Uggs s ušami

Uggs s ušami

Uggs je už dlho obľúbený medzi milovníkmi pohodlných a praktických topánok. Tieto topánky sa nosia doma aj na ulici, kombinujúc s pohodlnými džínsami a legínkami. Rôzne modely uggs teraz predstavoval obrovské množstvo. Líšia sa nielen materiálom alebo farbou, ale aj dekorom. Pozoruhodným príkladom sú nezvyčajné uggs s ušami.

výhody

Uggs sú určite jedným z najteplejších typov obuvi. Z vnútornej strany sú doplnené mäkkou ovčej kožu, ktorá dokonale zahrieva nohy. V takýchto topánkach môžete ľahko prenášať aj tie najťažšie mrazy.

Zdobené peknými ušami uggs, sú tiež dobré pre ich vzhľad. V tejto forme si zvykli pomerne nedávno, pretože spočiatku ani jednoduché topánky ugg nevzbudili nadšenie medzi stylistami a módou. Teraz sú však také atraktívne topánky veľmi obľúbené medzi mladými dievčatami a dokonca medzi deťmi. Veľmi často sa vyberajú ako domáce topánky namiesto obvyklých papučiek alebo plstených topánok.

druh

Klasické ugg topánky - to nie je jediný model, ktorý dizajnéri zručne dopĺňajú hravé uši. Pozrime sa na niekoľko modelov, ktoré sa líšia svojím vzhľadom a prítomnosťou dekoru.

krátky

Mnoho dievčat radšej nosiť len skrátené uggs. Sú považované za univerzálne, pretože vyzerajú rovnako dobre na vysokých dievčatách a na nižších. Krátke uggs s ušami môžu byť kombinované s kraťasy alebo legíny, doplnok oblečenie s mikinou so zaujímavou potlačou alebo neobvyklým písmom.

zimné

Na chladné zimy by ste mali dostať teplé zimné uggs. Najlepšia voľba - Uggs z ovčej kože alebo model koženky s hustou izoláciou. Tiež dávajte pozor na semišové topánky, ktoré v zime nie je tak rýchlo strácajú atraktívny vzhľad. Na zimu je najlepšie vybrať si topánky klasickej výšky, pretože v skrátených topánkach riskujete zmrazenie.

S chmýří

Populárna uggs dekorácia je malý okraj srsti. Obuv zdobená kožušinou s ušami vyzerá obzvlášť dobre. Deti, napríklad, sú perfektné topánky vo forme zajačikov s ušami a malým chlpatým chvostom.

S kamienkami

Populárne sú aj uggs zdobené kamienkami. Na ozdobu obuvi možno použiť farbu alebo priesvitné pasty. Kamienky môžu byť umiestnené v akejkoľvek časti topánky, alebo dokonca robiť plnú vzory. Tento dekor dodáva topánke špeciálnu eleganciu.

Ako sa pripraviť

Štýlové uggs s ušami sú dosť drahé, tak veľa dievčat radšej vytvára také topánky vlastnými rukami. Je to dosť jednoduché, hlavná vec je mať so sebou všetky potrebné veci a túžbu vytvoriť.

Základom topánky môže byť koža alebo tkanina. Napríklad, môžete dokonca šiť domáce uggs z sveter. Pletený alebo cashmere sveter, ktorý stratil svoju príťažlivosť, alebo už nie je vhodný pre vás vo veľkosti bude vynikajúcim základom pre nové papuče. V tomto prípade je veľmi vhodné použiť sveter rukávy ako vrcholy.

Podrážka môže byť vytvorená z akéhokoľvek hustého materiálu. Na vytvorenie domácej obuvi vhodná hustá olejová tkanina alebo koža. Takéto topánky ugg sa budú nosiť menej rýchlo. Okrem toho môže byť podrážka vždy, ak je to potrebné, vždy utretá vlhkou handričkou, čím sa čistia topánky.

Po prvé, pre šitie takýchto topánok musíte merať dĺžku nohy. Tiež rozhodnúť, akú výšku chcete šiť uggs. Po vytvorení potrebných vzorov musíte znížiť požadovaný počet dielov. Hotové diely šijeme spolu a potom ich odskrutkujeme.

Je možné šiť dno ugg s vrcholom pomocou hrubej nite.V tomto prípade bude niť tiež pôsobiť ako dekoratívny prvok, ktorý dodá topánke nepatrnú nedbanlivosť. Môžete tiež zvládnuť kĺb môže byť hustší závit pomocou háku.

Ak je to žiaduce, vnútri uggs môže byť doplnená kožušinou. Takže topánky budú oveľa teplejšie a pohodlnejšie. Môžu byť tiež doplnené hrubými vlnenými stielkami. Môžete si ich kúpiť v takmer každom obchode s obuvou. A ak ste nepríjemný pri dotyku nohy k plsti alebo vlne, potom stielka môže byť pokrytá mäkkou handričkou na vrchole.

Ako ozdobiť svoje obľúbené topánky

Základ pre uggs s ušami, ako vidíte, je vytvorený jednoducho. Potom, čo sú topánky sú pripravené, šiť úhľadné uši k nim na prednej strane topánky. Najlepšou možnosťou je kombinácia jednej základne s ušami kontrastnej farby.

Okrem týchto uší môže byť uggs doplnené kamienkami alebo stuhami. Na vrchole jeleňa môže byť ozdobený mäkkým chlpatým akýmkoľvek farbivom. Detské ugg topánky nebudú zbytočné pridať jasné tlačidlá alebo pruhy s kreslenými postavičkami.

Rovnakým spôsobom si môžete ozdobiť zakúpené uggs, ak sa zdajú príliš monotónne pre vás. Okrem toho, takýto život hacking, ako zdobenie s ušami a všetky druhy pruhov, pomôže predĺžiť život ľahko pokazené topánky.

Uggs s ušami sú roztomilé a neštandardné topánky, ktoré potešia aj malé dievčatá a mladé dievčatá. Skombinujte ich s bežným oblečením, teplákom alebo pyžamom, aby vyzerali dobre doma aj na ulici.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky