Luxusné šaty s vlakom

Luxusné šaty s vlakom

rysy

Na začiatok, čo je to vlak - z nemeckého Schleifenu - „drag“, „drag“ a samotné slovo je požičané z nemeckého Schleife - „dlhého lemu oblečenia“. Šaty s vlakom sú vždy drahé a pompézne. Takže teraz môže byť vlak ďalším detailom pre šaty a tradičnou možnosťou je priame pokračovanie sukne.

Zákony módy sa v priebehu času menia, takže v dnešnej dobe „šaty s vlakom“ nemusia byť na podlahe, ale s predĺženým chrbtom a predná časť sukne je kolená alebo vyššia. Ak si vyberiete vlak ako samostatnú časť, nezabudnite venovať pozornosť kombinácii materiálov, najbežnejším materiálom: tylu s šifónom a saténu s hodvábom.

Vlak je krásny detail, ale nesmieme zabúdať, že toto je dosť riskantný detail: pamätajte, že taký fascinujúci prvok bol vhodný.

Elegantné a krásne modely

Šaty s vlakom na dlhú dobu nevyjde z módy, oblieka si dievča, priťahuje pozornosť každého okolo neho. Existuje mnoho štýlov týchto šiat, zvážte najzákladnejšie možnosti.

S odnímateľným káblom

Šaty, s ktorými môžete vlak odstrániť, sú veľmi praktické, napríklad na začiatku osláv budete demonštrovať svoju šľachtickú krásu všetkým, zúčastniť sa fotenia a keď sa dovolenka dostane do aktívnej časti, ľahko odstránite masívny detail.

maznavý

Nadýchaná, viacvrstvová sukňa ľahko skryje chyby v bokoch. Ak je horná časť obleku korzet a spodná našuchorená sukňa s vlakom, potom sa vaša silueta stáva ženskejšou a štíhlejšou.

Späť otvorené

Otvorený chrbát a dokonalé držanie tela (nevyhnutný predpoklad) z vás urobí kráľovnú v každom prípade!

každodenný

Neformálne šaty s vlakom sú najčastejšie letné šaty, v ktorých je predná časť skrátená. Ak sú šaty vyrobené z ľahkých a vzdušných tkanín, potom je ideálny pre večerné letné prechádzky a termíny. Chcete elegantný vzhľad kancelárie? Potom si vyberte šaty z diskrétnych farieb, dĺžka sukne vpredu by mala byť až po koleno.

krst

Šaty s vlakom sú ideálne na krst. Biele, hodvábne, vzdušné a našuchorené šaty - ideálne pre takéto oslavy.

dĺžka

Krátke predné

Keď sú šaty krátke vpredu a dlhé s vláčikom vzadu, silueta je vizuálne natiahnutá, čo dáva majiteľovi šaty extravaganciu.

krátky

Šaty s krátkou sukňou na prednej strane, doplnené tečúcim oblakom vzdušnej látky, pomôžu zdôrazniť štíhlosť nôh. Najpraktickejšou možnosťou je kúpiť takéto šaty s odnímateľným vlakom. V takých šatách bude pozornosť na vás nýtovaná na nohy.

Dlho k podlahe

Pre slávnostné podujatia budú vždy relevantné šaty s vlakom. Často sa takéto šaty sú korzet, alebo otvorený výstrih, alebo tenké popruhy, rovnako ako s ramenným popruhom na jednom ramene a V-ako výstrih.

Šaty s vlakom v gréckom štýle pomôžu skryť plnosť. Model "ryby" je ideálny pre dievčatá s postavou "presýpacie hodiny".

Skutočné farby a výtlačky

červená

Červené šaty bude jeho majiteľ kráľovnej osláv. Šaty sú ohromujúce a veľmi drzé.

čierna

Tajomstvo a sofistikovanosť prírody zdôrazňujú čierne šaty. Nezabudnite si vybrať príslušenstvo pre tieto šaty v zlatej, červenej alebo striebornej farbe.

ružový

Ružový model dodá vášmu obrázku romantiku. Tento odev je vhodný na ples alebo svadbu.

zelená

Ak výber padol na zelené šaty s vlakom, potom to bude štýlové a módne nákup v tejto sezóne.

modrý

V modrých šatách budete vyzerať veľmi elegantne a vznešene. Hlboké, tmavé odtiene budú vyhovovať ženám v tridsiatych rokoch a šaty svetlých, modrých odtieňov budú vyhovovať mladým dievčatám.

mäta

Mint-farebné šaty dávajú pocit sviežosti, aby každá žena mladšia. Pri výbere príslušenstva sa zamerajte na kontrast.

pruhované

Pruhované šaty rozdeľujú šatník a sú ideálne pre letné prechádzky.

Materiály a povrchové úpravy

čipkový

Jemná, jemná silueta vytvára šaty s čipkou na mieru. Majiteľ takéhoto oblečenia bude klásť dôraz na jej dokonalú postavu.

guipure

Luxusná textúra oblečenia nevyžaduje ďalší dekor, veľmi dôležitú výhodu oblečenia s vláčikom.

Z šifónu

Šaty z šifónu budú vzdušné a vytvoria nezvyčajný romantický vzhľad.

Čo a ako sa nosí

 • Šál alebo kožušinová vesta je ideálny pre šaty s vlakom.
 • Otvorený vrch večerného oblečenia môže byť doplnený bolero.
 • Kožená bunda alebo krátka bunda bude vyzerať skvele s šaty.

Buďte opatrní pri výbere obuvi, pretože niektoré modely šiat sú dodávané s rezom a vaše štíhle nohy by mali svietiť. Dobrá voľba pre oslavy - topánky alebo sandále s vysokými podpätkami. Vysoké dievčatá na šaty môžu vyzdvihnúť topánky, pančuchy, alebo akékoľvek topánky s plochou podrážkou.

Môžete si vybrať malú kabelku alebo tašku spojky, elegantné dlhé rukavice (ak je horná časť šaty otvorené), korálky a mnoho ďalších prvkov, ktoré vám urobia viac ženský a jemný v šatách s vlakom.

Výber účesu

Takže šaty sú vybrané, teraz je potrebné sa postarať o výber účesu. Účes môže byť akýkoľvek - je to voľné, zložené kučery a zhromaždené vo vysokom účese. Je však lepšie dávať prednosť vysokým vlasom. Vysoký chvost, grécky účes, škrupina alebo rana s dlhými náušnicami zvýrazní krásu krku a dodá obrazu eleganciu a eleganciu.

Tipy: ako chodiť a tancovať

Je ťažké nosiť šaty s vlakom? Nie je možné povedať jednoznačne, pretože všetko závisí od štýlu oblečenia a dĺžky vlaku. Čím dlhší vlak, tým väčšia je obtiažnosť nosenia oblečenia.

Zúžené šaty, ako napríklad „ryba“ alebo „morská panna“, sťažujú pohyb.

Ak sa nebojíte ťažkostí a chcete si kúpiť šaty s vlakom, určite sa pokúste prejsť v obchode, ak je ťažké sa pohybovať, pozrite sa na iný model, inak každá oslava bude mučením v takýchto šatách.

Už ste si kúpili šaty? Prax prechádzky po dome. Keď sa pohybujete dopredu, udržiavajte si nohy v určitej vzdialenosti od seba, musíte chodiť takmer súčasne s pätou a špičkou, ponožky by mali byť nasmerované nadol, ako by ste v každom kroku chceli hodiť šaty dopredu.

Ak chcete otočiť v šatách s vlakom, musíte ísť v oblúku. S ostrým obratom, vlak "nebude ísť" pre vás. V niektorých šatách je prísne nemožné podniknúť kroky späť, veľkú príležitosť na pád alebo zničenie vlaku.

Pre pohodlie, veľa modelov šaty majú slučky alebo háčiky, pre ktoré môžete pripojiť vlak.

Môžete tancovať v šatách s vlakom, najmä spoločenským tancom, ale je lepšie cvičiť doma, zvyknúť si na určité pohyby, vypracovať všetky pohyby do najmenších detailov.

Pamätajte, že ste kráľovná v šatách s vlakom, takže musíte držať svoju polohu zodpovedajúcim spôsobom a sledovať vaše pohyby.

Slávnostné a elegantné obrazy

Vlak je znamením kráľovnej! Šaty s vlakom vytvoria obraz majestátnej, jedinečnej krásy. Teraz vhodné a krátke a dlhé šaty. Ľahko pretekajúce tkaniny vo forme vločiek prenesú francúzskych impresionistov obklopujúcich plátna.

 • Šaty môžu byť akejkoľvek farby a odtieňa, ale móda prednostne odkazuje na nasýtené jasné a čisté farby, zlaté alebo strieborné odtiene a, samozrejme, nemali by ste zabudnúť na mäkké pastely. Modrá je jednou z najmodernejších farieb a medzi pastelovými odtieňmi, pistácie, vanilky, mäty, medu a neba modré víťazstvo.
 • Letné šaty vytvoria divadelný obraz, v takýchto šatách budete ladní.
 • Chystáte sa na oslavu? Vezmite si šaty s vlakom a všetkým je zaručená pozornosť. Čipka, s otvoreným vrchom alebo chrbtom, šaty "ryby" - akékoľvek zdôrazniť svoju milosť a originalitu.
 • Šaty na ples - načechrané šaty s vlakom nedávajú príležitosť zostať bez pozornosti. Maxi sukňa so sviežim lemom a krinolínou je skvelou voľbou pre mladú princeznú.
 • Svadobné šaty s vlakom - klasika pre takúto oslavu. Dĺžka slučky závisí od vášho želania a formátu udalosti. Vo svadobných šatách s vláčikom bude vaša elegantná silueta strhávať pozornosť ostatných.
 • Hollywoodska intonácia a kráľovská majestátnosť - spoluhláskový súbor týchto šiat.

Nasledujúce prvky urobia z vášho obrázka ohromujúci:

 1. Kravata bez ramienok, výstrih v tvare srdca.
 2. Typickým atribútom takýchto šiat je výšivka s kryštálmi a perličkami.
 3. Sukňa-balónik, zhromaždený pozdĺž asymetricky nízky pás, vyzerá fascinujúce.
 4. Tam je hlboká vôňa, ktorá otvára predné nohy nevesty.
 5. Šnurovanie korzetu končí krásnym lukom, ktorého konce idú do vlaku.
 1. Vybavená silueta je zaujímavé riešenie pre svadobné šaty s vlakom. Napríklad, dávajte pozor na líniu výstrihu bol v tvare srdca, a popruhy-krídla boli zdobené sklenené korálky.
 2. V-krk na zadnej strane, zdobené popruhmi.
 3. Čipka, trblietavé trblietky - krásna výzdoba svadobných šiat s vlakom.
 • Chceš niečo zvláštne, nechcem biele šaty? Neváhajte si vybrať šaty z iných farieb, pretože všetko závisí od vás a udalosti.

Každá dievčina, s ľubovoľnou postavou a výškou si môže dovoliť nosiť šaty s vlakom, hlavná vec je vybrať si štýl, ktorý vyhovuje vašej prírode.

Dnešná móda pre šaty s vlakom, je vysvetlené tým, že je to také šaty, ktoré robí každé dievča pocit, že kráľovná akejkoľvek dovolenky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky