Papuče Kigurumi

Papuče Kigurumi

Teplé domáce papuče sú nepostrádateľným doplnkom v chladnej zime.

Prísť domov z práce, je to tak pekné nosiť útulné topánky, ktoré bude tiež teplej nohy. Papuče Kigurumi sú nielen teplé a útulné, ale aj spôsoby, ako zdvihnúť ducha a pomôcť zabudnúť na problémy pri práci. Môžu byť vo forme zvierat ako celku alebo imitovať končatiny.

Vlastnosti a výhody

Každej osobe určite chýba dobrá nálada, ktorá je tak ťažké mať v hektike každodennej práce a problémov. Papuče Kigurumi sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli pre dospelých a deti zábavnejšie. Taká maličkosť ako papuče je schopná rozveseliť, povzbudiť nielen vás, ale aj tých okolo vás.

Nikto nemôže byť dotknutý, vyzerá ako dospelý muž s vážnym obrazom nosiť papuče, zajačiky alebo papuče vo forme labiek zvierat. Kigurumi sú spravidla veľmi objemné, takže tento typ domácej obuvi vyzerá veľmi zábavne na ľudských nohách.

Papuče v tvare zvierat sú vynikajúcim darčekom pre každú príležitosť a sú schopné potešiť nielen deti, ale aj dospelých.

Papuče napodobňujúce labky zvierat môžu byť pre vaše dieťa veľkým prekvapením. Deti milujú malé zvieratá a teraz majú možnosť premeniť sa na obľúbené zviera. Dizajnéri papučov sa snažia, aby boli modely čo najvernejšie a jasnejšie.

Zaujímavé modely

S pazúrmi

Papuče s pazúrmi môžu mať niekoľko typov. V prvom rade ide o labky tiger alebo leoparda. Na pultoch domácej obuvi butikov môžete nájsť očarujúce papuče s pazúrmi, ktoré sú určené špeciálne pre fair sex. Takéto papuče budú vynikajúcim doplnkom k domáckemu ženskému obrazu.

Pre mužov pripravili návrhári brutálny pazúr Kigurumi. Je možné, že takéto papuče nie sú určené na každodenné domáce práce, nie je možné chodiť po dome rýchlo. Okrem toho môžete naraziť a zraniť. Ale tento model papuče bude vynikajúcim doplnkom pyžamovej párty s priateľmi.

Bunny vysoká

Zajíci sú veľmi roztomilé a vtipné zvieratá. Je nepravdepodobné, že je na svete človek, ktorý by sa mohol na tieto neškodné zvieratá pozerať bez dychu. Papuče Kigurumi v tvare zajačikov sú milovníkmi dievčat. V podstate sa jedná o biele papuče s ružovými ušami. Sú trochu pripomínajúce domáce topánky, ale vyzerajú oveľa zaujímavejšie.

Na rozdiel od papuče s pazúrmi, tento model kigurumi - veľmi pohodlný a teplý. V takých papúčach, môžete ľahko obťažovať o dome, nebudú vám nepríjemnosti, a vysoké nálady - zaručené. Okrem toho, papuče - veľmi teplé, schopný zahriať aj v tých najťažších zima.

ježkovia

Ježkovia patria medzi najkrajších a najzáhadnejších obyvateľov lesa. Teraz máte dobrú príležitosť reinkarnovať sa trochu v ježkoch a predstaviť si, čo majú na mysli. Napriek tomu, že ježkovia sú pichľavé zvieratá, papuče kigurumi vo forme ježkov sú veľmi mäkké a príjemné na dotyk.

Niektorí výrobcovia imitujú ihly na papučiach pomocou prírodnej kožušiny. Takže papuče sú ešte zaujímavejšie a teplejšie. Prírodná srsť je vždy skvelá dekorácia alebo izolácia. V prípade papúč, tieto dve vlastnosti sú úzko prepojené. Oči ježka môžu byť vyrobené z prírodných kameňov. Táto položka robí papuče drahšie.

chlpatý

Veľa ľudí má rád chlpaté a načechrané zvieratá, takže sú pre nich skutočným nájazdom papuče Kigurum.Je ťažké prejsť takými papučami, fascinujú na prvý pohľad a nútia sa kupovať.

Mnohé shaggy Kigurumi sú spojené s dobrým škriatkom, ktorý sa usadí na nohách. V prevedení papuče nie sú žiadne ďalšie prvky, sú veľmi jednoduché, ale veľmi roztomilé. Farebnosť takýchto domácich topánok nemá absolútne žiadne hranice. Môžete si vybrať papuče s prírodnou alebo umelou kožušinou. V oboch prípadoch je Kigurumi originálnym a roztomilým doplnkom.

jednorožce

Jednorožce sú mýtické bytosti, ktoré možno nájsť len v karikaturách alebo fantastických filmoch. Avšak, táto postava je veľmi rád mnohých. Papuče vo forme jednorožcov šialene ako deti. Tieto Kigurumi majú nezvyčajne svetlý a originálny dizajn. Roh trčiaci je jedinečný detail týchto papúč.

Ako si vybrať

Pri výbere papúč s legrační japonský názov Kigurumi, zvážte účel, pre ktorý sú zakúpené. Ak chcete potešiť svoju rodinu a priateľov originálnym darčekom, potom bude úplne akýkoľvek model.

Ak si kúpite papuče pre seba s praktickým účelom, a potrebujete pohodlné papuče, určite si ich vyskúšajte skôr, ako si kúpite. Chôdza trochu v papuče, aby sa ubezpečil, že sú pohodlné s pravidelným používaním.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky