Tašky "Victoria Beckham"

Victoria Beckham Tašky

Pravdepodobne každý človek na Zemi vie, kto je Victoria Beckham. Nie je to len bývalý člen slávnej dievčenskej skupiny a manželka úspešného futbalistu. Je to najmódnejšia, štýlová a úspešná žena, hrdo nesúca ikonu štýlu.

Tašky značky Victoria Beckham je vždy zdržanlivý a konzervatívny, zatiaľ čo vyzerajú veľmi drahé a veľkolepé. Módny dom Victoria Beckham netoleruje prebytok, takže žiadna taška, kamienky a iné dekorácie nebudú na vreckách Spice Spice.

Victoria Beckham Tašky

Tašky - hračky pre dospelé dievčatá. Rovnako ako muži zaobchádzajú so svojimi automobilmi, ženy zaobchádzajú so svojimi taškami. Na svete nie je jediná žena, ktorá by nemala rada tašky. Dávajú obrazu chuť, určitú individualitu, dopĺňajú spoločné luk a nie zriedka slúžia oveľa dlhšie ako nejaké oblečenie.

Tašky značky "Victoria Beckham" pomerne drahé. Ale nie je potrebné šetriť peniaze na taške - pretože žena to potrebuje každý deň, a to je oveľa častejšie ako šaty. Preto musíte kúpiť kvalitnú kabelku, ktorá vás nikdy nesklame.

Všetky modely sáčkov Beckham sa vyznačujú vysoko kvalitným rezom. Šitá položka môže za každých okolností vydržať každodenné používanie. Čo sa nedá povedať o tovare dočasnej módy, už dlho neexistujú. Samozrejme, že stoja menej, ale je to naozaj stojí za to?

To je celá Victoria Beckham - ak chcete vyzerať slušne, nakupujte kvalitné klasiky. Inými slovami, tie možnosti, ktoré možno nosiť dlhú dobu a kombinovať s rôznymi oblečenie.

rysy

Všetky vrecká Victoria Beckham sú univerzálne. A to je veľmi pohodlné, pretože mnoho módy sa unaví z presunu všetkých potrebných vecí z jedného vaku do druhého každý deň len preto, že obraz sa zmenil.

To je dôvod, prečo hollywoodske hviezdy tak milujú konzervatívny štýl ženského módneho návrhára, že nakupujú všetky svoje nové zbierky za bleskovej rýchlosti, od parfumov po vrecia Victoria Beckham.

História značky VB nie je taká dlhá ako história módnych veteránov, napríklad Louis Vuitton, ale značka sa stala jednou z najobľúbenejších a najžiadanejších. Každá štýlová dievčina sníva o tom, že sa stane majiteľkou dámskej tašky od Victoria Beckham.

Ako odlíšiť originál od kópie

Niekedy, v snahe o módu, zákazníci zatvárajú oči nad kvalitou produktu a sú zaslepení cenou, ktorú vedú podvodníci predávajúci falzifikáty.

Ako pochopiť, čo je pred vašimi očami - originálne vrecko značky alebo falošné, ako sa dostať do pasce podvodníkov? Odpoveď na otázky je pomerne jednoduchá, stačí poznať niekoľko bodov.

Prvé pravidlo - pri kúpe dizajnérskeho vaku musíte byť veľmi pozorní.

Menšie chyby, krivé švy, veľká čiara, vyčnievajúce nite a iné nedokonalosti by mali okamžite upozorniť. Niektorí kupujúci môžu odpísať nuansy ľudského faktora, ale s dizajnérom to nemôže byť.

Každé vrecko sa kontroluje na chyby a ak je jedno, model sa zničí. Preto sa nedá hovoriť o továrenskej chybe a toto je len ďalší dôkaz zlého falošného omylu.

Ochranné známky venujú osobitnú pozornosť príslušenstvu: zámky, nity, spony a iné malé časti by sa mali vyrábať bez odštiepenia a mali firemné logo alebo nápis, ktorý sa vyznačuje čiarkami

Spoje kožených častí. Pôvodní výrobcovia používajú špeciálne okysličovadlo, ktoré po zmrazení pripomína tenkú vrstvu laku a podvodníci používajú gumu.

Useň. Slávne značky, vrátane Victoria Beckham, zriedka používajú hrubú kožu. Skutočné značkové tašky sa ohýbajú ľahko a rýchlo obnovujú primárny tvar.Čo sa nedá povedať o falzifikátoch, ktoré zostávajú pokrčené.

Nie zriedka, nákup produktu, ľudia si nevšimnú najdôležitejšia vec - jeho meno. Čínski remeselníci veľa rozmnožujú, ale niekedy nedokážu rozlišovať medzi anglickými písmenami: často napíšu GUCCL pre GUCCI a existuje veľa vtipných príkladov.

Mnohé značky dávajú pozor na balenie nie je o moc menej ako samotný výrobok. Všetko je pre nich dôležité. Balík má často brožúru s popisom modelu, jeho pasom a sériovým číslom. Viac demokratických značiek označuje všetky tieto informácie na etiketách, avšak práve v celofánovom vrecku sa spoločnosť nikdy nebude predávať.

Dôležitou súčasťou nákupu je sériové číslo vrecka na vonkajšej strane a vnútro. Môže byť niekoľko čísel, ale musia sa zhodovať.

Kódom, ktorý sa používa pri označovaní výrobku, môžete zistiť, kde presne sa vrecko vyrobilo. Ak sú v kóde len čísla, potom je pred kupujúcim falošný.

Čo nosiť, alebo "štýlové" tipy

Vo všetkých kolekciách vreciek Victoria Beckham sú modely, ktoré možno ľahko kombinovať s kancelárskym a príležitostným oblečením, ako aj dekorácie pre strany a dátumy. Sortiment je obrovský, ale všetky kombinujú kvalitu, eleganciu, originalitu a eleganciu. Takéto tašky sa dokonca hodia k oblečeniu na nočný klub.

„Krásna žena nie je vyrobená len z veľkých peňazí, ale zo štýlu, ktorý za žiadnych okolností nevyjde z módy.

Niektorí ľudia obdivujú socialitu, iní nebudú chýbať ani okamih, aby ju očiernili, ale nikto nepochybuje o tom, že Victoria má s vami „konverzáciu“. Štýl pani Beckhamovej je jedinečný a jej rada opakovane zachránila dievčatá pred nepríjemnými rozpakmi.

Takže, čo je vhodné pre dokonalý obraz s kabelkou od Victoria Beckham?

džínsy

Len dokonalé džínsy zdobia postavu, sú pohodlné, sexy a čo je najdôležitejšie - a univerzálne. Aký je spôsob, ako ísť z práce do kaviarne, ísť na prechádzku s deťmi na ihrisku, chodiť so psom? Žiadna iná vec nie je vhodná pre množstvo rôznych životných situácií. Preto je potrebné pristupovať k výberu džínsov tak úzkostlivo ako k výberu životného partnera.

Victoria hovorí o džínsoch - môžu ukázať postavu dievčaťa najlepším možným spôsobom a môžu, ak by bol vybraný neúspešný štýl, všetko pokaziť.

Prirodzene, pri výbere tohto typu oblečenia musíte myslieť na financie. Ak nosím džínsy takmer každý deň, potom by bolo múdre dať trochu viac peňazí na to, čo vytvára môj dokonalý vzhľad.

Je lepšie kúpiť džínsy v butikoch so skúsenými konzultantmi, ktorí vám pomôžu s výberom. Avšak aj v prípade, že obchod má rozumných predajcov, mali by ste dôverovať sami sebe, dávať pozor na zrkadlá v miestnosti, alebo skôr na ich číslo.

Iba prítomnosť najmenej dvoch zrkadiel poskytne presný obraz o tom, ako džínsy sedí na obrázku. Wicky džínsy sa vyberajú nasledovne: ak sú obalené okolo nôh a zdôrazňujú plochu pod chrbtom, musíte si ju vziať bez ohľadu na to, koľko ich výrobca požiadal.

Je tiež potrebné skontrolovať materiál výrobku, musí byť pevný a mierne elastický, ale nie silný, inak sa džínsy roztiahnu a zavesia na kolená.

V štýle oslnivej wiki - mať aspoň dva páry džínsov - rozšírené a úzke. Prvý by mal dobre sedieť na bokoch a siahať od kolien. Tieto džínsy vyzerajú roztomilé s teniskami, teniskami a inými športovými topánkami.

topánky

„Možno trpím komplexom Popolušky, ale je pekné pozerať sa dole a vidieť skutočnú mágiu!“ Takto hovorí Posh Spice.

Ak chcete začať, kúpiť béžové topánky s tenkými podpätkami s špicatý alebo otvorený prst. Dnes vyrábajú veľa pekných topánok s okrúhlym nosom - to je ideálna voľba pre sukňu tesne pod kolenom, ale stále je lepšie mať topánky s ostrými hrotmi.

Ona vizuálne robí jej majiteľ vyššia, takže musíte kúpiť také topánky. Vedzte, že nič nezvyšuje nohy a neznižuje postavu, ako topánky s ostrými očami. Okrem toho je to béžová obuv, ktorá dobre sedí s akýmkoľvek oblečením.

Nosiť také topánky na džínsy, bude každé dievča vyzerať nádherne! Victoria vo vzťahu k topánkam odporúča: aby sa nestali kancelárskymi planktónmi, ani pri práci nosiť elegantnú obuv.

Počas dlhých rokovaní alebo nudného stretnutia sa musíte pozerať dole a okamžite sa nálada zlepší, budete sa cítiť ako ohromujúca žena.

slnečné okuliare

Samozrejme, najlepší priatelia dievčat sú diamanty, ale mali by ste venovať pozornosť aj slnečným okuliarom.

Podľa Victoria Beckham, to je tieto doplnky, ktoré môžu skryť veľa nepríjemných nuansy: následky zle vyrobené make-up, kruhy a opuch pod očami, vrásky. Preto sú okuliare dôležitou súčasťou obrazu, pretože nič nemôže pokaziť dokonalý súbor ako unavené oči.

Slnečné okuliare od návrhára Victoria Beckham sú orámované širokým okrajom, pretože tenký rám, podľa štýlu ikony, nie je prakticky vhodný pre nikoho. Slnečné okuliare tejto sezóny so zrkadlovými šošovkami vyzerajú skvele.

Najnovšia najnovšia kolekcia

V novej kolekcii, úspešný dizajnér predstavuje veľa priestranných tašiek, ktoré zatiaľ nerobia obraz ťažším. Victoria je láska k skvelým doplnkom je veľmi jednoduché vysvetliť. Victoria je matka mnohých detí a na prechádzkach môžete niečo potrebovať.

Farebná škála tašiek je obrovská. Pani Beckhamová v nej nezohľadňovala klasické odtiene, ktoré si najčastejšie vyberá podnikateľka (čierna, sivá, bordová, béžová). Pracovala tiež s jasnými tónmi, bez ktorých nemôžu žiť milovníci mládežníckeho štýlu.

Výrobky z citróna, mandarínky, baklažánu farba nenechá nikoho ľahostajného. Pokiaľ ide o dekor, dizajnér ho nikdy nezneužil, nezmenil svoje tradície v tejto sezóne, radšej hrať s farbou a textúrou materiálu.

recenzia

Victoria Beckham tašky sú veľmi populárne. Prideľovať ich lacnej skupine výrobkov je dosť ťažké, takže nie každý spotrebiteľ si môže dovoliť takýto doplnok, majitelia vreciek si však všimnú kvalitu svojho krajčírstva a skutočnosť, že sú veľmi pohodlné a priestranné, vhodné pre rôzne druhy oblečenia.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky