilo čo najjednoduchšie a najpohodlnejšie. Robustný hliníkový vakový systém a extra frézovaná konštrukcia rámu výrazne znížili jeho hmotnosť. Pilotný vak tak môže byť použitý ako príručná batožina.

Pre snowboarding

Športová taška na snowboard je skvelou voľbou pre milovníkov zimných športov. Toto univerzálne puzdro umožňuje nosiť so sebou nielen športové potreby, ale aj všetky veci, ktoré potrebujete v chladnom horskom teréne.

Pre skúter

Vrecko na kolobežke je tiež funkčné a pohodlné. To vám umožní niesť skúter, nie znečistenie oblečenie. Tento kryt pre skúter je potrebné vybrať, pričom sa riadi rozmermi koliesok. Napriek prítomnosti kolies a zatiahnuteľnej rukoväti, tašky na kolobežku niekedy dopĺňajú mäkký ramenný popruh. Ľahká taška pre skúter, v prípade potreby zložená a zaberá veľmi málo miesta.

Taška na kolieskach pre kolobežku je vyrobená z odolného nepremokavého materiálu, ako je polyester. Takéto kryty sú často dodávané s vnútornou impregnáciou a trvanlivým zipsom.

hokej

Profesionálni športovci sa musia postarať o to, aby si sami našli kvalitnú tašku alebo kufor na kolieskach. Taška pre hokejistov musí byť objemná zvnútra, aby sa zmestila na vybavenie, športové vybavenie a potrebné drobnosti na ceste. Hokejový vak na kolieskach s pevnou výsuvnou rukoväťou je pre športovcov najpohodlnejšou voľbou pre batožinu, najmä pre tých, ktorí veľa cestujú do rôznych miest a krajín.

S vysokou stoličkou

Pohodlné voliteľné tašky na kolieskach - model so stoličkou. Produkt takéhoto plánu je vhodný pre tých, ktorí sú unavení pri cestovaní. S taškou je vhodné cestovať po vlakoch a na lietadlách. A ak v čakárni nie sú žiadne prázdne miesta, môžete vždy využiť tašku so sklopnou stoličkou.

Modely pre deti

Tašky na kolieskach sú nielen pre dospelých, ale aj pre deti, Malé dieťa sa bude cítiť nezávislé, ak zložíte jeho veci do svetlej tašky s obrázkami hrdinov vašich obľúbených karikatúr. Pre deti, dizajnéri vytvoriť originálne výrobky so zaujímavými farbami, ale nezabudnite na kvalitu.

Módne trendy

Moderné batožinové tašky na kolieskach vyzerajú štýlovo a elegantne. Nájdete tu nielen nákupné tašky, ale aj čisté plastové výrobky so zaujímavým dizajnom. V móde teraz jednoduchý dizajn a tiché farby. Tašky na kolieskach s pevným telom, spravidla sú pomerne zdržanlivé a výstižné. Niektoré dizajnérske produkty dopĺňajú nezvyčajnú tlač alebo originálny materiál.

Ako si vybrať

Pri výbere tašky na kolieskach dbajte nielen na jej vzhľad, ale aj na kvalitu.

vrecká

Po prvé, vrecká musia byť bezpečné a doplnené pohodlnými magnetickými prackami. To nebude strácať čas hľadaním zbytočných vecí. Do týchto vreciek môžete vložiť pasy, vstupenky, kľúče a dôležité dokumenty.

materiál

Dôležitú úlohu zohráva materiál, z ktorého je výrobok vyrobený. Tašky-kufre sú vyrobené z tvrdého plastu, ktorý je v ojedinelých prípadoch pokrytý koženými vložkami. Aj vrecia na kolieskach môžu byť zošité z hustej tkaniny alebo nepremokavého polyesteru.

kolesá

Venujte pozornosť aj kolesám. Pri ich výrobe sa používa plast alebo silikón. Silikónové kolesá sú silnejšie a odolnejšie. Nenosia sa tak rýchlo a je nepravdepodobné, že by sa zlomili aj pri cestovaní po náročných úsekoch cesty. Silikónové kolesá navyše pri pohybe vydávajú menej hluku.

rukoväte

Vrecká na kolieskach sú zvyčajne vybavené sklopnou rukoväťou. Ale pre bezpečnostnú sieť by mali byť v balíku balíčkov krátke pohodlné rukoväte z plastu alebo mäkkej tkaniny. Ďalšou výhodou bude trvanlivý ramenný popruh, s ktorým bude transport vrecka čo najpohodlnejší.

uzávery

Aby ste sa uistili, že vaše položky sú vždy chránené, venujte pozornosť prítomnosti upevňovacích prvkov. Kvalitné kovové spojovacie prvky vám vydržia oveľa dlhšie ako plastové. Zipsy pokrývajúce hlavnú časť vrecka musia byť tiež veľmi trvanlivé. Na mieste skontrolujte, či sa kufor ľahko zatvára a či sa spona zachytí.

Čo je lepší kufr alebo taška na kolieskach

Na otázku, čo je lepšie, kufor alebo tašku, nemôžete dať jednu jednoznačnú odpoveď. Niekto dáva prednosť tvrdému spoľahlivému kufru, niekomu - ľahkému kompaktnému vaku. Obe možnosti majú svoje vlastné výhody a nevýhody.

Na rozdiel od kufra, ktorý zaberá príliš veľa miesta, sa vrecko na látky jednoducho zloží a zmestí do skrine alebo police. V tomto prípade je kufor oveľa vhodnejší na prepravu krehkých predmetov a oblečenia, ktoré by sa nemali počas prepravy prevliekať.

Prehľad značiek

Dakine

Kvalitné tašky nájdete v značke Dakine. Ich priestranné tašky sú vhodné pre cestujúcich. Tiež dizajnéri tejto značky prilákať zákazníkov s jasnými farbami a neobvyklým dizajnom.

Burton

Doplnky tejto značky sú rozmanité a líšia sa nielen veľkosťou, ale aj dizajnovými prvkami. V zbierkach z Burtonu nájdete vhodnú možnosť pre príručnú batožinu. Tašky so zatiahnuteľnou rukoväťou a na kolieskach od firmy Burton sa líšia funkčnosťou a maximálnou jednoduchosťou.

Gimi

Tašky od talianskej značky Jimmy vyzerajú veľmi štýlovo a veľkolepé. Táto možnosť je vhodná pre batožinu pre tých, ktorí radi cestujú s komfortom. Vrecká Gimi určite stoja za vynaložené peniaze.

TSV

Tiež dávajte pozor na tašky od domáceho výrobcu. Majú vysokú kvalitu a vysokú pevnosť.

Rimowa

Tašky s kolieskami značky Rimowa sa vyznačujú skutočnou nemeckou kvalitou. Osobitná pozornosť by sa mala venovať plastovým a hliníkovým kufrom.

Ricardo

Výrobky Ricardo sú vyrobené z pomerne hrubého nylonu. Doplňte ich valčekové kolesá o odolné ložiská. Výrobcovia zásadne vsádzajú na silu, takže tento model môžete používať aj v každodennom živote.

Roncato

Roncato je ďalšia talianska značka. Batožina od dizajnérov tejto spoločnosti je pomerne lacná, ale je známa svojou vysokou kvalitou a odolnosťou.

Delsey

Veľký výber produktov ponúka značku Delsey. Môžu nájsť ako mobilné kabelky pre príručnú batožinu, tak aj priestranné nákupné tašky. Odolné plastové modely priťahujú cestovateľov svojím originálnym dizajnom. Zvlášť dôležité v posledných sezónach sú doplnky z kolekcie Honore.

titán

Nemecká značka Titan vyrába praktickú batožinu so starostlivo premysleným dizajnom. Sortiment tašiek na kolieskach je prezentovaný ako látka a plast.

Recenzie a tipy

Pri výbere tašky stojí za to venovať pozornosť preskúmaniu rôznych typov batožiny. Ľudia, ktorí si produkt kúpili, a ktorí ho využili, opíšu jeho výhody a nevýhody sú omnoho lepšie ako predajcovia a ľudia zapojení do reklamy.

Veľký počet kupujúcich vo svojich posudkoch rozlišuje medzi mnohými inými, tašky od Samsonite. Sú veľmi pohodlné a ľahké. Jedným z najpopulárnejších modelov je taška krátky lite. Látková taška na kolieskach s pohodlnou výsuvnou rukoväťou vysoko oceňujú skúsení cestujúci. Je šitá z nepremokavej látky a zapadá do dosť veľa vecí.

Ďalšie možnosti tašky od tej istej značky - Vreckový vak Lipault. Cestovná taška váži iba 1,8 kg. Užívatelia si všimnú pohodlie odnímateľných rúčok a ramenného popruhu. Okrem toho je možné na výsuvnú rukoväť pripevniť odnímateľné vrecko, ktoré sa zmestí do potrebného materiálu. Taška je vhodná pre tých, ktorí radi cestujú s maximálnym komfortom.

Tam je tiež docela veľa pozitívnych spätnej väzby z Wenger tašky. Cestovné tašky s mäkkými krátkymi rukoväťami sú pohodlné a ľahké. Radosti a prítomnosť odnímateľného ramenného popruhu. Táto taška je ideálna pre cestovanie a pre každodenné použitie.

Vyberte si pre seba pohodlnú a priestrannú tašku so zameraním na parametre, ktoré sú pre vás dôležité, a cestujte s maximálnym komfortom!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky