Svetelné tenisky - nová generácia módnej obuvi

Svetelné tenisky - nová generácia módnej obuvi

Svetelné tenisky sú jednou z najobľúbenejších možností pre štýlovú športovú obuv. Pokročilá technológia je už pevne vsadená do takmer všetkých oblastí spoločnosti vrátane obuvi. S použitím tejto technológie sa pôvodne vyrábalo iba oblečenie a rôzne doplnky. Teraz je čas na topánky - moderné tenisky s žiarou podrážkou sú veľmi originálne a atraktívne.

Ako sa volá

Spočiatku boli tieto topánky vyrobené pomocou svetonakopitelnye prvkov, avšak vzhľad vedenej technológie umožnil, aby sa výroba topánok dostala na novú úroveň. Tenisky so svietiacimi podrážkami vyrábané všetkými známymi výrobcami športovej obuvi.

Vlastnosti a výhody

V krátkom čase by takéto topánky mohli vyhrať srdcia miliónov fanúšikov športových doplnkov. Medzi výrazné výhody tenisiek so svetelnými podrážkami patria:

 • Vysoká kvalita. Na výrobu high-tech syntetického kaučuku sa používa vstavaný osvetľovací systém. Vďaka použitiu výnimočne vysokokvalitných materiálov výrobcami sa tieto výrobky môžu pochváliť trvanlivosťou a spoľahlivosťou;
 • Odolnosť voči opotrebeniu - jedinečný dizajn tenisiek so svetelnou podrážkou ich robí odolnými voči mechanickému poškodeniu a opotrebeniu. Okrem toho sa táto podrážka nevymazáva ani po rokoch používania;
 • Atraktívny vzhľad - svetelné prvky robia produkt štýlovým a veľkolepým, takže vyzerá skvele s akýmkoľvek oblečením;
 • Veľký výber modelov, ktorý umožňuje každému nájsť si najlepšiu voľbu svetelnej športovej obuvi.

Takéto topánky prekvapujúco kombinujú cenu, kvalitu a pohodlie, čo z neho robí ideálny nákup pre každého človeka.

Ako účtovať

Moderné technológie výrazne zjednodušili proces používania a nabíjania svetelných tenisiek. Súčasťou každého výrobku je špeciálny kábel, ktorý vám umožní nabíjať tenisky z počítača, elektrickej zásuvky a dokonca aj notebooku. Aby ste pochopili, že batérie sú nabité, pozrite sa na indikátor.

Ako zapnúť a vypnúť

Podsvietené LED tenisky sú vďaka LED integrovaným v podrážke. Sú napájané z batérie a poskytujú neuveriteľný efekt pri chôdzi. Ak chcete zapnúť žiaru, je potrebné stlačiť špeciálne tlačidlo. Väčšina výrobcov inštaluje toto tlačidlo v blízkosti šnúrok. Ak znova stlačíte tlačidlo napájania, môžete vypnúť svetlo.

Módne modely

LED svetlo

Modely LED sú považované za najobľúbenejšie a optimálne. Vďaka unikátnej technológii vyzerajú tieto topánky skvele, často nevyžadujú nabíjanie a poskytujú dokonalé svetlo za každého počasia.

zrkadliace

Reflexné tenisky - najnovšie novinky zo sveta módy. Takéto topánky budú elegantné a zaujímavé na pohľad s akýmkoľvek oblečením.

Na kolesách

Svetelné tenisky na valcoch by mohli vytvoriť skutočný pocit medzi mladými ľuďmi tým, že im ponúknu štýlovú topánku, ktorá kombinuje funkcie valcov a tenisiek. Dostať sa do podobného výrobku do školy alebo do práce je oveľa príjemnejšie ako len chodiť.

S krídlami

Tenisky s krídlami sú harmonickou kombináciou jednoduchosti, praktickosti a príťažlivosti. Tieto topánky sú ideálnou voľbou pre každodenné nosenie. Môže sa nosiť so sukňami, sundresses a dokonca aj šaty.

farby

biela

Biele tenisky sa stali populárnymi pred niekoľkými rokmi a naďalej zastávajú vedúce pozície. Tieto topánky vyzerajú skvele s akýmkoľvek oblečením a budú ideálnou voľbou pre prácu i prechádzky s priateľmi.

čierna

Čierne žiariace tenisky sú univerzálne a dokonale kombinovateľné s akýmkoľvek oblečením. V podstate sú tieto topánky vyrobené z pravej kože, preto zaručuje vysoký komfort. Jedinou nevýhodou čiernej farby je, že tieto tenisky sa rýchlo znečistia a potrebujú osobitnú starostlivosť.

striebro

Strieborné tenisky sú voľbou pre ľudí, ktorí sa nebojí experimentov. Môžu byť kombinované s džínsy, šortky a iné športové oblečenie.

zlato

V kolekciách takmer každého výrobcu sa nachádzajú zlaté tenisky so svietiacimi podrážkami. Vyzerajú veľmi pôsobivo a prestížne, takže vám umožňujú vytvoriť zaujímavý a nezabudnuteľný obraz.

materiály

Aby tenisky poskytovali maximálny komfort, je potrebné zvoliť správny materiál. Na modernom trhu existujú produkty, na výrobu ktorých sa používajú rôzne materiály, umelé aj prírodné.

Medzi prírodnými materiálmi je veľmi populárna koža, ktorá spolu s vynikajúcou spoľahlivosťou poskytuje vysoký komfort. Hlavnou výhodou kožených podsvietených tenisiek je, že umožňujú nohám dýchať a vytvoriť optimálne mikroklímu. Kožené topánky sú elastické a dlhodobo si zachovávajú svoj pôvodný vzhľad. Flexibilita a flexibilita materiálu z neho robí ideálnu voľbu pre každého človeka.

Syntetické materiály môžu byť tiež použité na výrobu tenisiek. Ak sa pred niekoľkými rokmi syntetická koža nemohla pochváliť dobrou kvalitou, teraz, vďaka vyspelým technológiám, sú takéto výrobky takmer rovnako dobré ako obuv z pravej kože.

Niektorí výrobcovia vyrábajú tenisky so sieťovinou. Materiál má unikátnu štruktúru - je to priedušná a ľahká tkanina, ktorá sa líši spôsobom tkania a obsahuje nylonové nite. Vďaka tomu je zaručená pevnosť a spoľahlivosť tenisiek.

Materiál, z ktorého bola vložená podošva, je dôležitý, pretože tu budú zabudované LED diódy. Medzi najobľúbenejšie a najoptimálnejšie materiály patria:

 • Philo, ktorý poskytuje pružnosť a ľahkosť tenisiek a je tiež známy svojím atraktívnym povrchom;
 • Polyuretán je hustý a spoľahlivý materiál, ktorý poskytuje gumový efekt topánok;
 • Filit - pružná guma, ktorá časom nestráca svoju belosť a dokonale zvláda akékoľvek zaťaženie.

Vo výrobnom procese tenisiek so svetelnou podrážkou je venovaná zvýšená pozornosť spodnej podrážke, ktorá môže byť vyrobená z nasledujúcich materiálov:

 • Uhlíková guma, ktorá sa môže pochváliť neuveriteľnou pevnosťou a odolnosťou voči oderu. Preto sa materiál aktívne používa na výrobu športovej obuvi;
 • Čistá guma, ktorá zaručuje dokonalú priľnavosť k povrchu a má vynikajúce výkonové vlastnosti;
 • Zmes gumy a syntetických prísad. Zvyčajne sa guma v priebehu času môže stať nepoužiteľnou a trieť, ale pridanie umelých a high-tech komponentov zaisťuje trvanlivosť podrážky.

Ako si vybrať a veľkosti

Bez ohľadu na to, ako vysoko kvalitné topánky, ak si vyberiete zlé, nebude schopný poskytnúť primeranú úroveň pohodlia a pohodlia.Je potrebné pripomenúť, že tenisky môžu byť maximálne tri hodiny denne, pretože zaťaženie chodidla je nerovnomerne rozložené, čo vedie k únave.

Pri výbere svetelnej tenisky sa musíte rozhodnúť, na aké účely budú topánky použité. Napríklad, športové možnosti pre tenisky sú odlišné od tých, ktoré môžu byť použité pre každodenné nosenie. Ak sa tenisky nebudú používať na šport alebo predstavenie, potom je najlepšie vybrať si univerzálne modely.

Svetelné tenisky sa nedajú nazývať vychádzkovou obuvou, ktorú je možné vybrať na základe princípu "ako-nie ako". Aby produkt poskytoval maximálnu úroveň pohodlia, musí spoľahlivo upevniť členok a vyrovnať sa s ťažkými bremenami.

Vyberte si športovú obuv najlepšie večer. Faktom je, že po pracovnom dni sa nohy trochu zväčšia a ak v takomto stave budú na nich tenisky dokonale sedieť, inokedy budú môcť zaručiť pohodlie.

Pri štúdiu produktu dávajte pozor na nasledujúce body:

 • Je tam šnurovanie a aké materiály sú vyrobené zo šnúrok;
 • Ako opatrne sa lepidlo aplikuje, či drží prvky kvalitatívne a či visia;
 • Kto je výrobcom obuvi a či existujú náznaky falošného výrobku;
 • Existuje nálepka s informáciami o materiáli, z ktorého je vyrobená vonkajšia a vnútorná časť výrobku?

Po objasnení týchto bodov by ste mali venovať pozornosť prítomnosti priehlavku. Je to on, kto hrá rozhodujúcu úlohu pri zabezpečovaní pohodlia obuvi. Ak sa v teniskách takýto prvok nenachádza, nohy sa príliš rýchlo nafúknu.

Stielka musí byť odnímateľná, pretože sa tým zabezpečí optimálna hygiena obuvi. Ak sa z tenisky vyžaruje nepríjemný zápach, už sa nebudú nosiť.

Materiál výrobku musí byť zvolený v závislosti od toho, na čo presne budú tenisky použité. Pri každodennom používaní je najlepšie uprednostniť pravú kožu. Je trvanlivejšia a odolná. Z tohto materiálu sú vytvorené pohodlné a funkčné topánky.

Ak žiariace tenisky bez problémov prešli všetkými testami, je čas ich vyskúšať. Rozmery musia byť zvolené tak, aby sa topánky nešmýkali na nohe, ale netlačili na nohu. Správna montáž zahŕňa také momenty:

 • Svetelné tenisky by sa mali hodiť na obe nohy naraz. Len v tomto prípade je možné pochopiť, ako vysoko kvalitná obuv a ako dobre sedí na nohách;
 • Vyskúšajte si topánky s ponožkami, ktoré sa s ňou nosia;
 • Len stojí na jednom mieste nestačí - musíte si čipky na tenisky a chodiť po chodbe. To zabezpečí, že päta a chodidlo sú pevne nastavené tak, ako je to len možné.

Takéto základné pravidlá vám pomôžu vybrať si dobré, a čo je najdôležitejšie, pohodlné tenisky, ktoré môžu každý deň potešiť pohodlie a príťažlivosť.

Čo nosiť

Obete v mene krásy a príťažlivosti sú už v minulosti. Je čas vychutnať si úroveň pohodlia, ktorú ponúkajú moderné technológie a módne domy. Na to, aby vám žiariace tenisky pomohli vytvoriť zaujímavý a krásny obraz, musíte pre nich vybrať správnu skriňu.

Väčšina ľudí si myslí, že športová obuv sa môže nosiť len s džínsami. V praxi sa takéto príslušenstvo môže nosiť s takmer akýmkoľvek odevom. Najdôležitejšie je vybrať správnu farebnú schému a štýl modelu.

Ak sa jedná o svetlé dámske tenisky s jasnými modelmi, potom budú dokonale kombinované s ceruzkou alebo pulóverom obmedzenej farby. Hlavnou výhodou takýchto topánok je, že majiteľ má jedinečnú možnosť experimentovať s kontrastnými textúrami.

Kupodivu dosť, ale tenisky so svietiacimi podrážkami sa dajú nosiť s šaty.Je to dosť odvážne rozhodnutie, ktoré zdôrazňuje osobnosť pani a jej oddanosť modernej móde.

Najobľúbenejšie a naj demokratickejšie sú šaty voľného strihu v kombinácii so svetelnými teniskami. Ak chcete viac odvážnych experimentov - správne kombinujte športovú obuv s dresom.

Pokiaľ ide o mužov, potom vyzdvihnúť kus oblečenia tu nie je ťažké. Ideálnou voľbou je kombinácia topánok s džínsy alebo športové nohavice. Vďaka tomu je možné vytvoriť zaujímavý a živý obraz, ktorý určite oceníte.

Koľko

Náklady na svetelné tenisky závisí od veľkého počtu faktorov, vrátane materiálu výroby, značky, veľkosti, prítomnosti priehlavkových podpier a ďalších prvkov. Najviac rozpočtových možností sú v cenovom rozpätí až 1000 rubľov, ale prestížnejšie značkové výrobky budú stáť niekoľko tisíc rubľov.

Novinky značky

Sketchers

Spoločnosť Sketchers ponúka veľký sortiment žiariacich tenisiek pre dievčatá a chlapcov. Katalóg výrobcu obsahuje výrobky z prírodných aj umelých materiálov.

tenisky

Tenisky s žiarivými podrážkami sú ideálne pre každého. Použitie vysokokvalitných LED diód poskytuje bezkonkurenčnú luminiscenciu a z hľadiska pohodlia nie sú výrobky horšie ako produkty popredných výrobcov športovej obuvi.

Geox

Geox tenisky sú výberom odvážnych ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a milujú vytvárať zaujímavé obrazy. Ak potrebujete kvalitnú športovú obuv vyrobenú z high-tech syntetických materiálov, potom Geox je presne to, čo potrebujete.

Simulácia Originál

Simulácia Original ponúka zaujímavé modely žiariacich tenisiek, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších zákazníkov. Charakteristickou črtou výrobkov spoločnosti je spoľahlivosť a odolnosť voči opotrebeniu, čo je zabezpečené použitím vysokokvalitnej gumy vo výrobnom procese.

Vzduch Max

Air Max ponúka len tie najštýlovejšie a najúžasnejšie tenisky so svetelnými podrážkami, ktoré môžu zaujať každého človeka. Obuv značky Air Max je vhodná na každodenné nosenie a na výkony.

Štýlové obrázky

Svetelné tenisky sú jedinečné topánky, ktoré ponúkajú maximálny komfort a umožňujú vytvárať zaujímavé a jasné obrazy. Perfektnou kombináciou by bola kombinácia topánok s džínsovými šortkami - bude to vyzerať veľmi štýlovo a pôsobivo. Ak dievča rád nosí šaty, potom môžete kombinovať žiariace tenisky s nimi. Náramok alebo hodinky budú perfektne vyzerať ako príslušenstvo.

Tak, žiariace tenisky - skvelá voľba pre štýlové a vysoko kvalitné topánky, ktoré budú vyzerať skvele s väčšinou oblečenie a umožní vám vytvoriť jasný obraz.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky