Vosk "Depilflax"

Vosk Depilflax

Každá žena sa zaväzuje k dokonalej hladkej pokožke. Wax Depilflax - jeden z najlepších spôsobov, ako byť vždy dobre udržiavaný a atraktívny. Tento nástroj získal veľmi veľkú popularitu medzi fair sex.

O značke

Depilflax - myšlienka značky Môže hviezda zo Španielska. Spoločnosť vyrába rôzne prostriedky na odstránenie prebytočných vlasov. Ide o položky na depiláciu a súvisiace produkty určené na starostlivosť o pleť pred a po zákroku. Tieto zahŕňajú gély, lotiony, peny, emulzie, špeciálne oleje a iné produkty.

Spoločnosť aktívne využíva revolučný vývoj a technológie. Niektoré vynálezy sú dokonca zásluhou samotnej značky. Bol vytvorený valčeková kazeta. Toto zariadenie zjednodušuje postup odstraňovania chĺpkov čo najviac, čo je obzvlášť dôležité doma.

dôstojnosť

výhody Voskové výrobky Depilflax sa ťažko preceňujú:

 • Vysoká kvalita. Všetky výrobky značky podliehajú prísnej kontrole kvality vo všetkých fázach výroby.
 • Zloženie. Pri tvorbe produktov na odstraňovanie chĺpkov používa spoločnosť iba prírodné zložky. Včelí vosk poskytuje potrebnú viskozitu produktu. Živica borovice je silným antiseptikom s protizápalovými a antibakteriálnymi vlastnosťami.

Rôzne esenciálne oleje dodávajú produktom nevtíravú, ale príjemnú arómu. Vitamíny a minerály vyživujú, hydratujú a starajú sa o pleť, vďaka čomu sú mäkké a hodvábne.

 • Bezpečnosť. Formulácia voskov určuje ich jemnosť a možnosť použitia ľuďmi aj pri veľmi citlivej pokožke. Výrobky nespôsobujú podráždenie, jemne odstraňujú chĺpky, poskytujú potrebnú starostlivosť.
 • Široká ponuka. Rôzne produkty vám umožňujú vybrať si plnohodnotný salónový komplex a sadu pre domáce procedúry. Tu nájdete a prostriedky na odstránenie ľahkej pištole a kompozície, ktoré sa vyrovnávajú s tvrdými a hrubými vlasmi.
 • Jednoduché použitie. Dokonca aj nováčik, ktorý nikdy nevykonával takéto procedúry doma, môže ľahko prechádzať pravidlami používania vosku a odstrániť zbytočnú vegetáciu z tela.
 • Výsledok. Ktorýkoľvek z produktov spoločnosti bezpečne zabalí všetky vlasy a opatrne ich odstráni spolu s koreňom. Produkty zároveň nezanechávajú pocit lepkavosti a ľahko sa odstránia z povrchu pokožky.
 • Primeraná cena. Kvalita výrobkov spoločnosti je vysoká, ale zároveň je lacná.

Depilflax voskové typy

Vosky prezentuje spoločnosť vo veľkom sortimente. Líšia sa od seba farbou, vôňou, ako aj jednotlivými zložkami v kompozícii.

Depilflax ponúka zákazníkom:

 • môže vosk;
 • kazety;
 • granulovaný film a perlové vosky;
 • viacfarebné dlaždice.

Môže vosk Filmový vosk určené na použitie za tepla. Zmes sa zahrieva v špeciálnom zariadení. Po nanesení na pokožku sa prostriedok odstráni spolu s vlasmi (pomocou špeciálnych pásikov). Tento typ vosku navrhuje použitie v kabíne.

Kompozícia, vyrobená vo forme viacfarebných dlaždíc, je tiež určená pre profesionálne použitie. Výrobky sa líšia svojou elasticitou a arómou. Takýto vosk sa predáva v balení s hmotnosťou 1 kg.

Ďalší produkt značky, ktorý je balený do pohárov - granulovaný vosk. Takéto balenia majú o niečo menší rozmer (600 g). V sortimente sú možnosti s rôznymi prídavnými prísadami.

Pre domácu depiláciu ideálnu možnosť v kazetách. výhody Tento vosk už ocenili mnohí zákazníci:

 • Jednoduchosť a jednoduchosť použitia, Špeciálne valce pomáhajú nástroju ľahko kĺzať po koži, pričom sú rovnomerne rozložené. Výrobok nevyžaduje dodatočné nástroje na vykurovanie (môžete použiť bežnú panvicu s horúcou vodou). Nie sú potrebné špeciálne zručnosti. Dodržiavaním jednoduchých pokynov môžete ľahko dosiahnuť dokonale hladkú pokožku.
 • Bezpečnosť. Kazeta sa nemusí zahrievať na vysokú teplotu. Je to šetrný postup bez rizika popálenín a ťažkého nepohodlia.
 • Economy. Jedna náplň je určená pre viacnásobné postupy. To vám umožní ušetriť na ceste do Master pre podobný výsledok.
 • Variety. Vosky tohto typu prezentuje výrobca vo viacerých verziách. Kryštalický je charakterizovaný vysokým stupňom adhézie. Krém je vytvorený pre obzvlášť citlivé ženy. Jej textúra je jemnejšia a hodvábnejšia. Najšetrnejší zo všetkých druhov je ultra krémová štruktúra.

Rôzne vosky v kazetách a ďalšie prísady. "Olive" Depilflax Obsahuje starostlivý olivový olej, bohatý na vitamíny a mikroelementy. Toto "tekuté zlato" zjemňuje a hydratuje pokožku, vďaka čomu je dobre upravená a krásna.

Sladká milovníci si môžu kúpiť produkt s lákavou vôňou čokolády alebo cappuccina. Romantické dievčatá budú milovať vôňu voňavých ruží. Fanúšikovia nezvyčajných riešení ocenia vosk voňavými tónmi drahého vína.

Pravidlá domácej depilácie

Ak sa rozhodnete použiť vosk v briketách, môžete vykonajte postup sami:

 1. Zahrejte kazetu. Za týmto účelom si môžete zakúpiť špeciálne zariadenie. V jeho neprítomnosti je vhodná aj možnosť vodného kúpeľa. Použitie mikrovlnnej rúry v tomto prípade je nežiaduce.
 2. Ošetrenú pokožku pripravte. Vezmite sprchu alebo utrite pokožku vlhkou handričkou (na odstránenie nečistôt a potu). Pokožku posypte špeciálnym práškom z mastenca. To zníži pravdepodobnosť podráždenia a uľahčí proces.
 3. Produkt aplikujte na malú časť tela. Snažte sa dosiahnuť jednotnú aplikáciu. Na tento účel stačí držať kazetu s nástrojom na povrchu s prebytočnými chĺpkami.
 4. K ošetrenej oblasti pripojte papier alebo látku. Narovnajte a vyrovnajte ho pohybom.
 5. Odtrhnite prúžok. Pohyb by mal byť ostrý, proti rastu vlasov.
 6. Ak nie je všetko vymazané, postup zopakujte v tej istej oblasti. Jednotlivé chlpy sa dajú vytiahnuť pinzetou.
 7. Po odstránení nežiaducej vegetácie Ošetrte pokožku špeciálnym krémom alebo krémom. Produkty po epilácii značky nielen zvlhčujú pokožku a zabraňujú podráždeniu. Inhibujú rast nových chĺpkov a môžu výrazne skrátiť obdobia medzi ošetreniami.

Ďalšie informácie o depilácii horúceho vosku nájdete v nasledujúcom videu.

kontraindikácie

Od depilácie voskom Stojí za to zdržať sa, ak:

 • poškodená pokožka (odreniny, odrezky, spálenie slnkom);
 • máte kožné ochorenia;
 • trpíte kŕčovými žilami;
 • máte veľa krtkov.

Podobné postupy sa neodporúčajú pre tehotné ženy. Aj keď v tomto prípade nie sú žiadne priame kontraindikácie.

Zloženie tohto nástroja je šetrné k životnému prostrediu, ale vosk, ako každý iný produkt, môže spôsobiť alergickú reakciu, ak ste precitlivený na ktorúkoľvek zložku. Pred použitím by ste mali venovať pozornosť zloženiu vybraných fondov.

Každý typ prezentuje spoločnosť ako originálne možnosti a univerzálny prírodný vosk bez ďalších prísad, vhodný pre akýkoľvek typ pleti.

recenzia

Väčšina zákazníkov miluje Depilflax. Domáca depilácia s týmito nástrojmi je rýchla a jednoduchá. Chlpy sa odstránia z koreňa bez toho, aby sa odlomili. V tomto prípade je opakovanie postupu v tej istej oblasti dvakrát veľmi zriedkavé. Teší dievčatá a cenovo dostupnú cenu výrobkov, ich ekonomickú spotrebu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky