Estel Vlasy na vlasy

Estel Vlasy na vlasy

Každý deň, v každej situácii, chce každá žena vyzerať štýlovo a bezchybne. Veľmi dôležitú úlohu hrá účes. Zdravá a dobre upravená srsť je neoddeliteľnou súčasťou úspešného imidžu. V tomto zložitom prípade sa spoločnosť dobrovoľne rozhodla pomôcť ženám. Estel.

O značke

Predtým, než pristúpime k predmetu našej úvahy, zoznámime sa so samotnou spoločnosťou. Estel Vedenie ruského trhu medzi výrobcami profesionálnych prípravkov na starostlivosť o vlasy. Rozsah spoločnosti je schopný uspokojiť potreby a želania najnáročnejšej a najnáročnejšej osoby, denne produkuje stovky tisíc kusov: šampóny, masky, stylingové výrobky, kadernícke potreby, kozmetika pre mužov a deti, maľovanie na riasy a obočie a mnoho ďalšieho.

Estel zaručuje vysokú kvalitu kozmetiky a doplnkov. Všetky závody spoločnosti sú vybavené laboratóriami, kde sa kontroluje kvalita vyrábaných výrobkov, ktorá spĺňa najvyššie požiadavky a normy Európy.

výhody

Vosk na modelovanie a upevňovanie účesov je veľmi užitočným a praktickým produktom. To robí vlasy ušľachtilé a kompatibilné so stylingom, zdôrazňuje vrstvy viacstupňového strihu vlasov, je vhodné pre modelovanie a zaistenie jednotlivých prvkov štýlu (skrútené pramene, vrkôčiky, kučery, tkanie, kučery).

Estel vyrába dva typy vosku: tekutý sprej vosk "Velor" a pevné "Airex", Sprejový vosk sa líši jemnou a ľahkou textúrou a nepreťažuje vlasy. Unikátny vzorec výrobku - kombinácia vosku s revolučným dvojčinným kondicionačným činidlom, Silsoft substancia (silikón) zanecháva vlasy pružné a elastické a nedáva im efekt "neprirodzeného". "Airex" sa vyznačuje silnou a dlhodobou fixáciou, dodáva vlasom lesk.

Vytvorenie kreatívnych obrázkov akejkoľvek zložitosti už nepredstavuje problém s takýmto asistentom. Zapnite fantáziu a odvážne sa chopte - Estel berie na seba realizáciu vašich nápadov.

Za každého počasia je vosk z tejto značky zárukou bezpečnosti vášho účesu v jeho originálnej podobe vďaka špeciálnemu zloženiu, ktoré kryje vlasy ochranným filmom.

štruktúra

Vosk z Estel takmer úplne pozostáva z prírodných zložiek a obsahuje živiny, ako aj vitamín B5ktoré vyživujú a šetrne sa starajú o vlasy, postupne menia svoju štruktúru. Výsledkom je silná, lesklá a zdravá srsť. Pri aplikácii sú vlasy pokryté tenkým filmom, ktorý ich chráni pred agresívnymi vplyvmi prostredia. Vosk len dokonale zdôrazňuje štýl a trvá dlho, okrem toho, že je dôležité, že je veľmi ľahko vypraný.

Podmienky používania

Estel "Airex"

Vezmite malé množstvo štýlu z pohára a roztrite ho na končeky prstov. Keď sa vosk zohreje, naneste ho na špičky alebo na jednotlivé pramene suchých vlasov.

Tekutý voskový sprej Estel "Velor"

Fľašu dobre pretrepte, produkt nastriekajte na vlasy a prstami ju zvlňte do požadovaného tvaru. Použitie tekutého vosku vám dáva možnosť zmeniť vlasy počas dňa toľkokrát, koľkokrát budete chcieť.

Je dôležité nepoužívať príliš veľa produktu, pretože ak ho preháňate množstvom, vaše vlasy budú vyzerať mastné (vidíte, vzhľad špinavých, nemytých kučier nepridáva do obrazu žiadnu príťažlivosť). Nemôže byť aplikovaný na vlasové korienky z toho istého dôvodu (dáva kučeravý vzhľad).

Mimochodom, jedna z pozitívnych vlastností vosku z Estel, označený všetkými používateľmi je len to, že je pre nich veľmi jednoduché nielen používať, ale aj spláchnuť.

Napriek tomu, že tento spôsob fixácie a modelovania nepoškodzuje vlasy, ale naopak ich vyživuje a chráni, neodporúča sa ich neustále používať, ako aj akékoľvek iné prostriedky na úpravu.

recenzia

Absolútna väčšina užívateľov berie na vedomie jednoduchosť použitia a prirodzenosť výrobku, príjemnú svetlú ovocnú vôňu, intenzívny lesk, hospodárne používanie, pohodlné balenie a, čo je dôležité, cenovo prijateľnú cenu výrobku. Nedostatky podľa výsledkov spotrebiteľského prieskumu neboli odhalené.

Viac o výrobkoch na úpravu vlasov Estel pozri nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky