Topánky na podpätku a platforme

Topánky na podpätku a platforme

Topánky na vysokom podpätku a platforma - nepostrádateľná vec v dámskom šatníku. Budú vás vyšší, krajší a ženský. Keď sme sa dostali hlboko do histórie, dozvedáme sa, že platforma sa používa skôr, ako päta. Vznešení majstri, ktorí sa snažili povzniesť nad svoje podriadené, prilepili spracované dosky na svoje topánky. Neskôr sa ukázalo, že je to aj praktické. Bolo možné chodiť cez bahno, bez toho, aby ste museli znečistiť nohy.

Moderné modely obuvi sa výrazne odlišujú od modelov originálnych modelov. Dnes ženy nosia krásne topánky, ktoré môžu dopĺňať akýkoľvek obraz.

Hlavné typy

 • Najznámejší druh topánok, o ktorých každý vie LaBute, Dostali svoje meno podľa mena návrhára Christiana Louboutina. Teraz sú však absolútne všetky topánky, ktoré majú vysoký podpätok a malú platformu, nazývané „laputens“. Je veľmi ľahké sa naučiť Labutenes medzi rôznymi modelmi. Majú tenkú pätu, malú platformu, špicatú špičku s výstrihom, ktorý otvára prsty. Topánky tohto modelu sú k dispozícii v rôznych farbách, ale najznámejšie sú čierne topánky, vysoké podpätky a červené podrážky.
 • Mary jane Charakteristické pre tento model sú zaoblené nosy a popruh s priadzou. Tento model je ideálny pre prácu, pretože má nízku, stabilnú pätu. V topánkach tohto modelu nie sú nohy unavené tak rýchlo, ako napríklad na lodiach.
 • Ďalší model módnej a pohodlnej obuvi - Ankle Strap. Ak nie je nutná prítomnosť platformy v topánkach Mary Jane, potom v topánkach platformy Ankle Strap je nevyhnutná podmienka. Topánky sú ideálne na večerné nosenie. Charakteristickým znakom modelu je tenký pásik okolo členka. Tento model je často zdobený rôznymi masívnymi prvkami.
 • Jednorázové traktory, Topánky tohto modelu preferujú dievčatá, ktoré sú v topánkach nepríjemné s tenkou pätou. Charakteristické vlastnosti obuvi - hrubý podrážkový traktor a stabilná päta. Topánky sú k dispozícii v rôznych farbách, môžu byť uzavreté, alebo s rezom, a tiež popruhy.
 • Na klin. Mnoho ľudí si zamieňa pojem "tank" a "platforma". A skutočne, koncepty sú podobné. Existujú však rozdiely. Klin je úzky, a tiež zahŕňa znateľný zostup do špičky, a platforma je rovná a nemá žiadny výťah vôbec alebo veľmi malé stúpanie.
 • Skrytá platforma. Skrytá je plošina pokrytá hlavným materiálom, to znamená, že platforma nie je vizuálne odlišená.

štýly

 • Obchodný štýl. Takéto obchodné modely ako labutenes alebo “Mary Jane” sú ideálne pre obchodné luk. Prvý aj druhý model sú harmonicky kombinované s prísnymi nohavicovými oblekmi a sukňami. Prvá vec, ktorú musíte venovať pozornosť pri výbere obuvi pre obchodný štýl je pohodlná päta a neutrálny odtieň. Trend tejto sezóny odtiene čiernej, béžovej, čokoládovej a tmavo modrej.
 • Slávnostný štýl. Pre večerný alebo kokteilný štýl dobre padnú topánky s malou platformou a vysokými podpätkami. Môžu to byť labutenes, alebo topánky od výrobcu Ankle Strap. Topánky na večerný vzhľad môžu byť ako monofónne, a tiež majú vzdorný, ale zároveň štýlový dekor. Môžu to byť hroty, kamienky, kamienky atď.
 • Klasická obuv. Pohodlie a pohodlie - hlavné komponenty pri výbere obuvi pre každodenné použitie. Na tento účel sú vhodné topánky s malou podrážkou a podrážkou traktora, ako aj obuv so stabilnou pätou. Svetlé a trendy topánky od výrobcu Mary Jane sú ideálne pre dokončenie ležérneho vzhľadu. Mnoho dievčat uprednostňuje modely bodiek, ako sú lode a labutenes, ako ležérne topánky.Môžete ich nosiť s akýmkoľvek oblečením, okrem športového.

Módne trendy

V tejto sezóne sa dizajnéri rozhodli zamerať na prírodné materiály, ako je koža, semiš, textil, ako aj vysoko kvalitné syntetické materiály. Dnešné technológie umožňujú vyrábať vysoko kvalitné topánky zo syntetických materiálov. Takéto topánky budú trvať dlhú dobu, kým sú pohodlné a nie drahé.

Takže, zvážte, aké topánky budú v tomto roku v trende? Klasické farby budú v móde v tejto sezóne. Prečo klasické farby? Pretože sú univerzálne. Napríklad, biele, čierne alebo béžové topánky budú vyhovovať pre bežné i večerné nosenie. Jas a kontrast sú tiež v móde. Nezabudnite na svetlé a módne topánky. Takýto jasný doplnok rozriedi akýkoľvek prísny a pochmúrny obraz. Nebojte sa jasu. Experiment!

Novým trendom tejto sezóny je leopard a hada tlače. Tiež v móde módy, geometrické tvary a písmená. Nepodceňujte ďalšie príslušenstvo. Dajú váš vzhľad individuálne a nezabudnuteľné.

Kamienky, kamene, strapce a objemné prvky (kvety, luky, atď.) Sú v tejto sezóne považované za módne, tento rok aj v lete si môžete vybrať, aby ste si svoje topánky zavreli. Toto leto v trende perforovaných materiálov. Takéto topánky urobia váš obraz originálnym a harmonicky dopĺňajú obraz. Ako už bolo uvedené, tohtoročným trendom sú topánky na vysokom podpätku a topánky na platforme.

Je tu však jedna vec - topánky by mali byť pohodlné. Toto je hlavná podmienka. To je dôvod, prečo najobľúbenejšie tento rok boli topánky s hrubými, stabilnými podpätkami. V trende je štvorcový tvar päty, rovnako ako tvar - hlaveň a lamela.

Napriek všetkému zostávajú čerpadlá, ktoré sú považované za klasiku, jedným z vyhľadávaných modelov medzi ženami a mladými dievčatami. Tento rok sú prezentované v nezvyčajnom, kreatívnom dizajne.

V tejto sezóne dizajnéri venovali osobitnú pozornosť cieľu. Lode zapadajú do každého luku: biznis, romantický, ležérny a dokonca v niektorých variantoch športový. Hitom najnovších zbierok boli topánky na veľmi, veľmi vysokom podpätku. 8 centimeter päty je teraz považovaný za skromný. To znamená, že v tejto sezóne sú podpätky vo výške od 10 cm.

Prezrite si zaujímavé modely

 • Lakové topánky s vysokými podpätkami a skrytou platformou svetlej šalátovej farby. Tento model je vhodný pre koktejlové šaty a ležérny vzhľad. Svetlá farba topánok urobí váš vzhľad nezabudnuteľným a jedinečným. Topánky môžu byť doplnené vreckom rovnakej bohatej a svetlej farby.
 • Papuče s jasnou, kvetinovou potlačou, Model má malú plošinu, ako aj otvorený výtok. Topánky vhodné ako na večerné šaty, tak na krátke ležérne šaty. Môžu sa tiež riediť tmavým oblekom.
 • Semišové topánky so stabilnou pätou. Topánky majú originálnu farbu: päta a platforma žiarivo fialovej farby a horná časť mäkkej modrej farby.
 • Lode s vysokými podpätkami jasne ružovej farby. Topánky budú harmonickým záverom akéhokoľvek večerného alebo kokteilového oblečenia.
 • Čierne semišové topánky s vysokými podpätkami. Topánka je otvorená vzadu. Predná časť topánky má otvorenú zlatú platformu. Tento model je ideálny pre dokončenie takmer každého večerného vzhľadu, či už ide o krátke šaty alebo dlhé šaty.
 • Lakové topánky čiernej farby na stabilnej päte a malej platforme. Päta na tomto modeli je veľmi originálna, má malý predĺžený otvor. Zadná časť je spojená s hlavným tenkým popruhom. Predná časť je biela, rovnako ako otvorená špička. Topánky dokonale dopĺňajú akýkoľvek obchodný vzhľad a večer.
Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky