Magnetická maska ​​na tvár

Magnetická maska ​​na tvár

Jednou z hlavných podmienok atraktivity žien je každodenná starostlivosť. Niekto na tieto účely používa hotové kozmetické výrobky, niekto, na základe obľúbených tipov a receptov, dáva prednosť tomu, aby nástroje pre krásu vlastnými rukami používal iba prírodné zložky darované prírodou. Všetky ženy sú však zjednotené jednou spoločnou túžbou - vždy za každých okolností vyzerať dokonale.

Ak chcete dosiahnuť dobré výsledky, potrebujete veľké množstvo času, ale nie vždy moderné predstavitelia spoločnosti ich majú v požadovanom množstve. Okrem toho ani najúčinnejší prostriedok nie je vždy schopný preniknúť do hlbších vrstiev kože, takže jeho pôsobenie je považované za povrchné. Tieto vlastnosti sú však rozdielnou magnetickou maskou pre tvár, ktorá sa stala veľmi populárnou a žiadanou medzi ženami rôzneho veku.

Vlastnosti a výhody

Magnetická maska - nie je nováčikom na trhu s kozmetikou, mnohé z nich ju už dlhšiu dobu úspešne používajú a tajomstvo úspechu spočíva v špeciálnom zložení tohto výrobku, a to v magnetických časticiach, ktoré „ťahajú“ kontamináciu z pórov. Tieto prvky, ktoré boli vyvinuté pokročilou technológiou, účinne čistia pokožku a dodávajú jej krásny, dobre upravený vzhľad.

Maska krásy je skutočným prielomom, ktorý spája profesionálne postupy a tie recepty, ktoré mnohé dievčatá a ženy použili ako alternatívu. Rôzne „lektvary“, ktoré sa mnohí varili doma, neponúkajú vždy očakávaný výsledok a po ich použití sa spravidla fanúšikovia ručnej kozmetiky už k nim nevracajú, čo sa nedá povedať o maske s magnetickými časticami.

hlavná výhody maska ​​proti starnutiu:

 • príležitosť vlastné použitie doma;
 • dôkaz výsledky po prvom použití;
 • Absencia nebezpečné látky a zložky, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie;
 • Princíp činnosti znamená zvýšenú absorpciu hodnotných látok;
 • Masážny efekt, Magnetické častice prenikajú hlboko do kože a odoberajú všetky nečistoty nahromadené v póroch;
 • Opakovane použiteľná maskajeho životnosť je 7 rokov.

Pozitívne aspekty zahŕňajú aj odstránenie akné a čiernych škvŕn, vyhladenie malých vrások. S každou ďalšou aplikáciou sa zvyšuje efektívnosť. Vzorec je navrhnutý tak, že magnetické pôsobenie podporuje lepšie prenikanie živín do epidermy, a to sú prírodné oleje, vitamíny, minerály. Pri pravidelnom používaní masky môžete získať nasledujúce výsledky:

 • Dokonale čistá a dobre upravená pokožka;
 • zúžené póry;
 • krásna farba a zdravá pleť;
 • hladké jemné vrásky;
 • elastická koža;
 • dokonalé zvlhčovanie;
 • okysličená a živná dermis.

štruktúra

Zloženie magnetickej masky možno nájsť vybrané rastlinné oleje, ktoré sú určené na riešenie rôznych nedokonalostí horných vrstiev epidermy: dlane, bambuky, kokosu, hroznového jadra. Tieto prírodné zložky obohacujú dermis vitamínmi, stopovými prvkami a antioxidantmi, odstraňujú akné, vyrážky a zmierňujú podráždenie. Včelí vosk prítomný v kompozícii zlepšuje krvný obeh, vracia zdravú pleť, aktivuje ochranné vlastnosti pokožky, dlhodobo ju udržiava zdravý a krásny. Vitamín E spôsobuje, že dermis je pevný a elastický, a magnetické častice túto činnosť vylepšujú.

Ako používať

Magnetická maska ​​je úspešný kozmetický nákup, pretože tento produkt sa veľmi ľahko používa a jeho účinok prevyšuje očakávania všetkých zákazníkov.

Ak chcete spustiť magický nástroj, ktorý vám pomôže, stačí vykonať niekoľko jednoduchých manipulácií opísaných v návode na použitie:

Krok 1, Príprava kože. Je potrebné odstrániť všetku farebnú kozmetiku a očistiť tvár od nečistôt. Na tieto účely môžete použiť mlieko, tonikum alebo pleťové mlieko na odstránenie make-upu alebo iných prostriedkov. Pena a drhnutie bude fungovať, ak je potrebné hĺbkové čistenie.

Krok 2. Po prípravnom procese, ktorý potrebujete vyberte masku z krabice, položte ju na bradu a postupne ju zdvihnite na čelo.

Krok 3. Montáž špeciálnych dierk dispozícii na webe pre oči a nos.

Krok 4. Fixácia masky na zadnú časť hlavy s nastaviteľným držiakom pásu.

Krok 5Vyhladenie tkaniny, takže nie sú žiadne záhyby.

Odporúčaná doba na použitie masky je 1 hodina.

Tento počet minút je dostatočný, ak sa postup bude vykonávať denne. Masku je možné používať celú noc, len v tomto prípade ju musíte nosiť každý druhý deň.

Tento príjemný postup zachráni ženy z pravidelných návštev v salóne krásy, pretože teraz môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky v stenách svojho domova.

Vlastnosti masky s magnetom sa uchovávajú sedem rokov, pričom nástroj mladosti poteší svojich majiteľov priaznivým vplyvom na pokožku tváre a organizmu ako celku.

kontraindikácie

Neexistujú žiadne zvláštne kontraindikácie pre použitie magnetickej masky. Jediné, čo výrobca uviedol, je vysoký krvný tlak. U ľudí náchylných k poklesu krvného tlaku, magnetické účinky môžu spôsobiť mierny vzostup.

Prehľad

Moderný kozmetický trh je plný rôznych magnetických masiek. Vyrába sa tovar Izrael, Čína, Francúzsko, Všetky majú takmer identické vlastnosti, takže voľba závisí len od vkusu spotrebiteľa.

 • TM Turmalínová maska ​​iTourmaline - je to látka, ktorá má spojovací materiál. Aktívne zložky zahŕňajú vysokomolekulárne gélové, selénové a turmalínové kryštály. Počas nosenia klesá teplota kože v dôsledku chladiaceho gélu. To poskytuje omladzujúci účinok. Anióny odstraňujú toxíny z kože a oxidantov, poskytujú hlboké čistenie pokožky.
 • Kúpele "Čierna maska", Hlavnými látkami sú perlový proteín a prášok, minerály z Mŕtveho mora, vitamíny, rastlinné oleje hlboko čistí a vyživujú pokožku, zvlhčujú ju, bojujú proti previsu. Produkt je určený pre užívateľov vekovej kategórie 40+.
 • Magnetická ružová maska Bradex "Kleopatra" Vyrobené z vysoko kvalitného nylonu s 11 magnetmi, ktoré vykonávajú masáž. Osobitná pozornosť je venovaná oblasti storočia, ktorá najprv stráca svoju elasticitu.
 • Osobitnú popularitu majú aj produkty s názvom "Magnetická maska" a Dr. Brandt, ktoré sú tiež určené na elimináciu zmien kože súvisiacich s vekom.

recenzia

Magnetická maska ​​má extrémne kontroverzné recenzie. Niektorí, ktorí to skúsili povedať, že maska ​​naozaj funguje: vyhladzuje vrásky na tvári a veku, zlepšuje tón pleti, vyživuje bunky živinami, pomáha mladším.

Medzitým nie sú komentáre a spätná väzba od odborníkov také pozitívne. Odborníci v oblasti kozmetického priemyslu hovoria, že na tento produkt by ste nemali klásť špeciálne nádeje. Podľa ich názoru je to skvelý spôsob, ako rýchlo osviežiť pleť, zmierniť únavu a prvé príznaky vädnutia kože, ale maska ​​nemôže vyhladiť existujúce vrásky, oveľa menej z dvadsaťročného nymfetu zo štyridsaťročných dievčat.

Účinnosť magnetických masiek ešte nie je potvrdená vedeckým výskumom a neexistujú žiadne klinické štúdie tohto zariadenia, preto je možné pochopiť, či existuje účinok z jeho použitia, alebo nie, pričom zakúsil masku len na sebe.

V nasledujúcom videu si prezrite magnetickú masku.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky