Vosk na vousy a fúzy

Vosk na vousy a fúzy

Ak chcete, aby bol váš knír krásny a dobre upravený, musíte na to vynaložiť určité úsilie. Ak je fúzy dlhý, nebudú môcť udržať svoj vlastný tvar. Ale s pomocou produktov špeciálnej starostlivosti, táto úloha sa stáva celkom realizovateľnou. Tieto nástroje zahŕňajú bradku a fúzy.

Zloženie tohto výrobku obsahuje prírodné zložky. Náradie je balené do pohárov rôznych veľkostí s objemom 13 ml a viac.

Malé balenie, ak skladujete správne zloženie, zvyčajne dosť dlho.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať moderným štýlom účesov. V takejto starostlivosti však nie je nič ťažké, takže každý človek sa s touto úlohou vyrovná. Na to potrebuje len špeciálne náradie a nožnice.

Ak dokážete ukázať trpezlivosť a vynaložiť trochu úsilia, všetko pre vás bude určite fungovať a potom nebudete musieť oholiť neposlušné vlasy na tvári úplne v zúfalstve.

Ak sa chystáte pripojiť k radom barbells a vousatých bytostí, mali by ste pochopiť, že najťažšie obdobie je prvých niekoľko týždňov, keď vlasy rastú podľa princípu „kto je v lese, ktorý je na palivovom dreve“. Ale to je všetko prirodzený proces, a časom sa vlasy stanú viac učenými a brada bude mať úplne čistý vzhľad.

Takéto zmeny sú ľahko vysvetlené - po tom všetkom sa pestovaná brada stáva ťažšou a pod touto váhou sa vlasy trochu vytiahnu, takže ostrihanie je oveľa presnejšie. Trpezlivosť bude odmenená.

V prípade, že formulár ešte nie je spokojný, pomôžu vám produkty starostlivosti. Najlepšie z nich - špeciálny vosk na styling.

Niektoré používajú kondicionér a chvália jeho „ťahové“ vlastnosti, vďaka ktorým sa brada stáva hladkým a príjemným na dotyk. Ak to robíte pravidelne, potom sa v priebehu času vlasy na tvári stávajú požadovaným tvarom a už sa nevyskytujú.

Nie je však potrebné hľadať nejaký špeciálny kondicionér len pre bradku - vo výrobe nie je jediná spoločnosť, takže si kúpte účesy na hlavu a používajte ich odvážne.

Pravidlá starostlivosti

Nemali by ste porovnávať starostlivosť o zámky na hlave so starostlivosťou o bradu. Môžete si umyť hlavu každý deň, v závislosti od typu vlasov, ale ak to urobíte s vlasmi na tvári, potom všetky tuky a oleje uvoľnené z vlasov sa z neho zmyjú, čo spôsobí, že brada bude nedbalá a škaredá. To však neznamená, že je lepšie, aby sa fúzy vôbec nevypierali - účinok bude rovnaký, ešte horší.

Najlepšie je konať obozretne a takýto postup vykonávať niekoľkokrát týždenne.

Pravidelné mydlo na to nie je vhodné, pretože je silnejšie ako všetky ostatné prostriedky na jeho odmasťovanie a nič z toho nebude dobré. Okrem toho, pomocou mydla je ľahké zamieňať chlpy, ale potom ich česanie neskôr bude veľmi problematické.

Podľa stylistov, ako hrebeň pre rastúce brady, je najlepšie kúpiť obyčajné plastové príslušenstvo., Je potrebné ich používať denne, takže vlasy si rýchlo zvyknú na pozíciu, na ktorú sa snažia učiť. Okrem toho môže tento hrebeň robiť ostrihanie vlasov.

Ak ste odvážny človek a ste si vždy istí, vyberte si originálny štýl.

Medzi takéto možnosti tvarovania patria napríklad vrkôčiky úhľadne tkané do brady. Tento účes sa môže vyskytnúť, ak vegetácia narástla na najmenej päť centimetrov - to umožňuje splietať umelé pramene, ktorých dĺžka môže dosiahnuť 20 cm.

Perfektný štýl

V ideálnom prípade bude obnovený fúzy a dlhé brady zabalené len voskom určeným špeciálne na tento účel. Jedná sa o tuhý kozmetický výrobok, ktorý sa aplikuje na chĺpky prstami. Môžete ich dať a hrebeň.

Pre správnu aplikáciu fixačného prostriedku sa vosk aplikuje na stred brady a odtiaľ sa rozdeľuje na jeho okraj.

Tento nástroj sa môže líšiť nielen v tvare nádoby, ale aj v tieni, ako aj ako silná fixácia skončí.

Najčastejšie, muži znížiť dĺžku fúzy, preferring kratšie a viac štýlové možnosti. A to je pochopiteľné - koniec koncov, starostlivosť nie je taká nepríjemná, ale ak je fúzy bujné, potom ich forma, vďaka špeciálnemu kozmetickému vosku, zostane perfektná, ako je možné vidieť pri čítaní mužských recenzií. Uzamknuté týmto spôsobom nikdy nebudete v ústach ani v nose.

Snažiť sa aplikovať vosk s hrubou vrstvou nedáva zmysel, nebude to mať vplyv na silu fixácie, a bude to ako obvykle umývať. Extra náklady na čokoľvek. Spravidla sa tento produkt používa od stredu až po koniec, ale sú tu fanúšikovia, ktorí to chcú robiť po celej dĺžke.

Nie sú žiadne problémy s návaly, pretože najjednoduchší šampón ľahko zvládne.

Niektorí výrobcovia vyrábajú špeciálny vosk na fúzy a brady, nie v nádobách, ale v tubách. Takéto balenie vyžaduje predchádzajúcu prípravu pred použitím. Rúru zľahka rozdrvte rukami, po ktorej môžete pokračovať v aplikácii.

Takéto výrobky sa predávajú vo veľkom rozsahu, aby sa tak urobili správne Je potrebné si zapamätať niektoré funkcie:

  • Vosk môže byť vyrábaný v rôznych obaloch: vo forme ceruzky alebo pevnej trubice, ale ich obsah je rovnaký.
  • Vyberte si farbu výrobku na základe farby vášho vlastného brady - mali by byť stlačené v tóne.
  • Ak sa vám nepáči vôňa, potom je lepšie odmietnuť nákup, pretože neustále pod nosom, bude to začať obťažovať vás veľa. Vyberte si možnosť s príjemnou vôňou pre vás.
  • Náklady na tento produkt je pomerne lojálny a je asi 150 ruských rubľov.

Niektorí majitelia brady tvrdia, že špeciálne oleje môžu tiež hladké, nepoddajné vlasy, ale nedajú taký účinok ako vosk.

Hlavná vec pri výbere vosku na fúzy a brady - nájsť nástroj, ktorý by vám dokonale vyhovoval. Ak potrebujete len krotiť malú fúzy, potom je celkom možné, aby ste sa dostali spolu s jednoduchým fixačným nástrojom, ale aby ste získali dokonalý tvar, je lepšie vybrať si extra silnú fixáciu

Robíme doma

Nebudete musieť nič robiť vlastnými rukami. Stačí variť:

  • niektoré prírodné včelí vosk;
  • kokosový olej;
  • malá nádobka alebo skúmavka (môže byť odobratá z rúže).

Budete mať mierny prostriedok, ak zmiešate olej a vosk v malej nádobe (oleje - 1 diel, vosk - 2 diely). Je potrebné si zvyknúť na kokosový olej, inak riskujete denné vdychovanie nepríjemného nepríjemného zápachu.

Roztopte prísady na nízkej teplote. Výsledkom by mala byť hladká konzistencia. V horúcej forme, poslať zmes v skúmavke alebo v nádobe a dať činidlo úplne vychladnúť. Teraz môžete vidieť, čo sa stalo.

Za týmto účelom:

  1. vezmite si plastový hrebeň a rozčesávajte si fúzy a fúzy;
  2. vezmite malé množstvo vosku a podržte ho v dlaňach tak, aby mierne zjemnilo a zohrialo sa;
  3. Aplikujte produkt na špičku brady, mierne krútite a zvlňte ich v smere, ktorý ste si vybrali, a opatrne sa pokúste o jeho tvar.

Na záver by som rád venoval osobitnú pozornosť množstvu aplikovaného vosku - nemalo by to byť veľa. Namiesto krásnej, dobre upravenej brady, na ktorej ste tak dlho rástli a chcete byť na ňu hrdí, môžete získať mizerný zrak, ktorý vyzerá ako nemyté vlasy. A je to úplne škaredé, ale stále nie je ekonomické.

Ďalšie informácie o fúzy a brady vosky nájdete na videu nižšie.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky