Obyčajné tričká

Obyčajné tričká

V šatníku každej módy sú špeciálne veci, nazývané základné. S touto kategóriou oblečenia je jednoduché vytvárať nové obrázky bez akýchkoľvek ďalších finančných investícií. Monochromatické tričko - najbežnejší základný prvok šatníka.

Obľúbené farby

Kým dizajnéri argumentujú nadčasovými klasikami a novými trendmi, prosté tričká sú rovnako populárne medzi ženami, a to ako v tradičných odtieňoch, tak v najjasnejších a najneobvyklejších.

čierna

Čierne tričko je absolútne univerzálna vec. Kreslenie na ňom je voliteľné, pretože čierna farba vždy zachytáva a zobrazuje čiary siluety.

V závislosti od štýlu a textílie je možné si takéto tričko postaviť na prechádzku, v kancelárii a na párty. Hlavným faktorom bude jasné dno a svetlé dekorácie.

Pri výbere monochromatického trička môžete zastaviť výber na tejto farbe bez zaváhania, pretože čierna ide pre každého. Skryje nadbytočné objemy a sústreďuje pozornosť na zásluhy, preto je vhodná ako pre štíhle dievčatá, tak aj pre nádherné formy.

Čierne tričká môžu mať klasický golier alebo hlboký výstrih v výstrihu. Druhý pohľad bude vhodný na pohľad s plisovanými sukňami, džínsovými šortkami a letnými nohavicami. Tričko so štandardným krkom je nevyhnutné pre prechádzky a šport.

farebný

Ak chcete do svojho šatníka vdýchnuť svetlé farby, prišli na záchranu farebné tričká. Napriek monotónnosti farieb sa ľahko stávajú hlavným prvkom obrazu.

Farebné tričká sú rozdelené do modelov nasýtených a pastelových odtieňov. Tričká z pastelových odtieňov sú prezentované v tejto sezóne v mäty, broskyne, tlmených ružových a fialových farbách. Bledožltá sa objavila aj na mólach, ale výberom takéhoto trička je dôležité byť opatrný, pretože táto jemná farba nie je ďaleko pre každého.

Nasýtené farby tričiek pomôžu vytvoriť rôzne tematické štýly. Napríklad tyrkysové tričko v kombinácii s pruhovanou sukňou sa stane súčasťou námorného štýlu a červené tričko s hlbokým výstrihom doplní obraz osudovej krásy.

Zoznam najmodernejších farieb v roku 2016 vám pomôže vybrať si prosté farebné tričko:

 • brčál;
 • indigo;
 • zelená;
 • tyrkysová;
 • šarlátový.

bystrý

Keď už hovoríme o letných, jeden nemôže zabudnúť na svetlé tričká. Sú populárne niekoľko sezón.

Najjasnejšie a najmodernejšie farby v roku 2016:

 • vápno;
 • citrón;
 • oranžová;
 • horúca ružová.

Neon košele sú často používané v pláži-ako obraz, a zmes harmonicky s krátkymi šortkami a mini sukne.

Svetlé prosté tričká určené pre mladé dievčatá do 30 rokov. Taký model nesie sviežosť a ľahkosť, preto sa ženám vo vyššom veku odporúča, aby takéto farby odmietli.

Neónové farby sú vyrobené pre brunetky. Hra na kontrastoch tmavých vlasov, výhodne tieňa tvár a opálenú pleť. Pre dievčatá s takýmto vzhľadom, môžete kombinovať tričká s nemenej jasným dnom.

Blondínky a ryšavé krásky nie sú vo svojej voľbe tak slobodné. Jedna neónová vec v celkovom obraze sa môže stať jasným prízvukom, ale dno by sa malo vykonávať v upokojujúcich odtieňoch.

Použité materiály

Výrobcovia tkanín sa neunavujú, aby prezentovali nové materiály v odevoch. Je ľahké urobiť chybu v ich rozmanitosti, preto je dôležité pochopiť, čo by sa malo nosiť a kedy.

bavlna

V lete je ťažké preceňovať užitočné vlastnosti bavlneného trička. V koži dýcha a absorbuje sa vlhkosť.Tento prírodný materiál je hypoalergénny, a preto ho nemožno obávať výskytu rôznych podráždení.

Bavlnené tričko je rýchlo pokrčené, čo ho robí nepraktickým. Výrobcovia tento problém vyriešili pridaním malého množstva syntetickej priadze do tkaniny. Umožnili košeli, aby sa zmestili do tela a lepšie si udržali tvar.

polyester

Polyester sa často používa na vytvorenie dámskeho oblečenia. Prakticky neváha a udržuje farbu dokonale, čo predlžuje životnosť trička.

Tričká z polyesteru potešia rozmanitosť jasných farieb, tesne priliehajú k telu a aj vďaka svojej hustote môžu skrývať niekoľko pocitov v páse.

Takéto modely sú vhodné pre šport, pretože sú dobrou vlhkosťou, ale v letnom horúčave by sa mali takéto modely opustiť. Syntetická tkanina nedovoľuje pokožke dýchať, čím sa upcháva a znečisťuje pokožka. Ak nosíte polyesterové tričko po celú dobu, môže sa na vašej pokožke objaviť začervenanie a zub.

Existuje mnoho variantov polyesterových tričiek, ktoré priťahujú cenovo dostupnú cenu a vzhľad, avšak pri získavaní týchto modelov by ste ich mali striedať s bavlnou a inými tričkami z prírodných tkanín.

Kde používať

Obyčajné tričká sú široko používané v rôznych vzoroch a štýloch vďaka svojej praktickosti a kompatibilite.

Pre telesnú výchovu

Tričká pre telesnú výchovu by mali mať tieto vlastnosti:

 • pohodlia;
 • priedušnosť;
 • voľný klasický strih;
 • pokojné farby.

Šport a tričko sú už dlho neoddeliteľnou súčasťou. Telesná výchova by sa mala konať v pohodlí, takže tričko pre túto príležitosť dokonale zapadá.

Dobré tričko pre telesnú výchovu môže byť vyrobené z bavlny a byť najviac rozpočtu možnosť. Ak však prichádzajú aktívne fyzické cvičenia, jednofarebné tričko by malo byť vybrané z elastickej, rýchloschnúcej tkaniny.

Farba trička pre telesnú výchovu by nemala byť príliš svetlá a rozptyľovať sa od ostatných. Navyše, príliš svetlé tričko s dlhým nosením sa môže rýchlo nudiť, takže neutrálne tričko bude žiť dlhšie v športovej skrini.

Pre každodenné nosenie

Modely pre každodenný obraz môžu mať rôzny strih a farbu. Tričká s hlbokým výstrihom alebo výstrihom sú vhodné pre romantický štýl a pre praktický štýl - tričká so štandardným krkom.

Farby pre každodenné nosenie sú rôzne, napríklad absolútne akékoľvek odtiene sú vhodné pre úspešný tandem s džínsami. Klasické nohavice pôjdu dobre s pastelovými tričkami a hlbokými sýtymi farbami.

Ako ozdobiť obyčajné tričko

Akékoľvek triko aj najjednoduchšieho strihu môže vyzerať veľkolepé, ak poznáte nejaké triky pre ženy:

 • doplnkové módne doplnky;
 • jasný spodný obraz;
 • štýlový sveter alebo sako;
 • džínsová vesta.

Doplnením jednoduchého trička týmto spôsobom môžete nielen vyzerať svetlé a štýlové, ale aj vytvárať nový vzhľad.

Módne obrázky

Pre príležitostný, hravý vzhľad urobí biele monochromatické tričko s jednoduchým strihom. Jasne biele šortky v červených pruhoch, rovnako ako džínsové košele, zviazané v uzle na bruchu, bude dopĺňať súbor, riedenie neha biela s odvážne akcenty. Perfektné topánky pre takýto súbor sú biele tenisky.

Prejsť na obchodné ležérny vzhľad s čiernym výrezom tričko a biele nohavice. Sandále s uzavretou špičkou sú dobrou voľbou pre kancelársky štýl.

Mať prosté tričká je jedným z pravidiel úspešného šatníka, ktorý je schopný tvorivých premien, pretože tieto veci môžu byť vždy relevantné.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky