Tašky od známych značiek

Tašky od známych značiek

Taška pre modernú ženu je jedným z najdôležitejších atribútov jej šatníka. Prirodzene, každá dáma sníva, že toto príslušenstvo sa vyznačuje vysokou kvalitou a jedinečnosťou. Nie všetci výrobcovia tašiek sa môžu pochváliť takouto kombináciou. Toto sa samozrejme nevzťahuje na značkové výrobky. Tašky od známych značiek nielen samy o sebe vyzerajú nádherne, práca popredných majstrov ich remesiel poteší svojou kvalitou, odolnosťou a luxusným originálnym strihom.

Zvážte najpopulárnejšie štýly od najlepších výrobcov z celého sveta.

taliansky

Niektorí z najlepších dizajnérov sú, samozrejme, obyvatelia Talianska. Ich naozajstné umelecké diela nie sú unavené, aby ste potešili krásne dámy.

Jedna z najznámejších značiek tejto slnečnej krajiny - Prada - existuje a úspešne sa vyvíja už viac ako sto rokov. Značka vyrába, okrem iného, ​​krásne modely obuvi, módne oblečenie, doplnky, ale tašky sú, možno povedať, vrcholom výrobcov. Úspech tejto značky začal vydaním skutočne unikátnych produktov, pretože Boli vyrobené z mrožovej kože. Veľmi extravagantný spôsob, ako vytvoriť tašky a vzbudil nebývalý záujem o tieto produkty. Je to kreativita dizajnérov značky a ich neobmedzené úsilie o dokonalosť vo všetkých detailoch, ktoré umožňujú, aby etiketa zostala nad vodou a nestratila svoje konkurenčné výhody.

Ďalším zástupcom talianskych výrobcov elitných tašiek je značka Valentino. Štítok, ktorý sa objavil na módnej scéne v roku 1959, sa stal obľúbeným medzi najznámejšími ľuďmi na planéte. Tašky tohto módneho domu sú jasnými favoritmi mnohých hviezd, hercov, modelov a tak ďalej. Charakteristickým znakom etikety sú čierno-biele kontrasty a bohaté odtiene červenej farby. Valentino sa dá bezpečne nazvať modelom ženskosti a sofistikovanosti.

angličtina

Mnohí predstavitelia krásnej polovice ľudstva dávajú prednosť britskej módnej značke Jane Shilton. A z dobrého dôvodu, v jeho dlhej histórii existencie, sa tejto značke podarilo získať životopis kvalitného výrobcu štýlových originálnych tašiek za prijateľnú cenu. Výrobky sú vyrobené z pravej kože aj umelej, čo z nich robí cenovo dostupné pre takmer každú ženu. Koniec koncov, nie každá žena si môže dovoliť tašku od talianskeho výrobcu pravej kože v hodnote najmenej 100 eur. V tomto prípade anglická alternatíva, ktorá je lacnejšia, ale nie je nižšia ako kvalita iných známych značiek, nespôsobí značné škody na rozpočte.

Jane shilton vyrába tašky, ako sa hovorí, pre každý vkus a farbu: spojky, peňaženky, aktovky, batohy, tašky rôznych štýlov a farieb. Dizajn produktu nie je plný prebytkov. Všetko je veľmi stručné a udržované v najlepších anglických tradíciách.

španielsky

Aké máte združenia so Španielskom? Samozrejme, premýšľať o Španielsku, prvý vo fantázii akejkoľvek osoby prísť futbalistov, zrelé ovocie, more a pláže. Ale ak sa zamyslíte nad Španielskom, chytíte sa o chutných vreciach, odvážime sa vás ubezpečiť, že máte skvelý vkus. Kto, kto a Španieli určite veľa poznajú o výrobe módnych doplnkov a samozrejme dámskych tašiek. Nie je náhoda, že španielske výrobky sú oceňované po celom svete nad zvyškom.

Medzi najlepšími z najlepších španielskych značiek patria Bimba Y Lola, Zara, Puntotres, Loewe, Abbacino, Mango, Massimo Dutti, Desigual. Tento zoznam nie je len výrobcom módnych výrobkov, ale sú skutočnými gigantmi módneho priemyslu. Tvorivosť a inovácia ich dizajnérov nepozná hranice.Je ťažké uveriť, ale spočiatku boli všetky výrobky vyrobené týmito značkami určené výlučne na predaj v Španielsku. Je hrozné si dokonca myslieť, koľko by svet módy stratil, keby značky nezačali rásť a rozvíjať svoje aktivity v zahraničí.

V skutočnosti by každá moderná žena mala mať Španiela. Nechajte aj vo forme takéhoto módneho doplnku ako tašku.

francúzsky

Samozrejme, viete, že najobľúbenejšie štítky, ktoré vyrábajú tašky a doplnky, ako napr Louis Vuitton, Chanel, Hermès majú francúzske korene. V skutočnosti sa francúzske dámy so zvláštnym znepokojením týkajú výberu tašiek. Podľa Parížanov je taška niečo, čo môže zvýšiť sebadôveru ženy a splniť jej túžbu byť ženskou a atraktívnou. Prirodzene, že na zvládnutie týchto úloh musí byť výrobok najvyššej triedy a vynikajúceho výkonu.

Súhlasím, že každá jednotlivá kabelka je schopná dať obrazu niečo individuálne, že žiadny iný vak nedá. Platí to najmä pre francúzskych výrobcov. V šatníku každej ženy musí byť taška z francúzskej značky, ktorá dodá vášmu vzhľadu pevnosť a eleganciu. Treba však mať na pamäti, že francúzsky model nie je lacným potešením. Ale verte mi, stojí to za to.

Ak si vyberiete originál, môžete si byť istí, že taška vydrží dlho.

Zvážte najbežnejšie štýly sáčkov z Francúzska.

Vrecko na tašky je typ tašky na každý deň. To sa líši v špeciálnej priestrannosť a pohodlie. Ak potrebujete niečo vyzdvihnúť na večer, potom si môžete vybrať La pochette alebo spojka. Tieto modely môžu byť doplnené aplikáciou alebo ozdobené perlami, ktoré vyzerajú veľmi sofistikovane. Tašky tohto druhu môžu byť vyrobené zo zamatu.

Ale pamätajte, že okrem značky musí taška zohľadňovať proporcie, t. Či vám tento výrobok vyhovuje alebo nie. Pomer rozmerov vaku k vášmu telu je veľmi dôležitý. Preto by ste si nemali kupovať drahú tašku, nemali by ste si myslieť, že za takú cenu to bude vyhovovať každej žene. Vôbec nie. Taška, ako aj oblečenie, by sa mali zmestiť do veľkosti.

Francúzske tašky sú veľmi často vyrobené z plazov plazov. Ak si vyberiete takýto model, potom by ste mali starostlivo zvážiť kombináciu takéhoto výrobku s topánkami: najprv, samozrejme, nezabudnite na pravidlá kombinácie odtieňov, a po druhé, nikdy nekombinujte výrobky z kože rôznych typov plazov do jedného obrazu , Táto súprava indikuje nedostatok chuti svojho majiteľa.

Nemec

Nemci sú stále tí pedanti. Je to práve táto kvalita, ktorá z nich robí akýkoľvek obchod so zvláštnym úctou a vytrvalosťou, najmä pokiaľ ide o vytvorenie niečoho inovatívneho a skutočne jedinečného.

Vrecká nemeckých značiek sú spravidla vyrobené z pravej kože alebo vysoko kvalitných textílií. Výrobky sú často doplnené rôznymi dekoráciami vo forme korálkov a kameňov. Dokonale dopĺňajú premyslený štýl. V podstate sú kolekcie sáčkov z Nemecka prezentované v klasických farbách: čierna, biela, béžová.

ukrajinský

Charakteristickým rysom vrecia ukrajinských výrobcov je množstvo odtieňov a štýlov. Medzi modelmi týchto značiek nájdete kožený tovar, textil, plsť a dokonca džínsy. Výrobky sú vyrábané v štýle minimalizmu, ale sú veľmi módne a originálne. Veľa odtieňov od kľudnej klasiky až po kričiace nasýtené a vysoko kvalitné kovanie - ďalšou črtou ukrajinských značiek.

ruský

Značky ruskej kabelky nie sú v žiadnom prípade nižšie ako ich zahraniční konkurenti. Preto si domáci vlastenci môžu ľahko vybrať a kúpiť rusko-vyrobené tašky.

Jedným z najobľúbenejších značiek sú značky ako grizzly (vyrába ležérne tašky pre mládež, aktovky a tašky na piknik, pláž a cestovanie), Ante kovac (prémiové produkty, ktorých charakteristickou črtou je umelecká maľba), \ t kaplnka (doplnky a galantéria, určené pre obchodnú podnikateľku), Utskra (hlavným smerom vývoja značky je ročník. Produkty tohto výrobcu vám umožnia ponoriť sa do minulosti), chránenec (hlavným rozdielom tejto značky sú výrobky z pravej kože, vyrobené v pletacích a šijacích zariadeniach), Polovica vrecka (značkové tašky pre segment mládeže). Ako ste si všimli, ruskí výrobcovia štýlových tašiek pôsobia v rôznych smeroch, čo umožňuje komukoľvek, aj tej najnáročnejšej mladej dáme, nájsť si niečo vlastné.

čínsky

Jedinou vysoko kvalitnou čínskou značkou, ktorá prichádza na myseľ pri pomyslení na tašky z Číny, je rusko-čínska značka Tosoco. Hlavným princípom výroby značky - dokonalá kvalita v kombinácii s nádherným dizajnom. Výrobou sa na etikete používajú len tie najlepšie technológie na mieru a materiály vynikajúcej kvality. Dodržiava jednoduché pravidlá - drahé materiály a vynikajúcu kvalitu šitia. Produkty sú určené pre každodenné použitie a pre špeciálne akcie.

americký

Jedna z najbežnejších značiek Ameriky je považovaná za značku DKNY. Pravdepodobne neexistuje taká osoba, ktorá by sa s touto značkou nepoznala. Jej tvorcovi sa podarilo kombinovať v jej výrobkoch praktický, ale zároveň elegantný štýl. To je to, čo je teraz potrebné pre obyvateľov modernej metropoly.

Ako je to v prípade mnohých iných značiek, tašky nie sú jedinou činnosťou tohto obchodného domu, ale len jeho časť. Ale ktorá časť! V súčasnosti patrí značka medzi popredných výrobcov planéty. Väčšina produktov tejto značky je určená pre úspešné, obchodné a zároveň sexy dámy.

Top 10 najlepších

Min min

Min Mincovne zbierky sú elegantnou kombináciou vintage a milosti. Vyrobené hlavne v štýle modernej metropoly, sú ideálne na vytvorenie obchodného i večerného vzhľadu. Nákup takýto model, dostanete nielen tašku, ale neprekonateľnú kvalitu a štýl. Výrobky sú vyrábané hlavne vo svetlých, upokojujúcich farbách.

Victoria beckham

O tejto značke môžete bezpečne povedať, že jej produkty nepotrebujú reklamu. Napriek tomu, že nie je tak dlhá existencia, značka získala reputáciu vynikajúceho výrobcu a stala sa všeobecne uznávanou po celom svete. Mať takú kabelku v šatníku znamená mať veľkú chuť. Výrobky tohto výrobcu sú zvyčajne obdĺžnikového tvaru.

Avšak, vzhľadom na vysoké náklady na modely, nie všetky dámy si môžu dovoliť taký luxus. To je dôvod, prečo teraz existuje veľa falzifikátov a dobre vyhotovených kópií výrobkov tohto módneho domu. Musíte byť veľmi opatrní pri výbere vrecka Victoria Beckham, pretože Môžete sa stať obeťou falošného a zaplatiť veľa peňazí za placebo, ktoré vám nebude slúžiť šesť mesiacov.

Realer

Sú vždy relevantné. Celkom dlhý čas, tento štítok vyvoláva mysle krásnych dám. Určené pre každý deň, Realer tašky sú neuveriteľne praktické použitie, pohodlné a priestranný. Rôzne materiály a odtiene poskytujú obrovský výber, medzi ktorými každá ženská reprezentantka nájde niečo "ako".

hermes

Vrecia Hermes sú nielen nepostrádateľným atribútom ženského šatníka, ale znakom individuality, určitého osobitného postavenia. Značka vytvára reputáciu celebrít. Väčšina zástupcov hviezdnej elity si vyberá tohto výrobcu.

Štýl produktu je trojrozmerný objemový model obdĺžnikového tvaru. Všetky tašky Hermes sú vyrobené z teľacej, krokodílej kože alebo pštrosí kože a sú vyrábané len ručne. Tento princíp predlžuje čas potrebný na výrobu modelu. A keďže existuje obrovské množstvo ľudí, ktorí sú ochotní kúpiť toto stelesnenie umenia, zostava niekedy trvá až niekoľko rokov v rade.

GUCCI

Produkty tohto módneho domu sú spojené s eleganciou a luxusom. Modely sa spravidla vyznačujú pokojnými odtieňmi a minimálnym súborom dekorov. Kvalita tohto výrobcu nie je na pochybách: všetky modely sú vyrobené z pravej kože najvyššej triedy. Treba poznamenať, že najnovšiu kolekciu tejto značky predstavujú tašky vyrobené z krokodílej kože, hadov a iných plazov.

DOLCE & GABANNA

Dolce & Gabanna je klasika. Značkové zbierky nie sú unavené, aby ste ich svojou odrodou potešili: môžete nájsť diskrétne stručné modely a originálne výrobky zdobené aplikáciami a rôznymi kameňmi alebo doplnkami.

Gizia

Jedinečná kombinácia štýlu a farby - to je to, čo charakterizuje tašky tejto tureckej značky. Všetky výrobky sa vyznačujú nádhernými tureckými motívmi v kombinácii s ozdobnými kameňmi, doplnkami a ďalšími dekoratívnymi prvkami.

Galantéria Gizia je oveľa drahšia ako väčšina doplnkov a tašiek iných tureckých značiek. Dôvodom je pravdepodobne skutočnosť, že pri vytváraní sáčkov dizajnéri aplikujú autorskú aplikáciu kresby, v ktorej sa každá aplikácia najprv dôkladne premyslí do najmenšieho detailu a potom sa vyvinie spôsob jej aplikácie. Pri nákupe takejto tašky nezabudnite, že základom jej produkcie je práca profesionálov, ktorí milujú a vedia veľa o svojom podnikaní.

Versace

Značka Versace bola založená v roku 1978 a ako prvá oznámila zmyselnosť a nehu v oblečení. Vaky Versace sú kombináciou pôvabu a elegancie.

Dior

Bolo by to nehanebnou chybou, keď hovoríme o top 10 najlepších tašiek na svete, nehovoriac o úžasných výrobkoch Dior. Jeden z najznámejších módnych domov, ktoré produkujú absolútne všetko, od ponožiek až po kabelky. Tašky od Dior sú veľmi žiadané, pretože zázračne kombinujú odvahu a odvahu. To bol druh "čipu" tohto výrobcu.

chanel

Táto francúzska značka je spojená hlavne s úžasnými parfumovými vôňami. Značka však nie je obmedzená na toto. Originálne tašky - ďalšia z aktivít módnej značky.

Už viac ako 100 rokov, značka nestráca svoju popularitu a len zvyšuje počet svojich fanúšikov. Unikátny dizajn vreciek Chanel nemôže upútať pozornosť. K charakteristickým znakom značky patria masívne kovanie, kovové upevňovacie prvky a reťaze.

Hodnotenie značky Bag

pánske

Najobľúbenejšie značky, ktoré vyrábajú pánske tašky sú považované za Polo, Armani a Bally, Medzi kolekciami týchto štítkov, absolútne, dokonca aj najselektívnejší človek nájde produkt, ktorý vyhovuje jeho vkusu, štýlu a stavu.

dámske

Nesporní vodcovia medzi značkami štýlových dámskych tašiek boli a zostávajú takými svetovými módnymi domami ako D & G, Prada a Valentino. Ich výrobky sú vždy najvyššej kvality, originality a originality dizajnu. V neposlednom rade v rebríčku najobľúbenejších značiek dámskych kabeliek je Louis Vuitton, ktorý sa zaoberá výrobou nielen tašiek, ale aj krásnej batožiny.

Nezabudnite ani na Chanel, Dior a Chloe, ktorý sa tiež dostal na vrchol najlepších svetových výrobcov dámskych kabeliek.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky