Večerný make-up pre hnedé oči

Večerný make-up pre hnedé oči

Make-up pre dovolenku by mala byť osobitná. Vo večerných hodinách je obraz hnedookého dievčaťa vytvorený oveľa jasnejšie ako na deň. Všetky aplikované farby by mali byť rozdielne odolné, pretože je možné, že večerná akcia môže trvať celú noc a takéto problémy, ako napríklad šírenie maskary, nikto nepotrebuje.

Profesionálny make-up umelci radi pracujú s hnedými očami, vysvetľuje, že táto farba je priaznivá, aby sa experimentovať s ľubovoľným rozsahom farieb vo vízii. Jedinou podmienkou v takýchto experimentoch by nemala byť odnesená jasom farieb, ktoré sa absolútne nevyžadujú od hnedookej dámy, ktorá je už expresívna z prírody.

Nuance a pravidlá tvorby make-upu

Hnedá farba môže mať rôzne odtiene av závislosti na tom je potrebné zvoliť aj tón tieňov:

 • na orieškové oči - slivka a ružový tón;
 • kare-green - khaki a smaragd;
 • až žltkastohnedý - fialový a fialový odtieň;
 • tmavo béžová ide do béžovej, fialovej, ružovej a modrej farby.

Najprv musíte správne pripraviť tvár. Všetko začína čistením a použitím matného krému - čím sa odstraňuje efekt lesklej (lesklej) pokožky. Určitým spôsobom sa má liečiť a koža okolo očí.

Akékoľvek chyby môžu byť skryté pomocou korekčného zariadenia. Týmto spôsobom je možné zakryť vrásky, dokonca aj reliéf a skryť ich pod okamihmi očí. Make-up vydrží dlhšie, ak sa na viečka aplikuje základ, napríklad matný korektor.

Keď je koža na tvári hladká a čistá, je čas aplikovať očné tiene. Je jasné, že farba odtieňov hnedých očí, na ktorých sa zastavíte, je dôležitá záležitosť a konečný obraz večera na ňom bude do značnej miery závisieť. make-up. V tomto prípade nie je ľahké vybrať tie správne tiene, pretože by sa malo brať do úvahy veľa vecí - aké odtiene hnedých očí, akú farbu dievčenských vlasov, akú farbu má jej koža:

 • ak má dievča hnedé oči a kučery svetlého tieňa, make-up umelci odporúčajú dávať prednosť béžovej, tmavo ružovej, zelenej a piesku tóny;
 • hnedooká tmavá Najlepšie sú hnedé olivové farby;
 • dámy so svetlými hnedými očami mali by ste používať nazelenalé a modré tóny;
 • hnedé oči dievča s tmavými vlasmi čierne, hnedé, bledoružové, čokoládové a strieborné tóny sa najlepšie používajú ako tiene, aj keď fuchsia je tiež vhodná vo farbe;
 • tmavé oči vždy zdobiť fialové, béžové a modré odtiene;
 • hnedá farba zvýrazňujú sa fialové a fialové tóny;
 • svetlo hnedá Vyzerá dobre s ružovými a slivkovými odtieňmi;
 • pre zelenú a hnedú smaragdové odtiene a khaki budú harmonické;
 • hnedé oči Bude výraznejšia s hnedou, zlatou a striebornou farbou, s lila a modrou farbou sa stane atraktívnejšou a svetlejšou.

Aký tón bude maskara je tiež veľmi dôležité. Klasická možnosť, keď voľba padne na čiernu maskaru - je ideálna pre brunetky, ale svetlovlasá dievčina s hnedými očami bude mať viac hnedej riasenky. Ak má hnedooká žena na make-up modrú maskaru, jej vzhľad získa špeciálny jas. V každom prípade nezabudnite, že maskara na večer by mala byť odolná voči vlhkosti, inak budete musieť každú chvíľu opraviť make-up.

Nezabudnite na dizajn obočia. Hnedooká dievčina bude vyzerať oveľa zaujímavejšie a dobre upravená, ak bude mierne opravená. Pre večerný make-up, aby boli v tmavších farbách ako v každodennom živote.Na tento účel sa hodia tmavé tiene, ktoré sa aplikujú na chĺpky, a môžu sa posilniť fixačným činidlom.

Najlepšie je vziať podtochenny ceruzku a držať ich ťahy v smere rastu vlasov. Mali by ste začať od stredu obočia a prejsť na jeho vonkajší okraj. Na záver, ťahy by mali byť tieňované. Môžete tiež použiť tiene. Prírodný odtieň možno dosiahnuť, ak zmiešate rôzne tóny.

Neexistuje make-up hnedých očí bez zvodnej očné linky. Ruky mačky a zaujímavý orientálny vizáž, ako by boli vytvorené špeciálne pre krásky hnedých očí.

Vyzbrojení všetkými týmito poznatkami, môžete ísť priamo na make-up. Tu sú len niektoré nápady s postupnými pokynmi, na základe ktorých si dievčatá s hnedýma očami vytvoria svoj večerný make-up:

Arabské motívy

Tento typ make-upu je vždy nasýtený farbami a jasom. Po prvé, tón tváre sa zhoduje so základmi, vhodnými pre typ farieb. Potom aplikujte červenať na lícne kosti, pripomínajúce tón čerstvý letný opálenie. Zvláštnosťou tohto make-upu je aj dlhé obočie, nie ako obvykle. Tiene by mali používať perleťové, aj keď môžete experimentovať s matným. To bude vyzerať skvele zloženie dvoch alebo troch svetlých farieb.

O kontrastných tieňoch v make-upu

Make-up s tieňmi kontrastných farieb dievčatá sú závislí bez ohľadu na to, akú farbu ich oči. Pre hnedooké oči by najlepšou voľbou boli odtiene modrej a fialovej v tieni, pretože budú môcť zdôrazniť svoju príťažlivosť a zamerať sa na výraznosť hnedých očí. Ak dievča neradi experimentuje odvážne, môže sa rozhodnúť pre mierne stlmené farby - svetlomodré alebo fialové. Ale pre večerný make-up by najlepšia voľba bola bohatá indigo a fialová farba.

večerné make-up, na základe tyrkysovej, zelenej a modrej farby, je tiež schopný zdobiť dievčatá s hnedými očami, a to je ľahko vysvetliť, pretože každý chápe, že modrá jasná obloha, jemné tyrkysové more a jarné zelene nemožno kombinovať s hnedými tónmi zemského krytu. Takéto odtiene sú v prírode harmonické, čo znamená, že sa hodia na harmonický make-up na párty.

"Kovové" odtiene

Make-up s bronzom, zlatom, oceľovým tónom, ružovým a strieborným sú vhodné aj na večerné make-up dievča s hnedými očami. Najteplejšie v tomto prípade budú zlaté odtiene.

Šípka ukazujúca

V práci na zložení hnedých očí pred make-up umelcami sú veľké príležitosti na kreatívne premýšľanie a realizáciu predstavených myšlienok. To je prípad, keď šípky prichádzajú veľmi po ruke - urobia dievčenské pohľad jasnejšie a zdôraznia tvar jej očí. Šípky sú indukované ceruzkou alebo tekutou vložkou. Pre večerný večer by úspešná kombinácia bola make-up s švestkovým očné linky a odtiene ružovo-fialových odtieňov.

Vytvorte dymovú víziu

Tento make-up je tiež veľmi dobre v súlade s farbou lieskových oí. Vlastnosť tohto make-up - bez jasných línií. Najoptimálnejší základ pre to budú svetlé farby na hornom viečku. Kreslenie čiar pozdĺž koreňov rias bude klásť dôraz na tvar očných viečok v dolnej a hornej časti, ale okraje by sa mali kresliť čiernou kefou. Okraje samotných tieňov by nemali byť viditeľné - musia byť tieňované.

Najlepšie je na to použiť sivé alebo tmavo fialové tiene. Základnou myšlienkou je, aby prechod z tieňa do tieňa bol čo najhladší. Pod obočím sú prekryté tiene svetlého tónu - to spôsobuje efekt zvýšeného obočia a otvorenejší vzhľad. taký make-up vyžaduje pridelenie mihalníc, takže maskaru na nich treba aplikovať v dvoch alebo troch vrstvách.

Smoky oči krok za krokom

Takáto dymová vízia zdobí dievča akéhokoľvek veku. Pre jeho implementáciu môžete použiť fázovanú schému vytvárania make-upu s čiernymi a fialovými tónmi, ktoré ozdobia všetky hnedé oči:

 1. Tvár sa čistí a na ňu sa aplikuje tónový základ.
 2. Umiestniť hrubé čierne tiene na horné viečko (mobilné)štruktúra by mala byť krémová. Táto konštrukcia sa dá ľahko zatieniť, a preto urobiť make-up žiadne ťažkosti. Okrem toho použitie týchto tieňov eliminuje potrebu použitia ceruzky, pretože obrys už bude podčiarknutý samotnými tieňmi. Linka by mala byť zahustená bližšie k vonkajšiemu okraju viečka.
 3. Potom vezmite mäkkú kefku a tieňové tiene v pohybujúcom sa viečku.tak, aby farba postupne ustupovala.
 4. Rovnaká farba sa používa na zhrnutie dolného viečka. Tu budete potrebovať tenkú kefu. Tu sa línia mierne zužuje k nosu.
 5. Na čierne tiene naneste vrstvu slamovo-fialových tieňov.mali by byť zastrelení nad záhybom v viečkach.
 6. Pod obočím a na vnútornom rohu oka používame bielenú lila farbu. To dodá vašim očiam sviežosť a vaše oči sa stanú otvorenejšími.
 7. Vezmite čistú, mäkkú kefu a premiešajte tiene.
 8. Pomocou čiernej riasenky jemne natrite riasy. Najprv naneste jednu vrstvu, potom druhú (a na dolnú a hornú riasu).
 9. Posledné štádium takéhoto make-upu - použitie červenania na lícnych kostiach a výber rúže. Mal by to byť tichý odtieň, pretože dôraz na tento make-up je zameraný na výrazné oči.

Ak chcete vykonať tento make-up, nie je nutné ísť do salónu na profesionálny make-up umelca, všetko možno urobiť doma sami. Vrcholom je správny výber farby tieňov. Mali by zodpovedať tónu vlasov, dúhovke očí a dievčenskému oblečeniu.

Takže, dymové oči so zlatými tónmi najlepšie vyhovujú modrookým šatám hnedookého dievčaťa.

Upevnite závesné viečko

Takýto problém sa zvyčajne objavuje s vekom, keď koža začína strácať svoju elasticitu. Aj keď sa tiež stáva, že mladé dievča má rovnaký problém. To je možné s častým nedostatkom spánku, vzácnymi prechádzkami na čerstvom vzduchu, prepracovaním a príliš náročným programom.

Z blížiaceho sa storočia vyzerá celá tvár unavená a dievča vyzerá oveľa staršie ako ona. Ale v tomto prípade môžete pomôcť, a preto majú umelci make-up svoje vlastné tajomstvá:

 1. Pre make-up v tomto prípade musíte použiť iba odtiene matných odtieňovJe teda možné vyhnúť sa tomu, že ostatní budú venovať pozornosť závesnému viečku.
 2. Nie je nutné vzdať sa blikania pod obočím - bude to celkom vhodné, Je tiež dôležité aplikovať odtieň svetlého tónu na roh vo vnútri oka.
 3. Pre make-up v štýle "dymové oči" farby by nemali byť príliš ťažké a presýtené.
 4. Farbenie záhy storočia, pokračujte v rade za obrysomtak, že sa zdalo, že je vizuálne zdvihnutá.
 5. Šípky na večerný make-up hnedooké dievča s blížiacim sa viečkom by malo byť opatrné. Je lepšie používať očné linky, ale ceruzka a koniec šípky sa musia zdvihnúť nahor.
 6. Ak vyzerá harmonicky, žena s visiacim viečkom môže namiesto čiernej ceruzky použiť sivú alebo hnedú. - v niektorých prípadoch táto technika osviežuje a omladzuje.
 7. Ak potrebujete odvrátiť pozornosť od hroziaceho storočia, zamerajte sa na riasy, starostlivo maľujte ich po celej dĺžke a venujte osobitnú pozornosť vonkajšiemu rohu.

Na záver, niektoré ďalšie tipy od hnedých dievčat z make-up umelcov:

 1. Ak sa chystáte na nejakú večernú akciu, precvičte si make-up vopred - takže doslova „naplníte svoju ruku“ a na správny deň sa ľahko vyrovnáte s vytvorením dokonalého obrazu.
 2. Večerný make-up je vždy lepšie vyzerať, ak je doplnený trblietkami.
 3. Ak sa vaše oči nachádzajú v blízkosti nosa, potom v make-upu sa snažte sústrediť pozornosť na okraje očí, nemali by ste maľovať cez viečko úplne.Na vonkajšom okraji viečka sú tiene aplikované svetlé a tmavé a bližšie k nosu - svetlé farby.
 4. Pri opačnom probléme s očami príliš širokými od seba sa viečko úplne vyplní, a prechody v odtieňoch - oproti prvému prípadu.
 5. Nebojte sa experimentovať. Ak sa vám páči váš obrázok, neznamená to, že sa na to musíte zastaviť, pretože je celkom možné, že experimentovaním môžete dosiahnuť ešte lepšie výsledky.
 6. Vytvorenie obrazu, nezabudnite o zhode odtieňa s tónom pleti, s oblečením, s rúžom, Hlavnou vecou pre očný make-up je zdôrazniť ich tvar, dĺžku rias a krásnu líniu obočia.
 7. Nesnažte sa o normy. Ak ste si vzali hnedé oči z lesklého časopisu ako model, nemali by ste dosiahnuť 100% podobnosť, stačí použiť niektoré techniky z obrázku, ale vytvoriť si vlastný obrázok.
 8. Dbajte na osvetlenie, pretože rovnaký obraz vyzerá inak pri inom osvetlení.
 9. Používajte iba kvalitné kozmetické výrobky.inak môžete získať kožné problémy namiesto krásneho make-upu.

Nasledujúce video je jasný večerný make-up pre hnedé oči.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky