Športové tričká - vyberte si pohodlie!

Športové tričká - vyberte si pohodlie!

Športové tričká - čo ich odlišuje od každodenných

Športové tričká sú špeciálne navrhnuté tak, aby vytvorili príjemné prostredie v období zvýšenej fyzickej aktivity. Líšia sa od každodenných nielen vyššou cenou, ale aj ukazovateľmi vysokej kvality. Športové tričká sú vyrobené zo špeciálnych hydrofilných materiálov, ktoré zabezpečujú kvalitné odstránenie vlhkosti z tela.

Vynikajúce hygienické vlastnosti a vynikajúca odolnosť proti opotrebeniu umožňujú použitie moderných syntetických materiálov v značkovom športovom oblečení najvyššej triedy. Väčšina športových tričiek má tesný strih, ktorý umožňuje lepšie výsledky.

druh

pólo

Najprv sa objavil ako vrchné oblečenie pre jazdu. Charakteristickým rysom štýlu póla je hrudný popruh. Spolu so športovými nohavicami a džínsami vytvára polokošele výborný set pre prácu a voľný čas. Krátke rukávy sú perfektne kombinované so športovými sukňami, šortkami a nohavicami. V retro-štýlovom viacvrstvovom póle s výrazným výstrihom a golierom pôsobia muži veľmi impozantne v kombinácii s ležérnymi nohavicami a džínsovými modelmi.

So symbolmi športových predmetov

Tričká so športovými symbolmi sú určené nielen na šport, ale aj na bežné nosenie. Rôzne výtlačky a výšivky môžu symbolizovať jednotlivé športy alebo veľké súťaže, ako napríklad olympiáda a majstrovstvá.

Ako prvok dekoru na dámskom športovom tričku, logá známych športových značiek vytvárajú dôraz na hrudník. Kombinácia značkových farieb a log robí rozoznateľné tričká takých známych športových značiek ako PUMA, ADIDAS, NIKE.

S menami

Športové tričká s menami sú obľúbené u žien a mužov všetkých vekových kategórií. To je skvelý nápad na dar, ako milovaný človek, a milovaný, priateľ, kolega. Mená môžu byť vytlačené a vytlačené na športových tričkách. Miesto názvu závisí od predstavivosti dizajnéra a môže byť umiestnené vpredu i vzadu. Táto zábavná vec bude zdobiť vaše športové šatník, bude fandiť vás a tých okolo vás.

S výtlačkami

Športové tričká s potlačou dokonale zapadnú do mestského štýlu. Jeho predmetom môže byť ako šport a abstrakt z oblasti športu. Obľúbené sú tričká so zvieracími odtlačkami a abstrakciami. Výtlačky na športové tričká rozoznávajú váš športový šatník, robia šport jasnejší. Takéto tričká sú ideálne pre milovníkov outdoorových aktivít v meste.

Dlhý rukáv

Športové tričko s dlhým rukávom je užitočné pre tých, ktorí chcú v chladnom období hrať na ulici. Ideálne pre zimné cestovanie ako spodná bielizeň. Dámske tričká s dlhým rukávom vytvoria z módneho oblečenia džínsové dno: sukne alebo nohavice. Modely s dlhými rukávmi sú často používané ženami a mužmi ako pohodlná voľba pre každodenné nosenie.

Pre gymnastiku

Modely pre gymnastiku, navrhnuté špeciálne pre tréning, majú vysoký komfort. Veľa strií, mávanie a silových cvičení v procese športovania a umeleckej gymnastiky vyžadujú vysokú hygienu, roztiahnuteľnosť, pohodlný strih a odolnosť oblečenia. Niektorí výrobcovia športových tričiek pre gymnastiku zdobia svoje modely výtlačkami zobrazujúcimi gymnastické vybavenie alebo elegantné nohy.

Polyester je high-tech odolná a elastická tkanina. Športové tričká z polyesteru hladké a mäkké, príjemne sa dotýkajú tela. Polyesterové modely nespôsobujú alergické reakcie a nedráždia pokožku. Sú ľahko umývateľné a rýchlo sušené. Tričká z polyesteru s poréznou štruktúrou poskytujú vynikajúcu výmenu vzduchu a vlhkosti.

pletený tovar

Pohodlné dresy na športové dresy sú kľúčom k úspešnému tréningu s vysokými výsledkami. Vzhľadom na vynikajúcu schopnosť natiahnutia sú tričká z úpletu veľmi pohodlné pri práci s energetickým zaťažením, rannými behmi, pre turistiku a aktívny odpočinok. Pletené modely s okrúhlymi výstrihmi a výstrihom do V tvoria výborné športové súpravy s legínkami, pletenými nohavicami a šortkami.

Čo nosiť

Športové tričká sú kombinované so športovými šortkami, sukňami, šortkami a nohavicami. Športové tričká sa v každodennom živote úspešne zmestia do dámskeho aj pánskeho šatníka. Sú perfektne kombinované s nohavicami a sukňami v príležitostnom štýle.

Takmer celá rada džínsov určených na kombináciu so športovými tričkami. Muž v džínsoch a športová košeľa s pevným dizajnom vždy vyzerá štýlovo a moderne, zatiaľ čo ženy, ktoré si cenia pohodlie a štýl, úspešne tvoria súbory zo športových tričiek a džínsových sukní, džínsov priateľiek a džínsov.

Výhody športových tričiek

Zvýšený nedávny záujem o športový životný štýl stavia športové t-košele na bar nad konvenčné modely. Tričká určené pre šport odvádzajú vlhkosť oveľa lepšie a zabezpečujú voľný prienik vzduchu.

Strih športových tričiek je čo najviac ergonomický. Poskytuje maximálny komfort pri jazde a zvyšuje fyzickú námahu. Prítomnosť viacerých športových tričiek v šatníku ju robí rozmanitejšou av niektorých prípadoch uľahčí výber oblečenia.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky