Najštýlovejšie tričká pre dievčatá a ženy

Najštýlovejšie tričká pre dievčatá a ženy

Tričká sú jednou z najuniverzálnejších šatníkových skríň, pretože sa dajú nosiť s čímkoľvek a zároveň môže byť vhodný model vhodný pre každú príležitosť. Preto tento článok oblečenia je tak milovaný takmer každý.

Ako si vybrať typ košele?

To je veľmi dôležitá otázka, pretože správne vybraný model trička nielenže skryje problémové oblasti tela, ale tiež zdôrazní najviac prospešné.

Stojí za zmienku, že pre ženy je niekedy ťažké vybrať si konkrétny model tričko. Aby nedošlo k ťažkostiam, je potrebné venovať pozornosť typu vašej postavy.

Ak má spravodlivý sex presýpacie hodiny, potom sa nemá čoho obávať, pretože akýkoľvek model jej bude vyhovovať. Samozrejme, najviac víťaznou možnosťou by boli tesne priliehajúce tričká z mäkkej tkaniny, ktoré zdôrazňujú ideálny tvar tela jej majiteľa.

Ak má žena postavu v blízkosti mužského postavenia (napríklad „Inverted Triangle“), mala by vizuálne znížiť šírku ramien. V žiadnom prípade si nemôžete vybrať modely s objemovými rukávmi, v tomto prípade by mali byť bežné. S cieľom iluzívne kresliť siluetu si môžete vybrať vertikálnu tlač. Tričká s goliermi a baskami budú vyzerať celkom dobre. Tkanina je výhodne mäkká. Majiteľ takejto postavy by mal venovať pozornosť ženským modelom, aby skryl zbytočnú hrubosť a šírku ramien.

Ak žena na obrázku má boky, potom jej typ sa nazýva "Hruška", a voľný strih je ideálny pre ňu. Prepady, volánky, výrezy, kombinácia rôznych farieb a výtlačkov, objemné rukávy - to všetko musí byť použité tak, aby pozornosť divákov nebola sústredená na dno.

Majitelia typu postavy s názvom „Apple“ majú problém s bruškom. Pre nich je najlepšou voľbou tričká s voľným strihom, ako aj pretiahnuté modely, zdobené rôznymi prvkami na hrudi a ramenách, s hlbokým dekoltom a vertikálnymi potlačami.

Obrázok „Obdĺžnik“ naznačuje, že jeho majiteľ by mal zvýrazniť pás, čo sa dá urobiť pomocou opaskov a baskov, ako aj kontrastných farieb, ktoré zvýrazňujú túto časť tela. Prvky dekorácie na ramenách budú vyzerať veľmi výhodné.

Pri výbere trička by ste nikdy nemali zabúdať, že sa musíte sústrediť aj na vlastnosti hrudníka. Ženy s veľkými prsiami, samozrejme, fit tesné košele s hlbokým výstrihom, a ženy s trochou stojí za to vybrať modely s čipkou, závesy, ktoré zdôrazňuje pás.

Módne modely tejto sezóny

V súčasnej sezóne sú obzvlášť dôležité tričká s potlačou alebo bez nej.

Čo je zobrazené na najobľúbenejších výtlačkoch?

 • Kvetinové ozdoby, ďalšie ozdobné stuhy, korálky, kamienky, atď.
 • Nápisy z retro skriptu, charakteristické pre 60-70. gg.
 • Predmety a slávni ľudia z predchádzajúcich období (najčastejšie 60-70 rokov dvadsiateho storočia);
 • Postavy z rôznych karikatúr vrátane anime;
 • Moderné celebrity;
 • Logá známych spoločností;
 • Symboly rôznych krajín (vlajky, emblémy atď.);
 • Gotické obrazy;
 • Zvieratá, vrátane ich 3D obrazu;
 • Krásne dievčatá.

Ako vidíte, výtlačky sú pozoruhodné svojou rozmanitosťou, takže je veľmi ľahké vybrať si módne tričko.

Obzvlášť populárne sú tričká s výšivkou v štýle "ethno" alebo s kvetinovými vzormi, ako aj zdobené tkanou čipkou, plastovými a kovovými kovaniami.Námorná téma sa vrátila k móde, ktorá sa vyznačuje kombináciou bielej, modrej a červenej farby, použitia obrazov kotiev, čajok atď.

Pre štýlový vzhľad si môžete vybrať aj voľné tričká s asymetrickým strihom, ktoré sa vyznačujú špeciálnymi modelmi goliera a dna.

Ako štýlovo ozdobiť tričko s brošňami?

Brošne sú dnes menej populárne a módne doplnky ako tričká. A veľká vec je, že sa dajú ľahko kombinovať.

Brož je samozrejme vhodnejšia pre obchodné a večerné modely tričiek, zatiaľ čo pri športe to nebude vyzerať celkom vhodne.

Pri kombinovaní týchto dvoch trendových prvkov je potrebné zvážiť niekoľko pravidiel.

 1. Brošňa by mala byť v súlade s tvarom a štýlom topánky alebo kabelky.
 2. Brošňa je najlepšie pripojená v oblasti, ktorá chce najviac zdôrazniť. Napríklad, ak ho pripevníte k ramenu, môžete sústrediť pozornosť ostatných na tvar hrudníka.
 3. Brošňa by nemala mať rovnakú farbu ako materiál odevu, inak sa s ňou jednoducho spojí.
 4. Kombinácia brošne + tričko nevyžaduje pridanie akýchkoľvek šperkov na krk, pretože to bude obraz vulgárny.

Veľkolepé obrazy

Najviac veľkolepé a týmto klasickým spôsobom je kombinácia trička s džínsami a roztrhaných džínsov, ktoré sú populárne.

Rovné džínsy klasického strihu sa hodia takmer na akékoľvek tričko. Ak chcete pridať dotyk vzbury, emancipácie na váš obraz, potom môžete kombinovať roztrhané džínsy a prosté alebo pruhované tričko, tričko s matnou, módnou potlačou, s tvarovým strihom.

Džíny Boyfriend budú vyzerať perfektne s voľným monochromatickým tričkom, najčastejšie základnými farbami - čiernou alebo bielou.

Tričká sú všestranné oblečenie, ktoré vám umožňuje každý deň experimentovať s obrazom.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky