Originálne tričká

Originálne tričká

Pred sviatkami, mnohí zmätený, čo darček, aby sa blízki priatelia. Štýlové originálne tričko, ktoré môže byť len v jednej kópii, bude vynikajúcim darčekom, nezabudnuteľným na dlhú dobu.

Módne a originálne tričká

S výkresmi

Najobľúbenejšie tričká na mieru sú tričká so vzormi. Kresby môžu byť absolútne akékoľvek, od obrázkov kreslených postavičiek až po vaše fotografie.

Medzi rôznymi tričkami, ktoré si môžete kúpiť v pravidelnom obchode, veľmi často chcete mať jedinečnú vec, druhá z nich neexistuje. Nájdite si obrázok podľa svojich predstáv a objednajte si vlastné tričko.

Ako darček pre mnohých, je to pekné dostať tričká s vlastnou fotografiu alebo fotografiu milovaného človeka.

S nápismi

Nápisy na tričkách najčastejšie odrážajú povahu ich majiteľa. Ľudia si vyberajú tričká s nápismi blízkymi ich charakteru. Spravidla sa dievčatá milujú a nápisy na ich tričkách ich charakterizujú s pozitívnymi aspektmi.

Na vašu žiadosť môžu byť nápisy predné aj zadné. Posledným trendom sa stali tričká s nápismi vo forme blahoželania alebo komických želaní. Takýto dar povzbudí hrdinu tejto príležitosti a na sviatok si bude dlho spomínať.

Nápisy na tričkách môžu byť úplne v rôznych jazykoch. Ak chcete k obrázku pridať hádanku, napíšte ju v latinčine alebo španielčine. Budete vedieť, čo je napísané na vašom tričku, a iní budú hádať.

Pre dvoch

Párované tričká vyzerajú veľmi roztomilé a vkusné. Milovníci milujú nosiť takéto tričká, vzhľadom na to, že ich privádza bližšie, dodáva romantike vzťah.

Tričká pre dvoch môžu byť buď s originálnymi výkresmi alebo s nápismi. Všetky nápisy na párových tričkách pre milovníkov majú romantický charakter. Môžu to byť mená milencov alebo vyhlásenie lásky.

Okrem tričiek pre milovníkov sú tu aj spárované tričká pre sestru a brata, otca a dcéru alebo priateľov.

S výtlačkami

Na tričkách sa často nachádzajú výtlačky alebo tlačené výkresy. Ale nie vždy tie tričká, ktoré sa predávajú v pravidelných obchodoch, prídu na chuť každého. V tomto prípade môžete tlačiť na tričko úplne všetko, čo vás baví.

Tričká s potlačou na zákazku sa vyrábajú na kvalitnom zariadení s prvotriednou farbou. Takéto tričká nevymiznú a po umytí nestrácajú svoj pôvodný vzhľad.

Mali by ste však dodržiavať niekoľko pravidiel pre starostlivosť o tieto tričká. Po prvé, teplota vody počas prania by nemala presiahnuť tridsať stupňov. Po druhé, musíte nalepiť tričká na ľavej strane, prednostne umiestnením gázy na plochu obrazu.

Polokošele

Polokošele sú cenené medzi ženami aj mužmi. Toto je priemerná možnosť medzi košeľou a tričkom. Polos vyzerá celkom elegantne a štýlovo, a ak pridáte originálny dizajn alebo módne nápisy na takéto tričko, určite sa stane vaším obľúbeným.

Ako si vyrobiť originálne tričko

Okrem toho, že si môžete objednať originálne tričko tak, že si ho objednáte, môžete svoju starú vec zmeniť sami, čím získate druhý život. Všetko, čo je na to potrebné, je túžba vytvoriť a mať aspoň malú predstavivosť.

predĺžiť

Predĺžením starého trička mu dodáme úplne nový vzhľad. Urobiť taký up-grade doma je pomerne jednoduché. K tomu budete potrebovať bezobslužnú handričku, ktorá môže mať akúkoľvek farbu alebo štruktúru.

Môžete rozšíriť tričko okolo okraja alebo len za ním. Dĺžka, ktorú si sami vyberiete.Tričko, skrývajúce boky, sa môže nosiť s legínkami alebo pevnými džínsami.

Originálne a ženské tričká, predĺžené s priehľadnou tkaninou v tvare oka.

Ďalšie spôsoby personalizácie

Dekorácia lemovaná alebo čipkovaná. V tomto prípade môžete starému tričku dodať svieži vzhľad ozdobením goliera čipkou alebo vyšívaním chrbta s lemovaním.

Okrem goliera, čipka vyzerá dobre na spodnej strane trička alebo na rukávoch.

Ďalšie podrobnosti o džínsy. Záplaty denim vyzerajú celkom štýlovo. Môžete si vziať vrecko zo starých džínsov a šiť ho na zadnej strane trička. Tlačidlá alebo zámky môžu byť tiež vhodné na dekoráciu.

Kamienky a flitre - dekorácie pre každú príležitosť. S pomocou kamienkov alebo flitrov, môžete dať pravidelné tričko viac slávnostný a elegantný vzhľad. Kamienky prilepte v tvare srdca s okrajom trička alebo výšivky s originálnym nápisom.

Ako nezvyčajné dávať?

Niekedy je spôsob, akým je dar prezentovaný, spomínaný oveľa viac ako samotný dar. Prekvapte svoju spriaznenú dušu vymyslením originálneho spôsobu prezentácie nového trička.

Môžete hrať trochu, takže poznámky s hádanky v celom byte. Každá poznámka môže obsahovať poetickú správu o umiestnení daru. Ak chcete dať tejto metóde slávnostnejší vzhľad, umiestnite poznámky do balóna. V tomto prípade bude potrebné prasknúť loptu, aby ste sa dostali k správe.

Nechajte darček na pracovisku druhej polovice. Deň bude určite úspešný, ak váš blízky človek začne tým, že dostane malý darček. Samozrejme, že bude potrebné postarať sa o pozadie daru deň predtým, než milovaný nájde prekvapenie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky