Čo nosiť s fialovými topánkami

Čo nosiť s fialovými topánkami

Podľa psychológov si sebaistí ľudia a tvorivé osobnosti vyberajú fialovú farbu oblečenia a obuvi. Spravidla ide o protichodné povahy, ktoré sú citlivé na svojich susedov, pomáhajú potrebným, ale zároveň sa zameriavajú na seba. Fialové topánky, samozrejme, priťahujú pozornosť iných, pretože táto farba je akýmsi kompromisom medzi jasom a zdržanlivosťou.

Vlastnosti a výhody

Dizajnéri a stylisti nazývajú fialovú farbu univerzálnu. Samozrejme, toto nie je čierne a nie hnedé, ktoré sú kombinované s akýmkoľvek iným odtieňom, ale fialová má tiež mnoho výhod. Hlavnou je prítomnosť mnohých odtieňov, napríklad levandule, lila a baklažánu. Všetky tieto sú úplne odlišné odtiene patriace do rovnakej farby.

Lilkové topánky sú ideálne pre jesenné luky, levandulové topánky doplnia letné, vzdušné súbory a lilac topánky ozdobia zimný šatník.

Výhodou fialovej farby je, že robí každodenné oblečenie krajšie, samozrejme, ak nie je nadmerná ponuka príslušenstva.

Módne trendy

Moderná realita ukazuje, že čoraz viac novomanželov neplní tradície, ale vyberá si výnimočný svadobný odev.

Lilac topánky budú nádherné dekorácie fialové šaty, všetci hostia budú pamätať tento druh fúkania, a to dopadne veľmi jemný a sofistikovaný. Víťazné fialové topánky vzhľad a béžové šaty pre svadby.

Zameria sa na slávnostné luku a kyticu kvetov s prvkami fialovej. Dnes, "farebné" svadby sú veľmi populárne, takže budúci manželia majú veľkú príležitosť experimentovať, pokojne kombinovať dizajn svadobných šiat nevesty s vnútorným vyplnením miestnosti, v ktorej sa bude konať oslava.

Nezabudnite však na klasiku. Kombinácia topánok baklažánu so snehovo bielymi šatami bude vyzerať veľmi nezvyčajne, ale elegantne, najmä ak ozdobíte šaty pásom tak, aby zodpovedali topánkam, a ozdobte si topánky bielou čipkou, ak je tiež prítomná vo výzdobe svadobnej dekorácie.

Fialové topánky s vysokými podpätkami sú vhodné pre zvláštne príležitosti. Táto farba je úspešne v tieni zlaté šperky alebo šperky v zlatých tónoch.

Semišové topánky zapadajú do top mäkkých tkanín, doplnené čipkou a zamatom. Ak je hlavná "rýchlosť" v topánkach v tvare päty, musíte byť veľmi opatrní so šperky a používať len malú časť z nich.

Kožené topánky so špicatou špičkou, prísne, bez akéhokoľvek dekoru, sú vhodné na kancelárske nosenie.

Fialová nie je taká ľahká, že ju možno používať v pracovné dni.

Čo a ako sa nosí

V súboroch, kde je aspoň jeden odev z fialovej farby, sa topánky toho istého tónu stanú jasným akcentom, vrcholom obrazu. Blúzka alebo rolák môže byť vec farby baklažánu. Zostávajúce prvky luku môžu byť iné farby, napríklad biela, sivá alebo čierna. Kombinácia smaragd s teplými odtieňmi fialovej farby vyzerá pôsobivo.

Napríklad blúzka fialového odtieňa so smaragdovou farebnou ceruzkou sukne dokonale zapadajú do seba. Týmto spôsobom si môžete vyzdvihnúť fialové topánky v tóne na vrchole kompozície a zdôrazniť tmavo zelenú tašku.

Skvelá možnosť - fialové topánky a džínsy. Tento duet môže byť doplnený o ľahké tričko s potlačou, kde je aj najmenšia zmienka o fialovej farbe. Stylisti odporúčajú nosiť tmavé topánky pre tmavé džínsy a naopak, vybrať svetlo-fialové topánky pre svetlo modré. Zvlášť dobre s úzkymi džínsy vzhľad loď, ale klin topánky nebudú o nič menej relevantné.

Oblečenie v odtieňoch šedej a béžovej je dokonale kombinované s topánkami bohatých odtieňov fialovej. Napríklad, špicaté špičky topánky môžu byť nosené s pevnými nohavicami a strieborné top overlayize, môžete zachovať farbu topánky s manikúrou.

Krásne vyzerajúce levandulové topánky s bohatou žltou farbou. Je racionálne kombinovať tieto topánky so sukňou alebo s nohavičkami z piesku, vrch v tomto prípade by mal byť vybraný v rovnakej farbe ako topánky. Napríklad tmavo žltá sukňa s pásom kompletným s fialovým tričkom alebo krátkym topom a baletnými bytmi v tóne hornej časti oblečenia spôsobí rozruch.

Štýlové obrázky

Fialové topánky možno nosiť v rôznych životných situáciách, stačí správne skombinovať všetky prvky súboru. Len v tomto prípade bude obraz jasný, nezabudnuteľný a krásny.

Večerné obrázky

Violet je výborným riešením pre párty, spoločenské akcie, preto je lepšie kúpiť fialové topánky na vysokom podpätku. Vo večerných hodinách budú modely obuvi vhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Šperky môžu byť kamienky, flitre, iskry.

Návrhári často používajú tradičné spôsoby, ako ozdobiť topánky. Napríklad v takmer každej kolekcii môžete vidieť modely s lukom na špičke alebo päte. Zaujímavý vzhľad a topánky so saténovými stuhami, ktoré môžu byť skrútené okolo členka.

Fialové patentové topánky vždy vyčnievajú, sú chytľavé, čo spôsobuje, že je lepšie ich nosiť večer. Večerné šaty z šifónu sú ideálne kombinované s takými topánkami.

Semišové topánky alebo matná koža vo fialovej farbe sa zhodujú s šatkami z lesklej fialovej látky, alebo šaty zdobené flitrami alebo kamienkami.

Pre slávnostný vzhľad je lepšie použiť fialové topánky na vysokej platforme alebo ihlové. Hlavný materiál topánky môže slúžiť ako semiš, lak alebo koža.

Obchodné obrázky

Ak pracovisko nemá striktné oblečenie, tmavo fialové topánky dokonale zaplnia kancelársky luk. Klasické okrúhle topánky s štvorcovou pätou sú ideálnym riešením pre pracovný odev.

Pre kanceláriu je lepšie zvoliť topánky z matnej kože bez ozdôb. Môžete ich nosiť so sivými alebo béžovými predmetmi. Prísne dosť, ale zároveň, súbor sivej ceruzky sukne s tmavo fialové topánky a lila tričko bude vyzerať ženský.

Neformálne obrázky

Tupé ležérne šatník fialové topánky presne diverzifikuje. S ním môžete tiež vytvoriť veľkolepý monochromatický obraz. Iba pri výbere vecí by ste mali byť veľmi opatrní a počúvať odporúčania stylistov, ktorí hovoria:

  • Dodatočné dekorácie a doplnky, vrátane obuvi, by sa mali mierne líšiť od vrchného ošatenia, byť ľahšie alebo naopak o niečo tmavšie;
  • Nekombinujte teplé a studené odtiene fialovej farby v obraze súčasne, takéto veci sa nebudú navzájom harmonizovať a len pokazia vzhľad ich majiteľa.
  • Print. Fialové topánky vyzerajú skvele s šaty svetlých farieb s rôznymi vzormi a výtlačkami. Hlavná vec je mať odtieň na výkrese, ktorý opakuje tón topánky. Napríklad, letné šaty s kvetmi ako vzor v levandule gamut, svetlo baklažán-farebné topánky bude vyhovovať, a biely sveter a malá levanduľa spojka dopĺňajú oblečenie.

značky

Fialová je vždy v móde, vždy v trende! Takýto záver je možné dosiahnuť pri pohľade na fotografie v katalógoch módnych topánok z minulých rokov a súčasného roka. V ich zbierkach hrajú dizajnéri v rôznych odtieňoch danej farby.

Klasické fialové lode je možné vidieť v dizajnéri Vitoria Snakeskin, ktorý zdobil svoje topánky veľkými kamienkami. Značka Berlína šla ešte ďalej a vytvorila dúhovú obuv, ktorá mení farbu v závislosti od okolitého osvetlenia.

Znalci romantiky by sa určite mali pozerať na fialové lode Anne Klein, na výzdobu ktorých používal luky a umelé kvety.

Populárne s módy a model «Mary-Jane». Napríklad v kolekcii Prada môžete vidieť topánky bohatej fialovej farby. Vytvorenie tohto modelu, návrhári ustúpil z ich vlastných pravidiel, takže špička topánky ukázal, a päty tvarovaný tvar, ktorý sa podobá presýpacie hodiny.

Charlotte Olympia je tiež fanúšikom fialovej farby. V tejto sezóne navrhol návrhár krásky topánok s vysokými podpätkami a skosenou platformou so zlatým okrajom, ktorý úspešne zdôrazňuje neobvyklý tvar topánok.

Fialové topánky sú dobrým riešením pre všetky príležitosti, svetlé dekorácie a štýlový doplnok obrazu modernej módnej ženy.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky