Vosk na obočie

Vosk na obočie

Nedávno sa objavil inovatívny nástroj na korekciu obočia, ktorý sa v čo najkratšom čase dokázal usadiť v zbierkach najznámejších vizážistov. Získal širokú popularitu medzi slávnymi stylistami a jednoduchými módy. Vosk na obočie sa môže ukázať v novej úlohe.

Čo je to?

Väčšina ľudí verí, že vosk môže byť použitý len na zbavenie sa nežiaducej vegetácie na tele, ale toto je mylná predstava. Tento kozmetický prípravok vám pomôže rýchlo obočie získať požadovaný tvar a tiež fixuje chĺpky v požadovanej polohe. To môže byť v porovnaní s lak na vlasy. V súčasnej dobe je možné tento nástroj zakúpiť v každom kozmetickom obchode za prijateľnú cenu.

Mnohí z nás si volia voskovanie obočia z niekoľkých dôvodov. Po prvé, proces je dostatočne rýchly. Táto metóda je najbežnejšia a nevyžaduje žiadne zvláštne úsilie.

Môžete si vybrať bezfarebný a filmový vosk, ak nechcete maľovať obočie. Farby a pigmenty poskytujú opačný efekt.

Po zvážení alternatívnych voskov možno zaznamenať jeho výhody:

 • dáva stabilný tvar;
 • pomocou farbiaceho pigmentu získate tieň, ktorý potrebujete;
 • trvanlivosť;
 • make-up sa nevypiera ani v daždi a dokonale odpudzuje vlhkosť.

Prečo potrebujete?

Klasifikovať tento nástroj podľa jeho zloženia a účelu. Podľa jeho použitia sa vosk na obočie delí na:

 1. Možnosť modelovania. Používa sa na korekciu a poskytnutie požadovaného tvaru. Vďaka nemu môžete za pár minút opraviť tvar hornej časti tváre. Mnohí si pravdepodobne všimli, že korekcia tvaru obočia pomáha zmeniť celkové vizuálne vnímanie tváre osoby. Predtým sa pinzety používali na korekciu, ale bolo to namáhavé, zdĺhavé a bolestivé cvičenie. Teraz pre takéto účely pinzety sú používané menej a menej. Vosk pomôže nielen dať obočie požadovaný tvar. Poskytne mierne zníženie bolesti.
 2. Možnosť fixácie. Pokladacie nástroje sa používajú vtedy, ak vám tvar obočia vyhovuje, ale niekedy je potrebné vynaložiť úsilie na ich správne umiestnenie. Na to je vhodná vosková ceruzka alebo napríklad gél. Samozrejme, existujú rozdiely medzi týmito kozmetickými prípravkami, ale vždy obsahujú včelí vosk. Pomáha uľahčiť a zefektívniť styling.

Modelovanie voskov možno rozdeliť do niekoľkých podtypov:

 • Tónovania. Ak chcete, aby vaše prirodzené farby potokov výraznejšie, potom je vhodná tónovaná verzia. Jeho najbežnejšia farebná paleta je svetlohnedá, štandardná hnedá a čierne uhlie. Pre extravagantné dievčatá vyrábajú jednotlivé kozmetické spoločnosti jasné farby (červená, modrá). Na požiadanie ich môžete použiť.
 • Transparentné. Ak ste v prírode majú tmavú farbu vlasov, potom to bude stačiť len na ich opravu správnym smerom. V tomto prípade budete potrebovať transparentnú možnosť. Môžu tiež pohodlne upevniť tiene na obočie.
 • Terapia. Ak chcete, aby vaša kozmetická taška nielen funkčné, ale aj lekárske, potom musíte získať tento nástroj. Vosk na obočie obsahuje živiny, ktoré dokonale zastavujú vypadávanie vlasov a zároveň zabezpečujú ich postupné zotavenie. Niektoré produkty sú navyše obohatené o rôzne vitamíny pre vašu krásu.
 • Suché. Populárny obočie je tiež veľmi populárny. Obsahuje vosk. Nie je vôbec sprchovaný - a zároveň spoľahlivo opravuje. Vlasy sa nelepia a vyzerajú úplne prirodzene.

Čo možno nahradiť?

Skoršie obočie tónované atramentom alebo niektoré typy tieňov. Nikto o takomto nástroji ani nevedel. Vosky na obočie sú dnes jednoducho nepostrádateľným atribútom ženskej kozmetiky.

Vymeňte voskový atrament za to nestojí. Je to úplne nevhodná alternatíva. Mascara nie je úplne vhodná pre túto oblasť tváre, a preto nebude schopná poskytnúť trvanlivosť a požadovaný efekt. Minimálne poškodenie bude lepené škaredé chĺpky, a čo najviac budete tiež získať škvrny na oblečenie. Chôdza v daždi s takýmto make-upom sa stane pre teba tabu.

Ak ste vlastníkom výrazného obočia, potom tiene alebo ceruzka budú výbornou náhradou za vás. Dať make-up s použitím týchto nástrojov, musíte trvalo odstaviť sami dotknúť vašej tváre. Nejedná sa o veľmi stabilnú kozmetiku, takže aj ľahký dotyk z neho urobí tak, že z nakreslených obočia nezostane stopa.

Čo je lepšie - gél alebo vosk?

Niektoré spravodlivé sex stále nemôže rozhodnúť, čo je lepšie - gél alebo vosk. Tu sú niektoré z porovnávacích vlastností týchto kozmetických prípravkov:

 1. Vo svojej práci je vosk veľmi podobný rúžu. Obsahuje farbiaci pigment, ktorý dodáva farbu a vosková báza pomáha účinne fixovať chĺpky. Tak získate nielen fixáciu, ale aj požadovanú farbu.
 2. Aplikovanie gélu, rýchlo sa vyrovnať s obočím, dokonca aj veľmi neposlušné. Pre prirodzený make-up je vhodnejší transparentný variant a pre večerný make-up - tieň.

Ako vidíte, nie sú žiadne veľké rozdiely, takže si môžete vybrať nástroj, ktorý sa vám bude páčiť (a ktorého dizajn bude robiť).

Obľúbené značky

Populárna vosk Lumene «Blueberry obočie tvarovanie vosk"Vyrovnáva sa s jej úlohou upevniť obočie." Jeho základňa je pomerne hustá, čo zaručuje spoľahlivú fixáciu. Má pomerne jednoduchý vzorec, takže sa najčastejšie používa v horúcom období. Vosk Lumene "Blueberry obočie tvarovanie vosk" prakticky "flow" a nie vizuálne vážiť vlasy. Nie je potrebné ho neustále upravovať, pretože tento vosk trvá celý deň. Rýchlo a ľahko sa dá vyprať len pomocou dostupných nástrojov. Čo sa týka efektívnosti, dá sa porovnať s MAC «Brow Set"Ale jeho náklady sú o niečo viac."

Jedným z vodcov vosku je Lumene.Catrice Fixing Brow Wax". Jedná sa o klasickú verziu, ktorá je používaná módy ako doplnkové a fixné aktíva. Má výsuvné stylus, ktorý umožňuje pohodlné použitie. Porovnať Lumene "Catrice Fixing Brow Wax" s "Súprava Salon Perfect Brow Defining Kit„Ale druhá má viac extravagantných farieb. Niekedy nie sú potrebné veľmi štandardné farby.

Catrice "Wet n Wild Ultimate Brow Kit"Je celá sada na nastavenie obočia." Vo svojom zložení nájdete zrkadlo, vosk a kefu. Tento set vám poskytne dlhodobú fixáciu a zároveň bude jeho cena celkom prijateľná.

Ak potrebujete voskovú ceruzku bez farby, zastavte svoj výber na “Wet n Wild Givenchy pán obočie". Kozmetika má vodotesný vzorec, takže už sa nemusíte báť dažďa. Odolná fixácia je hlavnou výhodou „Wet n Wild Givenchy Mister Eyebrow“. Jeho lacný náprotivok je Eva mozaika «Stylista obočia vosk».

Ak chcete ovládať svoje lepenie vlasov, použite Givenchy.Nyx obočie shaper". Je to tekutý vosk, a preto by sa mal aplikovať na vlasy špeciálnym štetcom. Givenchy „Nyx Eyebrow Shaper“ je dostatočne silný na celý deň. Inglot «Sloboda systému Brow Wax"Je jeho náprotivok v palete farieb."

Nyx - tekuté tiene na špeciálnej voskovej báze. Efektívne znamená farbenie a fixáciu. Súčasťou súpravy Nyx je aj zrkadlo a štandardná pinzeta, ktorá sa veľmi pohodlne používa. Nyx je možné porovnať s ochrannými známkami Avon a L'Etoile.

Ďalšími známymi výrobcami sú obočie Gigi, Bielita-Vitex, Just, Pupa, Mac, Essence.

Ako používať?

Pre každý kozmetický výrobok existuje cieľový spotrebiteľ, pretože majú svoj vlastný individuálny účel.Ak vaše obočie žije "svoj život" a neposlúchajú vás vôbec, neustále sa snažia vymaniť sa z požadovaného smeru, nezachovávajú si farbu, ktorú potrebujete, potom bude kozmetický vosk určite žiť v kozmetickom vrecku. Niekedy sú problémy s obočím spôsobené tým, že používate suché modelovanie. Nemusí dať požadovaný výsledok. Vosk je viac odvážny (v porovnaní s ceruzkou alebo tieňmi) a pomáha vyrovnať sa s akýmkoľvek zlým obočím.

Ako sa prihlásiť?

Krása voskového obočia môžete cítiť len vtedy, keď viete, ako ho správne používať. Užitočné tipy pomôžu aj nováčikom módy. Aby ste neboli sklamaní voskom po prvom použití, postupujte podľa týchto pokynov:

 • Musíte obočie čistiť špeciálnou kefou so špeciálnou starostlivosťou. Takže si vlasy rovnomerne rozdelíte a pošlete ich v jednom smere.
 • Naneste vosk na obočie. Pohybujte sa v smere rastu obočia, bez tlaku. Vosk sa pekne hodí a preto by sa nemalo použiť žiadne ďalšie úsilie. Ak používate vosk na obočie s odtieňom, upravte ho niekoľkými vrstvami, aby ste získali požadovanú farbu.
 • Pri nerovnomernom použití sa neodporúčajte. Ak nemáte potrebné zručnosti, potom nie všetko bude fungovať správne prvýkrát. Prebytočné množstvo odstráňte vatovým tampónom, ale pred sušením.
 • Na konci musíte rozčesať obočie ľahkými pohybmi. Týmto spôsobom dosiahnete jednotnú farbu a odstránite prebytočnú kozmetiku. Po česaní bude obočie vyzerať prirodzenejšie a pre krásny make-up je veľmi dôležité.

Dodržiavaním našich odporúčaní môžete správne aplikovať kozmetický prípravok na obočie. Aby sa nenarušili trvalo stratené chĺpky, je potrebné striktne dodržiavať tieto tipy.

Ako opraviť?

Gél dodá vášmu obočiu čistý vzhľad po celý deň. Dokonale si zachovajú svoj tvar v akejkoľvek situácii. Pre spoľahlivé upevnenie je nutné aplikovať vosk len v potrebnom smere. To vám pomôže obočie prirodzene vyzerať. Ak vosk obsahuje farbivo, je potrebné ho aplikovať v niekoľkých vrstvách, až kým nedosiahnete požadovanú farbu.

Ako maľovať?

Dnes sa prírodné produkty stali veľmi populárnymi. Dokonca aj dekoratívna kozmetika sleduje tento moderný trend. Ak sa rozhodnete použiť vosk na obočie, ale máte strach z kúpenej kozmetiky, potom si ju môžete urobiť doma. Príprava domáceho modelového vosku nevyžaduje žiadne špeciálne úsilie a nezvyčajné prísady od vás.

Musíte vziať 15 gramov ricínového oleja, rovnaké množstvo bambuckého masla a 3 gramy včelieho vosku. Všetky prísady sa musia starostlivo roztopiť. Najlepšie sa to robí vo vodnom kúpeli. Keď sa zmes ochladí, môže sa naliať do nádoby zo starého tela. To je najlepšia voľba ručne. Tento nástroj môžete používať každý deň.

Tento gél na domáce obočie sa dá použiť na ľahkú fixáciu. Má gélovitú konzistenciu a skôr príjemnú arómu. Z tohto bonusového nástroja získate užitočné komponenty pre váš brovok. Prispievajú k zlepšeniu výživy vlasových koreňov, ako aj k aktívnemu rastu. Nové obočie bude mať prirodzenú krásu len v niekoľkých aplikáciách. Získate nielen krásu obočia, ale aj neprekonateľné výhody!

Môžete skúsiť variť vosk na jeden ďalší domáci recept. Vezmite lyžičku včelieho vosku, 1/3 lyžičky kakaového masla, 2 tablety aktívneho uhlia, broskyňový olej a jednu kvapku jojobového oleja. Pre väčšiu nutričnú hodnotu môžete pridať jednu fľašu vitamínu E.

Aktívne uhlie nasypte. Ak sa vám to nepodarilo ručne, môžete použiť mlynček na kávu. Všetky dostupné oleje a vosky by mali byť zmiešané na jednotnú konzistenciu.Po tom, všetko do vodného kúpeľa, kým sa nerozpustí. Po ochladení zmesi sa pridá aktívne uhlie a vitamín. Na uskladnenie použite sklenenú nádobu.

Pre ďalší recept Zmiešajte 5 g vosku, dve tablety aktívneho uhlia, 1 ml jojobového oleja, tokoferol, 5 ml kakaového masla a 3 ml ricínového oleja. Všetky zložky sa musia dôkladne premiešať a vložiť do vodného kúpeľa. Miešajte pri varení. Na upevnenie je potrebné aplikovať zmes vo forme tepla. Bude to jednoduchšie. Môžete obočie bezpečne upevniť na dlhú dobu - a zároveň stráviť minimum času a peňazí. Je to jedinečný recept na každodenné použitie.

recenzia

Recenzia vosk obočie má väčšinou pozitívne. Stačí sa naučiť, ako ju správne používať. Nezáleží vôbec na tom, či si kúpite vosk v obchode alebo si to urobíte sami - s výsledkom budete určite spokojní. Nenechajte si ujsť jednu nulu pri vytváraní neprekonateľného lepšieho obrazu. Obočie by malo mať jasné čiary a vyzerať čo najprirodzenejšie.

Vo videu nižšie - príbeh o korekcii a dizajne obočia, vrátane použitia vosku.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky