Sobia obuv

Sobia obuv

Čo to je?

Pod čižmami sobových kožiek je možné myslieť ako pima - mäkké, ultra teplé tradičné topánky z národov Ďalekého severu, a topánky - pohodlné kožušinové topánky, viac známe pre oči obyvateľov strednej oblasti. Ako sa líšia?

Pima je omnoho jednoduchšie ako vysoké kožušinové topánky kvôli tomu, že rovnaká koža sobov pôsobí ako podrážka, aj keď sa berie medzi kopytá zvieraťa kvôli svojej prirodzenej tuhosti. Z tohto dôvodu sa Pima neodporúča nosiť pri teplotách nad pätnásť stupňov, aby sa zabránilo poškodeniu výrobku. Nebudú prežiť účinky soli a činidiel, s ktorými sa skrývajú ulice veľkých miest. Všeobecne platí, že pima externé značky sú rovnaké topánky, len z kožušiny, zatiaľ čo vysoké kožušiny topánky majú spoľahlivú podrážku z pogumovaného materiálu alebo polyuretánu.

Tiež, topánky Pima a vysoké kožušiny sa líšia v dekoratívnych prvkoch. Pim ozdoby sú oveľa prísnejšie v ich význame, symbolizujú duchovné prikázania a vykonávajú funkcie stráženia hostiteľa proti rôznym nešťastiam.

Vlastnosti a výhody

Výhody topánok z jelenej kože sú nesporné: vďaka špecifickosti štruktúry srsti vytvárajú vlasové mikroskopické vzduchové komory, ktoré zabezpečujú dokonalé vedenie tepla. V takýchto topánkach je mráz ľahko tolerovaná na mínus päťdesiat stupňov. Topánky sú veľmi mäkké, pohodlné, príjemné na dotyk a majú krásny vzhľad.

Podľa ich účelu sa rozlišujú:

  • ženy;
  • muži;
  • Dieťa.

Samičie modely sú odlišné od mužských modelov. V prvom prípade sú vzory určené na ochranu strážcu ohniska, jej rodiny a domova pred nečistými silami a ozdoba pánskych topánok prispieva k šťastiu v poľovačke a poľovačke. Ako ozdoba detskej obuvi môžu byť obrazy zajačieho ucha, ktoré charakterizuje spontánnosť, strach a potrebu počúvať veľa.

farby

Vysoké kožušinové topánky alebo Pima znamenajú topánky s kožušinou vonku. Zvyčajne sa znaky nespracúvajú farbivami, pretože vzory sa skladajú aj z fragmentov kožušiny. Najdrahšie a exkluzívne modely sú topánky bielej farby, pretože medzi jeleňmi sú vzácni jedinci čistej bielej farby. Ale modely iných farieb nebudú lacným potešením, keďže Pima je často ručne vyrábaná.

Vysoké kožušinové topánky môžu mať ako farbené kožušiny a prírodné kožušiny. V dôsledku toho je cena lakovaných topánok o niečo nižšia, ale to nemá prakticky žiadny vplyv na kvalitu tovaru.

Kde kúpiť

Najjednoduchší spôsob je zadať objednávku v internetovom obchode, ale ak si ju môžete kúpiť s možnosťou na severe, bude to oveľa lepšie. V tomto prípade získate istotu, že dostanete tieto topánky, a nie čínske falošné. Aj v severných oblastiach sa nachádzajú dielne na šitie obuvi z jeleňových kožiek. Podľa individuálnej objednávky a v čo najkratšom čase Vám bude model, ktorý bude jedinečný svojím spôsobom

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky