Vysoké kozačky Moregor pre deti, ženy a mužov

Vysoké kozačky Moregor pre deti, ženy a mužov

Teplé a praktické!

S nástupom chladného počasia je výber teplých topánok obzvlášť dôležitý. Prechádzka s celou rodinou alebo cesta domov bude oveľa príjemnejšia, ak vylúčime boľavé nohy z chladu. Vysoké kožušinové topánky - záchranu pred silnými mrazmi pre mužov, ženy a deti.

O značke Moregor

Továreň na obuv "Selva" v roku 1999 vstúpila na ruský trh pod ochrannou známkou "Moregor". Napriek ruskému zameraniu sa výrobné zariadenia spoločnosti nachádzajú v Lotyšsku.

Počas svojej existencie sa spoločnosť zaoberá výrobou teplých topánok nazývaných "vysoké topánky". Vďaka použitiu prírodných materiálov s vysokou pevnosťou sú produkty Moregor vhodné na prechádzky po krajine a na prechádzky mestom.

Vysoké kožušinové topánky moregor: funkcie a výhody

Koža, kožušina a vlna najvyššej kvality - tajomstvo obuvi. Spoločnosť nehľadá náhradu v syntetických materiáloch, pretože najteplejší a najlepší je už vynájdený prírodou samotnou. Okrem toho len prirodzená obuv poskytuje optimálnu výmenu tepla.

Okrem hornej časti topánky sa spoločnosť stará aj o podošvu z vysokých kožušinových topánok. Kvalitné protišmykové materiály alebo transformovateľná podrážka s hrotmi chránia pred pádmi na ľadových povrchoch.

Netreba dodávať, že v praktickej časti je ťažké nájsť konkurentov, avšak až donedávna bol dizajn takýchto modelov skromný, preto nie je populárny medzi mladými ľuďmi. Značka Moregor prevzala rozšírenie potenciálnej zákazníckej základne, experimentovala s rôznymi druhmi kožušín a ich kombináciou. Každý model je jedinečný.

Prehľad modelu

Moregor je rodinná značka, ktorá vytvára topánky pre každého. V širokej škále vysokých topánok môžete vidieť originálne a zaujímavé modely pre mužov, deti a ženy.

dámske

Ženy - milovníci kožušinových výrobkov. Ak je vo vašom šatníku kožuch, je čas nájsť pre ňu štýlové vysoko kožušinové topánky, najmä preto, že model Moregor zdobí modely s rôznymi kožušinami.

Takže, mouton kožušinový kabát nebude robiť bez vysokých kožušinových topánok zdobených ovčej kožušiny. Jeho hustota, ušľachtilý lesk a odolnosť voči škvrnám vám umožní získať luxusný vzhľad výrobku.

Pre norkové a nutričné ​​kožušiny sa hodia vysoké kožušinové topánky s nutričným lemom. Táto srsť má hrubé horné rúna, vďaka čomu zostáva suchá aj v mokrom snehu. Dámske modely nutrie sú vymaľované v najaktuálnejších farbách: hnedá, strieborná, grafitová, čierna a béžová. Posledný tón, treba povedať, stelesňuje eleganciu a ženskosť, napriek štýlu topánok v "unisex" štýle. Ďalšou dekoráciou pre ženské modely sú ozdoby a prívesky zimnej témy.

pánske

Pánske topánky v kolekcii Moregor sú vyrobené v ušľachtilých farbách, pretože strihanie a šitie topánok má jasný dôraz na originalitu muža. Hnedé a čierne tóny mutónu a nutrie sú harmonicky kombinované s prírodnou hovädzinou a zdriemnutím, ktoré má lesk a lesk. Pre milovníkov objemu a luxusu, sú pánske topánky s medvedíkom uvoľnené.

Od ženských modelov sa pánske topánky vyznačujú impozantnou podrážkou, ktorá umožňuje nosiť topánky aj v podmienkach slizu a vlhkosti.

dieťa

Detské vysoké kožušinové topánky sú hodnou alternatívou k dutikam a cítil topánky. Ich nepriepustnosť umožňuje nosiť obuv počas dlhých prechádzok.

Modely pre deti sú k dispozícii v širokej škále farieb. Napríklad mladé ženy módy ocenia snehovo biele topánky. Praktickejšou možnosťou sú béžové tony.

Módne odrody

Moregor si myslí každým detailom. Odrody vo výzdobe a konečnej úprave kožušiny robia vysoko kožušinové topánky obzvlášť farebné a zdôrazňujú individualitu majiteľa.

prírodné

Mnohé známe značky predstavujú vysoko kožušinové topánky z rôznych materiálov, avšak Moregor prijíma výlučne prírodnú kožu, kožušinu a vlnu. Takže ovčia vlna je mäkká podšívka. Stojí za to povedať, že spoločnosť navyše poskytuje balíčky a plstené vložky. Vrchol produktu je hovädzie mäso s hromadou, nenáročný na starostlivosť a neobvykle trvanlivý. Vo forme teplej povrchovej úpravy je množstvo kožušiny: od nadýchanej a objemnej až po krátkosrstú a hladkú.

S medvedíkom

Prémiové modely vysoko kvalitných topánok sú vyrobené s ozdobou medvedíka alebo medvedíka. Táto drahá kožušina má jedinečné prechody odtieňov, čo robí model obzvlášť zaujímavým. Jeho chlpatý dobýva ženy a mužov.

S kožušinou nutrie

Vo väčšine modelov sa ako povrchová úprava používa nutričná kožušina. Vysvetľuje tento výber výrobcov praktickej kožušiny. Okrem toho, nutrie s kompetentným účesom má veľkú podobnosť s norkou, pričom je v inej cenovej kategórii. Rozpočet coypu - schopnosť vyzerať luxusne, bez toho, aby strávil báječné sumy peňazí.

klin

Spoločnosť Moregor vie, aké ťažké je pre ženy nosiť podpätky v zimnom období. Chôdza na vysokých pätách na ľade môže spôsobiť poranenie pádmi. Existuje nejaká cesta von?

Pohodlný klin, ktorý kombinuje výhody platformy a päty, vyzerá esteticky a elegantne. Ďalšie centimetre, ktoré dávajú klinu na nohy, ťahajú postavu, čím je silueta štíhlejšia.

Na plochom otočení

Modely na plochom kurze neprestávajú potešiť pohodlie mužov a žien. Silná podrážka poskytuje najlepšie spojenie s povrchom a tiež stabilitu pohybov. Dámske topánky majú dvojfarebnú podrážku, ktorá ju vizuálne uľahčuje a robí ju viac ženskou.

Modely na plochom kurze a systém s kovovými tŕňmi sú doplnené. Taliansky systém OC SYSTEM s výsuvnými hrotmi umožňuje, aby boli topánky mimoriadne odolné voči ľadu.

Výrobca veľkostnej tabuľky

Výrobca veľkoformátovej tabuľky Moregor je trochu odlišný od štandardu. Stupnica dvojitej veľkosti umožňuje navigáciu pri výbere dĺžky nohy. Noha 23,4 cm teda zodpovedá veľkosti 37 od Moregora, zatiaľ čo štandardná rozmerová sieťovina definuje dĺžku chodidla takú veľkú, ako 36 mm. Rozdiel medzi veľkosťami je v rozsahu od 6 do 9 mm.

Aby sa predišlo nejasnostiam, oficiálne internetové obchody ponúkajú dodávku dvoch identických párov topánok, ale s rôznymi veľkosťami.

Voľná ​​montáž pred nákupom vám umožní urobiť správnu voľbu, aj keď dĺžka chodidla nebola presne meraná.

Ako sa starať o značkové topánky

Značka Moregor kladie na prvom mieste praktickosť pri vytváraní modelov vysoko kožušinových topánok. Kôšová koža s vlasom, keď je kontaminovaná, sa ľahko čistí vlhkou handričkou alebo vlhkou handričkou. Nutria tiež nie je náchylná k znečisteniu. Ľahká ruka tlieska na srsti odstráni prebytočnú vlhkosť.

recenzia

Vysoké topánky sa stali záchranou pre obyvateľov mrazivých regiónov. Teplé modely hrdo odolávajú teplotám od -20 do -30 stupňov. Väčšina majiteľov tvrdí, že ich nosili na tenkej ponožke celú zimu. Nohy s takou ponožkou zostali teplé aj po dlhej prechádzke.

Vzhľad vysoko kožušinových topánok zostáva kontroverznou záležitosťou pre módy, a to nie je prekvapujúce, pretože nedávno získali široké využitie ako mestská obuv. Niektorí užívatelia si všimnú svoj originálny vzhľad a ušľachtilý lesk prirodzenej kožušiny, iní hovoria o masívnosti a nemodernosti topánok. A tí a iní sú však presvedčení, že najlepšie topánky na zimu nemožno nájsť.

Keď už hovoríme o nosení Morets uts, používatelia označujú ich reprezentatívny vzhľad na 7 sezón.Kožušina zostáva hladká a krásna a hromada na koži sa vyrovná s funkciou ochrany pred silnými nečistotami. Spokojní majitelia po roku nosenia pošli fotky vysokých kožušinových topánok a je takmer nemožné ich odlíšiť od nových.

Protisklzový systém s hrotmi poteší majiteľov. Mladé múmie, chodiace s deťmi, hovoria, že si prestali všimnúť klzký povrch, dokonca chodili s dieťaťom v náručí. Na druhej strane je tu nejaká nedokončenosť a nedostatočná myšlienka na systém, takže na vstup do obchodu je potrebné obrátiť plastové dosky s hrotmi na druhej strane, čo určite vyžaduje znečistenie rúk. Majitelia aktívne využívajú tento systém, ale návrhy na zlepšenie sú prítomné vo väčšine hodnotení.

Keď už hovoríme o nákladoch, mnohí to považujú za vysoké, ale zároveň oprávnené, pretože prírodné modely nemôžu byť lacné. V sezóne je možné kúpiť kožušinové topánky v priemere 8 000 rubľov. Užívatelia nezabudnú na sezónne zľavy a najrôznejšie propagačné akcie, ktoré šťastne využívajú ceny, ktoré stoja od 3000 do 4000 rubľov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky