Uggs emu

Uggs emu

Vlastnosti a výhody

Ugg alebo Ugg je typ top-toed topánka vyrobená z vyčinené ovčej kože, ploché syntetické jediným a semišom čalúnenie. Niektoré modely majú vonkajšiu vrstvu z nepremokavého materiálu. Emu Austrália ugg topánky sú vždy 100% prírodné ovčej kože. Tento materiál má vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, v ňom sú nohy ohrievané a nepotia sa a koža dýcha.

Značka Emu Australia nie je jediným výrobcom ugg, ale jedným z najobľúbenejších na svete, ktorý bol pôvodným vývojárom takýchto topánok.

V tomto prípade austrálska spoločnosť netvrdí, že názov „Ugg“ konsoliduje len pre seba. Z niekoľkých dôvodov však stojí za to vybrať pôvodné uggs Emu:

  • toto sú najteplejšie a najpohodlnejšie odrody;
  • mäkká výroba ovčej vlny v topánkach neumožňuje, aby sa nohy pri chôdzi unavili;
  • Emu uggs sú vždy vyrobené z prírodných materiálov z vlny austrálskej ovce bez nečistôt;
  • Výrobca venuje veľkú pozornosť módnemu a štýlovému dizajnu.

Emu Austrália topánky modely sú vyrobené nielen externe atraktívne, ale aj tak pohodlné, ako je to možné. Napríklad dizajnéri sa uistili, že plochá podrážka nekĺzla po ľade.

príbeh

V dvadsiatych rokoch minulého storočia začali austrálski poľnohospodári používať také topánky z ovčej vlny. Bola veľmi praktická pre prácu na vidieku, ale mnohí milovníci módy ju považovali za neatraktívnu. Oni tiež prišli s názvom pre to, odvodený z skresleného anglického slova "škaredý", čo znamenalo "škaredé". Ale neskôr, názor ľudí sa zmenil: prvý, uggs boli použité vojenskými pilotmi, a potom športovci, ktorí majú záujem o surfovanie. Stali sa veľmi účinnou obuvou, ktorá chráni nohy pred omrznutím.

Ako módne ležérne topánky, uggs stal sa populárny na konci 70. rokov minulého storočia. Tam bolo veľa odrôd pre každý vkus, začali aktívne kupovať. V roku 1994 sa objavila značka Ugg Emu Australia, ktorá doslova za niekoľko rokov dobyla svetový trh. Dnes sa v našej krajine dajú kúpiť módne topánky od pôvodného výrobcu.

Obľúbené modely

Originálne topánky Ugg Emu Australia majú v ovále vždy logo spoločnosti „Emu“. Zvyčajne je na spodnej časti päty topánky. Všetky modely sú bez výnimky vybavené dvojvrstvovou podošvou s protišmykovou úpravou a protišmykovou úpravou. Je vyrobený z vysoko kvalitnej gumy, ktorá nie je vystavená oteru a môže sa nosiť roky. Vnútri Ugg Emu je izolácia ovčej vlny a silná stielka.

Emu Austrália Durras, ako aj iné modely tohto výrobcu majú asymetrický vrch.

Zadná strana je mierne vyvýšená nad prednou časťou. Je to atraktívny model veľmi originálnej formy so šnurovaním. Tri otvory pre šnúrky na vonkajšej strane vyzerajú nezvyčajne a umožní vám nastaviť hrúbku vrchnej časti na vašu veľkosť. Takže tento model je vhodný pre tenké a plné nohy. Uggs Durras má čokoládovú farbu, vnútorný ohrievač na kožušinu rovnakej farby. Kožušina mierne vyčnieva nad vrchol, čo zvyšuje atraktivitu tohto modelu.

Emu Australia Stinger Lo cítil topánky z prírodného semišu s vodoodpudivou izoláciou na báze ovčej kože. Skrátená výška vrchov a zosilnená podrážka s drážkovaným protišmykovým povrchom zabezpečia maximálny komfort a bezpečnosť na zimnom ľade. Modely sú prezentované v čierno-hnedých farbách.

Model Townsend je vyrobený z pravej kože so silnou vrstvou izolácie. Vďaka vonkajšej povrchovej úprave sú topánky maximálne chránené pred vniknutím vlhkosti, môžu sa nosiť buď v kašovitom stave alebo v extrémnom chlade. Vnútorná vrstva bielej ovčej vlny kontrastuje s povrchom čiernej matnej ugg.

Emu Australia High Hip má veľmi originálny vzhľad. Horná časť má uvoľnenie smerom von s jemnou srsťou svetlej bielej farby a hrubými šnúrkami. Pomocou nich môžete pohodlne nastaviť šírku vrchov. Vysokokvalitná vodoodpudivá ovčia koža neumožňuje namočiť nohy, ľahko sa čistí a dlhodobo si zachováva svoju farbu. Predstavuje model ľahkej orechovej farby.

Deepwater Mini Uggs sú krátka verzia z Emu Australia. Zapínajú sa pohodlným zipsom na vonkajšej strane. Majú originálny dizajn s jasnými čiernymi farbami. Tieto uggs patria do modelového radu Waterproof, to znamená, že vďaka špeciálnej impregnácii opálenej ovčej kože nenechávajú vlhkosť. Vždy budú suché a teplé.

Emu Australia Prémiové modely majú semišový exteriér v rôznych farbách a vnútro je vybavené prídavnou podložkou z mäkkej kožušiny. Hlavným znakom ich dizajnu sú dekoratívne aplikácie na prednej strane. Sú vyrobené z unikátnej priadze. Tieto topánky sa obzvlášť páčia priaznivcom elegantnej obuvi.

Všeobecne platí, že značka Emu Austrália je jedným z najpopulárnejších medzi výrobcami obuvi typu Ugg. Takýto tovar by sa určite mal kúpiť pre fanúšikov tohto štýlu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky