Tenisky Jordan 2019

Tenisky Jordan 2019

Ak sú tenisky pomenované podľa jedného z najlepších basketbalových hráčov, potom sa musia zhodovať. Nike Air Jordan alebo len Jordans plne dodržiavajú toto pravidlo. Je ťažké pomenovať lepšie partnerstvo medzi športovcom a športovou líniou ako tieto lietajúce tenisky!

O značke

Ako sa hodí k hviezdnej topánke, jej príbeh začal s určitým rozpakom, keď v roku 1984 Michael Jordan vyšiel hrať prvý pár topánok vyrobených v rámci jeho zmluvy s Nike. NBA basketbalová asociácia požadovala, aby hráči striktne dodržiavali pravidlá obliekania, a to, že farba ich topánok bola väčšinou biela. Prvý Jordans bol čierny a červený, takže basketbalový hráč dostal pokutu 5 000 dolárov za každú hru, ktorú hral v „zlých“ teniskách. A už v tejto sezóne, Air Jordan začal byť kúpený s rýchlosťou blesku.

Po dlhú dobu, Jordans zostal športová obuv, ale v roku 2009, vďaka zmesi štýlov a módy pre úmyselné nedbanlivosti medzi západnými hviezdami, tenisky boli opäť v centre pozornosti. Celebrity prešli ich slávny Air Jordan pre prechádzky, večierky a obrady.

A teraz by mohla značka ponúknuť svojim zákazníkom očarujúce a fantastické modely spolu s vydaním svojich obľúbených retro možností.

Vlastnosti a výhody

Prvé modely boli vytvorené špeciálne pre hru basketbalu - pružné, pohlcujúce výstrely vytvorené pre hru v hale alebo na ulici. Tento druh športu bol obzvlášť populárny medzi mužmi, preto boli vytvorené hlavne mužské modely.

V 2000-tych rokoch sa zameranie dizajnérov značky posunulo smerom k ženskému publiku: tenisky zostali svetlé, špeciálne a svetlé.

V nich sa objavili viac „krásnych“ prvkov a riešení, vďaka ktorým sa Jordans ľahko stali hlavným detailom módneho obrazu.

Laconic platforma podrážky a nafúknutá línia lán rozlišujú túto topánku medzi inými teniskami.

"Typ" funkcie sú často uvedené v samotnom názve modelu: nízka je zvyčajná nízka horná línia, pohodlná a všestranná, prechádzajúca pod kosťou, vysoká - vysoká línia, dlhý jazyk, jumper a dokonca aj manžeta, ktorá pokrýva kosť a udržuje väzy z podchladenia. Nízke modely sú vhodné na prevádzku a aktívnu prácu s rovnomerným zaťažením, vysokými náhlymi pohybmi, s variabilným odpočinkom a dynamikou.

Charakteristickým znakom značky sa stal štýl a kvalita: hladké švy, dokonalá montáž dielov, ľahké a ľahké tenisky.

Keďže prvé modely boli vyrábané v limitovaných edíciách, spoločnosť periodicky znovu vydáva prvé riadky, ktoré ich označujú slovom „Retro“ v názve a na uľahčenie vyhľadávania požadovanej možnosti majú všetci vládcovia svoje vlastné číslo. Real Jordans má mnoho výrazných detailov (počnúc kvalitou, presnou veľkosťou v súlade s oficiálnou rozmerovou mriežkou, firemným logom Jumpman, 9-ciferným číslovaním modelov).

Úspora na náklady Air Jordan, môžete naraziť na falošný, ktorý bude krehký a sklamať vás s kvalitou. Je lepšie si vychutnať originálne jordany zakúpené v obchodoch alebo od dôveryhodných predajcov značkových výrobkov.

Prehľad všetkých modelov

Prvé modely Nike Jordan boli vydané v čiernej a červenej farbe.

Dlhé roky boli charakteristickým znakom značky, ale po niekoľkých rokoch sa dizajnéri rozhodli „vyskúšať“ iné „športové“ farby, módne a nezvyčajné kombinácie, tlačené vložky a neštandardné detaily v riadkoch Jordánska.

ovzdušia

Modely mien, vydané v spolupráci s Michaelom Jordanom, získali ďalšiu propagáciu s hviezdami populárnymi v 80. a 90. rokoch. Za svoju dobu bol Eyre inovatívny (zosilnená päta, dodatočná podpora pre členok, úžasná sila).Tieto modely sa stali obľúbenými vďaka rozpoznateľnej jasnej siluete a bohatým farebným riešeniam, prosím, priaznivcom značky.

Vzduch retro vysoká 1

Prvé modely boli vyrobené v tradičných farbách dlhú dobu: biela podrážka s farebným pruhom na dne, bohatá čierna a červená top. Uvoľňuje sa z farebnej kombinácie: čiernobiela, bielo-červená, modro-biela, takmer čierna. Série Limited Air sa zameriavali na konkrétne mestá, napríklad v New Yorku za niekoľko dní, štýlový čierny a červený saténový pár vypredaný. Rozdiel medzi týmto modelom - nedostatkom Jumpmana - sa opakuje na vydaniach s úžasnou presnosťou.

V roku 2017 na vás čakajú dlho očakávané opakovania: dúhovo modrá a obvyklá biela, čierna, biela a zlatá a čierna a zlatá na podporu histórie Američanov Afričanov (mimochodom, pre nich boli vytvorené záplaty s nápisom BHM a vzorom Jumpman).

Dievčatá sa budú tešiť na vydanie Jordánu 1, vytvoreného v spojení so Serena Williams - ženskou líniou Jordans v troch verziách: tradičnej čiernej a bielej a červenej a dvoch verziách čiernej, bielej a ružovej. Počet tenisiek je 23 (naráža na 23. víťazstvo tenista) a logo Williams a môžete si uložiť topánky v exkluzívnom boxe na 2 páry. A kto môže odolať pokušeniu kúpiť si ďalšie pár mäkkých, ľahkých, štýlových a značkových tenisiek?

Air retro vysoká 4

Veľmi geometrický model: ostré detaily s hladkými, ťahanými hranami. Mužské a ženské verzie vydali najobľúbenejšie farebné kombinácie: biela, čierna, červená, strieborná, zlatá, šarlátová.

Od roku 1989 sa zachoval štýl modelu: použitie sieťových materiálov a prvkov napodobňujúci basketbalový kôš. Medzi najneobvyklejšími verziami sú modely Snakeskin (hadí koža) a Laser (vyznačujú sa modrým dizajnom podrážky a tenkým šedým obrysom tlače na snehobielom pozadí hlavného materiálu na vrchole).

Air retro vysoká 5

Ikonický model od dizajnéra Tinkera Hetvilda si pamätá priehľadná podrážka so siluetou Jumpmana, zväčšený jazyk a šnúrkový klip (ak ste unavení z ich viazania, potom to oceníte), ako aj jasný „žralok“ na vonkajšom okraji podrážky. Dámske modely sú veľmi zdržanlivé: biele, čierne a strieborno-šedé pozadie oživujú vložky hrozna, modrej, modrej, červenej a ružovej. V mužských líniách je výber farieb a dizajnu 2 možnosti: hlavná retro línia s bočnými vložkami a séria 3LAB5.

Ak sa retro dizajn javí ako svieži kvôli prítomnosti modrej, šedej a hroznovej a koralovej farby, potom je 3LAB5 vo svojom sortimente celkom zdržanlivý. , červená, čierna, žltá a žltozelená). Model sa ukázal prekvapivo obmedzeným farebným, dynamickým a vášnivým výkonom, dodá charakter každému mestskému a športovému luku.

Air retro vysoká 6

Najnovší model Jordánu s emblémom Nike bol vytvorený pre hru v hale: tvrdá protisklzová podrážka s Jumpmanom, otvory v jazyku pre ľahké a rýchle pretáčanie.

Na zadnej strane nájdete „spoiler“, ktorý predstavili autá Tinker Hatfield a Porshe. V mužskej a ženskej verzii je dôraz kladený na geometrické detaily, kontrast farieb a textúr. Pánske modely sú „širšie“ vo farebných riešeniach, od svetlých a neštandardných - strieborných dámskych tenisiek, v mužskom rade - „zlatá“ verzia a presný hit vo farbách modelov Shampagne Bottle a Championship Cigar (Víťazská cigara). Modely pre aktívne, jasné a odvážne.

Vzduch retro vysoká 11

Toto je jedna zo vzácnych línií, pôvodná séria bola vydaná výlučne v dvoch verziách (metalická na bielom pozadí a citrónová žltá na bielom) len pre dievčatá av malých vydaniach. Populárny dopyt, tento riadok bol neskôr vyrobený v mužskej verzii, ale re-vydania sa vyznačujú rôznymi farebnými riešeniami pre mužov a ženy, prítomnosť nízkych a vysokých modelov. Dôraz je kladený na šnurovanie, kombináciu mäkkých semišových a lakových prvkov.

Špeciálna láska k modelu zdôrazňuje bohatú čiernu pánsku verziu pod symbolickým názvom Svadobný deň (svadba).V takýchto topánkach nie je hanebné ísť na vlastnú svadbu!

Vzduch retro vysoká 13

Toto je jeden z najobľúbenejších modelov samotného Jordánska, ktorý bol vydaný v roku 1997, jeho dizajn sa podobá panterovi (jeden z prezývok basketbalového hráča): nálepka - okrúhle oko na päte, nezvyčajná podrážka - tlapka elegantného dravca, zosilnená nosná teniska. V prvej verzii boli dva lakonické modely (He Got Game a Playoffs), ktoré položili štýl celej línie 13: takmer skryté šnurovanie a dôraz na veľké bočné detaily objímajúce nohu. Vytvorené pre halu, víťazstvo a snaha o nové úspechy.

Vzduch retro vysoká 14

Najnovší model Jordánska v Chicagu Bulls, v ktorom opäť zvíťazil (1998). „Múza“ dizajnu bola slávny stroj Ferarri.

Model sa vyrába v dvoch prevedeniach: monolitický mäkký vrchný náter, takmer maskovacia čipka, ako aj prešívaný pozdĺžny firmware (imitácia svalov). Podobne ako model 13, je to veľmi stručná farba, séria, ktorá zostáva žiaduca medzi basketbalovými fanúšikmi a fanúšikmi tenisiek.

Spizike bp

Detský model v prísnom prevedení, pripomínajúci dospelý Air high 5 z 3LAB5.

Pohodlná vysoká podpora pre členok, kožené vložky, protišmyková podrážka pre budúcich majstrov v výkone značky Jordánsko.

budúcnosť

Dôsledný dizajn, pripomínajúci Air 11, v bezšvovom modeli 2014 je zatienený bohatými tmavými farbami. Pohodlné bočné šnurovanie fixuje nohu, poskytuje pohodlné nosenie, takmer beztiažové tenisky sa zdajú byť ultramoderné a kozmicky krásne. Elegantné a športové rozhodnutie Jordánsko.

XXXI

31. model sa stal pripomienkou prvého radu Jordans v modernom bezchybnom výkone. Hra farebného prechodu od chrbta k špičke dodáva dynamiku a stáva sa najlepšou dekoráciou modelu. Originálny a nádherný model pre hranie v sále je najlepším darčekom pre skutočného muža.

Cp3 viii

Tieto Jordans sa stal samostatnou pravidelne aktualizovanou sérií Jordans. Udržanie minimalizmu najnovších modelov Air Jordan, СР3, sú zároveň plné inovácií. Napríklad pomocou Podulonu, materiálu Hyperfuse a zjednodušenia šnurovania Flywire.

Moderné, športové a rýchle tenisky.

odhaliť

Tento ľahký model využíva priedušné materiály a rozpoznateľný dizajn Air Jordan.

Mesh materiál zdôrazňuje beztiažnosť a dokonale dopĺňa stručnú farebnú schému. Fanúšikovia tejto značky potešia, že rozpoznajú podrážku Eclipse v zariadení Reveal.

útek

Tento model bol vydaný v roku 1989 a vrátil sa v roku 2013, pričom si zachoval retro štýl a chuť.

Kožené vložky, Air technológia na špičke a päte podrážky, sú kombináciou štýlu a inovácie. Tieto "vzduchové" tenisky sú Nike Air delirious, ale nesú ducha Jordánska.

zatmenie

Tieto tenisky patria do životného štýlu-verzie, aj keď sa na ne pozeráte môžete cítiť ľahkosť, stručnosť a dynamiku vlastné značky Jordánsko.

Hustá protisklzová podrážka so známym Jumpmanom je ďalším štýlovým kúskom, ktorý inšpiruje činy a víťazstvá.

Super lietať

Lietajúce tenisky s ľahkým a anatomickým tvarom existujú v mužskej verzii.

Protišmyková podrážka a stručná nasýtená farba (čierna, červená alebo modrá), niekedy s hrami prechodov. Jeden z moderných modelov, obdivujúci názory a spôsobujúci horlivú túžbu mať Jordánsko.

Tabuľka veľkostí

Na samom začiatku sa značka zamerala na mužov, takže ženy z módy nakupovali detské veľkosti.

Dnes sa Jordans dá kúpiť oveľa pohodlnejšie (sú to modely pre mužov, ženy a deti). Veľkosť mriežky značky Nike Air Jordan a Nike je rovnaká.

Dámske modely možno nájsť v ruských veľkostiach od 33,5 do 45 (dĺžka nohy od 21 cm do 30 cm), muži - v rozsahu 37,5-51,5 (v centimetroch je to 24-36, resp.), Pre deti 31-37 (20 -24 cm).

Samozrejme, musíte mať na pamäti obmedzené zbierky, prispôsobené konkrétnemu publiku (ženy-muži) a ťažkosti pri hľadaní „vzácnych“ veľkostí: takéto modely sa vyrábajú v malých sériách, takže sú rýchlo vypredané.

recenzia

Majitelia značkových tenisiek Jordan oslavujú vynikajúcu kvalitu výkonu,

ľahká, ľahko sa pohybuje a má vysokú životnosť.

Ak vezmeme do úvahy počet inovácií v niektorom z modelov, štýlový dizajn a stručnosť, potom výber Jordans vás poteší už dlho.

V rovnakej dobe, cena zodpovedá kvalite, a tí, ktorí si kúpili Jordans raz za to, že to nie je len dobrý nákup, ale stojí za to investovať do štýlu a zdravia.

Presné dodržiavanie tradícií, vytváranie modelov s dodržiavaním technológie a veľkosti, preukázaná kvalita - opakované nákupy plne spĺňajú očakávania.

Štýlové obrázky

Sneakhedy verí, že tenisky vyzerajú skvele v každom obraze. Jordans je plne v súlade s týmto názorom.

Ale ak sa vám zdá, že ste odvážni, potom nasledujte osvedčený vzorec: retro dizajn tenisky bude dokonale kombinovaný so športovou formou v telocvični av tréningu av každodennom živote v príležitostnom a športovom štýle.

Moderné verzie Jordans sú univerzálne - sú jasné a prísne, čo uľahčuje ich použitie v rôznych obrazoch.

Pre mužov je najlepšou kombináciou športové nohavice, džínsy, rovné a zámerne hrubé modely nohavíc.

Horná časť obrázka by mala byť vybraná pod nohavicami, aby sa predišlo kostýmom a obchodným detailom s jasným kancelárskym prízvukom.

Pre dievčatá bude Jordánsko skvelou kombináciou s džínsy, ležérnymi úzkymi alebo rovnými nohavicami a športovým oblečením. Súpravy sukní a lakonické rovné, športové šaty, s bombardovacími bundami a mikinami pomáhajú vytvoriť správne akcenty. Nezabudnite na detaily: svetlé batohy, športové doplnky budú najlepším doplnkom vášho štýlu s Jordánskom!

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky