Tonic na tmavé vlasy

Tonic na tmavé vlasy

Vlastnosti a výhody

Tonic je kozmetický výrobok určený na zmenu farby alebo odtieňa vlasov. Nie je možné prezentovať svetlejší odtieň kučerám s jeho pomocou bez predchádzajúceho objasnenia. On sám je schopný dať tmavým vlasom krásny a hlbší odtieň.

Pred maľovaním majú toniká tieto výhody:

  1. Jednoduché použitie;
  2. Farbiace zložky tonika neprenikajú do hĺbky a nemajú deštruktívny účinok;
  3. Vytvára ľahké a jemné farby;
  4. V priebehu dvoch týždňov sa odtieň vymyje a objaví sa nová príležitosť na experimentovanie;
  5. Po nanesení tonických vlasov netrpia, budú vyzerať silné a žiarivé;
  6. Po procese farbenia nie je vôbec potrebné získavať špecializované výrobky na starostlivosť o farbené vlasy;
  7. Ako súčasť tonika, spravidla nie je amoniak, ale zároveň existujú výživové zložky, ktoré poskytujú starostlivosť.

Farby a odtiene

Rozmanitosť farieb a odtieňov tonikov môže tlačiť na vytvorenie nového obrazu. Brunetky si musia zapamätať, že tie odtiene, ktoré sú oveľa ľahšie ako ich vlastné vlasy, im pravdepodobne nebudú vyhovovať. V najlepšom prípade vlasy zostanú rovnaké a v najhoršom prípade to bude slabnúť.

Brunetky lepšie zvoliť nasledujúce odtiene: zlatý gaštan, zlatý orech, tmavý blond, čokoláda, škorica, čierna, indické leto, tmavá čokoláda. Neobvyklé pre tmavé vlasy budú vyzerať divoké slivky, burgundy, červenej jantáru, mahagónu, modrej, fialovej a ďalších svetlých farieb. Pomocou špeciálnej technológie s pomocou toniky môžete vytvoriť efekt ombre.

Svetlé odtiene, ako sú: biele, sivé, popolavé, perlové alebo blond tmavé dievčatá a ženy, by bolo lepšie odmietnuť v prospech tmavšej a bližšie k ich vlastnej farbe.

Pre sivé vlasy, toniká sa zvyčajne nepoužívajú, pretože maľovať viac ako 30% sivých vlasov. Niekedy majitelia týchto vlasov tieň sivými vlasmi vo fialovom tóne.

Ako si vybrať

Ak chcete zistiť, ktorý tonik vám bude vyhovovať, preštudujte si farebnú paletu, ktorú ponúka výrobca. Venujte pozornosť vzorkám pôvodnej farby a výslednému tónovaniu.

Ak máte pochybnosti o tom, že môžete presne získať tónovací tón na čierne vlasy, nezabudnite, že na tmavých vlasoch nebudú viditeľné všetky odtiene. Spravidla sa brunetky rozhodnú pre čokoládové a červené odtiene. A ak chcete získať svetlejší odtieň, potom bez predbežného objasnenia nestačí. Toto nie je veľmi náročný proces, ale vyžaduje si určité zručnosti a bude oveľa lepšie, ak sa obrátite na odborníkov.

Pred tónovaním sa musíte uistiť, že zvolený odtieň je naozaj ten, ktorý ste chceli. Na to je potrebné maľovať oddelené vlákno s tonikom. A uistite sa, že urobíte test na alergickú reakciu. Môžete ho držať na otvorenej ploche kože.

Ak ste už namaľovali celú hlavu a výsledok vám nevyhovoval, potom nezúfajte. Väčšina tónovacích činidiel sa niekoľkokrát po umytí hlavy vymyje. Po umytí môžete znova experimentovať a vyzdvihnúť iný odtieň.

Ako používať

Pre rovnomernejšie sfarbenie tonikum je najlepšie aplikovať na mokré vlasy. Na farbenie budete potrebovať: samo farbiace činidlo, rukavice, hrebeň s riedkymi zubami, uterák, mastný krém.

Krém musí opísať vlasovú líniu, aby chránil pred kvapkajúcou farbou. Potom musíte mať na rukách rukavice a zakryť si ramená uterákom.Je lepšie začať sfarbenie od hlavy, pohybovať sa smerom k prednej časti a pre väčšie pohodlie rozdeliť kučery do samostatných zámok. Po farbení nemusia byť vlasy spravidla ukryté vo vrecku, môžete sa dozvedieť z inštrukcií, ako aj presný čas potrebný na dokončenie procesu, ktorý je spravidla odlišný pre rôzne výrobky. Po dodržaní stanoveného času dôkladne opláchnite farbu pod tečúcou vodou pri použití šampónu.

Ak chcete získať svetlejší odtieň, potom vaše vlasy budú musieť najprv zosvetliť alebo zvýrazniť. Tonizovanie pruhovaných vlasov je jemnejšia procedúra ako farbenie alebo zosvetľovanie. To vám umožní zmeniť odtieň na niekoľko tónov a vaše vlasy štýl veľkolepé. Aby bolo možné skontrolovať, ako bude farba po zosvetlení, musíte tiež selektívne farbiť prameň a držať ho tak dlho, ako ste plánovali farbiť vlasy, bude to trvať potrebné množstvo farbiva. Po farbení sa uistite, že na vlasy nanesiete masku na vlasy alebo balzam.

Najlepšie hodnotené

Pri zostavovaní ratingu, hodnotení zákazníkov, možnosti častého používania, schopnosti posilniť sa, možnosti farbenia, farebnej stálosti, ceny, prirodzenej farby, jednoduchosti aplikácie a súladu s výsledkom sa očakávalo.

Tonický farebný balzam

Je to jeden z najpopulárnejších tónovacích prostriedkov. Vytvára jemný efekt, je tu možnosť farbenia v rôznych odtieňoch v závislosti od času pôsobenia, najjednoduchšieho spôsobu farbenia, prirodzeného odtieňa, primeranej ceny, starostlivého efektu, dlhodobej ochrany farby.

Schwarzkopf pena bez amoniaku

Je to drahší nástroj na tónovanie vlasov v porovnaní s predchádzajúcim. Rýchlo lakuje, skôr odolná, dodáva nasýtené farby a krásny lesk. Nástroj má prirodzené zloženie a starostlivosť o vlasy. Mousse sa veľmi ľahko používa a má príjemnú vôňu.

Loreal Gloss farebný odtieň šampón

Tento nástroj produkuje farbenie v nasýtených farbách, pomáha obnoviť prirodzený lesk a hladkosť vlasov. Je to skvelý šampón na udržanie existujúceho odtieňa a vytvorenie nového. Má príjemnú vôňu a optimálnu konzistenciu. Farebný film, ktorý vzniká po nanesení nástroja, nie je zničený vystavením ultrafialovým lúčom.

recenzia

Očarujúce ženy s tmavými vlasmi si vyberajú tonikum, keď chcú, aby ich vlastná farba bola tmavšia, alebo tieň s ostatnými, ako je červená, modrá alebo červenkastá. Nadšená recenzia výsledku nie je dlho očakávaná. Zmeny účesu sa vyskytujú pomerne rýchlo, nasýtené farby a lesk prameňov sú príjemné. Okrem toho, ako poznamenali ženy, ktoré sa snažili tonikum, môžete ho používať dosť často, je omývaný rýchlejšie ako farba a takmer úplne, po čom je tu skvelá príležitosť vyskúšať iné farby.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky